Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
[Sierpień 2007] Pożegnanie urzędniczki magistratu
Autor Wiadomość
Rzecznik UM Brzeg 

Wiek: 51
Dołączył: 08 Maj 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-08-20, 12:09   [Sierpień 2007] Pożegnanie urzędniczki magistratu

Uroczyste pożegnanie odchodzącej na emeryturę Pani Teresy Rudnickiej – wieloletniej pracownicy brzeskiego Urzędu Miasta, od 1990 zajmującej się ewidencją działalności gospodarczej - odbyło się 17 sierpnia br. w gabinecie burmistrza Brzegu Wojciecha Huczyńskiego. Oprócz burmistrza w uroczystości wziął udział Bartłomiej Kostrzewa – kierownik Biura Inicjatyw Gospodarczych i Promocji w magistracie.
Pani Teresa Rudnicka, oprócz serdecznych życzeń, otrzymała także kwiaty i upominek pieniężny.
Sławomir Mordka
Rzecznik prasowy Urzędu Miasta w Brzegu

0 UP 0 DOWN
 
Corvin 



Wiek: 49
Dołączył: 26 Cze 2007

UP 5 / UP 2



Wysłany: 2007-08-20, 13:49   

WTF Teresa Rudnicka? Zastanawiam sie czy jak ja bede odchodzil z umwo, to czy tez dostane nagrode pieniezna i uscisk reki marszalka. Dla mnie temat to totalny LOL.
0 UP 0 DOWN
 
melani 


Wiek: 37
Dołączyła: 30 Lip 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-08-20, 17:41   

Po co się martwić na zapas, przed tobą trochę czasu do emeryturki :D
Swoją drogą rejestrowałam firmę u tej pani, bardzo sympatyczna osoba, kompetentna i pomocna, gdyby nie ona to nie rozwiazałabym tych rebusów. :)
0 UP 0 DOWN
 
12345 

Wiek: 44
Dołączyła: 01 Sie 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-08-20, 22:04   

to ile odprawy dostała ?????

ja mam prośbe może urzędnicy miejscy podzielą sie swoją lista płac ??
0 UP 0 DOWN
 
misterio 



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 47
Dołączył: 03 Maj 2005

UP 17 / UP 6


Skąd: B R Z E G

Wysłany: 2007-08-21, 12:42   

trochę szacunku Panowie! Urzednik to tez czlowiek.
0 UP 0 DOWN
 
melani 


Wiek: 37
Dołączyła: 30 Lip 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-08-24, 13:16   

Zgadzam się, że urzędnik też człowiek. Co za nienawiść pała od niektórych ludzi do urzedników, czyżby jakieś urazy?
0 UP 0 DOWN
 
Pan_Pasztet 



Wiek: 36
Dołączył: 10 Maj 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg :)

Wysłany: 2007-08-24, 14:02   

12345 napisał/a:
to ile odprawy dostała ?????

ja mam prośbe może urzędnicy miejscy podzielą sie swoją lista płac ??


napiszesz posta jakiegoś debilnego to moze nie pisz wogóle to nie twoj interes ile dostala cy nie dostala i szacunku troche z twojej strony chcesz wiedziec idz do urzadu miasta i zapytaj czy ci powiedza.........
0 UP 0 DOWN
 
Corvin 



Wiek: 49
Dołączył: 26 Cze 2007

UP 5 / UP 2



Wysłany: 2007-08-25, 16:29   

misterio napisał/a:
trochę szacunku Panowie! Urzednik to tez czlowiek.

No i co z tego, ze czlowiek? Tu nie chodzi o to czy to czlowiek czy krowa ale o to, ze na forum robi sie jakies wialkie larum z odejscia na emeryture jakiegos gryzipiorka z urzedu. Sam jestem urzedasem ale niewyobrazam sobie takiego rozglosu z mego odejscia na emeryture. Bez przesady. To moze zaczniemy zegnac tak wszystkich funkcjonariuszy publicznych. To jakas bzdura.
0 UP 0 DOWN
 
blaster 



Zaproszone osoby: 10
Wiek: 39
Dołączył: 26 Kwi 2006

UP 138 / UP 192


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-08-25, 16:34   

nie widze problemu zapytaj sie jej :) może ci powie :)
0 UP 0 DOWN
 
Pan_Pasztet 



Wiek: 36
Dołączył: 10 Maj 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg :)

Wysłany: 2007-08-25, 17:53   

Corvin napisał/a:
Tu nie chodzi o to czy to czlowiek czy krowa ale o to, ze na forum robi sie jakies wialkie larum z odejscia na emeryture jakiegos gryzipiorka z urzedu.


bylo wspomniane a ty zaczynasz piepszyc ze sie robi nie wiadomo co 12345 zapytal ile dostala ale ty wczesiej napisales
Corvin napisał/a:
Zastanawiam sie czy jak ja bede odchodzil z umwo, to czy tez dostane nagrode pieniezna i uscisk reki marszalka. Dla mnie temat to totalny LOL.

nie wiem skad ty wziales marszalka choc reke moze uscisnac ci nawet papiez to mam to gdzies.... powiedz w ktorym urzedzie pracujesz zebym nie musial przychodzic jezeli kazdy tak mowi.... :x
0 UP 0 DOWN
 
smooth 
wyrwany z kontekstu


Zaproszone osoby: 2
Wiek: 43
Dołączył: 21 Wrz 2006

UP 35 / UP 7


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-08-25, 18:23   

Ej przestańcie (Ci, którzy mają zawsze jakieś "ale") - przecież nie musicie ani czytać tego wątku ani komentować.
Jeśli temat dla was jest "lol" to po co czytać, po co prowokować zbędną dyskusje / pyskówki itp. do ignorowanych i po sprawie. !!
0 UP 0 DOWN
 
Bartek T. 
poszukiwacz



Wiek: 43
Dołączył: 23 Wrz 2006

UP 161 / UP 140


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-08-25, 20:07   

Nie wiem czy "nagrabiła" sobie ta urzędniczka u forumowiczów, ale nie ładnie takie pyskówki prowadzić.
Taka konkluzja mi się nasuwa jak ktoś tam zadaje pytanie czy jak będzie odchodził z pracy to też będą kwiaty i pompa... Z kontekstu wnoszę, że chodzi o Urząd Marszałkowski, a z doświadczenia wiem, że urzędnicy - przynajmniej ci na wyższych stanowiskach w takich urzędach są z nadania politycznego i jak odchodzą to raczej bez kwiatów bo zwykle po czterech latach i rzadko na emeryturę ;) Co najwyżej na chorobowe :)
0 UP 0 DOWN
 
Pan_Pasztet 



Wiek: 36
Dołączył: 10 Maj 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg :)

Wysłany: 2007-08-25, 22:34   

nie mam żadnego ALE aczkolwiek ;) zbulwersowala mnie jego wypowiedz i napisalem to co uważałem za stosowne......
0 UP 0 DOWN
 
Corvin 



Wiek: 49
Dołączył: 26 Cze 2007

UP 5 / UP 2



Wysłany: 2007-08-26, 08:21   

pasztet007 napisał/a:
bylo wspomniane a ty zaczynasz piepszyc ze sie robi nie wiadomo co 12345 zapytal ile dostala ale ty wczesiej napisales

Eeee... nie widze zwiazku z tym co napisalem wczesniej i troche kultury synku.
pasztet007 napisał/a:
nie wiem skad ty wziales marszalka choc reke moze uscisnac ci nawet papiez to mam to gdzies.... powiedz w ktorym urzedzie pracujesz zebym nie musial przychodzic jezeli kazdy tak mowi....

Wczesniej juz to napisalem. Prosze czytac ze zrozumieniem albo przynjamniej sie nie wypowiadac w temacie jesli nie wie sie o co w nim chodzi.
EOT.
0 UP 0 DOWN
 
Roztropek 


Wiek: 73
Dołączył: 11 Sie 2006

UP 345 / UP 162


Skąd: tutejszy

Wysłany: 2007-08-26, 09:38   

12345 napisał/a:
to ile odprawy dostała ?????
Tyle ile powinna zgodnie z przepisami o odprawie emerytalnej. Nie pamiętam, trzy wypłaty, może więcej? A Burmistrz, jeśli ma z czego, mógł najwyżej jakąś nagrodę pieniężną dołożyć. I po co to całe zamieszanie?
Corvin napisał/a:
Sam jestem urzedasem ale niewyobrazam sobie takiego rozglosu z mego odejscia na emeryture.
To nie wina tej pani tylko twoich przełożonych. Jeśli odchodzisz obojętnie, czy na emeryturę, czy do innej pracy, ktoś Ci powinien przynajmniej "łapę" uścisnąć i wyjaśnić, że firmy na nic innego nie stać. Nawet w przedszkolu dzieciaki dostają dyplomy z okazji odejścia, co prawda nie na emeryturę.
Ostatnio zmieniony przez Roztropek 2007-08-26, 09:49, w całości zmieniany 2 razy  
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: 2007, magistratu, pozegnanie, sierpien, urzedniczki


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 34
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu