Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: alferx
2007-03-10, 00:04
Dudek jest wkurzony i chce odejść z Liverpoolu!
Autor Wiadomość
steve 
w.w.j.d??


Zaproszone osoby: 4
Wiek: 38
Dołączył: 25 Kwi 2005

UP 6 / UP 2


Skąd: Brzeg

  Wysłany: 2005-07-13, 10:49   Dudek jest wkurzony i chce odejść z Liverpoolu!

- Reina to fajny chłopak, ale nie wart 10 milionów euro. Gdybyśmy mieli równe szanse, może wygrałbym z nim rywalizację. Ale nie są równe, jestem wkurzony i chcę odejść z Anfield Road – powiedział „Gazecie Wyborczej” Jerzy Dudek.

- Czy zagram w środowym spotkaniu El. KM z TNS? Nie. Bo nie chcę zamknąć sobie drogi do występów w tych rozgrywkach w innym klubie. A chcę odejść z Liverpoolu – dodał.

- Jest i taka możliwość, że będę musiał zostać. Ale Benitez to poważny facet. Szanuję go bez względu na to, że ściągnął tu swojego pupila. Jak będzie dobra oferta, odejdę. Kwestią jest cena. Bo Liverpool potrzebuje pieniędzy. Wygranie Ligi Mistrzów zmieniło sytuację o tyle, że w tej chwili klub nie jest na minusie, tylko wyszedł na zero – kontynuuje nasz bramkarz.

- Czy jestem zdecydowany, by odejść? Właśnie jestem po rozmowie z Benitezem. Miałem wystąpić we wtorkowym meczu eliminacji Ligi Mistrzów. Jeśli bym zagrał, a potem i tak broniłby Reina, to zamknąłbym sobie drogę na występy w tych rozgrywkach w innym klubie. Dlatego obaj wraz jeszcze z trenerem bramkarzy Ochotoreną uznaliśmy, że to nie ma sensu. Gdybym zagrał, to nikt z Ligi Mistrzów - a chcę w niej grać - nie zapłaciłby za mnie dużych pieniędzy. Dlatego dziś usiądę na ławce rezerwowych. Choć ma być prezentacja Pucharu Europy i naprawdę miałem wystąpić, to jednak tak się nie stanie.

- Czy mam jakąś ofertę? Oficjalnie żadnej. Ale okno transferowe kończy się 31 sierpnia. Każdego dnia może się coś wydarzyć. Jeden klub podobno by mnie chciał. Ale najpierw musi sprzedać swojego bramkarza, wtedy złoży ofertę Liverpoolowi. Czy chodzi o Storting Lizbona? Nie potwierdzam, nie zaprzeczam. Jestem potwornie zawiedziony. Ten, kto zdobywa najważniejsze trofeum w klubowej piłce i jest wyróżniającą się postacią najważniejszego meczu, ma prawo liczyć na to, że będzie doceniony i będzie ważnym elementem zespołu w nowym sezonie. Miałem nadzieję, że wreszcie odczepią się ode mnie angielscy dziennikarzy i spokojnie będę mógł bronić w klubie swoich marzeń. Stało się inaczej i jestem tym wkurzony – zakończył Jerzy Dudek.

Więcej w "Gazecie Wyborczej"
0 UP 0 DOWN
 
warlike 


Zaproszone osoby: 4
Wiek: 42
Dołączył: 23 Kwi 2005

UP 12 / UP 2



Wysłany: 2005-07-14, 18:31   

słyszałem że interesuje się nim Sporting Lizbona i jest w stanie zapłacić ok 5milionów euro więc pewnie jak wpłynie oficjalna oferta to pójdzie.... :evil:
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: chce, dudek, jest, liverpoolu, odejsc, wkurzony


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 23
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu