Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Ultimatum Bourne'a
Autor Wiadomość
MaRiO 
..


Wiek: 82
Dołączył: 03 Maj 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: B r Z e G

Wysłany: 2007-09-17, 21:46   Ultimatum Bourne'a

Nie wiem czy ten film był już omawiany na forum, jeśli tak to proszę o złączenie tematu. Polecam wszystkim, którzy lubią film akcji. Super scenografia, podkład muzyczny przez niemal cały czas filmu i akcja, która trzyma w napięciu non stop. Trzecia część najbardziej mi się podobała i jestem pod wrażeniem, mimo, iż nie jestem zwolennikiem tego typu filmów.

Polecam :)
0 UP 0 DOWN
 
sycha 
music dedicated.. !



Wiek: 33
Dołączył: 04 Gru 2006

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg / Wrocław

Wysłany: 2007-09-25, 21:04   

Wczoraj widziałem ten film w kinie.
Wprawdzie jest to jedyna część, z całej trylogii, którą widziałem, ale myślę, że było warto. Fajne efekty specjalne, fabuła całkiem, całkiem (tzn. że kiedy dwaj najwięksi komentatorzy - ja i mój tato wybieramy się na film to przez połowę gadamy o tym jak może się rozwinąć dalej fabuła ;) a większość strzałów było błędnych - to dobrze ;) ).
Ogólnie w porządku, ale mimo wszystko jak dla mnie najlepsza sensacja to SWAT Jednostka Specjalna, ale Ultimatum.. zajmuje drugie miejsce. Reasumując - warto się wybrać, ale nie za wszelką cenę.
0 UP 0 DOWN
 
steve 
w.w.j.d??



Zaproszone osoby: 4
Wiek: 38
Dołączył: 25 Kwi 2005

UP 6 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-09-25, 22:37   

Ja obejrzalem film wczoraj w domku... hmmm może lepiej warto go obejrzeć w kinie...

Nie ma co film dobry, ale mi coś w nim brakowalo... może wlaśnie to kino... no nie wiem, ale na pewno lepsza część niż dwie wcześniejsze...

Polecam, ale do kina !!
0 UP 0 DOWN
 
blaster 



Zaproszone osoby: 10
Wiek: 39
Dołączył: 26 Kwi 2006

UP 138 / UP 192


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-09-25, 22:39   

brakowalo bylo za duzo auto ścina ogromny mur spada na dół i hmm jedzie dalej :D
0 UP 0 DOWN
 
sycha 
music dedicated.. !



Wiek: 33
Dołączył: 04 Gru 2006

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg / Wrocław

Wysłany: 2007-09-26, 06:27   

I tak w Mission Impossible działy się mocniejsze rzeczy (pod względem realności przedstawianych wydarzeń) ;)
Ostatnio zmieniony przez sycha 2007-09-26, 06:28, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Soniccc 


Wiek: 32
Dołączył: 11 Paź 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-10-13, 20:02   

Według mnie Ultimatum Bourne'a również wypada dużo lepiej niż poprzednie części. Rewelacyjnie budowane napięcie, muzyka, montaż no i oczywiście scenariusz, który powstał w oparciu na niesamowitej trylogii Roberta Ludluma :wink: . Mimo, że film odbiega od początkowych przemyśleń Ludluma to i tak jest świetnie poprowadzony. Jedyną rzeczą, do której mógłbym się przyczepić to gra aktorska. Damon gra cały czas tak samo sztywno i bez emocji. Zresztą nie tylko w trylogii Bourne'a - porównajcie sobie chociażby jego role w filmach Buntownik z wyboru i Hazardziści. Ale film jest ogólnie bardzo dobry i bez wahania wystawię mu 8/10 :wink: .
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: Brak tagów.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 25
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu