Wysłany: 2007-08-21, 07:18 XII Team Sport Streetball 2007
XII TEAM SPORT STREETBALL 2007
O Puchar Burmistrza Miasta Brzeg
Brzeg, 8 września 2007 r.
Miejsce: Parking obok Ratusza Miejskiego
Data: Rozpoczęcie Turnieju – 8 września 2007 r. o godz. 10.00 (mecze), godz. 9.20 (zbiórka)
Uczestnictwo: Wszyscy chętni, którzy zgłoszą się do Turnieju, drużyna liczy 3 zawodników + 1 rezerwowy
Kategorie:
Mężczyźni:
Kadeci (1992 i młodsi)
Juniorzy (1989-1991)
Open (1988 i starsi)
Kobiety
Juniorki (1992 i młodsze)
Open (1991 i starsze)
Warunki udziału w turnieju:
1. Dokonanie zgłoszenia na „karcie zgłoszenia”, której wzór znajduje się w sklepie „Team Sport” w terminie do dnia 7.09.2007 do godz. 18.00.
2. Uiszczenie wpisowego w wysokości 30 PLN dla kategorii Open i 15 PLN dla kategorii młodszych od drużyny.
3. Zapoznanie się z regulaminem Turnieju.
4. Posiadanie legitymacji szkolnej.
KADECI
Wraz z kadetami grał jedyny zespół żeński (Toffiki na urlopie), który miał zapewnione zwycięstwo w kategorii open kobiet.
Chipys Skład Brzeg - PKP 6:3; MKS Otmuchów - Toffiki na urlopie 7:4; Chipsy Skład Brzeg - MKS Otmuchów 9:1; PKP - Toffiki na urlopie 1:9; Chipsy Skład Brzeg - Toffiki na urlopie 9:7; PKP - MKS Otmuchów 5:4
1. Chipsy Skład 3 6 24:11
2. Toffiki na urlopie 3 4 20:17
3. MKS Otmuchów 3 4 12:18
4. PKP 3 4 9:19
Open kobiet - końcowa kolejność
1. Toffiki na urlopie (Sandra Brożek, Karolina Gajda, Agnieszka Berezowska)
Kadeci - końcowa kolejność
1. Chipsy Skład Brzeg (Maciej Głowacki, Kamil Adwent, Konrad Betka)
2. MKS Otmuchów (Patryk Tworowski, Dawid Pazdur, Marek Guga)
3. PKP (Dariusz Bider, Krzysztof Strona, Bartek Tokarz)
JUNIORZY
Grupa C: Byle By Kopało Brzeg - Łaga Czigi Brzeg 2:3; Byle By Kopało Brzeg - Ludzie Przemysłu Nysa 3:12; Łaga Czigi Brzeg - Ludzie Przemysłu Nysa 1:9
1. Ludzie Przemysłu Nysa 2 4 21:4
2. Łaga Czigi Brzeg 2 3 4:11
3. Byle By Kopało Brzeg 2 2 5:15
Grupa D: Stopro Opole - Jedziemy z Tym Grodków/Ziębice 7:4; Stopro Opole - Dotknij Poczuj Super 7:4; Jedziemy z Tym Grodków/Ziębice - Dotknij Poczuj Super 3:1
1. Stopro Opole 2 4 14:8
2. Jedziemy z Tym Grodków/Ziębice 2 3 7:8
3. Dotknij Poczuj Super 2 2 5:10
Półfinały: Stopro Opole - Łaga Czigi Brzeg 5:6; Ludzie Przemysłu Nysa - Jedziemy z Tym Grodków/Ziębice 12:8 (8:8)
o 5. miejsce: Byle By Kopało Brzeg - Dotknij Poczuj Super 6:7
o 3. miejsce: Jedziemy z Tym Grodków/Ziębice - Stopro Opole 13:11
Finał: Ludzie Przemysłu Nysa - Łaga Czigi Brzeg 12:6
Juniorzy - końcowa kolejność
1. Ludzie Przemysłu Nysa (Michał Kaliczyński, Krzysztof Wilk, Mateusz Ozga, Bartek Błauciak)
2. Łaga Czigi Brzeg (Mateusz Frańczak, Mateusz Wysocki, Artur Dudziak)
3. Jedziemy z Tym Grodków/Ziębice (Michał Niedopytalski, Szymon Zielińki, Tomasz Biernat, Paweł Listwan)
4. Stopro Opole
5. Dotknij Poczuj Super
6. Byle By Kopało Brzeg
OPEN MĘŻCZYZN
Grupa A: The Mapets - Astra Brzeg 14:13; Garabarze Brzeg - Grodków 13:9 (9:9); The Mapets - Grabarze Brzeg 7:9; Astra Brzeg - Grodków 17:2; The Mapets - Grodków 5:2; Astra Brzeg - GRabarze Brzeg 10:8
1. Astra Brzeg 3 5 40:24
2. Grabarze Brzeg 3 5 30:26
3. The Mapets 3 5 26:24
4. Grodków 3 3 13:35
Grupa B: Targaj Bala Ziębice - Ambitni Hustlerzy Wrocław 6:8; Niby Nic Takiego - Delirjanie 7:4; Targaj Bala Ziębice - Nivy Nic Takiego 10:9; Ambitni Hustlerzy Wrocław - Delirjanie 12:5; Targaj Bala Ziębice - Delirjanie 6:4; Ambitni Hustlerzy Wrocław - Niby Nic Takiego 9:1
1. Ambitni Hustlerzy Wrocław 3 6 29:12
2. Targaj Bala Ziębice 3 5 22:21
3. Niby Nic Takiego 3 4 17:23
4. Delirjanie 3 3 13:25
Półfinały: Ambitni Hustlerzy Wrocław - Grabarze Brzeg 7:6; Astra Brzeg - Targaj Bala Ziębice 5:10
o 7. miejsce: Delirjanie - Grodków 11:4
o 5. miejsce: Niby Nic Takiego - The Mapets 8:6
o 3. miejsce: Grabarze Brzeg - Astra Brzeg 11:10 (7:7)
Finał: Ambitni Hustlerzy Wrocław - Targaj Bala Ziębice 2:8
Open mężczyzn - końcowa kolejność
1. Targaj Bala Ziębice (Michał Jakubowski, Artur Barycza, Mateusz Wilk, Michał Czerniawski)
2. Ambitni Hustlerzy Wrocław (Wojciech Zachorski, Piotr Szwed, Dawid Jurkiewicz, Wiktor Nowacki)
3. Grabarze Brzeg (Adam Adamczyk, Kamil Duliniec, Artur Zagórski, Marek Soroka)
4. Astra Brzeg
5. Niby Nic Takiego
6. The Mapets
7. Delirjanie
8. Grodków
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie możesz załączać plików na tym forum Możesz ściągać załączniki na tym forum