Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Ocena damskich fryzjerów w Brzegu
Autor Wiadomość
krewczerwona 


Wiek: 36
Dołączyła: 12 Gru 2010

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2012-05-09, 18:35   

Nie zwiedziłam, co prawda, wszystkich fryzjerów w Brzegu, lecz troszkę wiem...
Tylko koło starego rossmana (salon fryzjerski Astist czy jakos tak) młoda Pani która mnie strzygła zrozumiała co oznacza: proszę pocieniowac tak, by nie robił mi sie garnek na głowie...
Serio, zadna inna nie złapała!
No i nawet moja mama powiedziała że wyglądam jak człowiek (pierwszy raz to usłyszałam po powrocie od fryzjera!)
Atmosfera na poziomie, młodzi, sympatyczni ludzie który nie wchodza do tyłka...
No i sam salon - widac że przemyślany.

Szczerze, obiektywnie polecam !!
:D
0 UP 0 DOWN
 
rybka20brzeg 


Wiek: 36
Dołączyła: 03 Cze 2012

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2012-06-03, 22:47   

ja takze polecam pania Iwone, przy moich dlugich wlosach siedziala 3 godziny, pasemka sciecie, cieniowanie i nakrecenie kosztowalo mnie 80 zł, jest mila i tylko ona scina a nie jak w niektorych salonach stazyski, chodz bardzo mile i uprzejme, odradzam i nigdy wiecej juz nie pojde na mlynarska chcialam szybko to poszlam blisko, cena wyszla duzo wieksza niz rozmawialam z babka o niej na poczatku, za ta sama robote co u Iwony zaplacilam 160 zł juz nie mowiac o rozczarowaniu, ciagnieciu za wlosy, nie umiejetne czesanie grzebieniem od nasady zamiast od koncowek, pelno powyrywanych wlosow, piekaca skora glowy i bol od szarpania, nie mowiac o pospiechu i wrazeniu jakby najchetniej jak najszybciej sie pozbyli
0 UP 0 DOWN
 
chmurkolistna 
...Achtung Baby...



Wiek: 40
Dołączyła: 07 Sty 2008

UP 46 / UP 83



Wysłany: 2012-07-25, 00:31   

Orientujecie się może gdzie najlepeij wykonać dekoloryzację - ściągniecie koloru z włosów?
Oczywiście również interesowałoby mnie ile to potencjalnie kosztuje?
Ostatnio zmieniony przez chmurkolistna 2012-07-25, 00:34, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
auri-star 
częściej wredna niż miła



Wiek: 46
Dołączyła: 21 Paź 2007

UP 49 / UP 31



Wysłany: 2012-07-25, 12:47   

Dekloryzacja masakrycznie niszczy włosy i najpierw to warto zapytać fryzjera czy włosy mają w sobie tyle mocy aby ją przeżyć.
Koszt uzależniony jest od obecnego koloru i długości włosów.
W tamtym roku dowiadywałam się to taki zabieg wykonują na Długiej w Artist koszt ok 200 zł ale ja mam naprawdę długie włosy. Właśnie sprawdziłam i na dzień dzisiejszy w ich cenniku mają 170 zł na włosy długie z położeniem koloru. Średnie 150 , krótkie 130.
Kolejny zakład to ten umieszczony na boku ciągu butików przy ul Chocimskiej Chyba Pani Stankiewicz ale nie znam ceny, bo Pani nie była specjalnie chętna na wyk takiego zabiegu.
Obecnie moja rodzinka korzysta z usług Pani mającej salon na Chocimskiej 4 (wjazd do cottonu) Jest to fryzjerka z praktyką przywiezioną z Wrocławai gdzie wiele lat pracowała jak i wykładała w szkole. Potrafi doradzić jak i odradzić fryzurę która poprostu ze wzgledu na kształ twarzy i czaszki nie będzie nam pasowała, udziela wielu cennych wskazówek jak poradzić sobie w razie różnych kłopotów z włosami. Nie narzuca własnego zdania , nie stroi fochów gdy mamy inne zdanie i w razie czego uznaje reklamacje cokolwiek to znaczy :P
0 UP 0 DOWN
 
chmurkolistna 
...Achtung Baby...



Wiek: 40
Dołączyła: 07 Sty 2008

UP 46 / UP 83



Wysłany: 2012-07-26, 01:31   

Spodziewałam się, że tanie to to raczej nie jest, ale ten argument:
auri-star napisał/a:
Dekloryzacja masakrycznie niszczy włosy i najpierw to warto zapytać fryzjera czy włosy mają w sobie tyle mocy aby ją przeżyć.

ma znacznie większą wagę.

auri-star napisał/a:
Obecnie moja rodzinka korzysta z usług Pani mającej salon na Chocimskiej 4 (wjazd do cottonu) Jest to fryzjerka z praktyką przywiezioną z Wrocławai gdzie wiele lat pracowała jak i wykładała w szkole.

W każdym razie przejdę się tam. Zapytać i w ogóle.

Dzięki za poradę.
0 UP 0 DOWN
 
crazy1_t 



Wiek: 46
Dołączyła: 03 Mar 2010

UP 0 / UP 3


Skąd: Żłobizna

Wysłany: 2012-07-26, 23:38   

odnośnie dekoloryzacji to zależy o jaki zabieg ci chodzi, poniewaz teraz w niektórych zakładach można zrobic ściąganie koloru do naturalnego lub do koloru który przeważa w kolorze obecnym, zabieg ten nie niszczy tak wlosów jak dekoloryzacja rozjaśniaczem, znajoma taki zabieg robiła w zakładzie w Lewinie Brzeskim na Narutowicza, za zabieg na włosy za ramiona zapłaciła 80zł
Ostatnio zmieniony przez crazy1_t 2012-07-26, 23:39, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
chmurkolistna 
...Achtung Baby...



Wiek: 40
Dołączyła: 07 Sty 2008

UP 46 / UP 83



Wysłany: 2012-07-27, 00:59   

crazy1_t, chodzi mi o potencjalną dekoloryzację z czarnego do brązu co w sumie na jedno wyjdzie z naturalnym kolorem.
Ostatnio zmieniony przez chmurkolistna 2012-07-27, 00:59, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
auri-star 
częściej wredna niż miła



Wiek: 46
Dołączyła: 21 Paź 2007

UP 49 / UP 31



Wysłany: 2012-07-27, 01:06   

Dekoloryzacja (czyli ściąganie koloru) to wypłukiwanie koloru z włosów a nie rozjaśnianie za pomocą rozjaśniacza. Niszczy włosy jak diabli , bo w trakcie zabiegu wypłukiwane są też naturalne składniki włosa.
0 UP 0 DOWN
 
chmurkolistna 
...Achtung Baby...



Wiek: 40
Dołączyła: 07 Sty 2008

UP 46 / UP 83



Wysłany: 2012-07-27, 01:10   

Czyli tak i tak, w obu opcjach kicha totalna. :/
0 UP 0 DOWN
 
tekla 



Wiek: 55
Dołączyła: 20 Lut 2011

UP 11 / UP 5



Wysłany: 2012-07-27, 10:42   

dekoloryzacje można zrobić na długiej u pani Joanny nad dawnym rosmanem prawdą jest ze włosy się bardzo niszczą ale ja kupiłam sobie w zielarskim w tej uliczce od długiej koło rybnego OLEJ arganowy i wcierac we włosy .Wystarczy wpisac w gogle i poczytac o nim.
0 UP 0 DOWN
 
Dziedzic_Pruski 



Wiek: 63
Dołączył: 19 Lut 2007

UP 4808 / UP 7271



Wysłany: 2012-07-27, 16:54   

Polecam szampon do włosów (regeneracyjny) Samson. :wink:
0 UP 0 DOWN
 
chmurkolistna 
...Achtung Baby...



Wiek: 40
Dołączyła: 07 Sty 2008

UP 46 / UP 83



Wysłany: 2012-09-03, 00:09   

auri-star napisał/a:
Obecnie moja rodzinka korzysta z usług Pani mającej salon na Chocimskiej 4 (wjazd do cottonu) Jest to fryzjerka z praktyką przywiezioną z Wrocławai gdzie wiele lat pracowała jak i wykładała w szkole. Potrafi doradzić jak i odradzić fryzurę która poprostu ze wzgledu na kształ twarzy i czaszki nie będzie nam pasowała, udziela wielu cennych wskazówek jak poradzić sobie w razie różnych kłopotów z włosami.

Konkretnie Pani Anna Hofman. Również bardzo, bardzo polecam.
Pierwsza fryzjerka, od której wyszłam zadowolona w 100%.

U Pani Hoffman można też zakupić fryzjerskie (profesjonalne) kosmetyki - jakość oczywiście nieporównywalna z tymi dostępnymi na 'amatorskim' rynku (w sensie w drogeriach).
Ostatnio zmieniony przez chmurkolistna 2012-09-03, 00:11, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Shadow 
:)



Wiek: 31
Dołączyła: 13 Sty 2007

UP 7 / UP 0


Skąd: Brzeg / Opole

Wysłany: 2012-09-23, 23:32   

Szukam dobrego fryzjera, który dobrze mnie zetnei i wycieniuje włosy za w miarę rozsądną cenę. Mimo, że mam długie włosy to są dosyć cienkie i często robią mi się kołtuny, a z wizyt w kilku salonach w Brzegu nie jestem zbyt zadowolona.
0 UP 0 DOWN
 
auri-star 
częściej wredna niż miła



Wiek: 46
Dołączyła: 21 Paź 2007

UP 49 / UP 31



Wysłany: 2012-09-23, 23:54   

Post wyżej masz namiar na dobrego fryzjera i lepszego raczej u nas nie znajdziesz :)
Kołtuny robią się najczęściej na przesuszonych włosach i najlepszy fryzjer oraz ścięcie Cię od tego nie uchroni jeśli sama nie będziesz dbała o nawilżanie włosów :)
0 UP 0 DOWN
 
Shadow 
:)



Wiek: 31
Dołączyła: 13 Sty 2007

UP 7 / UP 0


Skąd: Brzeg / Opole

Wysłany: 2012-09-24, 12:28   

Właśnie problem jest w tym, że nie mam suchych włosów, a wręcz przeciwne ze skłonnościa do przetłuszczania :) Tylko, że moje włosy się naturalnie w dziwny sposób kręcą i wydaje mi isę, że to jest powód kołtunów.


Jeszcze ciekawi mnie czy ktoś kożystał może z usług salonu na ul Zamkowej i czy był zadowolony ;)
Ostatnio zmieniony przez Shadow 2012-09-24, 12:38, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: brzegu, damskich, fryzjerow, ocena


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 34
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu