Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Silent Hunter 4
Autor Wiadomość
Radek W. 



Wiek: 49
Dołączył: 21 Wrz 2005

UP 5 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-05-24, 22:44   Silent Hunter 4

juz dawno nie widziałem nowszej wersji gry która by była tak mocno gorsza od starszej!
Kto pamięta Silent Huntera II czy III, szczególnie w wersji z dodtakami oficjalnymi i nieoficjalnymi, ten umrze z bólu. Po krótkije partyjce oto lista błędów i absurdów jaka rzuciła mi sie w oczy:

- masz wyznaczny punkt do osiagniecia w ramach patrolu, dopływasz do niego i nic sie nie dzieje. pływasz wkółko i nic. misje masz niezaliczoną

- w trakcie trwania patrolu bywa że zmieniają ci przydział bazy, ale nic o tym nie wiesz bo komunikaty z dowództwa informują nawet o konwojach na alasce ale nie o tym, że masz zejśc do bazy gdzie indziej. W Konsekwencji pływasz i pływasz od Brisbane do Fremantle od Fremantle do Surabai i szukasz przytulnej przystani gdzie wysiwetli ci sie komunikat że mozesz zakończyc patrol.

- w Muzeum nie ma nawodnych sylwetek okretowó podwodnych a ich dane brzmia 0,0,0 wskutek czego w zasadzie nie wiesz jaki okret sobie wybrac bo nie wiadomo czym sie róznią..

- w ramach usaaf jako bombowiec dalkeigo zasiegu oraz patrolowiec lata brytyjski Avro Lancaster, pozostałe samoloty nie maja nazw własnych tylko wystepuja ogolnie jako typy

- brytyjskie oraz wszystkie inne alianckie samoloty nosza oznaczenia ... amerykańskie

- niemieckie jedostki reoprezentowane w grze to bynajmniej nie u-bboty czy włoskie okrety które indeed pojedynczo zjawiały sie na pacyfiku, ale ... uzbrojone trawlery i krązownik pomocniczy

- reprezentowana jest marynarka kandayjska która jako zywo na pacyfiku sie nie naszalała

- japońskie samoloty, nawet bombowce głownie strzelają z kaemów, więc naqwet okret ktory nie moze sie zanurzyć - ma sie niexle w warunkach kompletnej przewagi lotnictwa japonii

- nie ma w ogóle japońskich okretów podwonych poza miniaturowymi

- dźwieki p.lotek przypominaja wczesna generację flipperów

- nie za bardzo wiadomo kiedy i jak postepuja naprawy, załoga tylko melduje że własnie cos naprawiła, ale nie masz mozliwości na biezaco sprawdząc postępu prac i stanu uszkodzeń (krok do tyłu w stousnku do sh3)

- w 1941 masz do wybory dwa typy torped, ale nie wiadomo czym sie róznia poza tym że jedna jest krótsza a druga dłuższa

- wiadomo że amerykanie strzelali na namiary z szumonamierników, ale nie wiadomo jak te dane wprowadzac do kalkulatora torpedowego

- strzelali tez na radar - ale patrz wyżej

- w czasie akcji bojowej mozesz tylko raz wysłać status

- meldunek o kontakcie jest wysyłany tylko w przypadku kontaktu wzrokowego, nie w przypadku kontaktu namiernikowego czy radarowego

- mimo ustawienia ograniczonego paliwa do diesli, paliwo pomimo pływania wynosi ciagle 100 na 100 procent

- wachtowy nie informuje o stanie pogody

- nawigator nie informuje o stanie paliwa (na ile jeszcze starczy) tylko o czasie dojscia do punktu co niewiele daje bo wiadomoże jak płyniesz szybciej to płyniesz szybciej a jak wolniej to wolniej.

- działo mozna obsadzic przy każdym stanie morza, nawet w deszczu i sztormie co jest kompletna bzdurą

- torpedy samoczynnie przestawiaja sie z zapalników magnetycznych na kontaktoqe i odwrotnie

- torpedy nastawione na 6 metrów maja tendencje do udawania że płyna głębiej

- strzelasz do pancernika z 500 metrów, przed dziób a torpedy przechodzą za rufą...

- grafika przy maksymalnych ustawieniach na moim celeronie 3,04 GHz ma tendencje do "skakania", w dodatku wcale ta grafika nie jest taka porażająco dobra gdy idzie o panele streowania i interfejsy

słowem jak na jedna partyjke na urlopie na żądanie niezła frustracha. Wracam do SH3 którego polecam z zamknietymi oczami.
Ostatnio zmieniony przez smooth 2007-05-25, 08:40, w całości zmieniany 2 razy  
0 UP 0 DOWN
 
Juni 



Wiek: 35
Dołączył: 14 Lut 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-05-25, 00:39   

Radek W. piszesz o grze wojennej Silent Hunter a tematto tytuł gry-horroru silent hill. Coś mi tu nie pasuje :/
0 UP 0 DOWN
 
Radek W. 



Wiek: 49
Dołączył: 21 Wrz 2005

UP 5 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-05-25, 08:41   

tak tak, moderator zdejmował caps locka i mu sie omskło:) a mnie sie omskło wcześniej z tym Caps Lockiem, więc teraz jest okej.

[ Komentarz dodany przez: smooth: 2007-05-25, 09:19 ]
Pozwolę sobie tylko sprostować, że moderator (a konkretnie ja) dokonał poprawki "SILENT HILL 4" na "Silent Hill 4" - mimo, że moderator również zauważył to co Junikoks, to nie może tak po prostu zmieniać treści, natomiast formę owszem
0 UP 0 DOWN
 
Devon 


Wiek: 38
Dołączył: 28 Kwi 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-05-25, 15:05   

Radek W. napisał/a:
słowem jak na jedna partyjke na urlopie na żądanie niezła frustracha. Wracam do SH3 którego polecam z zamknietymi oczami.


Podpisuję się pod twoim postem, fajna gierka troszkę monotonna, ale spoko. Mi zawsze się obrywa głebinowymi pod wodą nie mogę im ucieć. Ale gierka fajna Polecam :)

Full balast - Radek wiesz o co chodzi :) (pełne wynóżenie)

Co do SH4 nie moge się doczekać jak ją dorwę :P
Ostatnio zmieniony przez Devon 2007-05-25, 15:06, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Radek W. 



Wiek: 49
Dołączył: 21 Wrz 2005

UP 5 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-05-26, 22:19   

Smooth --- pewnie masz rację, anyway ja bez urazy.

Devon --- właśnie ja sugeruję żeby poczekać na kolejne patche i mody bo na razie to jest gra tylko dla najwytrwalszych fanów SH. ja sie do nich zaliczam, ale trafia mnie co i rusz, kiedy zmienia sie baza a ja o tym nic nie wiem, bo nikt mi nic nie wysyła.

Na razie wyszły patche 1.1 i 1.2 ale nadal wiele funkcji pozostawia wiele do życzenia
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: hunter, silent


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 20
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu