Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Dexter
Autor Wiadomość
KS 
.rześka osóbka.



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 38
Dołączyła: 24 Kwi 2005

UP 18 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-09-18, 23:14   Dexter

No moi drodzy przejrzałam topic'i w tamatyce filmowej i nie widziałam aby się owy serial ukazał nam tu.
Tak więc dziś miałam okazję obejrzenia dwóch odcinków pierwszej serii (zaznaczam, że jest już druga) tego własnie serialu "Dexter" , który jest głównym bohaterem :cwaniak:



"Jest to pracownik policyjnego laboratorium, specjalista od badań śladów krwi w przeróżnych miejscach zbrodni. Swoje chore, zabójcze skłonności rozwija w dosyć oryginalny sposób. Tropi a następnie eliminuje podobnych sobie zwyrodnialców dzięki czemu wyładowuje swoje psychopatyczne skłonności a zarazem oczyszcza ulice Miami z wszelkiego rodzaju szumowiny."

Serial sensacyjny jak najbardziej wciągający, ciekawy i intrygujący... (!)
Godny polecenia... (!)

Zobaczcie sami - jeśli jeszcze nie widzieliście :-

Pozdrawiam !
0 UP 0 DOWN
 
KS 
.rześka osóbka.



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 38
Dołączyła: 24 Kwi 2005

UP 18 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-09-20, 13:19   

Ech... z dość znacznym niesmakiem przerywam moją serię filmową.
Jednak pomyślnie został zakończony pierwszy sezon... :evil:

Film naprawdę różni się od innych tutaj opisywanych seriali, jest to coś zupełnie innego... jednak wzbudził moja pozytywne emocje, mimo fabuły ;)
Z odcinka na odcinek chce sie oglądać więcej, jest się ciekawym , rządnych dalszych scen! Strasznie podoba mi sie ten serial, i myślenie bohatera... (jego myśli, które 'słyszymy') .

Ok moi mili, dla tych co chcą poznać kawał dobrego serialu jest już S01 na dvd 8)
(jednak tym razem tylko do przegrania, gdyż płytka jakże cenna :-P )

Pozdrawiam i bierzcie się za oglądanie (!)
Ostatnio zmieniony przez KS 2007-09-20, 13:21, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
smooth 
wyrwany z kontekstu


Zaproszone osoby: 2
Wiek: 43
Dołączył: 21 Wrz 2006

UP 35 / UP 7


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-09-25, 00:33   

No dobra.
Krótko i na temat.
Pierwsza seria - ciekawa, fajnie się oglądało - dynamika jakby podobna do osobowości Dextera (czyli sądzę, że taka jaka powinna być :wink: ) ...(chyba) 9ty odcinek nudny - pozostało oglądało się fajnie.

Druga seria.
Pierwsze dwa odcinki... hmm nieco nudnawe..jakby gra na czas... ale z dużą iskrą nadziei w końcówce drugiego odcinka, która zapowiada jakby powrót do dynamiki odcinka do jakiej nas przyzwyczaiła I seria..

Z uwag ogólnych - dobra muzyka ..czasem jakby chciała nam powiedzieć "ej, głównym bohaterem jest żyd"... no i świetnie zrobiona czołówka...
Hmmm dosyć dziwnie / ciekawie / lekko-zabawnie są ukazane relacje postaci ...

No i przyszło teraz najgorsze.. czekanie na każdy następny odcinek..
0 UP 0 DOWN
 
Adyk 



Wiek: 24
Dołączył: 02 Cze 2005

UP 7 / UP 1



Wysłany: 2007-10-20, 11:42   

smooth napisał/a:
Druga seria.
Pierwsze dwa odcinki... hmm nieco nudnawe..jakby gra na czas... ale z dużą iskrą nadziei w końcówce drugiego odcinka, która zapowiada jakby powrót do dynamiki odcinka do jakiej nas przyzwyczaiła I seria..

wlasnie skonczylem oglądac 2 serie (3 odcinki). zastanawia mnie jedno. druga seria zaczela sie 30 wrzesnia, posta pisaleś 25 wrzesnia...

co do drugiej serii, chwilami troche za bardzo odchodza od glównego wątku. A ten juz w pierwszym odcinku został mocno zarysowany. Bardzo dobry pierwszy odcinek, po trzecim powiem, że zapowoada sie obiecująco


polecam wszystkim!
0 UP 0 DOWN
 
smooth 
wyrwany z kontekstu


Zaproszone osoby: 2
Wiek: 43
Dołączył: 21 Wrz 2006

UP 35 / UP 7


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-10-20, 13:52   

Adyk napisał/a:
zastanawia mnie jedno. druga seria zaczela sie 30 wrzesnia, posta pisaleś 25 wrzesnia...


Hmm no 25 byłem po oglądnięciu 2 odcinków... hehe jak Cię zastanawia 25 września to rzuć okiem tutaj http://dexter24.pl/forum/viewtopic.php?t=88 to: :wink:

Co do trzeciego..zdecydowanie lepszy od dwóch pierwszych ... heh dzięki przymuszonym spotkaniom Dexter usypia podejrzliwość Sierżanta Doakes'a i przy okazji rozwalający motyw pod koniec z opiekunką.. czyżby zazdrość kobieca pozwoli Dexterowi migać się od spotkań.. a może szczerze je polubił :)

No i mamy zapowiedz 4 odcinka
http://www.sho.com/site/homepage/index.html - trzeba kliknąć "watch video" :-P
...zapowiada się naaaaprawdę ciekawie ;)
0 UP 0 DOWN
 
KS 
.rześka osóbka.



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 38
Dołączyła: 24 Kwi 2005

UP 18 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-10-20, 16:17   

Kurcze ja już dawno po tym odcinku, a zapomniałam cokolwiek napisać...
Jak najbardziej podoba mi się druga sezon, ogólnie serial jak dla mnie jest dobry, lubię oglądać każdy odcinek, jakikolwiek by on nie był ;)

W ostatnim robi się na prawdę ciekawie, nie dość że Sierżancik ma się na baczności, to własnie ta ostatnia scena.... heh - no zobaczymy jak to się potoczy :) A i zapowiedź kusząca i przez nią nie mogę się doczekać <ech>
0 UP 0 DOWN
 
KS 
.rześka osóbka.



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 38
Dołączyła: 24 Kwi 2005

UP 18 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-11-28, 08:30   

Wczoraj obejrzałam 9ty odcinek... już sama nie wiem czy to jest naświeższy, choć tak mi się wydaje. Tak mnie wciągnął serial, że aż sie zdenerwowałam pod koniec, bo nie miałam kolejnego :[
Nie spodziewałam się tak szybkiego przebiegu akcji, sceny wieczornej z Sierżantem, jak tez wczesniejszych (chociazby romansu Deb z Lundey'em :P ).
Strasznie mnie ciekawi co będzie w kolejnych odcinku, całkiem możliwe, że sprawa pójdzie do przodu, choć nie sądzę aby wszytsko wyszło juz na jaw heh...

Z niecierpliwością czekam na e10 (!) :)
0 UP 0 DOWN
 
Adyk 



Wiek: 24
Dołączył: 02 Cze 2005

UP 7 / UP 1



Wysłany: 2007-11-28, 18:39   

9 to najnowszy ;)

odcinek dobry, ale jakos sie zawiodłem po bardzo dobrym 8. Ciekawe czy dexter zabije kogos w nastepnym odcinku ;)
Fajnie deb wygadała sie o romansie :D
0 UP 0 DOWN
 
smooth 
wyrwany z kontekstu


Zaproszone osoby: 2
Wiek: 43
Dołączył: 21 Wrz 2006

UP 35 / UP 7


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-12-03, 23:50   

Adyk napisał/a:
odcinek dobry, ale jakos sie zawiodłem po bardzo dobrym 8


Miałem podobnie..., ale 10ty odcinek bardzo rześki i powiedziałbym bardzo ciekawy tudzież rzucający ciekawy kierunek rozwoju serialu...
0 UP 0 DOWN
 
KS 
.rześka osóbka.



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 38
Dołączyła: 24 Kwi 2005

UP 18 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-12-04, 08:49   

O cholibka, to Ty juz po 10tym jestes :o ?
No to ja raz dwa załączam... mam nadzieje, ze sie nie zawiodę :wink:
Ostatnio zmieniony przez KS 2007-12-04, 08:49, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Adyk 



Wiek: 24
Dołączył: 02 Cze 2005

UP 7 / UP 1



Wysłany: 2007-12-04, 18:41   

10 odcinek tworzy kilka opcji dalszego rozwuju. Lila poszła już na maxa, pewnie teraz bedzie ostkarzenie o gwałt...

Ciekawe co dexter bedzie robił dalej, jak zdał sobie sprawe co mógł zrobic...
0 UP 0 DOWN
 
Adyk 



Wiek: 24
Dołączył: 02 Cze 2005

UP 7 / UP 1



Wysłany: 2007-12-07, 21:37   

wlasnie skonczylem oglądać dwa ostatnie odcinki drugiej serii. choc 11 troche mnie zawiódł,za to 12 finałowy odcinek byl bardzo dobry, zwłaszcza sama końcówka, nie chce pisac szczegółów ale mina dextera w pewnej sytuacji dla mnie mistrzostwo.

szkoda ze tak dlugo trzeba czekac na kolejny sezon :D
Ostatnio zmieniony przez Adyk 2007-12-07, 21:42, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
smooth 
wyrwany z kontekstu


Zaproszone osoby: 2
Wiek: 43
Dołączył: 21 Wrz 2006

UP 35 / UP 7


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-12-09, 00:25   

Mnie 11ty odcinek nie zawiódł.... nie był to typowy odcinek akcji..ale od strony psychologicznej był rewelacyjny... i wiecie co zważywszy na to, że nie życzyłbym sobie następnej serii (..naprawdę..) żałuje Doeks'a ...ale po wstępnych nerwach związanych z jego uśmierceniem (ale się wkurzyłem) ..biorąc pod uwagę ostatnio odcinek..można dokonać pewnej emocjonalnej roszady..tudzież niwelacji ..a mianowicie Lilia wyrównuję Doeks'a ...

Adyk napisał/a:
szkoda ze tak dlugo trzeba czekac na kolejny sezon


Nie wiem czy to jest potwierdzone ... ale, nie warto robić kolejną serie... ale oczywiście jeśli powstanie..cóż...temat z pewnością się reaktywuje i moje ślepia będą na Dextera czekały ;)
0 UP 0 DOWN
 
Adyk 



Wiek: 24
Dołączył: 02 Cze 2005

UP 7 / UP 1



Wysłany: 2007-12-09, 01:46   

smooth napisał/a:
Nie wiem czy to jest potwierdzone ... ale, nie warto robić kolejną serie... ale oczywiście jeśli powstanie..cóż...temat z pewnością się reaktywuje i moje ślepia będą na Dextera czekały


Kod:
To już pewne, w przyszłym roku powstanie trzecia seria "Dextera"! Serial stacji Showtime robi prawdziwą furorę, a grający tytułową rolę Michael C. Hall jest zasypywany nagrodami i bardzo pozytywnymi opiniami ze strony filmowych krytyków.
W czwartek w Hollywood odbył się panel dyskusyjny z twórcami "Dextera" i szefem stacji Showtime, na którym dyskutowano o trwającej obecnie drugiej serii. Niespodziewanie poinformowano wszystkich, że powstanie trzeci sezon "Dextera", który zadebiutuje na przełomie września i października przyszłego roku.


Jak dla mnie warto pod warunkiem ze zrobią to w stylu herosów a nie np losta
0 UP 0 DOWN
 
KS 
.rześka osóbka.



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 38
Dołączyła: 24 Kwi 2005

UP 18 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-12-09, 10:49   

Ja też wczoraj obejrzałam 11 i 12 odcinek ! W końcu było mi to dane...
Świetne odcinki, z naciskiem na 11 !
smooth napisał/a:
nie był to typowy odcinek akcji..ale od strony psychologicznej był rewelacyjny...

Dokłądnie to samo chciałam napisać :)
Lila wprowadziłą nieco zamieszania w sytuacjach, troche to ożywiło (jeszcze bardziej) odcinki, jednak musiło się skończyć tak jak się skończyło z nią, za dużo szkód.
Fakt , że odcinki te miały kilka wad, tak jak np. scena z GPSem Dexa :/ i to że nie wykasował wczesniejszych tras ( - to do niego nie podobne ;) ) . My ze Sławkiem też wkurzaliśmy się ze motyw Doeks'a tak się skończył, jakby nie patrzeć dobrą postacią był , sprytny i przebiegły, w wielu odcinkach jego texty nas rozbawiały :) No ale cóż, już nic nie poradzimy. Przez to wszystko postać Lily traciła na sympatii... ale już teraz też nie będzie musiała (heh..).

Ja mimo wszystko jestem 'za' kolejną serią, i mam nadzieje, że będzie tak jak Adyk napisał! Właściwie to jestem bardzo ciekawa, jak bedzie wyglądała ta 3 seria - seria, która będzie się toczyła pod kątem 'Kodeksu Dexa' ....

;) <czekamy>
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: dexter


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 33
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu