Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Rejestr Działalności Gospodarczych
Autor Wiadomość
BRANDMAN 



Wiek: 50
Dołączył: 01 Gru 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-09-11, 22:01   Rejestr Działalności Gospodarczych

Mam takie maleńkie pytanko odnośnie wypisania z rejestru prowadzących działalność gospodarczą.
Bodajże jakieś półtora miesiąca temu złożyłem wniosek o wyrejestrowanie mojej firmy......... "miły" nowy Pan ( chyba następca naprawdę zajefajnej Pani Rudnickiej) rzekł do mnie iż sprawa załatwiona będzie od ręki w przeciągu 7 dni ...................................... no i "kupa " ---------- do tej pory ani słowa odzewu...
Tak na marginesie niezły debiucik tego urzędnika
Czy ktoś mnie wytłumaczy dlaczego tak długo to trwa?
0 UP 0 DOWN
 
Roztropek 


Wiek: 73
Dołączył: 11 Sie 2006

UP 345 / UP 162


Skąd: tutejszy

Wysłany: 2007-09-12, 14:35   

Mógłbym to skomentować na swój sposób, ale może lepiej najpierw choćby zadzwonić i zapytać w czym problem? Urzędnik zaczyna, trzeba mu dać szansę.
Ostatnio zmieniony przez Roztropek 2007-09-12, 14:35, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
BeZet 



Wiek: 50
Dołączyła: 14 Mar 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: pewnie, że Brzeg

Wysłany: 2007-09-12, 15:12   

Sprawa związana z wydawaniem decyzji odnośnie wyrejestrowania działalności gospodarczej wygląda następująco:
Składa się odpowiednio wypełniony wniosek w Biurze Podawczym. Czas na wydanie decyzji jest 7 dni. Po odbiór decyzji osoba zainteresowana zgłasza się osobiście, lub jeśli napisze adnotację na wniosku z prośbą o przesłanie na podany adres - decyzja jest wówczas wysyłana za potwierdzeniem odbioru (tak zwykle otrzymują ją ludzie spoza Brzegu). Natomiast zainteresowani przychodzą po prostu po odbiór do urzędu i kwitują odbiór decyzji.
Informacja o 7-dniowym terminie wystawienia decyzji jest przekazywana po to, aby każdy mógł wiedzieć, kiedy może sobie taką decyzję odebrać. Więc, przypuszczam, Panie Brandman, że Pańska decyzja oczekuje sobie na swój odbiór w pokoju, gdzie prowadzona jest ewidencja działalności gospodarczej. Proszę się po prostu po nią zgłosić.
0 UP 0 DOWN
 
BRANDMAN 



Wiek: 50
Dołączył: 01 Gru 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-09-13, 06:38   

Droga Beatko .... skoro tak piszesz to na pewno tak jest i dziękuję za szybką odpowiedź.
Jeszcze dziś sprawdzę w urzędzie.


P.S.
ten pan urzędnik mówił mi żebym nie przychodził osobiście po odbiór bo zostanie to wysłane pocztą....ale.....co tam

NARASKA
0 UP 0 DOWN
 
BeZet 



Wiek: 50
Dołączyła: 14 Mar 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: pewnie, że Brzeg

Wysłany: 2007-09-13, 06:58   

Jeśli zostałeś wprowadzony w błąd, to w imieniu UM przepraszam. A w razie kłopotów - zapraszam do siebie (pok 114 bud.A), chętnie pomogę, tym bardziej, że faktycznie są nowe osoby w ewidencji działalności i być może nastąpiła jakaś dezinformacja. Niemniej jednak, życzę miłego dnia... :wink:
0 UP 0 DOWN
 
BRANDMAN 



Wiek: 50
Dołączył: 01 Gru 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-09-14, 22:09   

Jeszcze raz Beatko dziękuję .... a na pewno wdepne choćby na kawe .....choćby żeby odświeżyć stare znajomości
Pozdrowionka
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: dzialalnosci, gospodarczych, rejestr


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 25
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu