Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Dziura na drodze? Powalone drzewo? Sąsiad który pali opony w domowym piecu?
Napisz do nas na adres forumbrzeg@forumbrzeg.pl a zajmiemy się każdą sprawą.
Matki były na spacerze z dziećmi i piły alkohol!
Autor Wiadomość
tomkk 



Wiek: 46
Dołączył: 21 Mar 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-07-25, 22:28   Matki były na spacerze z dziećmi i piły alkohol!

Dwie matki, które były na spacerze z małymi dziećmi, piły alkohol w parku Wolności w Brzegu. Przechodnie zaalarmowali policję.

Szczegóły: http://www.nto.pl/apps/pb...LNOSCI/70725047
0 UP 0 DOWN
 
smooth 
wyrwany z kontekstu


Zaproszone osoby: 2
Wiek: 43
Dołączył: 21 Wrz 2006

UP 35 / UP 7


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-07-26, 00:13   

Tak się zastanawiam jak gorąca dyskusja się nawiąże, ale zastanawiam się również w tym momencie nad definicją słowa "matka" ...no bo czy mowa tu rzeczywiście o matkach na spacerze z dziećmi, czy może już po prostu o kobietach na spacerze z dziećmi ?
0 UP 0 DOWN
 
Roztropek 


Wiek: 73
Dołączył: 11 Sie 2006

UP 345 / UP 162


Skąd: tutejszy

Wysłany: 2007-07-26, 07:40   

Następnym razem będą mądrzejsze, będą piły w domu. Ciekawe czy becikowe też na ten cel przeznaczyły?
0 UP 0 DOWN
 
Andrzejbrzeg 
OSCAR


Wiek: 46
Dołączył: 16 Mar 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-07-26, 08:34   

Cytat:
Następnym razem będą mądrzejsze, będą piły w domu.

Czym się różni picie alkoholu w domu od tego w parku??

Rozumiem, że siedząc np. w Brzeskiej widząc w niedzielę całe rodziny z dziećmi, gdy rodzice zamówili sobie po piwie to należy dzwonić na policję??
Nie mówiąc o imprezach na powietrzu np. w amfiteatrze!!
0 UP 0 DOWN
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2007-07-26, 08:40   

Można ale z umiarem, ponad 1 Promil u matki która ma dziecko w wózku jest raczej niedopuszczalne.
Andrzejbrzeg napisał/a:
Rozumiem, że siedząc np. w Brzeskiej widząc w niedzielę całe rodziny z dziećmi, gdy rodzice zamówili sobie po piwie to należy dzwonić na policję??
Nie mówiąc o imprezach na powietrzu np. w amfiteatrze!!


Nie ma tu porównania praktycznego. Na pewno nie upije się gdyż będzie się bała ludzi patrzących na nią, i dlatego postanowi skończyć imprezę na 1 piwku ;)
0 UP 0 DOWN
 
Andrzejbrzeg 
OSCAR


Wiek: 46
Dołączył: 16 Mar 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-07-26, 08:47   

Jakie widzicie różnice między matką, która zabrała dziecko do parku i pije tam alkohol od matki pijącej w domu bijącej dziecko ??
0 UP 0 DOWN
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2007-07-26, 08:51   

Andrzejbrzeg napisał/a:
Jakie widzicie różnice między matką, która zabrała dziecko do parku i pije tam alkohol od matki pijącej w domu bijącej dziecko ??


Ja nie widzę żadnej różnicy, matka opiekująca się tak małym dzieckiem nie powinna pić w dużych ilościach.
0 UP 0 DOWN
 
Andrzejbrzeg 
OSCAR


Wiek: 46
Dołączył: 16 Mar 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-07-26, 09:00   

Różnica jest, bo w parku przynajmniej zachowuje się z kulturą a w domu często jest nietykalna. Nikt nie zadzwoni na policję, „bo to nie moja sprawa” Potem jest już za późno dziecko jest zmaltretowane lub nie żyje. Większość przypadków podawanych w mediach jest właśnie o dzieciach z patologicznych rodzin.
Następne pytanie, co z tatusiami?? Idą oglądać, np. mecz z synem w wieku 10 lat i na pewno nie kończy się na jednym piwie. Wzywamy policję??
0 UP 0 DOWN
 
Devon 


Wiek: 38
Dołączył: 28 Kwi 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-07-26, 09:05   Re: Matki były na spacerze z dziećmi i piły alkohol!

tomkk napisał/a:
Dwie matki, które były na spacerze z małymi dziećmi, piły alkohol w parku Wolności w Brzegu. Przechodnie zaalarmowali policję.

Szczegóły: http://www.nto.pl/apps/pb...LNOSCI/70725047


Kilka godzin po tym zajściu na moście w Brzegu w kierunku placu drzewnego znaleziono dwie pijane kobiety (młode)
0 UP 0 DOWN
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2007-07-26, 09:09   

Andrzejbrzeg napisał/a:
mecz z synem w wieku 10 lat i na pewno nie kończy się na jednym piwie. Wzywamy policję??


On ma już 10 lat więc jest już trochę samodzielny. A dziecko w wózku nie zje samo jak będzie głodne. Oczywiście nie tłumaczy to nikogo, jeżeli ma się zamiar pić trzeba znaleźć opiekę do dziecka.
0 UP 0 DOWN
 
Andrzejbrzeg 
OSCAR


Wiek: 46
Dołączył: 16 Mar 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-07-26, 09:24   

Mnie zastanowiło coś innego!
„19-letnia kobieta (mama 7-tygodniowego dziecka) miała 0,7 promila alkoholu we krwi.” *
Czyli zamiast karmić dziecko zgodnie z naturą, czyli piersią woli pić alkohol na ławce?!
Szkoda dziecka i tyle!


*nto.pl
0 UP 0 DOWN
 
a2r 
07 zgłoś się...!!!



Wiek: 43
Dołączył: 01 Mar 2006

UP 1 / UP 0



Wysłany: 2007-07-26, 10:24   

a ja mam takie pytanie - czy było badanie krwi czy tylko alkomat ??? mimo ze uważam ich zachowanie za totalną głupotę to z drugiej strony niech każdy wexmie łyka piwa i od razu dmuchnie w alkomat.... efekt zadziwiajacy we krwi jeszcze nie ma a w wydychanym ponad promil......

nie zmienia to faktu że szkoda dzieci i zachowanie matki szczególnie 19 letniej wskazuje że jest mamą przez przypadek lub poprostu obie panie są nieodpowiedzialnymi mami za cio spotkała i pewnie jeszcze spotka ich kara....
0 UP 0 DOWN
 
Moni 


Wiek: 39
Dołączyła: 20 Mar 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-07-26, 12:48   

Andrzejbrzeg napisał/a:
Jakie widzicie różnice między matką, która zabrała dziecko do parku i pije tam alkohol od matki pijącej w domu bijącej dziecko ??


Lub matke pijaca w Brzeskiej z dziecmi ,mezem lub jak wyzej wymienil ktos w amfiteatrze.W takim razie musieli by zamknac wszystkie matki ktore spozywaja alkochol w brzeskiej ,amfiteatrze itp.Ja tu niewidze logiki.Oczywiscie alkocholu niemozna spozywac w miejscach takich jak park,ale bez przesady zeby zaraz dzwonic na policje.Z drugiej strony to i moze dobrze zanim by sie cos stalo dzieciakom bezbronnym. 8) Racja stoi po obu stronach :)Policja powinna zajac sie takze tymi gowniarzami ktore po nocach siedza na lawkach dra mordy pija i rozwalaja co popadnie,az strach przejsc wieczorami przez park jaki kolwiek.Moj brat juz zostal w parku ptasim pobity i pociety nozem,a dlaczego - bo nie poczestowal papierosem! :o Pytanie mi sie tylko nasuwa co robi policja?Bo wozac dupsko w samochodzie po miescie i ogladaja malolaty , nic nie zdzialaja. :twisted:
0 UP 0 DOWN
 
Pan_Pasztet 



Wiek: 36
Dołączył: 10 Maj 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg :)

Wysłany: 2007-07-26, 14:37   

przepraszam ale musimy odróżnić picie od spożywania:) bo uważam że każdy ma prawo wypić piwo ;) zalezy jakie ilości a ja nie widzę w tym nic złego jeżeli rodzina pójdzie na obiad do Brzeskiej i do obiadu wypija piwo matka i ojciec... Chodząc tam swiadczy to o jakimś stanie społecznym bo nie piją na dworze czy gdzieś ale z kulturą

Perla Lamusa napisał/a:
Lub matke pijaca w Brzeskiej z dziećmi ,mężem lub jak wyżej wymienił ktoś w amfiteatrze


akurat tego chyba nie możemy porównywać ;) ponieważ w lokalach można spożywać alkohol natomiast w amfiteatrze to raczej nie ;) chyba ze jakiś festyn jest... ;p


natomiast odnosnie :

PerlaLamusa napisał/a:
Oczywiscie alkocholu niemozna spozywac w miejscach takich jak park,ale bez przesady zeby zaraz dzwonic na policje.Z drugiej strony to i moze dobrze zanim by sie cos stalo dzieciakom bezbronnym.


hmmm lepiej dmuchać na zimne bo mogłoby się źle skończyć.... i w sumie nawet moze i dobrze choć nie wiem w jakim stanie były te kobiety( jakie badanie i ile faktycznie we krwi czy w wydychanym) ale jak dla mnie ktoś postąpił prawidłowo

PerlaLamusa napisał/a:
Policja powinna zajac sie takze tymi gowniarzami ktore po nocach siedza na lawkach dra mordy pija i rozwalaja co popadnie,az strach przejsc wieczorami przez park jaki kolwiek.Moj brat juz zostal w parku ptasim pobity i pociety nozem,a dlaczego - bo nie poczestowal papierosem! :o Pytanie mi sie tylko nasuwa co robi policja?Bo wozac dupsko w samochodzie po mieście i oglądają małolaty , nic nie zdzialaja. :twisted:



POPIERAM!!!!!!!!!!!! ja na szczęście nie miałem takich problemów ale sorry policja mogłaby sie pojawić na stacji PKP i zwinąć żebrających cyganów... nie wszyscy są "źli" ale jeden zaszedł mi za skore i była szarpanina bo chciał zwinąć kase a chłopaczek może z 15-16 lat wyrośnie na bandziora tępić chamstwo i warcholstwo
0 UP 0 DOWN
 
Moni 


Wiek: 39
Dołączyła: 20 Mar 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-07-26, 15:15   

powtorzyles tylko moja wypowiedz :roll: a o amfiteatrze pisalam myslac tylko o imprezach :roll:
Ostatnio zmieniony przez jadore 2007-07-26, 20:11, w całości zmieniany 5 razy  
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: alkohol, byly, dziecmi, matki, na, pily, spacerze


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 35
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu