Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Nasze pasje
Autor Wiadomość
referee9o 



Wiek: 33
Dołączyła: 28 Sie 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-10-15, 21:33   

To może teraz ja coś napiszę o swojej pasji :)
Od zawsze interesowałam się piłką nożną, może wpłynął na to trochę mój brat, ale to był mój wybór, że wolałam iśc na boisko w wieku kilku lub kilkunastu lat zamiast bawić się z koleżankami :D Wolałam widocznie towarzystwo kolegów... heh :D A tak na poważnie to od zawsze lubiłam grać w piłkę, interesowałam się tym, chodziłam na mecze w miarę możliwości no i oglądałam je w TV... Z czasem, gdy pojawiła się możliwość gry w klubie to pokopałam troszkę, pojezdziłam na zawody... Ale jakos druzyna nie przypadła mi do gustu, panowała niezbyt fajna atmosfera, trener był "frajerem" (nie będę używać mocniejszych sformułowań, jednak bardziej adekwatnych co do jego osoby), niechętnie jezdzilam na treningi, które były bardzo rzadko ze względu na dużą odleglość od mojego miejsca zamieszkania do klubu :/ Jakoś nic nie sprzyjało temu, żeby kontynuować grę w tym klubie i tak z czasem zakończyłam moja krótką "karierę", a może bardziej odpowiednim określeniem byłoby napisanie: krótką przygodę z piłka... No ale jak to juz ze mną bywa, na długo nie potrafiłam rozstac się z piłką i cos mnie natchnęło zeby zrobić sobie uprawnienia sędziowskie, udało mi się po długich poszukiwaniach dowiedzieć kiedy i gdzie jest kurs sędziowski, który jakoś ukończyłam, no i teraz mozecie mnie zobczyc na jakimś meczyku trampkarzy, czasem juniorów... Uprzedzam to co robie nie można nazwać sędziowaniem :/ No, ale cóż staram się :P Ale i tak wole bardziej grac niż sędziować, bo to nieprzyjemny zawód :/ Tak to już ze mną jest piłka jest moją najwiekszą i jedyna miłością i dlatego jestem w stanie poswięcić sie jej, choćby kosztem słyszenia od czasu do czasu nieprzyjemnych słów :P Zawsze sobie utrudniam życie, zamiast być "normalną" dziewczyną, komplikuje sobie życie ;) Ale przynajmniej jest ciekawie ;D A marzeniem jest zostać kiedyś trenerem pilkarskim... ale na to przyjdzie czas :)
Innej pasji chyba nie posiadam, przynajmniej nie takiej, której chce się poświęcic i która towarzyszy od zawsze mi w życiu ;)
0 UP 0 DOWN
 
kubut 
Antyreporter



Wiek: 31
Dołączył: 31 Maj 2006

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-10-16, 15:10   

Ja osobiście to głównie kolarstwo (jak ktoś chętny na wspólne treningi to zapraszam na GG :wink: ) oraz web mastering ^^
0 UP 0 DOWN
 
bagin211 
...szukający...



Wiek: 31
Dołączył: 08 Sty 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-10-16, 15:31   

ostatnio pojawiła sie wemnie cheć do pakowania :D siłownia :D oraz komputery :)
0 UP 0 DOWN
 
LiscLisc 



Wiek: 31
Dołączył: 12 Mar 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-11-11, 12:38   

Moją jedyną pasją jest przyroda, nie żebym ja latał po łące nago :P , najbardziej lubie rośliny.
Mółgbym czytać o nich dniami. Jestem ciekawy świata, jak ktoś chce to może sie ze mną zabrać na wycieczki po okolicach Brzegu. Możemy na rowerach :-P
0 UP 0 DOWN
 
bandit 
Grzegorz



Wiek: 41
Dołączył: 13 Wrz 2007

UP 7 / UP 3


Skąd: Brzeg/Leeds

Wysłany: 2007-11-11, 22:02   

moje pasje to:
*wedkowanie( niesety z uwagi braku czasu juz nie wedkuje od 3 lat)
*grzebanie w elektronice(ale niestety juz tego nie robie)
*muzyka roznego rodzaju w zaleznosci od nastroju poczawszy od muzyki powaznej konczac na szarpi drutach
*i mam tez pasje nietypowa, moimi pupilkami w domu byly weze i ptaszniki swego czasu mialem po kilka gatunkow
* a teraz moja obecna pasja jest wkurzanie mojej zonki( ktora to wlasnie pisze)a tak naprawde to teraz poswiecam najwiecej czasu tylko mojej zonce i oczywiscie niestety pracy
0 UP 0 DOWN
 
MaJsTeR_16 
-ExTreMe-



Wiek: 32
Dołączył: 06 Paź 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: BrZeG

Wysłany: 2007-12-28, 13:35   

-Kolarstwo górskie
-wspinaczka
-snowboard
-ASG
-deska
-extreme xD

buehehehe:D:D
0 UP 0 DOWN
 
Budynioz@ur 
(Budyniosaurus Rex)


Wiek: 31
Dołączył: 24 Kwi 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-12-28, 13:49   

Moje pasje:
-muzyka,
-ASG,
-profesjonalna obróbka zdjęć z użyciem programu Paint :) :mrgreen:
0 UP 0 DOWN
 
Puszkin 
Bractwo Rycerskie Ziemi Brzeskiej



Wiek: 35
Dołączył: 16 Kwi 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Silesia

Wysłany: 2008-01-11, 21:52   

Historia i odtważanie wieków średnich, pożądne bohurty
Gadziny wszelkiego rodzaju szczegulnie węże.
0 UP 0 DOWN
 
Natek 



Wiek: 37
Dołączyła: 04 Mar 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-01-12, 01:16   

to może ja też się w końcu udzielę w tym temacie ;)
-przede wszystkim jestem dźwiękofilem :) a z tym się wiąże cała masa pasji i zainteresowań: granie, śpiewanie, słuchanie, odkrywanie (nowych dźwięków i artystów), włóczenie się po różnych koncertach, a ostatnio mam całkiem świeżą zajawkę: męskie głosy :oczko: i nie chodzi tym razem o śpiewające męskie głosy (a przynajmniej nie tylko o nie ;) ) ale o te mówiące - wsłuchiwanie się w barwę, wysokość, sposób i szybkość mówienia, jakieś charakterystyczne cechy ;) - nie wiem skąd mi się to wzięło, ale ostatnio łapię się na tym, że "włącza mi się" to zupełnie automatycznie :mrgreen: generalnie polecam ;)
-kolejna rzecz to samochody a konkretniej jeżdżenie nimi :) ta pasja trochę mnie zaskoczyła, bo pojawiła się tak jakoś zupełnie niechcący ;) - kurs jazdy zaczynałam z przekonaniem, że "robię, bo muszę" i żadna z tego będzie przyjemność; a tu taki psikus - wciągnęło mnie nawet nie wiem kiedy ;)
-jestem też ciężko uzależniona od kabaretów :mrgreen: i w sumie czuję się z tym bardzo dobrze, tylko rodzina i znajomi jakoś nienajlepiej to znoszą ;)
-no i jeszcze miałam (i mam nadal) niebywałe szczęście odnaleźć pasję w tym czym się zajmuję, czyli w moim kierunku studiów :)
-a poza tym fascynuje mnie jeszcze milion innych rzeczy... tylko czemu dzień jest taki krótki a do sesji tak blisko?... ;)
0 UP 0 DOWN
 
daria 
z.o.ł.z.a.



Wiek: 32
Dołączyła: 28 Paź 2007

UP 1 / UP 1


Skąd: Kościerzyce/Brzeg

Wysłany: 2008-01-23, 23:05   

jazda konna :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :-P angielszczyzna-klasyka i teraz trochę western-zaczynam;] yy i co jeszcze? hmm no nie wiem :roll: jakaś bezpasyjna jestem :mrgreen: no i jeszcze oprócz tego to może trochę fotografia, rysunek?
0 UP 0 DOWN
 
Pan_Pasztet 



Wiek: 36
Dołączył: 10 Maj 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg :)

Wysłany: 2008-01-23, 23:35   

a ja znów się wypowiem ... wielkie pokłony do wujka Franka w tym momencie ;)

Poezja Śpiewana, Piosenka turystyczna, i jedną pasję przedstawię wierszem P. Harasymowicza... " W górach jest wszystko co kocham..."
także modelarstwo redukcyjne harcerstwo pierwsza pomoc, i obozy harcerskie choć harcerzem nie jestem :) Bardziej Przyjacielem ZHP ;)
0 UP 0 DOWN
 
Tomaszos 



Wiek: 36
Dołączył: 20 Wrz 2007

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-02-19, 00:09   

gotowanie oczywiśćie i wszystko co związane z kuchnia to moja ukochana pasja bez tego no nieistnieję :P no i jeszcze pasjonuje mnie psychologia (a zwłaszcza psychika człowieka :mrgreen: ) to mnie kręci :D
0 UP 0 DOWN
 
Corvin 



Wiek: 49
Dołączył: 26 Cze 2007

UP 5 / UP 2



Wysłany: 2008-02-19, 07:51   

cRPG, czytanie dobrej literatury, komputery, robienie stron www, fotografowanie i komputerowa obrobka zdjec, ogladanie filmow, przekomarzanie sie z Bartkiem T. (zartuje), kolarstow gorskie i nizinne, wycieczki rowerowe, podroze jakiekolwiek, no i oczywiscei moj synek Szymon co juz skonczyl miesiac zycia - jest kochany, oddam za niego wszystko chociaz czasem daje glosno sie we znaki.
0 UP 0 DOWN
 
grampp 
www.gamer-olawa.pl



Wiek: 33
Dołączył: 24 Maj 2007

UP 14 / UP 7


Skąd: GAMER

Wysłany: 2008-03-01, 23:47   

Hmm moje?
- dziewczyny
- piłka nozna
- wypady na bronka :lol:
- wypady na bronka :lol:
- wypady na bronka :lol: ... :D
- Nom i jeszcze tworze muzyke clubową.
Pozdros 8)
0 UP 0 DOWN
 
Pandzik 
Nic na siłę,wszystko młotkiem!



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 36
Dołączył: 06 Lut 2008

UP 3 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-03-19, 23:34   

-CNC
-polskie normy
-progr. NC
-autoCAD
-ZERO-OSN
-toczenie
-skrawanie
-cięcie
-przecinanie
-dłutowanie (dłutownice Maaga i Fellowsa)
-kucie
-odkuwanie
-frezowanie
-automaty tokarskie
-szlifierki wrzecionowe
-wiertatki (stołowe, stojakowe, kadłubowe, wielowrzecionowe)
-wytaczarki
-strugarki poprzeczne i wzdłużne
-przeciągarki
-piły ramowe
-frezarki obwiedniowe
-procesy skrawania
-polerowanie
-spawanie, zgrzewanie, lutowanie, nitowanie, łączenie wpustowe
-projektowanie zgodne z NC oraz PN



do tego...
-włamanie
-rozboje
-kradzieże
Ostatnio zmieniony przez Pandzik 2008-03-19, 23:46, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: nasze, pasje


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 34
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu