Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: smooth
2007-03-14, 08:41
Homoseksualizm
Autor Wiadomość
smooth 
wyrwany z kontekstu


Zaproszone osoby: 2
Wiek: 43
Dołączył: 21 Wrz 2006

UP 35 / UP 7


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-12-25, 12:44   Homoseksualizm

Homoseksualizm – temat iście świąteczny  A dlaczego ? Wszyscy jesteśmy bardziej tolerancyjni, bardziej wyrozumiali, fobie występują w mniejszym nasileniu.
Zastanawiam się, czy wśród nas znajduje się jakiś homofob. Czy homoseksualizm jest czasem tylko tematem waszych dyskusji, czy może mieliście do czynienia z jednostkami homoseksualnymi. Czy słowo „gej / lesbijka” budzi u was kontrowersje, wstręt, niechęć czy należycie raczej do osób tolerancyjnych, które starają się zrozumieć skomplikowaną naturę ludzką i ludzką mózgownicę :wink:  Czy myśląc homoseksualizm – myślicie „gej” ..bo jakoś zauważyłem, że homoseksualizm zazwyczaj jest rozpatrywany w kontekście gejów.
Zapraszam do dyskusji.. o ile nie jest to dla was temat tabu 
Ostatnio zmieniony przez smooth 2006-12-25, 12:45, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Sawka 
Diablica [;



Zaproszone osoby: 5
Wiek: 34
Dołączyła: 14 Lip 2006

UP 1 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-12-25, 13:12   

Nie wiem czy temat powstał w oparciu o pewną moją wypowiedź a konkretnie, że chciałabym poznać jakiegoś homoseksualistę- mężczyznę. Otóż jak już kiedyś powiedziałam nie znam żadnego homoseksualisty i....(czy kobieta - lesbijka to "homoseksualistka"? ). I szczerze mówiąc bałabym się takiej kobiety z wiadomych przyczyn- po prostu nie wiedziałabym jak zareagować gdyby próbowała mnie...poderwać! Co nie znaczy że ,
smooth napisał/a:
budzi u was kontrowersje, wstręt, niechęć
. A mężczyznę homoseksualistę naprawdę chciałabym poznać a to z mojej nieodpartej chęci poznania, chciałabym wiedzieć jak on myśli, jak czuje, jak reaguje w różnych sytuacjach, czy myśli bardziej jak mężczyzna czy kobieta itd. Może to jeszcze moje głupie "dziecinne" myślenie, ale jak to mówią "wszystkiego w zyciu trzeba doświadczyć" i ja na ten przykład chciałabym poznać jakiegoś "homoseksualistę- mężczyznę" :wink:
0 UP 0 DOWN
 
Pecik 
alias...Wapniak :D



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 37
Dołączył: 25 Lis 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: pawłów

Wysłany: 2006-12-25, 13:16   

do pedziow nic nie mam :P ale jak by mnie ktorys dotkna to...pewnie bym wyladowal za kratkami ...
0 UP 0 DOWN
 
Baran 


Wiek: 35
Dołączył: 24 Kwi 2005

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-12-25, 13:30   

1 piszac z bonn widzialem kilku trzymajacych sie za reke - wyglada to obydliwie !
2 jest to choroba , powinni oni mieszkac gdzies daleko od normalnych ludzi ! a najlepiej gdyby sie leczyli !
3 jak wogle mogli wpasc na pomysl ze chca adoptowac dzieci ! co takie dziecko mialoby powiedziec w przedszkolu mam taTE I tate?
Sytuacja jest chora a Hitler powinien sie zabrac najpierw za gejow a nie przedsiebiorczy narod zydowski , bedacych w normie romow badz bogu ducha winnych polakow !
0 UP 0 DOWN
 
Bartosz 



Wiek: 35
Dołączył: 11 Lut 2006

UP 2 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-12-25, 13:40   

Baran napisał/a:
piszac z bonn widzialem kilku trzymajacych sie za reke - wyglada to obydliwie !


Baran, jedz na Love Parade in Berlin tam zobaczysz kilka tysięcy trzymających się za rękę :P :P
0 UP 0 DOWN
 
Devon 


Wiek: 38
Dołączył: 28 Kwi 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-12-25, 13:56   

Baran napisał/a:
jest to choroba , powinni oni mieszkac gdzies daleko od normalnych ludzi ! a najlepiej gdyby sie leczyli !


i tu się Baran mylisz to nie jest choroba. Z tym się człowiek rodzi i na to się nic nie poradzi :)
0 UP 0 DOWN
 
Manuela 
Amor omnibus idem...



Wiek: 37
Dołączyła: 20 Paź 2006

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-12-25, 14:23   

A dla mnie geje i lesbijki to normalni ludzie...
I normalnie ciśnienie mi się podnosi niebezpiecznie kiedy czytam, że homoseksualizm to choroba, Hitler powinien się zabrać za homoseksualistów a nie Żydów...
Skąd wyście się urwali?!
A grubych czy zezowatych też powinno się odseparować?

RATUNKU! że też ludzie mają jeszcze takie podejście...
0 UP 0 DOWN
 
bezimienny90 
Breed Room



Wiek: 34
Dołączył: 25 Gru 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: miejscowy

Wysłany: 2006-12-25, 14:36   

Baran napisał/a:
jak wogle mogli wpasc na pomysl ze chca adoptowac dzieci ! co takie dziecko mialoby powiedziec w przedszkolu mam taTE I tate?


A jednak mogli.. chyba trzeba sie przyzwyczajac do homoseksualistów bo to jest jednak część naszego społeczenstwa... prawde mowiac Baran
mi tez sie to nie podoba , ta cala adopcja dzieci... na niektore rzeczy nie mamy wplywu...
0 UP 0 DOWN
 
Manuela 
Amor omnibus idem...



Wiek: 37
Dołączyła: 20 Paź 2006

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-12-25, 14:37   

Pecik samo nazywanie homoseksualistów "pedziami" świadczy o dyskryminacji i wyklucza to, że nic do nich nie masz...

Saw_woman tak lesbijki to homoseksualistki... i mam nadzieję, że Twoja chęć poznania geja nie wynika z przeświadczenia, że "gej jest najlepszym przyjacielem kobiety" itd. Przecież to normalni ludzie i nie wiem czemu wszyscy wielkie halo robią wokół nich...
0 UP 0 DOWN
 
steve 
w.w.j.d??



Zaproszone osoby: 4
Wiek: 38
Dołączył: 25 Kwi 2005

UP 6 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-12-25, 14:40   

Ja tam bylem świadkiem jak kobitki się calowaly namiętnie i chodzily za ręke, a nawet mi się to podobalo :D
0 UP 0 DOWN
 
Manuela 
Amor omnibus idem...



Wiek: 37
Dołączyła: 20 Paź 2006

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-12-25, 14:43   

facetom zawsze się to podoba... :x
0 UP 0 DOWN
 
Sawka 
Diablica [;



Zaproszone osoby: 5
Wiek: 34
Dołączyła: 14 Lip 2006

UP 1 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-12-25, 14:51   

Tylko co w tym takiego? :x
0 UP 0 DOWN
 
smooth 
wyrwany z kontekstu


Zaproszone osoby: 2
Wiek: 43
Dołączył: 21 Wrz 2006

UP 35 / UP 7


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-12-25, 16:32   

Znam dwóch gejów i jednego biseksualnego. Jeden gej poczynił mi bezpośrednią propozycje - uraziło mnie to. Biseksualny również niejednoznaczne do mnie miał podejście, nie uraziło mnie to ale kazało rozpatrywać osoby nie-heteroseksualne, jako osoby, które większość rozmów sprowadzają na płaszczyznę seksualną. Trzecia osoba - gej, jest bardzo inteligentną osobą więc nie poczyniła mi bezpośredniej propozycji.
Każda z 3 wymienionych pośrednio osób to jednostki wrażliwe..balansujące na granicy problemów psychicznych a normalnym egzystowaniem...
Zanim zagłębimy się w dyskusje, może ktoś spróbowałby odpowiedzieć na pytanie, dlaczego zazwyczaj rozmawiając o homoseksualizmie mówi się o gejach...a gdzie lesbijki..? Czy należy się dopatrywać tu jakichś zależności związanych z psychiką.
Jestem przeciwko rodzinom gejowskim, ale jestem za stopniową akceptacją..bo wszystko co szokuje..potrzebuje czasu...

Baran napisał/a:
2 jest to choroba , powinni oni mieszkac gdzies daleko od normalnych ludzi ! a najlepiej gdyby sie leczyli !


Baran uwierz mi, że jeśli homoseksualne jednostki nazwiemy chorobowymi, to każda inna jednostka, u której zachowania odbiegają od normy, zostanie okrzyknięta jednostką chorobową...a jeśli tak..to większość populacji zostanie okrzyknięta chorą...
0 UP 0 DOWN
 
Manuela 
Amor omnibus idem...



Wiek: 37
Dołączyła: 20 Paź 2006

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-12-25, 20:01   

Dlaczego zazwyzaj o gejach mówimy? Może dlatego, że akurat para dwóch facetów bardziej razi... przecież zdarza się, że dziewczyny heteroseksualne chodzą za ręce, całują się i dlatego pewnie już przyzwyczailiśmy się do takich widoków - nie rażą już tak bardzo.

Za adopcją w takich przypadkach nie jestem. Uważam, że to nie byłoby dobre rozwiązanie dla dzieci. Z drugiej strony jednak rozumiem chęć posiadania dzieci przez homoseksualistów. Po prostu chcą mieć pełne rodziny i tyle.
0 UP 0 DOWN
 
Baran 


Wiek: 35
Dołączył: 24 Kwi 2005

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-12-25, 20:17   

Manuela napisał/a:
Skąd wyście się urwali?!
A grubych czy zezowatych też powinno się odseparować?

Ja sie urwalem z Brzegu ! Nie grubi badz zezowaci sa normalni , a geje to wypadki nie mowie ze HILTER gdyby teraz zyl powinien ich zabijac ale niech sie tak nie rzucaja w oczy!
bezimienny90 napisał/a:
A jednak mogli.. chyba trzeba sie przyzwyczajac do homoseksualistów bo to jest jednak część naszego społeczenstwa... prawde mowiac Baran

Pytanie jestem heteroseksualny znaczy tylko kobiety to musze organizowac parady ? chodzic chwalic sie tym ?
steve napisał/a:
Ja tam bylem świadkiem jak kobitki się calowaly namiętnie i chodzily za ręke, a nawet mi się to podobalo

Steve fakt to moze byc ciekawe i jeszcze tego nie widzialem :=)O
smooth napisał/a:
Baran uwierz mi, że jeśli homoseksualne jednostki nazwiemy chorobowymi, to każda inna jednostka, u której zachowania odbiegają od normy, zostanie okrzyknięta jednostką chorobową...a jeśli tak..to większość populacji zostanie okrzyknięta chorą...
Mnie tez mozesz w pewnym sensie uznac za chorego ALE co maja powiedziec pary NORMALNE ktorym nie pozwala sie an adopcje ? Albo jak wytlumaczyc ogromen wiekszosci normalnych ludzi i ich dzieciom dlczaego ci panowie sie caluja? Powinni sobie stworzyc osobny kraj i tam sie kochac jak zwierzeta i demoralizowac siebie nawzajem ! To jest obrzydliwe !
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: homoseksualizm


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 37
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu