Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Gadu Gadu - z Dodą
Autor Wiadomość
Devon 


Wiek: 38
Dołączył: 28 Kwi 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-07-07, 16:02   Gadu Gadu - z Dodą

Dziś wszystkim użytkownikom nowej wersji komunikatora Gadu-Gadu 7.7 na pocztę głosową nagra się Doda. Tak rozpoczyna się głosowy konkurs Gadu-Gadu. Konkurs pod znakiem Zielonej Słuchawki (6-20 lipca) będzie promował nowe możliwości rozmów głosowych w Gadu-Gadu 7.7 - między innymi możliwość połączeń z tradycyjnej telefonii na numery GG.

Gadu-Gadu to nie tylko popularny sposób na rozmowy tekstowe, ale również komunikator głosowy, dzięki któremu możemy nawiązywać i odbierać bezpłatne połączenia głosowe, wykonywać rozmowy telefoniczne, Gadu-Gadu w najnowszej wersji zastępuje tradycyjny telefon - mówi Jarosław Rybus z Gadu-Gadu S.A.

Nagranie przez samą Dodę wiadomości głosowych w Gadu-Gadu to dopiero początek większego projektu z elementem zaskoczenia… Niespodziankę w całej okazałości będzie można poznać w dniu premiery najnowszej płyty Dody, czyli już 27 lipca - mówi Agnieszka Gajzler, Manager ds. Promocji w Gadu-Gadu S.A.

Dodam tylko, że tak niestandardowej akcji promocyjnej i specyfiki dotarcia nie powtórzy już nigdy nikt …;-) …poczekajcie do 27 lipca - dodała Maja Sablewska, Manager Dody.

Aby odsłuchać powitanie głosowe Dody w swoim Gadu-Gadu trzeba posiadać najnowszą wersję Gadu-Gadu 7.7 wyposażoną w rozmowy głosowe i otworzyć zakładkę telefonu, tam znaleźć można pocztę głosową.

Szczegółowe informacje na temat konkursu znaleźć można na stronie zielonasluchawka.pl.

Źródło: Gadu-Gadu
0 UP 0 DOWN
 
blaster 



Zaproszone osoby: 10
Wiek: 39
Dołączył: 26 Kwi 2006

UP 138 / UP 192


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-07-07, 16:12   

wczoraj juz dostałem :) w sumie nie korzystam bo skype rulezzzz
0 UP 0 DOWN
 
jadore 
Wiecie gdzie mnie znaleźć



Wiek: 50
Dołączyła: 01 Sie 2006

UP 51 / UP 4


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-07-07, 16:18   

Niestety obecność Dody w całym tym projekcie jest dla mnie akurat niezbyt ciekawa, a nawet powiedziałabym działająca zniechęcająco. Nawet gdybym była zainteresowana nową usługą gadu, to ze względu na Dodę chyba z niej nie skorzystam.
0 UP 0 DOWN
 
woyteg 
Glupota nie boli



Wiek: 49
Dołączył: 08 Sty 2006

UP 0 / UP 1


Skąd: Wies kolo Ciupago

Wysłany: 2007-07-07, 17:10   

Mysle, ze rynek uslug VOIP (Voice Over Interner Protocol) w Polsce nadal ma duzo do nadrobienia. Tym bardziej, ze osobiscie wydaje mi sie, ze za kilka lat VOIP wyprze zwykla telefonie. Sam od jakiegos czasu uzywam juz tylko VOIP i mam nawet dwa konta. Vonage- jako moj zwykly telefon, gdzie za 25 zlotych miesiecznie (tu: posluzylem sie przelicznikiem do realiow zycia w Polsce) mam wliczone WSZYSTKIE polaczenia po moim kontynencie oraz do krajow Europy zachodniej, a za placzenia do Polski place 1 grosz za minute. Drugi telefon mam skonfigurowany pod Tlenofon, gdzie korzystam z Polskiego numeru telefonu, aby znajomi mogli sie ze mna skontaktowac w cenie polaczenia do Krakowa, stamtad bowiem mam numer telefonu. VOIP ponadto stwarza pewna wygode w temacie posiadanego numeru, ten nigdy sie nie zmienia. Jezeli wybiore sie na wycieczke do Polski, zabiore swoj telefon i podepne go do internetu u rodzicow, nadal mam numer z LA i nadal nic nie place za polaczenia. Jezeli dolozyc do tego SmartPhone'y ktorych dostep bezprzewodowy do sieci gwarantuje szybkosc lacza ponad 30kbps to mamy swoj VOIP w komorce. Taka usluge oferuje juz moj dostawca telefonii VOIP, Vonage.

Ot tak pozwolilem sobie na rozmiwniecie tematu uslug VOIP. Jezeli Admin czy Mod uzna ze moj post to material na osobny temat, prosze o prszeniesienie.
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: doda, gadu, gadu


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 22
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu