Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: smooth
2007-03-14, 14:21
Tatuaże i kolczyki
Autor Wiadomość
Roztropek 


Wiek: 73
Dołączył: 11 Sie 2006

UP 345 / UP 162


Skąd: tutejszy

Wysłany: 2006-08-21, 19:55   Tatuaże i kolczyki

W czasach totalnej wolności co komu do tego, ale czy wszędzie? Wojskowe komisje lekarskie dzielą tatuaże na szpecące i nie szpecące, za posiadanie jednych i drugich w zależności od okoliczności można zostać uznanym za niezdolnego do służby wojskowej. Czy wytatuowany z każdej strony facet budzi respekt i podziw , czy politowanie? Niektórzy twierdzą, że świadczy to o braku jego równowagi psychicznej i na przykład nie powinien być wartownikiem lub ochroniarzem, czyli nie powinien mieć styczności z broną.
0 UP 0 DOWN
 
Kaspersky 


Wiek: 36
Dołączył: 10 Cze 2005

UP 15 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-08-21, 20:16   

Moim zdaniem przyozdabianie ciała w takie właśnie sposoby to sprawa bardzo indywidulna i wrzucanie wszystkich właścicieli kolczyków i tatuaży do jednego worka jest nie wskazane.

Ale... dla chcącego nic trudnego ;) Amerykanie znani są między innymi z tego, że prowadzą badania nad zjawiskami tak różnymi, że nie sposób je zkwalifikować. Z pewnością prowadzili też rozważania i doświadczenia względem osób ozdabiających swoje ciała ;)
0 UP 0 DOWN
 
Martuska 
Pozytywnie :)



Wiek: 34
Dołączyła: 05 Gru 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: zza mosteczka

Wysłany: 2006-08-21, 21:13   

Jak najbardziej przeciwna tatuażom, nie uważam tego za przyozdabianie, ponieważ nie podobają mi sie , z kolczykami hm... moje mysli są podzielone, w języku, nosie nie podoba mi sie, w pepku wygląda fajnie jeśli ma sie płaski brzuszek :D , a w uchu jak dla mnie normalka ( w jednymmam 3 dziurki i planuje jeszcze jedna ) , inne części ciała odpadają jak dla mnie
0 UP 0 DOWN
 
sedzia DRED 
sir Rafcio



Wiek: 49
Dołączył: 01 Cze 2005

UP 3 / UP 0


Skąd: Zasiedmiogorogrod

Wysłany: 2006-08-22, 06:11   

tatuaże??? może i czasami są interesujące ale...tylko jak KTOŚ jest młody,poźniej na "starość" wygląda to żałośnie-serio(ja to tak odczuwam-widzę na codzień wśród angielskiej społeczności!!!)
kolczyki??? są dla kobiet ale... to też w granicach rozsądku-pozdrawiam kobiety które go mają-hehe
:evil: :wink: :evil:
Ostatnio zmieniony przez sedzia DRED 2006-08-22, 06:14, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
cruelPAT 



Wiek: 36
Dołączyła: 10 Cze 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: z północy ;]

Wysłany: 2006-08-22, 13:27   

jak sobie patrze na swoj tatuaz to przypominaja mi sie lata szalonej mlodosci i wolnosci... ;] mysle ze jak popatrze na niego za jakies 40 lat to mile wspomnienia powroca... ;]
swoja droga takie ozdoby to bradzo indywidualna sprawa jak prawi Kaspersky ;]
0 UP 0 DOWN
 
Devon 


Wiek: 38
Dołączył: 28 Kwi 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-08-22, 17:29   

Roztropek napisał/a:
Niektórzy twierdzą, że świadczy to o braku jego równowagi psychicznej i na przykład nie powinien być wartownikiem lub ochroniarzem, czyli nie powinien mieć styczności z broną.


Ahoj znam ochroniarzy i policjantów którzy maja tatuaże np. mój kuzyn na ramieniu i jakoś był w wojsku, zdał egzaminy w szkole policyjnej. Nie wiem ale co to ma do tego ze ktoś ma tutuaż czy kolczyk. Fakt jak "koleś" ma 80% ciała w kolczych czy tatuażach to już jest świr TOTAL .... 8)
0 UP 0 DOWN
 
Sawka 
Diablica [;



Zaproszone osoby: 5
Wiek: 34
Dołączyła: 14 Lip 2006

UP 1 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-08-22, 17:43   

Mnie się kolczyki we wszystkim otworach (i nie tylko ) ciała kojarzą z głupim "młodzieńczym" buntem i chęcią . . . no nie wiem zaimponowania? Lub upodobnienia się do kogoś. :x

Gorszą sprawą są tatuaże- bo nie są usuwalne. Jak widzę kogoś z tatuażem to kojarzę z więzieniem, narkomanią lub po prostu dnem społecznym.

Szerokim łukiem omijajam ludzi z "wywalonym tatuażem" bo boję się o swoje zęby, gdy się okaże, że może krzywo popatrzyłam . . . a taki cwaniaczki na świecie istnieją :x

Takie jest moje zdanie wystarczy przyjrzeć się części społeczeństwa, posiadającej tatuaże- grubo ponad 90 % to nie są normalni, inteligentni ludzie. . . proszę . . teraz Wy, posiadacie tatuaży możecie mnie atakować i krytykować . . No proszę bardzo, to jest po prostu moje zdanie :x
0 UP 0 DOWN
 
Devon 


Wiek: 38
Dołączył: 28 Kwi 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-08-22, 17:53   

Jak jest ładny tatuaż i na łądnym ciele trzemu nie :)
0 UP 0 DOWN
 
Sawka 
Diablica [;



Zaproszone osoby: 5
Wiek: 34
Dołączyła: 14 Lip 2006

UP 1 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-08-22, 18:08   

No jeśli wg Ciebie ładne ciało to ciało tlenionej blondynki w mini szerokości mojego paska od spodni lub ciało "wysportowanego" kolesia czyli kolesia z muskułami zamiast mózgu no to gratulacje


Taki typ ludzi to robi sobie tylko po to tatuaże, żeby płeć przeciwna (podobnego pokroju) w BS-ie czy innej melanżowni zwróciła na nich uwagę. A później krzaki, lub samochód, później wytrzeć buzię (lub co innego) i do domu

Takie moje zdanie o takim typie ludzi :x
0 UP 0 DOWN
 
gosiaczek86 
Male wredne i pyskate:P



Wiek: 37
Dołączyła: 19 Lip 2005

UP 2 / UP 1



Wysłany: 2006-08-22, 18:26   

Saw_woman, nie ograniczaj ludzi z do jednego typu.. mi sie np tatuaze podobaja chciala bym sobie taki kiedys zrobic ale gdybym miala pewnosc ze np nie rozciagnie sie z latami a niesety tego nie da rady przewidziec. tatuaze i kolczyki to sprawa indywidualna i raczej nie ma to wplywu na to jaka bedzie osoba jako policjant czy strazak nawet lekarz ..moze sobie miec tatuaz ale tez musi sie troche liczyc z tym ze jednak trzeba go jakos ukryc bo jednak duzo osob zyje jeszcze stereotypami.
0 UP 0 DOWN
 
Sawka 
Diablica [;



Zaproszone osoby: 5
Wiek: 34
Dołączyła: 14 Lip 2006

UP 1 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-08-22, 19:09   

No wybacz widziałam dziewuszkę z usuniętym tatuażem i jej ramię wyglądało jakby jej ktoś łyżką w skórze pomieszał - dla uruchomienia wyobraźni - wyobraź sobie deser fantazja- gdy wlewasz syrop do jogurtu i mieszasz. Tak wygladało jej ramię. NO szpecenie się na siłę

Może jestem stereotypowa ale myślę życiowo i przyszłościowo jeśli chodzi o skutki :x
0 UP 0 DOWN
 
Sawka 
Diablica [;



Zaproszone osoby: 5
Wiek: 34
Dołączyła: 14 Lip 2006

UP 1 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-08-22, 19:12   

Aha adekwatnie postu powyżej - wyglądało to ramię jak belriso lub serek wiejski :x Z resztkami tatuażu :x
0 UP 0 DOWN
 
gosiaczek86 
Male wredne i pyskate:P



Wiek: 37
Dołączyła: 19 Lip 2005

UP 2 / UP 1



Wysłany: 2006-08-22, 19:16   

saw raczej jak juz ktos robi sobie tatuaz liczy sie z tym co sie z nim stanie ... dlatego ja np jeszcze nie zrobilam bo wiem jak wyglada rosciagniety, ale raczej chodzilo mi o to jak opisalas osoby ktore robia sobie tatuaz. mam znajome ktore maja tatuaze i w takich miejscach ze raczej nikogo to nie razi bo jedna ma na biodrze a dwie na krzyzu.kumpel ma na przedramieniu ale ze przytyl i mu sie rozciagnol faktycznie nie ciekawie wygladal ale to juz ich problem . nie powinien to byc jednak warunek zeby nie przyjac np tej osoby na sluzbe do wojska czy do policji.
0 UP 0 DOWN
 
Kaspersky 


Wiek: 36
Dołączył: 10 Cze 2005

UP 15 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-08-22, 19:17   

Ja proponuję przyszłym amatorom tatuażu, by najpierw spróbowali henny. Wiem, że to coś zupełnie innego, ale dopiero mając na skurze jakiś obraz będziecie sie mogli przekonać, czy nie nachodzi was czasem chęć na jego zmiane... wtedy jest raczej pewne, że do tatuażu robionego maszynką sie nie nadajecie.

A jeżeli chodzi o kolczyki... hmm... no cóż, można zawsze je zdjąć, szkoda tylko pieniędzy wawalonych w błoto :P
0 UP 0 DOWN
 
Sawka 
Diablica [;



Zaproszone osoby: 5
Wiek: 34
Dołączyła: 14 Lip 2006

UP 1 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-08-22, 19:28   

Kaspersky napisał/a:
Ja proponuję przyszłym amatorom tatuażu, by najpierw spróbowali henny.


Ja miałam ,skóra zareagowała dziwnie bo połowa tatuażu była bledsza, mimo poprawiania, nic to nie dało, zresztą gdyby był prawdziwy czułabym się jak te wszystkie "Co tak k...a krzywo patrzysz, może powybijać Ci te blond/czarne włoski"
Do tego oczywiście żucie gumy angażując wszystkie mięśnie twarzy i rączki ściśnięte w pięść już od urodzenia 24h/dobę - tak "w razie czego"


Wszystkie te młode kobitki z tatuażami , które kojarzyłam, są w ciaży bądź mają już dziecko, nie wiedząc kto jest tatusiem. . . Albo co gorsza wiedzą (ale nikt by nie chciał takiego tatusia)- zresztą takiej "mamusi" też


Właśnie, gdyby moja mama miała tatuaż, to nie wiem czy umiałabym powiedzieć do iej "mamo" :x
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: kolczyki, tatuaze


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 36
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu