Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Zakupy lepsze niż seks
Autor Wiadomość
bartoszek 


Wiek: 35
Dołączyła: 30 Gru 2006

UP 1 / UP 0



Ostrzeżeń:
 4/4/6
Wysłany: 2007-06-07, 13:15   Zakupy lepsze niż seks

Cytat:
Zakupy są lepsze niż seks - uznało 45 procent uczestniczek sondażu przeprowadzonego w RPA. Nadal jednak spora część kobiet - 26 procent - jest przeciwnego zdania. Wyniki ankiety dotyczącej marzeń kobiet, opisał portal internetowy BBC News.

Trzy czwarte uczestniczek badania powiedziało o sobie, że ma fioła na punkcie butów, a 70 procent uznało, że nie ma co na siebie włożyć. W tych okolicznościach nie dziwi wynik badania, który mówi, że mężczyźni nie rozumieją rzeczywistych potrzeb i pragnień kobiet - tak uznało 48 procent ankietowanych pań. Nieco mniej - 40 procent - przyznało, że mężczyźni starają się zrozumieć ich pragnienia, mimo to nadal czują się nierozumiane.

Inne pytania w sondażu dotyczyły marzeń kobiet. Aż 78 procent badanych w marzeniach widzi siebie na czerwonym dywanie podczas ceremonii rozdania Oscarów. O tym, by wystąpić w jednej z rodzimych oper mydlanych marzy 72 procent kobiet.

Prawie połowa z nich nie wierzy jednak, by te fantazje mogły się kiedykolwiek spełnić.


Źródło: http://www.naukawpolsce.pl/nauka/


hmmm dlatego tak nie znosze na zakupy chodzić :wink:
Ostatnio zmieniony przez Inez 2007-06-07, 13:27, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Agnes 
zadziorra ;)



Zaproszone osoby: 3
Wiek: 35
Dołączyła: 26 Mar 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: CDŚ

Wysłany: 2007-06-08, 11:40   

ja tam nie lubie chodzić na zakupy :P


no ale panowie.... widocznie coś w tym jest :P trzeba sie bardziej starać :evil: :evil: :evil:
0 UP 0 DOWN
 
lukstapol 
Forum łączy ludzi....



Wiek: 39
Dołączył: 08 Wrz 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-06-08, 19:49   

Jesli chodzi o temat seksu i zakuwpów to najlepszy jest seks po zakupach. Dla przykładu kobieta z mężczyzną idzie kupić np. bieliznę badz na odwrót dochodzi do przymierzania i oceniania. Ale najlepsze ocenianie owego stroju juz się odbywa w domu bądź nawet w aucie bo i to Polacy lubią - seks w aucie. Mamy wymyślne fantazje a co za tym idzie jesteśmy jako naród (ludzie) do wszystkiego zdolni....
0 UP 0 DOWN
 
Inez 
Mod na emeryturze ;)



Wiek: 46
Dołączyła: 15 Wrz 2005

UP 10 / UP 0



Wysłany: 2007-06-08, 20:19   

Cytat:
Zakupy są lepsze niż seks - uznało 45 procent uczestniczek sondażu

Ci ankietowani chyba nie wiedzą co dobre :oczko: Na zakupy zawsze znajdzie się chwilka wolnego między seksem :> A tak poważnie to po prostu rzecz gustu, jedni wolą godzinami łazić po sklepach, zakładać tysiące fatałaszków a inni wprost przeciwnie - szukają ustronnego miejsca i z chęcią zdejmują co się tylko da :oczko: Niech każdy żyje tak jak lubi, po swojemu, spełnia się :)

lukstapol napisał/a:
Dla przykładu kobieta z mężczyzną idzie kupić np. bieliznę badz na odwrót dochodzi do przymierzania i oceniania. Ale najlepsze ocenianie owego stroju juz się odbywa w domu bądź nawet w aucie bo i to Polacy lubią - seks w aucie.

A dlaczego nie od razu w przymierzalni? :P W domu, samochodzie i 1000 innych miejsc można później powtórzyć :-P o ile tym dwojgu pomysłów i sił nie braknie :>

lukstapol napisał/a:
Mamy wymyślne fantazje a co za tym idzie jesteśmy jako naród (ludzie) do wszystkiego zdolni....

Nie wiem czy to tylko Polacy, ja bym chyba raczej stawiała po prostu na młodych, zakochanych, napalonych (jak zwał tak zwał), którym krew uderza często do "główki" :evil:
Ostatnio zmieniony przez Inez 2007-06-08, 20:19, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
hamulec 


Wiek: 36
Dołączył: 20 Wrz 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-06-09, 16:35   

co tu porównywać.......jak dla mnie sprawa prosta....oczywiście SEX :D :D :D
0 UP 0 DOWN
 
smooth 
wyrwany z kontekstu


Zaproszone osoby: 2
Wiek: 43
Dołączył: 21 Wrz 2006

UP 35 / UP 7


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-06-09, 16:39   

hamulec napisał/a:
co tu porównywać.......jak dla mnie sprawa prosta....oczywiście SEX


Hy hy :-P no najpierw ..a potem zakupy..wiesz..ciuszki, pieluchy i takie tam :-P :wink:
0 UP 0 DOWN
 
bartoszek 


Wiek: 35
Dołączyła: 30 Gru 2006

UP 1 / UP 0



Ostrzeżeń:
 4/4/6
Wysłany: 2007-06-09, 20:52   

ja tam wole zakupy nie ma nic lepszego noż chodzenie po sklepach i oglądanie swojej kobiety w różnych pieknych ciuchach a potem gdy się idzie ulicą....

i te spojrzenia facetów echhh.... :wink:
0 UP 0 DOWN
 
Inez 
Mod na emeryturze ;)



Wiek: 46
Dołączyła: 15 Wrz 2005

UP 10 / UP 0



Wysłany: 2007-06-09, 21:49   

hamulec napisał/a:
co tu porównywać.......jak dla mnie sprawa prosta....oczywiście SEX :D :D :D

Chociaż jeden, który nie wstydzi się do tego przyznać :oczko:

smooth napisał/a:
Hy hy :-P no najpierw ..a potem zakupy..wiesz..ciuszki, pieluchy i takie tam :-P :wink:

No wiesz... do wszystkiego potrzebny jest rozum ;)

Niezdecydowanym proponuję połączyć przyjemne z przyjemniejszym i wybrać się na zakupy do sexshopu :> Będzie co potem wypróbowywać :oczko:
0 UP 0 DOWN
 
Roztropek 


Wiek: 73
Dołączył: 11 Sie 2006

UP 345 / UP 162


Skąd: tutejszy

Wysłany: 2007-06-16, 19:44   

A ja uważam, że odpowiedź zależała od wieku tych pań. Nie podano ile wiosen liczyły pytane w tej sprawie kobiety? W pewnym wieku bywa tak, że zakupy mogą zastąpić seks, a jeszcze później nawet na zakupy nie ma ochoty.
0 UP 0 DOWN
 
karolkms 


Wiek: 33
Dołączył: 25 Wrz 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: stont

Ostrzeżeń:
 4/4/6
Wysłany: 2007-06-16, 20:45   

Ja tam sie nie bede wypowiadał na temat sexu bo troche za młody jestem na te sprawy :x
a zakupów nie nawidze :twisted: :twisted: :twisted:
0 UP 0 DOWN
 
zahrah 
North Starr.



Wiek: 35
Dołączyła: 21 Cze 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: bg

Wysłany: 2007-06-16, 21:54   

Jako stuprocentowa kobieta ale z wiekszością męskich cech :wink: , zakupów nie znoszę chyba że robie je w spokoju przez internet, za to ta druga sprawa dużo przyjemniejsza oczywiście też robiona w spokoju :)
0 UP 0 DOWN
 
Pepe 
Iskra córka ognia :]



Wiek: 38
Dołączyła: 29 Paź 2006

UP 2 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-06-16, 23:52   

karolkms napisał/a:
Ja tam sie nie bede wypowiadał na temat sexu bo troche za młody jestem na te spraw
ja też za młoda jestem :P a co do zakupów to lubię jak idę do sklepu po jakiś konkret i z nim wychodzę, albo wchodzę do sklepu, nie ma nic ciekawego, wychodzę; nienawidzę bezsensownej tułaczki po sklepach.

Mimo wszystko na pytanie zadane w tym temacie jest raczej jedna odpowiedz :) Ale czy na prawdę trzeba wybrać jedno z dwojga :?:
0 UP 0 DOWN
 
Inez 
Mod na emeryturze ;)



Wiek: 46
Dołączyła: 15 Wrz 2005

UP 10 / UP 0



Wysłany: 2007-06-17, 09:21   

Roztropek napisał/a:
W pewnym wieku bywa tak, że zakupy mogą zastąpić seks, a jeszcze później nawet na zakupy nie ma ochoty.

Myślę, że to nie zależy tylko i wyłącznie od wieku, ale także od tych dwojga i kilku innych czynników. Znam osoby, które delikatnie rzecz ujmując mają już ostro z górki, a mimo tego potrafiłyby zawstydzić niejednego nastolatka swoją aktywnością seksualną :> Tylko takim pozazdrościć ;)

Poza tym powiedziałabym raczej, że z czasem zmienia się podejście do zagadnienia seksu. Istnieje coś takiego jak bliskość, która stanowczo dominuje wtedy nad samymi zbliżeniami. Każdy niezależnie od wieku, statusu majątkowego itd. odczuwa potrzebę bliskości, przebywania z osobą, którą darzy uczuciem. Najważniejsze, żeby tego w sobie nie zabić, a sam seks jest tylko dopełnieniem całości ;)
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: lepsze, niz, seks, zakupy


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 33
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu