Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: yasiu
2007-05-29, 22:00
Przeprosiny
Autor Wiadomość
Maga 



Wiek: 33
Dołączyła: 22 Kwi 2005

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-05-27, 22:34   Przeprosiny

Poprosił mnie, aby to umieściła na forum, pewnie to nic nie da, ale:


"Przepraszam za moje naganne zachowanie wszystkich Administratorów oraz użytkowników portalu www.forumbrzeg.pl
dominik23"
0 UP 0 DOWN
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2007-05-27, 22:37   

Ziomek, proszę napisać jakich słów używał do administracji i moderatorów, człowiek narobił sobie tym samym kłopotów gdyż tak obelżywe słowa zostały zgłoszone do sądu za zniesławienie.
0 UP 0 DOWN
 
Agnes 
zadziorra ;)



Zaproszone osoby: 3
Wiek: 35
Dołączyła: 26 Mar 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: CDŚ

Wysłany: 2007-05-27, 22:39   

i dobsz... bo chamstwa to ja nie zniese.... i góralskiej muzyki... :P
Ostatnio zmieniony przez Agnes 2007-05-27, 22:40, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Sawka 
Diablica [;



Zaproszone osoby: 5
Wiek: 34
Dołączyła: 14 Lip 2006

UP 1 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-05-27, 22:55   

yasiu napisał/a:
Ziomek, proszę napisać jakich słów używał do administracji i moderatorów


Rozumiem, że słowa z przekleństwami zastępujemy kropeczkami? To ja to zrobię za nią :-P

Oto one:


.............................................................................................................. TY ..............................................i ..................................................
Ty...................................... i.......................................


Sorry musiałam to napisać :mrgreen:

Ale cóż on myśle, że co te przeprosiny mu dadzą? Nic, teraz to już jak mówią "Po ptokach" :-P
0 UP 0 DOWN
 
Włóczykij 
Indianer



Wiek: 35
Dołączył: 09 Lis 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: z mnogości ech...

Wysłany: 2007-05-27, 23:03   

a gdybyście widzieli tego drobnego chłopaczka, który ledwo co od ziemi odrasta, to nigdy nie powiedzielibyście, że jest w stanie powiedzieć takie słowa komukolwiek. Jak najbardziej słuszna decyzja, jeszcze powiadomienie dyrekcji szkoły byłoby dobrym krokiem, zwłaszcza, że jego wychowawczyni raczej za chamstwem nie stoi...
0 UP 0 DOWN
 
Grzechu_Overlord 
Master of Puppets



Wiek: 32
Dołączył: 25 Lis 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-05-27, 23:12   

no dajcie spokój ludzie, żeby od razu sprawę zgłaszać do sądu i do dyrekcji?! chłopak zrobił źle i przeprosił, a wy chcecie sie na nim jeszcze mścić? ja, na waszym miejscu drodzy moderatorzy, po prostu wybaczyłbym dominikowi23. wiem że nie mogę być obiektywny gdyż jest to mój przyjaciel ale nie ma sensu tak rozdmuchiwać sprawy za parę głupich słów napisanych pod wpływem emocji.
Ostatnio zmieniony przez Grzechu_Overlord 2007-05-27, 23:13, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
alferx 



Wiek: 51
Dołączył: 11 Cze 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-05-27, 23:13   

Ja sądzę (choć nie było o tym mówione wprost), iż decyzja Administratora jest nieodwracalna. Należy pomyśleć przed pisaniem postów czy też PW a nie po fakcie.

Taka uwaga dla innych. Pisząc obraźliwe PW do innego użytkownika, jeżeli treść byłaby wyjątkowo niestosowna i podpadała by pod § KK , można fakt taki zgłosić do Administratora lub bezpośrednio na Policję.

Nie jesteście anonimowi w sieci (nawet Neo czy inny ADSL) :!:
0 UP 0 DOWN
 
Grzechu_Overlord 
Master of Puppets



Wiek: 32
Dołączył: 25 Lis 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-05-27, 23:16   

no dobrze, ale czy za każdym razem gdy ktoś rzuca w Twoja stronę przezwiska i obrażenia drogi alfrexie to Ty za każdym razem zgłaszasz to na policję albo do sądu?? nie sądzę

dajcie chłopakowi drugą szansę
0 UP 0 DOWN
 
slawq 



Wiek: 45
Dołączył: 01 Wrz 2006

UP 37 / UP 6


Skąd: Skarbimierz

Wysłany: 2007-05-27, 23:27   

Grzechu_Overlord napisał/a:
no dobrze, ale czy za każdym razem gdy ktoś rzuca w Twoja stronę przezwiska i obrażenia

akurat stoisz po drugiej stronie... co innego podejrzewam jakby ktoś Ciebie atakował, i nie mów że nawet by ciśnienie nie podskoczyło
0 UP 0 DOWN
 
alferx 



Wiek: 51
Dołączył: 11 Cze 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-05-27, 23:33   

Grzechu_Overlord napisał/a:
czy za każdym razem gdy ktoś rzuca w Twoja stronę przezwiska i obrażenia drogi alfrexie


Uwierz, że nie o mnie w tym wszystkim chodzi.
A Dominik23 wie co dokładnie nabroił i z jakiego powodu do drzwi może zapukać załoga G. (o czym nawet nie było wspomniane na forum).

Moje Info o zablokowaniu użytkownika, to tylko wierzchołek góry lodowej.

--
Ostatnio zmieniony przez alferx 2007-05-27, 23:40, w całości zmieniany 2 razy  
0 UP 0 DOWN
 
smooth 
wyrwany z kontekstu


Zaproszone osoby: 2
Wiek: 43
Dołączył: 21 Wrz 2006

UP 35 / UP 7


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-05-27, 23:37   

Grzechu_Overlord napisał/a:
drogi alfrexie to Ty za każdym razem zgłaszasz to na policję albo do sądu??


Grzechu_Overlord - może to i Twój przyjaciel, ale głaskaniem po główce niczego się w życiu nie nauczy. Z w/w dominikiem23 już od jakiegoś czasu cała administracja miała problemy, przez jego niedojrzałe podejście, które nie wiedzieć czemu kazało czuć się bez karnie. Wyobraź sobie sytuacje kiedy jedno z rodziców siedzi w łazience..zamknięte drzwi (wiadomo)..a tu podbiega grzeczne dziecko i nagle wyzywa swojego rodziciela od najgorszych licząc na to, że się nikt nie zorientuje, że to on ...
Nie szukaj tu bezpośredniej analogii.. co jedynie pewnego podobieństwa..gdyż administracja dba o forum po to żeby jakiś małolat nagle w ten sposób podziękował ?
Taki z sytuacji wyżej zarysowanej dostaje tęgie lanie, albo inną karę ..a w życiu przykry jest fakt, że nawet jeśli pewne rodzinne lub inne bliskie relacje..nie wpływają na właściwą postawę ..to w grę wchodzi prawo !!
Nie wiem jak się sytuacja rozwiążę ...ale poinformowanie Dyrektorstwa szkoły nie mówiąc już o rodzicach, to chyba najlżejsza kara dla osób, które dopuszczają się takiego zachowania !!
0 UP 0 DOWN
 
kubut 
Antyreporter



Wiek: 31
Dołączył: 31 Maj 2006

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-05-28, 00:07   

Popieram! Nie uważam żeby można było narobić bałaganu (tym samym pracy, oraz przykrosci administracji forum) a później porpostu przeprosić i myśleć że wszystko ok. Ja Uważam że z podaniem sprawy do sądu to już przesada, ale ban, oraz poinformowanie szkoły i rodziców to jest odpowiednia kara. Tak jak napisano wczesniej: w sieci nie jest się anonimowym, a nawet jeśli byłoby się, to i tak jakaś kultura powinna obowiązywac... Ciekawe jakby miło było jakby kazdy na forum najpierw zwyzywał, później przeprosił...
0 UP 0 DOWN
 
sycha 
music dedicated.. !



Wiek: 33
Dołączył: 04 Gru 2006

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg / Wrocław

Wysłany: 2007-05-28, 07:02   

Ludzie.. Przecież to, co się tu wyparawia jest nie wiem.. chore? Chłopak dostał bana. Nie wystarczy? Zadzwoncie do szkoły, rodziców, rozwieście plakaty na mieście. Do sądu? proszę bardzo - niska szkodliwość społeczna. I co tym osiągniecie? Zdaje mi się, że on więcej nic tu nie napisze, a lekcja jaką dostał (ban) jest adekwatna do czynu, który ją spowodował i w moim przekonaniu jest wystarczająca.

Panie Włóczykij... Z jakiej racji łączysz jego wykroczenie na forum z prywatością? Zdaje mi się, że to, iż chłopak wygląda tak, a nie inaczej nie wpływa źle na jego sytuację tutaj, prawda?

Cytat:
akurat stoisz po drugiej stronie... co innego podejrzewam jakby ktoś Ciebie atakował, i nie mów że nawet by ciśnienie nie podskoczyło

Z pewnością, bo codziennie się z tym spotykam. Żyjemy w takim społeczeństwie, które znacznie zaciera wulgarne znaczenie niektórych wyrazów. Możemy z tym żyć albo się przeciwstawiać (nieliczni).
Reasumując - zdenerwowałbym się, ale z pewnością nie mścił się na nim. Wiadomo, że w gre wchodzi jeszcze to jak zostaliśmy obrażeni, ale o ile widziałem prawidłowego screena, o tyle mam pewność, że bym sobie po prostu odpuścił.
0 UP 0 DOWN
 
alferx 



Wiek: 51
Dołączył: 11 Cze 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-05-28, 09:19   

sycha napisał/a:
Zadzwoncie do szkoły, rodziców, rozwieście plakaty na mieście. Do sądu? proszę bardzo - niska szkodliwość społeczna. I co tym osiągniecie?


Żeby było jasne, bo zaczynają być jakieś domniemania i gdybania.

Jeżeli sprawa trafi do sadu to z Powództwa Cywilnego innego forumowicza, którego obraził. Administrator po otrzymaniu nakazu będzie musiał przekazać niezbędne informacje w celu identyfikacji osoby, która zostanie pozwana. Forum nie będzie stroną a jedynie źródłem dowodu.

Od strony forum sprawa jest zamknięta - użytkownik zbanowany.
0 UP 0 DOWN
 
Włóczykij 
Indianer



Wiek: 35
Dołączył: 09 Lis 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: z mnogości ech...

Wysłany: 2007-05-28, 10:02   

sycha napisał/a:
Panie Włóczykij... Z jakiej racji łączysz jego wykroczenie na forum z prywatością? Zdaje mi się, że to, iż chłopak wygląda tak, a nie inaczej nie wpływa źle na jego sytuację tutaj, prawda?


na początku to dajmy sobie spokój z tymi 'panami'... oczywiście, że jego wygląd nie wpływa na sytuację tutaj. Nie chce mi się tego wszystkiego tłumaczyć, dlatego powiem wprost...dominik23 wykazał się inteligencją 'dziecka neostrady', które myśląc, że jest niewidzialne, uważa, że nie poniesie żadnych konsekwencji za dziwaczne wybryki, które świadczą przede wszystkim o nim. Chłopak chciał być kimś, leczyć swoje kompleksy, pokazać męstwo, a zarówno Ty jak i ja doskonale wiemy, że w rzeczywistości, będąc z osobami, które obrażał prędzej połknąłby swój język, niż powtórzył to, co tutaj napisał(i tutaj nawiązanie m.in. do jego wyglądu).


sycha napisał/a:
Reasumując - zdenerwowałbym się, ale z pewnością nie mścił się na nim. Wiadomo, że w gre wchodzi jeszcze to jak zostaliśmy obrażeni, ale o ile widziałem prawidłowego screena, o tyle mam pewność, że bym sobie po prostu odpuścił.


podpis pod avatarem to nie jedyna rzecz, za którą dostał bana...teraz niech odpowiada, ku przestrodze.
Ostatnio zmieniony przez Włóczykij 2007-05-28, 10:03, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: przeprosiny


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 35
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu