Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Apel do wszystkich!
Autor Wiadomość
Kathia 
Czubek i Patol ;)



Zaproszone osoby: 2
Wiek: 35
Dołączyła: 27 Lip 2007

UP 4 / UP 2


Skąd: z kątowni :P

Wysłany: 2007-08-10, 14:57   

Przykładem jest chociażby to, co napisał Blaster. A niektórzy na forum są delikatnie mówiąc upierdliwi i tylko szukają okazji, żeby się do czegoś przyczepić. Napiszesz słowo, a ktoś kto ma inne poglądy od razu atakuje. Może trochę mniej nerwowo...
0 UP 0 DOWN
 
KtOŚ 
<--(x_x)-<<



Wiek: 37
Dołączył: 10 Kwi 2006

UP 18 / UP 25


Skąd: a domyśl się :P

Wysłany: 2007-08-10, 15:00   

ad_kaska napisał/a:
Przykładem jest chociażby to, co napisał Blaster.


że jestem burakiem, to widze...ale daj może jakieś własne przykłady...a nie blastera, bo jednen przykład tyrani nie czyni :)

ad_kaska napisał/a:
A niektórzy na forum są delikatnie mówiąc upierdliwi i tylko szukają okazji, żeby się do czegoś przyczepić.


tylko, że w większości widzicie "czepialstwo" zielonych, ale zwykłych użytkowników już nie dostrzegacie :)

ad_kaska napisał/a:
Napiszesz słowo, a ktoś kto ma inne poglądy od razu atakuje.


znowu bym po prosił o jakieś konkretne przykłady, bo wtedy lepiej mi się dyskutuje, niż teoretyzując :)
0 UP 0 DOWN
 
Agnes 
zadziorra ;)



Zaproszone osoby: 3
Wiek: 35
Dołączyła: 26 Mar 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: CDŚ

Wysłany: 2007-08-10, 15:04   

KTOŚu ja nie mam zamiaru sie z Tobą kłucić i wdawać w zbędne dyskusje, dobrze wiesz, że tak jest... Szczególnie Ty i Smooth przyczepiacie sie dosłownie do wszystkiego... i nie mów że tak nie jest i nie pisz "dajcie przykłady" bo nikt (przynajmniej ja) nie bede grzebać w forum tylko po to, żeby Ci to udowodnić, bo dobrze wiesz jaka jest prawda...
0 UP 0 DOWN
 
Kathia 
Czubek i Patol ;)



Zaproszone osoby: 2
Wiek: 35
Dołączyła: 27 Lip 2007

UP 4 / UP 2


Skąd: z kątowni :P

Wysłany: 2007-08-10, 15:05   

KtOŚ napisał/a:
że jestem burakiem, to widze...ale daj może jakieś własne przykłady...a nie blastera, bo jednen przykład tyrani nie czyni :)

Raczej miałam na myśli post dotyczący Agnes i Smootha. I ja właśnie dostrzegam czepialstwo zwykłych użytkowników. A jak chcesz przykładów, to poczytaj sobie posty na forum, bo mniemam, że wypowiadając się na nim czytasz to, co piszą inni, więc powinieneś mniej więcej wiedzieć o czym mówię.
0 UP 0 DOWN
 
KtOŚ 
<--(x_x)-<<



Wiek: 37
Dołączył: 10 Kwi 2006

UP 18 / UP 25


Skąd: a domyśl się :P

Wysłany: 2007-08-10, 15:11   

Cytat:
KTOŚu ja nie mam zamiaru sie z Tobą kłucić i wdawać w zbędne dyskusje


moment, to jest forum i służy do dyskusji, a jeśli Ty każdą próbę wymiany rzeczowych poglądów na temat z osobą, która ma inne zdanie nazywasz kłótnia i czepialstwem, to nie ma problemu...

Agnes napisał/a:
Szczególnie Ty i Smooth przyczepiacie sie dosłownie do wszystkiego...


bo jak mi sie coś nie podoba, to się wypowiadam, takie moje prawo, jak każdego z Was...czyż nie??

Agnes napisał/a:
i nie mów że tak nie jest i nie pisz "dajcie przykłady" bo nikt (przynajmniej ja) nie bede grzebać w forum tylko po to, żeby Ci to udowodnić,


ale nie rozumiesz, że to ty próbujesz udowodnić, że się czepiamy, a żeby to zrobić to musisz dać dowody, bo inaczej wpadamy w błędne koło...bo my swoich "błędów" możemy nie widzieć,a Ty marudząc i nie pokazując ich Nam nie przybliżasz sytuacji ani o centymetr do załagodzenia...

Agnes napisał/a:
bo dobrze wiesz jaka jest prawda...


tylko że masz 3 rodzaje prawd i nie wiem, o którą Ci chodzi.. :P


@ad_kaśka: może i wiem o co Ci chodzi....ale chcę się upewnić, no i dla różnych osób czepialstwem jest różna rzecz :)
Ostatnio zmieniony przez KtOŚ 2007-08-10, 15:12, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Agnes 
zadziorra ;)



Zaproszone osoby: 3
Wiek: 35
Dołączyła: 26 Mar 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: CDŚ

Wysłany: 2007-08-10, 15:13   

Kaśka KTOŚ, jak i reszta postawiona 'wyżej' nigdy nie przyzna Ci racji... zreszą co do mnie i tamtej dziwnej odzywki Smootha(no comment), już jej nie widze..

KTOŚ napisał/a:
a jeśli Ty każdą próbę wymiany rzeczowych poglądów na temat z osobą, która ma inne zdanie nazywasz kłótnia i czepialstwem, to nie ma problemu...


nie, nie... to jest tak, że czy ja, czy Blaster, czy Pasztet, czy dawniej Junikoks itd itd... mamy inne zdanie niż wszyscy to postrzegane jest to jako prowokacja....

Cytat:
bo jak mi sie coś nie podoba, to się wypowiadam, takie moje prawo, jak każdego z Was...czyż nie??



taa...


Cytat:
ale nie rozumiesz, że to ty próbujesz udowodnić, że się czepiamy, a żeby to zrobić to musisz dać dowody, bo inaczej wpadamy w błędne koło...bo my swoich "błędów" możemy nie widzieć,a Ty marudząc i nie pokazując ich Nam nie przybliżasz sytuacji ani o centymetr do załagodzenia...


poczytaj sobie swoje posty... tam znajdziesz dowody :)
Ostatnio zmieniony przez Agnes 2007-08-10, 15:20, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
KtOŚ 
<--(x_x)-<<



Wiek: 37
Dołączył: 10 Kwi 2006

UP 18 / UP 25


Skąd: a domyśl się :P

Wysłany: 2007-08-10, 15:17   

Agnes napisał/a:
Kaśka KTOŚ, jak i reszta postawiona 'wyżej' nigdy nie przyzna Ci racji


jakie wyżej....ja się tu wypowiadam jako zwykły użytkownik, nie mam żadnej władzy w tym dziale....zresztą każda moja interwencja (guziczki) są zaznaczane niebieskim pochylonym tekstem w moim dziale....pozostałe wypowiedzi należy traktować jako wypowiedzi osoby prywatnej... i uwierz, umiem przyznać racje, jeśli dostanę rzeczowy argument ;)
0 UP 0 DOWN
 
Pan_Pasztet 



Wiek: 36
Dołączył: 10 Maj 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg :)

Wysłany: 2007-08-10, 15:17   

KtOŚ, sorry ale jezeli to jest forum to moge stwierdzic ze jestes gorszy niz wrzód na d*** powaznie ;) mozesz wiac to do siebie albo i nie ale podobnie jak roztropek czepiasz sie wszystkiego teraz mam czerwone kapcie na nogach... tez sie czepisz ze nie mam zielonych??:) mozemy pogadac o co mi chodzi jezeli masz ochote ;) :D
0 UP 0 DOWN
 
KtOŚ 
<--(x_x)-<<



Wiek: 37
Dołączył: 10 Kwi 2006

UP 18 / UP 25


Skąd: a domyśl się :P

Wysłany: 2007-08-10, 15:23   

pasztet007 napisał/a:
KtOŚ, sorry ale jezeli to jest forum to moge stwierdzic ze jestes gorszy niz wrzód na d***


jeśli nie obrazisz tym mojej osoby, to proszę bardzo :P

pasztet007 napisał/a:
ale podobnie jak roztropek czepiasz sie wszystkiego


wcale nie wszystkiego...wielu rzeczy się nie czepiam, a nawet popieram w 200%, obojętnie od osoby która je zaproponuje [ale to nie temat o mojej osobie :P ]

pasztet007 napisał/a:
teraz mam czerwone kapcie na nogach... tez sie czepisz ze nie mam zielonych??:)


ja nie mam kapci, ale to off-top i tak szczerze to guzik mnie obchodzi, czy masz kapcie czy nie, bo to jest twoja prywatna sprawa...
pasztet007 napisał/a:
mozemy pogadac o co mi chodzi jezeli masz ochote ;)


ależ proszę bardzo...jakoś nie zauważyłem u siebie tendencji do banowania nieprzychylnych mi użytkowników na żadnym z odwiedzanych mi forów ;)
1 UP 0 DOWN
 
Agnes 
zadziorra ;)



Zaproszone osoby: 3
Wiek: 35
Dołączyła: 26 Mar 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: CDŚ

Wysłany: 2007-08-10, 15:27   

KTOŚ jesteś pomocnikiem moda... prawie jak taka 'elita'... Ciebie nikt nie ruszy... jest paru modów i paru pomocników, ale dziwnym przypadkiem Ty i Smooth najbardziej zapadliście mi w pamięć... to chyba o czymś świadczy...


PS. robisz offtop :)
0 UP 0 DOWN
 
KS 
.rześka osóbka.



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 38
Dołączyła: 24 Kwi 2005

UP 18 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-08-10, 15:29   

A mnie ta jak to nazwałaś - 'dziwna' odzywka smootha - np. rozbawiła.. :P
już nie mówiąc, że po przeczytaniu o gubieniu się podobna myśl mi się nasunęła.
Porostu trzeba qmać pewne sytuacje, i mieć nieco dystansu.. ;) a czasem z przymróżeniem oka spoglądać na to co ludzie piszą..

Osobiście nie wydaje mi się, że modowie ot tak czepiają się użytkowników.
Nie wiem - może jestem dziwna, ale w wielu sytuacjach gdy wypowiadają się jakieś osoby, postąpiła bym tak jak oni. Moderowanie to nie jest taka prosta sprawa jak Wam się wydaje. To też są ludzie ;) ... podobnie 'pomocnicy modów'.

Natomiast osoby o których mówicie że 'mają odmienne zdanie' , czasem kojarzą mi sie z takimi pchełkami, które skaczą jak małe stowrzonka i dźgają niektórych...
Bo zauważcie, że tacy ludzie zazwyczaj mają pretensje, zarzucają coś komuś..
jednak co też zauważyłam - że są ludzie którzy mają odmienne zdanie (poprostu) i kropka, a są ludzie którzy mają odmienne zdanie i zazwyczaj to kończy się niemiłą wymianą słów :x
Ostatnio zmieniony przez KS 2007-08-10, 15:30, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Pan_Pasztet 



Wiek: 36
Dołączył: 10 Maj 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg :)

Wysłany: 2007-08-10, 15:30   

taak widzicie Roztropek rzucil temat i co sie dzieje??...... bez komentarza


Ktosiu a moze by tak cytowac troszku wiecej?? bo czasem musze przeczytac posta po 2-3 razy zanim zalapie o co ci chodzi;) i jaki to ma zwiazek z postem cytowanym
0 UP 0 DOWN
 
KtOŚ 
<--(x_x)-<<



Wiek: 37
Dołączył: 10 Kwi 2006

UP 18 / UP 25


Skąd: a domyśl się :P

Wysłany: 2007-08-10, 15:31   

Agnes napisał/a:
to chyba o czymś świadczy...


tylko o tym, że ośmielamy się mieć inne zdanie niż część użytkowników i go bronić...

Agnes napisał/a:
KTOŚ jesteś pomocnikiem moda... prawie jak taka 'elita'.


prawie robi wielką różnicę...zresztą jak lukniesz na podział obowiązków -> http://www.forumbrzeg.pl/ppadd/viewtopic.php?t=79 to zobaczysz, co jest moim rodzimym i głównym działem :)

Cytat:
PS. robisz offtop


jak połowa forum, tylko staram sie go ograniczać i by nie był zbyt wielki ;)
0 UP 0 DOWN
 
blaster 



Zaproszone osoby: 10
Wiek: 39
Dołączył: 26 Kwi 2006

UP 138 / UP 192


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-08-10, 15:33   

KtOŚ napisał/a:
jak połowa forum, tylko staram sie go ograniczać i by nie był zbyt wielki



to postaw sobie ostrzeżenie :P skoro sam sie do tego przyznajesz :P
0 UP 0 DOWN
 
Agnes 
zadziorra ;)



Zaproszone osoby: 3
Wiek: 35
Dołączyła: 26 Mar 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: CDŚ

Wysłany: 2007-08-10, 15:34   

KS napisał/a:
A mnie ta jak to nazwałaś - 'dziwna' odzywka smootha - np. rozbawiła..
już nie mówiąc, że po przeczytaniu o gubieniu się podobna myśl mi się nasunęła.



a przepraszam co w niej było zabawnego? bo ja chyba nie łapie takiego humoru..
nie mam pojęcia o co w tym miało chodzić... to było jakies takie wyjęte z ...
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: apel, do, wszystkich


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 34
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu