2 lipca
stadion, godz. 10 piłka nożna szkół podstawowych
3 lipca
kąpielisko przy ul. Korfantego, godz. 10 szachy szkół podstawowych i gimnazjów
4 lipca
stadion, godz. 10 piłka nożna gimnazjów
5 lipca
kryta pływalnia, godz. 10 pływanie szkół podstawowych i gimnazjów
6 lipca
kąpielisko przy ul. Korfantego, godz. 10 siatkówka plażowa (szkoły podstawowe i gimnazja)
stadion, godz. 13 gry i zabawy dla najmłodszych
9 lipca
stadion, godz. 10 piłka nożna szkół podstawowych
10 lipca
boisko przy ul. Słowiańskiej, godz. 10 koszykówka szkół podstawowych i gimnazjów
stadion, godz. 14 lekkoatletyka szkół podstawowych i gimnazjów
11 lipca
stadion, godz. 10 piłka nożna gimnazjów
12 lipca
boisko SP nr 3 przy ul. Powstańców Śl., godz. 10 piłka ręczna szkół podstawowych i gimnazjów
stadion, godz. 15 kolarstwo szkół podstawowych i gimnazjów
13 lipca
kąpielisko przy ul. Korfantego, godz. 10 siatkówka plażowa szkół podstawowych i gimnazjów
16 lipca
stadion, godz. 10 piłka nożna szkół podstawowych
17 lipca
boisko przy ul. Słowiańskiej, godz. 10 koszykówka szkół podstawowych i gimnazjów
boisko SP nr 3 przy ul. Powstańców Śl., godz. 14 piłka ręczna szkół podstawowych i gimnazjów
18 lipca
stadion, godz. 10 piłka nożna gimnazjów
19 lipca
kryta pływalnia, godz. 10 pływanie szkół podstawowych i gimnazjów
kąpielisko przy ul. Korfantego, godz. 14 szachy szkół podstawowych i gimnazjów
20 lipca
kąpielisko przy ul. Korfantego, godz. 10 siatkówka plażowa szkół podstawowych i gimnazjów
stadion, godz. 13 gry i zabawy dla najmłodszych
23 lipca
boisko SP nr 3 przy ul. Powstańców Śl., godz. 10 piłka ręczna szkół podstawowych i gimnazjów
24 lipca
boisko przy ul. Słowiańskiej, godz. 10 koszykówka szkół podstawowych i gimnazjów
kryta pływalnia, godz. 14 pływanie szkół podstawowych i gimnazjów
25 lipca
boisko SP nr 3 przy ul. Powstańców Śl., godz. 10 piłka ręczna szkół podstawowych i gimnazjów
26 lipca
stadion, godz. 10 lekkoatletyka szkół podstawowych i gimnazjów
27 lipca
kąpielisko przy ul. Korfantego, godz. 10 siatkówka plażowa szkół podstawowych i gimnazjów
kryta pływalnia, godz. 14 pływanie szkół podstawowych i gimnazjów
30 lipca
stadion, godz. 10 piłka nożna finały miesiąca
31 lipca
boisko przy ul. Słowiańskiej, godz. 10 koszykówka szkół podstawowych i gimnazjów
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie możesz załączać plików na tym forum Możesz ściągać załączniki na tym forum