Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
19-letnia KASZANA!!! -hehe
Autor Wiadomość
sedzia DRED 
sir Rafcio



Wiek: 49
Dołączył: 01 Cze 2005

UP 3 / UP 0


Skąd: Zasiedmiogorogrod

  Wysłany: 2005-08-19, 10:09   19-letnia KASZANA!!! -hehe



List do Bravo

Drogie Bravo, drodzy koledzy i koleżanki. Mam na imię Dagmara i mam 19 lat. Moja sytuacja jest bardzo krepujęca i nie wiem co teraz mam zrobić. Jestem już dorosłą dziewczyną i mam wspaniałego chłopaka o imieniu Marcin, którego kocham ponad życie i myślę ze on mnie również. Jesteśmy już razem 6 miesięcy i postanowiliśmy dokonać Aktu Miłosnego, aby umocnić nasz związek. Niefart polega na tym, że ja jestem dziewicą, a on już doświadczonym mężczyzną. Bardzo obawiałam się że nie spełnię jego oczekiwań , po prostu zawiodę! Na dodatek wszystkie moje koleżanki potraciły już dziewictwo i żeby mieć o czym rozmawiać z nimi, powiedziałam że ja również nie jestem jak to się mówi potocznie "cnotką". O tym fakcie dowiedział się Marcin od mojej koleżanki, Moniki, która jest jego dobrą znajomą. Gdy Marcin zapytał czy to prawda, nie zaprzeczyłam. Ustaliliśmy nasz Pierwszy Raz na najbliższy weekend, ponieważ Marcina rodzice jadą na wesele. Bardzo się obawiałam bólu, oraz tego że Marcin posądzi mnie o kłamstwo, więc postanowiłam jakoś sobie poradzić Nie chciałam przespać się z "pierwszym lepszym" gdyż kocham Marcina i chcę aby to on był moim Pierwszym Mężczyzną

Akurat zdarzyło się tak że byłam sama w domu i postanowiłam uporać się z moja błona dziewiczą. Nie chciałam robić tego palcami ani jakimś twardym przedmiotem a na wibrator niestety nie było by mnie stać. Poszłam więc do lodówki i zobaczyłam nadającą się do mojego czynu kaszankę. Odpowiadała mi rozmiarem i grubością, była trochę za zimna i za twarda więc postanowiłam ja podgotować. Kiedy nareszcie ostygła, nasmarowałam ja wazeliną, i zaczęłam wkładać ją do pochwy. Poddałam się chyba za bardzo chwili i za bardzo ją ścisnęłam. Wtedy stało się najgorsze co mogło się stać KASZANKA SIĘ ZŁAMAŁA Rozpaczliwie próbowałam ją wyjąć palcami ale chyba trochę za bardzo ją rozgotowałam i niektóre kawałki kaszanki zostały mi w pochwie i nie mogę ich wyjąć! Wstydzę się iść do ginekologa a za kilka dni wyczekiwany przez naszą dwójkę upojny weekend Nie wiem co mam zrobić i do kogo się zwrócić. Co teraz pomyśli o mnie Marcin BŁAGAM POMÓŻCIE!



Zrozpaczona

:D :D:D

[ Dodano: 2005-08-19, 08:14 ]
no to RECENZUJCIE pomysłowość i fantazje naszej opisanej "19-stki"
MIŁEJ LEKTURKI-hehe

ciekawi mnie tylko czy Marcin lubi KASZANKĘ :D
0 UP 0 DOWN
 
Deathwing 
Kefiropijca



Wiek: 37
Dołączył: 23 Kwi 2005

UP 19 / UP 14


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2005-08-19, 14:33   

stare jak skarpetki mojego dziadka :P

co nie znaczy ze nadal nie wymiata :evil:
0 UP 0 DOWN
 
sedzia DRED 
sir Rafcio



Wiek: 49
Dołączył: 01 Cze 2005

UP 3 / UP 0


Skąd: Zasiedmiogorogrod

  Wysłany: 2005-08-19, 15:37   

Deathwing napisał/a:
stare jak skarpetki mojego dziadka :P

co nie znaczy ze nadal nie wymiata :evil:


oka oka - może i "stare" ale ja dopiero co dostałem
rozumiem może nie jestem za młody i nowości docierają do mnie z opóźnieniem,ale DZIĘKI za wyrozumiałość
POZDRAWIAM I do klika
0 UP 0 DOWN
 
Łasica 
Krążek, złoty krążek...


Wiek: 35
Dołączyła: 25 Lip 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Dolina Muminków

Wysłany: 2005-08-19, 18:32   

No dziewczyna również pomysłowa jak 14-letnia koleżanka. Brrr...aż mnie ciary przechodzą po przeczytaniu tego. Ja bym jej poradziła aby sobie tam wsadziła szłaufa (czy jakoś tak sie pisze :P ) i puściła mocny strumien wody. Może pomoże?? Hihi

Dred a ty sie nie martw, 30 lat to dopiero początek życia :P

Pozdrówka
0 UP 0 DOWN
 
Devon 


Wiek: 38
Dołączył: 28 Kwi 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2005-08-19, 21:57   

Nigdy nie czytałem listów bravo. Myślałem ze to są bujdy, kłamstwa, ściemy mówiąc prościej ze zmyślają i tyle. Ale jednak są to prawdziwe listy i list z kaszanką mnie rozwalił na maksa !!. Mogła użyć kiełbasy albo sztucznego członka, No wyobrazna nie zna granić kasznką smacznego :) Marcin
0 UP 0 DOWN
 
alferx 



Wiek: 51
Dołączył: 11 Cze 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2005-08-19, 22:23   

Devon napisał/a:
Myślałem ze to są bujdy, kłamstwa, ściemy mówiąc prościej ze zmyślają i tyle.


No jasne, że bujdy. :D
BRAVO to gazeta, więc ile to dziewczyna musiała by czekac na odpowiedź ??
Cyt. "Ustaliliśmy nasz Pierwszy Raz na najbliższy weekend" - czyli w ciągu kilku dni dochodzi list (mail od razu) i ryp nakład i następnego dnia w kiosku i dziewczyna ma odpowiedzi fachowców, co z takimi sytuacjani mają na codzień.
Historyjki zmyślone lub prawdziwe przerobione tak by czytalność wzrosła, aby koleżanka koleżance potem mówiła : "Czytałaś BRAVO ? Ja se kupiłam i nieprawdopodobna historia spotkała taka co se kaszanką ....." bla, bla, bla.
No i BRAVO staje się podstawowym źródłem informacji.

Poważnie to z takim problemem to się idzie do ginekologa, nie dość że fachowo pomoże, to jeszcze obowiązuje go tajemnica lekarska (pielęgniarek chyba nie bo jakoś takie informacje "wychodzą" ze szpitali) :P
0 UP 0 DOWN
 
Łasica 
Krążek, złoty krążek...


Wiek: 35
Dołączyła: 25 Lip 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Dolina Muminków

Wysłany: 2005-08-20, 02:21   

No, no, no chłopaki widze, że dyskusja rozgorzała. Hehe prawda, że to wszystko bujdy mój przedmówca ma świętą rację. Bravo i tego typu gazety zmyslaja takie historyjki dla podniesienia poziomu czasopisma. Masakra. Ale cóż zawsze jest się z czego pośmiec, najczęściej jednak z głupoty ludzkiej, która nie zna granic. Pozdrówka!
0 UP 0 DOWN
 
sedzia DRED 
sir Rafcio



Wiek: 49
Dołączył: 01 Cze 2005

UP 3 / UP 0


Skąd: Zasiedmiogorogrod

  Wysłany: 2005-08-22, 11:27   

Dred a ty sie nie martw, 30 lat to dopiero początek życia :P

Dzięki ŁASICZKO
w sumie to sie nie martwię o wiek-to chodzi o technike,która dopiero powolutku wkracza w moje życie-hehe-ale dzięki miłe to co napisałaś
POZDRAWIAM

[ Dodano: 2005-08-22, 09:31 ]
a co do BRAVO to pewnie że pismaki mają wyobraźnię-hehe
ale pośmiać lub lekko ździwić się można-nie??? hehe
:-P
0 UP 0 DOWN
 
dubaska 


Dołączyła: 16 Sie 2005

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2005-08-22, 18:07   

http://www.pamietniki.bra.../PM,10,,,,,,,,/

wystarczy przeczytac choc jedna zrozpaczona wypowiedz, zeby sie zalamac - tematy do wyboru... :shock: az smutne :)
0 UP 0 DOWN
 
Łasica 
Krążek, złoty krążek...


Wiek: 35
Dołączyła: 25 Lip 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Dolina Muminków

Wysłany: 2005-08-22, 18:44   

DRED spoko! Życie jest piekne a wiek nie jest wcale ważny. Po prostu trzeba umiec odpowiednio żyć! :mrgreen: Pozdrawiam i trzymaj się ciepło.


A co do Bravo, to mi się nawet nie chce w sklepie na tę gazetę patrzeć bo po prostu same głupoty oni tam wypisują! I tyle.
0 UP 0 DOWN
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2005-08-22, 18:58   

Tak ale jak byłąś młodsza to nie mogłąś się oderwać od lektury zapewne :mrgreen:
0 UP 0 DOWN
 
Łasica 
Krążek, złoty krążek...


Wiek: 35
Dołączyła: 25 Lip 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Dolina Muminków

Wysłany: 2005-08-22, 19:22   

Sratatata, Yasiu nigdy nie kupowałam Bravo jeśli już chcesz wiedzieć :P
0 UP 0 DOWN
 
sedzia DRED 
sir Rafcio



Wiek: 49
Dołączył: 01 Cze 2005

UP 3 / UP 0


Skąd: Zasiedmiogorogrod

Wysłany: 2005-08-23, 14:45   

tylko mnie się tu nie pokłóćcie!!! hehe
po prostu dostałem taki teścik i go Wam podałem do poczytani-juz nie będę sie wygłupiał-przecież jestem "dojrzałym" facetem-hehe-a tu takie głupoty sie mnie trzymają
:oops: :x :oops:
0 UP 0 DOWN
 
Łasica 
Krążek, złoty krążek...


Wiek: 35
Dołączyła: 25 Lip 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Dolina Muminków

Wysłany: 2005-08-23, 17:45   

Nie będziemy się kłócić, bo nie ma powodu. A nawet dojrzałym facetom zdarza się czasami dziecinnieć. Choć Wy faceci to takie duże dzieci :D Hehe bez obrazy oczywiscie.
A Bravo nigdy nie kupowałam :P
0 UP 0 DOWN
 
alferx 



Wiek: 51
Dołączył: 11 Cze 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2005-08-23, 19:47   

Łasica napisał/a:
Sratatata, Yasiu nigdy nie kupowałam Bravo jeśli już chcesz wiedzieć


A ja kupowałem :D
Specjalnie musiałem jeździć do MPiKu do Wrocławia, bo tylko tam było sprowadzane z niemiec (dziwne bo PRAWDA i SOWIETSKAJA ŻENSZCZINA były w każdym kiosku), a kosztowało mase kasy, bo z marek było przeliczane na złotówki po kursie NBP.
Ponieważ niemieckiego nie znałem wyrywało się tylko plakaty a resztę do kosza :)
Szkoda, że wtedy niemca nie uczyli, może bym się czegos ciekawego z tej gazety dowiedział (buuuuu ha ha ha).

Innym źródłem plakatów w PRLu był sobotni "Dziennik Ludowy", ale to już inna historia i offtopic.
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: 19letnia, hehe, kaszana


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 34
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu