Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
częściowe wycinanie treści postu ..... może tak ??
Autor Wiadomość
12345 

Wiek: 44
Dołączyła: 01 Sie 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-09-07, 19:32   częściowe wycinanie treści postu ..... może tak ??

chciałbym zaproponowac nowy sposob moderacji wycinanie tresci off topicowej z wypowiedzi

najpierw prosze zajrzeć tutaj na moją wypowiedź , którą smooth wyrzuca do kosza......

ale zgodnie z zasadami wypowiedź kojejna, Bartka T. powinna mieć taki sam komentarz i też do kosza

zgłosiłem tym znaczkiem "!" treść do moderacji

i oto wypowiedż MODERATORA:

Cytat:
Witam,
nie wydaje mi się, aby post Bartka T. był nie na temat, dlatego też post zostaje w nienaruszonym stanie - Bartek T. napisał, że postara się "wstawić" za uczniami - poczekajmy na efekty tego wstawiennictwa
Pozdrawiam,
jadore


a ja napisałem by
Cytat:
a może nasz ukochany Radny coś wskura.....


no normalnie są wypowiedzi off topicowe równe i równiejsze....

od razu mówie tfuj piszę..... są to wypowiedzi :offtopic: owe moje i Bartka T. ale widać, iż niektóre zostają na forum.... dlatego nowy pomysł >>>>> wycinajcie treść postów ot....

dlaczego ?? bo niektóre znich maja jednak jakąś treść....
0 UP 0 DOWN
 
KtOŚ 
<--(x_x)-<<



Wiek: 37
Dołączył: 10 Kwi 2006

UP 18 / UP 25


Skąd: a domyśl się :P

Wysłany: 2007-09-07, 19:38   

12345 napisał/a:
wycinajcie treść postów ot....


1)a potem krzyk, że moderator bezprawnie edytował post i nie widać co napisałem...to lepiej wywalić post........przynajmniej autor 2 razy sie zastanowi zanim zrobi offtop w poście....

2) Decyzje co do moderowania pozostaw moderatorom//ewentualnie zgłoś się na moderatora

3)
12345 napisał/a:
zgłosiłem
......a płeć kobieta....... więc proszę się zdecydować, bo podawanie nieprawidłowych danych jest karane ostrzeżeniem
Ostatnio zmieniony przez KtOŚ 2007-09-07, 19:39, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
smooth 
wyrwany z kontekstu


Zaproszone osoby: 2
Wiek: 43
Dołączył: 21 Wrz 2006

UP 35 / UP 7


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-09-07, 21:37   

12345 napisał/a:
którą smooth wyrzuca do kosza......


oj nie dość, że już płeć i nicki Ci się mieszają, to jeszcze wstawienie komentarza moderatorskiego z tabliczką o offtopicu nazywasz wyrzuceniem do kosza ?

Cóż jednego można "pogratulować" - wytrwałości w upierdliwości i udowadnianiu nie wiadomo czego !

12345 napisał/a:
dlaczego ?? bo niektóre znich maja jednak jakąś treść....


No tak ! ...ale chyba nie chodzi o to żeby przyzwyczajać forumowiczów do pisania na wpół offtopicujacych postów (bo i tak posprząta moderator) co raczej o nauczeniu wystrzegania się jakiegokolwiek offtopicowania ..pomijając, ze postów z offtopicem się nie usuwa (chyba, że jednocześnie spełniają kryteria posta nic nie wnoszącego do tematu.. o niskim poziomie)..tak czy siak usunięcie takiego posta, należałoby potraktować w kategoriach kary o przekazie np. "skoro ukarali mnie za częściowy offtop lub post nic nie wnoszący to znaczy, że powinienem takich unikać"
0 UP 0 DOWN
 
Roztropek 


Wiek: 73
Dołączył: 11 Sie 2006

UP 345 / UP 162


Skąd: tutejszy

Wysłany: 2007-09-08, 15:22   

Proponuję częściowe zawieszenie zasady pisania w temacie nie na temat. Może moderatorzy przy wyłonieniu się nowego podtematu dadzą mu nowy tytuł i zapiszą jako następny. Nie cierpimy chyba na nadmiar piszących forumowiczów, żeby ciąć wszystko co nie związane z tematem. Niech ludzie piszą, o to w tym wszystkim chodzi.
0 UP 0 DOWN
 
alferx 



Wiek: 51
Dołączył: 11 Cze 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-09-08, 15:56   

Roztropek napisał/a:
Może moderatorzy przy wyłonieniu się nowego podtematu dadzą mu nowy tytuł i zapiszą jako następny.


Tylko problem się zaczyna gdy w jednym poście jest zarówno zdanie na temat jak i dołączony przeważnie prowokujący offtopik.
Co z takim postem ? Nie można rozdzielić jednego posta, więc przeważnie offtopic się usuwa, by temat nie zszedł na psy. Przenieść posta jako nowy temat też nie można ponieważ właściciel zacznie miec pretensję że wywalony został z tematu post na temat.

Czy trudno napisać odpowiedź trzymający się tematu, a jeżeli dany temat u kogoś spowodował skojarzenia to co za problem rozpocząć nowy temat.

Najprościej jest napisać w poście na temat, rzucić oftopikiem a później mieć podstawę do czepienia się moderatora, że albo usunął offtopik (ingeruje w treśc posta), albo przeniósł posta na temat do nowego tematu, albo że w ogóle nic nie zrobił.

Roztropek napisał/a:
Nie cierpimy chyba na nadmiar piszących forumowiczów

Cierpimy chyba na nadmiar offtopikujących piszących, a deficyt jest piszących w temacie.
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: czesciowe, moze, postu, tak, tresci, wycinanie


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 23
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu