Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Dziura na drodze? Powalone drzewo? Sąsiad który pali opony w domowym piecu?
Napisz do nas na adres forumbrzeg@forumbrzeg.pl a zajmiemy się każdą sprawą.
Brzeg wchodzi do gry o Euro 2012
Autor Wiadomość
BeZet 



Wiek: 50
Dołączyła: 14 Mar 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: pewnie, że Brzeg

Wysłany: 2007-05-19, 09:34   

Niebawem, bo już w nadchodzącym tygodniu, także nasze władze spotkają się w celu przedstawienia brzeskiej oferty dla inwestorów - z prezydentem Dutkiewiczem. Do Wrocławia trafia ich najwięcej (inwestorów znaczy się). Jednocześnie poczynione są wszelkie starania, aby współuczestniczyć we wrocławskim Komitecie Organizacyjnym EURO 2012.
Warunki, które trzeba spełnić, aby znaleźć sie na liście ofert miast dla odpoczynku, noclegów i treningów reprezentacji - są faktycznie bardzo wyśrubowane. Co nie znaczy, że są niemożliwe.
Ostatnio zmieniony przez BeZet 2007-05-19, 15:36, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Rich Kramer 


Wiek: 41
Dołączył: 10 Wrz 2005

UP 2 / UP 0



Wysłany: 2007-05-19, 12:47   

no i bardzo dobrze, sluszna decyzja brzeskich wladz.
za chwile znajdzie sie jakis malkontent, ktory wytknie szereg minusow, tak dla zasady i spokoju ducha. lol
0 UP 0 DOWN
 
Bartek T. 
poszukiwacz



Wiek: 43
Dołączył: 23 Wrz 2006

UP 161 / UP 140


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-05-19, 20:56   

Rich Kramer napisał/a:
no i bardzo dobrze, sluszna decyzja brzeskich wladz.

Potwierdzam. Na piątkowej sesji głosowana będzie uchwała Rady Miejskiej w sprawie kierunku działania w związku z organizacją EURO 2012. Z grubsza chodzi o to, że rada wyraża zgodę na podejmowanie przez Burmistrza wszelkich koniecznych działań związanych z infrastrukturą a mających na celu stworzenie odpowiednich warunków dla przyjęcia turystów, kibiców i ew. jakiejś kadry narodowej :) Co prawda wg mnie sama uchwała kompletnie niczego nie mówi, ale po pierwsze poznałem ogólnie wizję tego przedsięwzięcia a po drugie powołano już Zespół, który ma opracować szczegóły całego przedsięwzięcia.
sam działam w innym Zespole, który tworzy studium rozwoju miasta.

I to są właśnie przejawy współpracy między UM a Radą.

Rich Kramer napisał/a:
za chwile znajdzie sie jakis malkontent, ktory wytknie szereg minusow, tak dla zasady i spokoju ducha. lol

Ja już nawet wiem którzy to (przynajmniej jeśli chodzi o "moje podwórko) :( Prorok jakiś jestem, cyco? :P
0 UP 0 DOWN
 
bekamsobie 


Wiek: 42
Dołączył: 21 Kwi 2006

UP 6 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-05-19, 21:27   

Obym się mylił, ale Dutkiewicz ma chyba wystarczająco miast w dolnośląskim i tam będzie kierował tych inwestorów dla których zabraknie miejsca we Wrocławiu. Chociaż z drugiej strony super, że inicjatywa współpracy między naszymi miastami wypłynęła tak szybko, przez co nasze szanse na przyszłe korzyści znacznie wzrosły. Mam nadzieję, że nie skończy sie na samym gadaniu, jak to zwykle w naszym mieście sie dzieje.

Teraz mały :offtopic:
Trochę przykro, że temat rozbudowy krytej pływalni wraca tylko w powiązaniu z Euro 2012. Tak ją rozbudowywują od samego początku jej istnienia, z roku na rok coraz ciszej o tym.
Teraz się pojawiło Euro 2012 i nagle są nowe pomysły jak ten plan jednak wcielić w życie. Pieniądze z Unii - super, a nie można tego było zrobić wcześniej, już parę latek w tej zjednoczonej Europie jesteśmy. Czy naprawdę potrzeba nam Euro, żeby miasto uprzyjemniło trochę życie mieszkańcom??
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: 2012, brzeg, do, euro, gry, wchodzi


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 22
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu