Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
XBOX
Autor Wiadomość
basikkk 
4e9729bbe7e8a9e4310ec7ce3e344bbb


Wiek: 74
Dołączył: 13 Gru 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-01-28, 19:47   

Ja kupiłem już przerobionego i w razie czego jak bym potrzebował gwarancji to jadem do nich i mi robiom tak jak by nie była przerabiana i po wszystkim a po za tym po co gwarancja, jedynie grozne jest 3 Red led a po za tym wolałbym nie wysyłać na gwarancje bo to morze trwac miesiacami bo oni tam duzo majom takich zwrotów wolem zaplacic 150zł i mieć konsolke spowrotem po 24h jak czekac 3 miesiace albo dłużej .Polecam we wrocku skynet. :wink:
0 UP 0 DOWN
 
pereł 
Szef Wszystkich Szefów



Wiek: 34
Dołączył: 29 Sty 2008

UP 0 / UP 0


Skąd: Szydłowice

Wysłany: 2008-01-29, 11:17   

Także polecam SkyNet :) Kupiłem od znajomego nieprzerobionego Xboxa jakiś czas temu i szukałem dobrego ''przerabiacza'' :D . Pierwsze miejsce gdzie poszedłem to był sklep Martyniak ( koło ronda) ale jak mi powiedziano cene i termin odbioru to sie troche zszokowałem u Martyniaka cena przróbki 180 zł i czas oczekiwania do 7 dni roboczych :/ . Tego samego dnia pojechałem do Wrocławia zawitałem do Skynetu :) i tam to już było szybko tanio i uprzejmie. Zapłaciłem 100 zł za przeróbke czekałem 30 minut z zegarkiem w ręku :) Zdecydowanie Polecam Skynet to jest chyba najbardziej profesionalny sklep tego typu jaki znam. Ale niestety niedługo potem sprzedałem X-kloca bo pieniążki były potrzebne.
0 UP 0 DOWN
 
Maciekkk 
Aggro bleiben



Wiek: 34
Dołączył: 01 Kwi 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: B-g

Wysłany: 2008-03-19, 22:10   

mam 360 premium, chetnie pohandluje grami, pogram, siedze w konsolach dłuuugie lata wiec w razie problemow pomoge, gg: 3406267
0 UP 0 DOWN
 
zalev 
szyderca


Wiek: 33
Dołączył: 22 Kwi 2005

UP 7 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-04-11, 22:38   

basikkk napisał/a:
jadem do nich i mi robiom tak
basikkk napisał/a:
duzo majom takich zwrotów wolem zaplacic

nie mogłem się powstrzymać :evil:
polecam http://so.pwn.pl/
0 UP 0 DOWN
 
Maciekkk 
Aggro bleiben



Wiek: 34
Dołączył: 01 Kwi 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: B-g

Wysłany: 2008-04-12, 12:16   

pereł napisał/a:
Także polecam SkyNet :) Kupiłem od znajomego nieprzerobionego Xboxa jakiś czas temu i szukałem dobrego ''przerabiacza'' :D . Pierwsze miejsce gdzie poszedłem to był sklep Martyniak ( koło ronda) ale jak mi powiedziano cene i termin odbioru to sie troche zszokowałem u Martyniaka cena przróbki 180 zł i czas oczekiwania do 7 dni roboczych :/ . Tego samego dnia pojechałem do Wrocławia zawitałem do Skynetu :) i tam to już było szybko tanio i uprzejmie. Zapłaciłem 100 zł za przeróbke czekałem 30 minut z zegarkiem w ręku :) Zdecydowanie Polecam Skynet to jest chyba najbardziej profesionalny sklep tego typu jaki znam. Ale niestety niedługo potem sprzedałem X-kloca bo pieniążki były potrzebne.


Ja z kolei odradzam Skynet. Może to jeszcze z powodu dawnych czasów, a obecnie ten sklep sie naprawil. Na gieldzie mozna bylo 5lat temu nabyc PS2 po dosc niskiej cenie jak 700-800zł, jednak konsole miały padniety czytnik w połowie i odpalały tylko CD, zaś DVD już nie. Była to po prostu wada ukryta gdyż sprzedawcy o niczym takim nie ostrzegali. Jednak moze w obecnych czasach sklep naprawił swoja działaność, szczegolnie w kwestii działalności giełdowej.
0 UP 0 DOWN
 
Coddy 



Wiek: 32
Dołączył: 19 Mar 2009

UP 1 / UP 0



Wysłany: 2009-03-22, 19:47   

miniek1 napisał/a:
Hmmm... nie lepiej wgrać program do X-Box 360 na dysk twardy programik który emuluje obrazy płyt :?: tak jak jest to w PS2 i PS3



emuluje ps3 ???? ps3 do dziś pozostało NIEZŁAMANE!!!!!!!!!!!
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: xbox


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 24
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu