Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Otwarty przez: smooth
2007-05-09, 19:50
Pierwsze chwile z komputerem
Autor Wiadomość
bartoszek 


Wiek: 35
Dołączyła: 30 Gru 2006

UP 1 / UP 0



Ostrzeżeń:
 4/4/6
Wysłany: 2007-05-09, 19:20   Pierwsze chwile z komputerem

No dobra właczył się i co teraz....

Od kiedy jakiś mądry człowiek dawno temu założył mi neta :D <pozdrowionka dla 3vnetu>
dzień zaczynam od wycieczki do kompa...... <nieważne jaki i o której wstałem> potem łazienka, kawa itd....

pierwsze gadu i to co mi napisali przez noc lub w trakcie mojej nieobecności
potem necik i www.forumbrzeg.pl :wink: potem kilka innych for, onecik i wiadomości; i sprawdzenie wyników sportowych, a potem już w zależności od tego co mnie w danym dniu interesuje

a Wy jak zaczynacie przygodę z komputerem... najpierw net czy komunikator ?? a może jakiś program :)
0 UP 0 DOWN
 
Janio 
Express IT



Wiek: 35
Dołączył: 13 Sie 2005

UP 17 / UP 4


Skąd: www.ExpressIT.pl

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2007-05-09, 19:42   

A tam offtop odrazu, jakieś czarne scenariusze tworzycie :P

Jako że kompy to moja pasja, a nawet powoli praca, zajmuje mi on 3/4 dnia. Jako że jestem redaktorem w pewnym serwisie, cały czas muszę być na bieżąco z tym co się dzieje w świecie IT :P

Rano - komp - po szkole - komp - wieczór komp - przed snem - nauka :P
Ostatnio zmieniony przez Janio 2007-05-09, 19:44, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Vento 
BG



Wiek: 32
Dołączył: 09 Maj 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: BrzeG

Wysłany: 2007-05-09, 20:14   

hehe ja zaczynałem od gierek [CS] później GG a dopiero po tak długim czasie forum brzeg :D
0 UP 0 DOWN
 
Kaspersky 


Wiek: 36
Dołączył: 10 Cze 2005

UP 15 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-05-09, 20:15   

Ja śmiało mogę powiedzieć, że od kompa i Internetu jestem uzależniony. Nie do tego stopnia co prawda, żeby przed szkołą jeszcze odpalać maszynke, ale zaraz po przyjeździe z Opola StartUp :mrgreen: Potem GG, konto na B-A-H, fora... wszystkie 4 + kilka niezarejestrowanych :evil: Po drodze oczywiście poczta, potem MotoAllegro ;) Winamp...

Za chwilkę tylko muszę w Javie programik napisać do szkoły i przymierzam się do projektu.... oczywiście na kompie :roll:
Ostatnio zmieniony przez Kaspersky 2007-05-09, 20:16, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Bartek T. 
poszukiwacz



Wiek: 43
Dołączył: 23 Wrz 2006

UP 161 / UP 140


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-05-09, 20:17   

Rano komp przed wyjściem z domu: Poczta i wiadomości na onecie.
Na dyżurze w biurze komp i brzeg.com.pl a później forumbrzeg.pl, a w tle poczta.
Wieczorem komp i GG, poczta, własna strona, miejska strona, powiatowa, forumbrzeg.pl strony administrowane, kilka ulubionych... (chomiki, włatcy móch, etc.)
Komunikatorów raczej nie używam, czasami GG ale rzadko.

A tak :offtopic: widzieliśta nową stronę powiatu? ;)
0 UP 0 DOWN
 
myszka 



Wiek: 36
Dołączyła: 14 Paź 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-05-09, 20:23   

Hhmmm ciekawe :D

Przeglądarka i po pierwsze moje własne forum potem sport i kochana siatkówka, forumbrzeg.pl, oba fora Częstochowy, a w tle otwiera się program pocztowy i komunikator, a później to już różnie bywa :)
0 UP 0 DOWN
 
steve 
w.w.j.d??



Zaproszone osoby: 4
Wiek: 38
Dołączył: 25 Kwi 2005

UP 6 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-05-09, 21:09   

hmmmm a ja mam tak:

Pobudka rano zawsze, ale to zawsze najpierw wlączyć kompa i dopiero potem wc :D przychodzę wlączam gg i sprawdzam pocztę... następnie onet.pl i wszystkie wiadomości plus sport :) następnie wchodzę na moje zakladki i sprawdzam wszystkie linki, które mnie interesują czy nie ma coś nowego.. póżniej szkola lub coś innego i znowu wchodzę na kompa od nowa!! Wieczór caly przed kompem i spać, ale przed spaniem jakiś film... i czasami zostawiam wlączonego kompa :)

taki o to mój dzień -> gg -> poczta -> onet -> sport - > forumbrzeg :)
0 UP 0 DOWN
 
Włóczykij 
Indianer



Wiek: 35
Dołączył: 09 Lis 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: z mnogości ech...

Wysłany: 2007-05-09, 21:11   

ja z rana mam czas tylko na szybkie przeglądnięcie wypowiedzi, które zostały napisane w nocy, kiedy spałem. :wink:
0 UP 0 DOWN
 
kubut 
Antyreporter



Wiek: 31
Dołączył: 31 Maj 2006

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-05-10, 22:07   

U mnie sprawa prosta: Najpierw muza, później AQQ, ForumBrzeg, kilka stron a później to najczęściej Flash i robie stronki... :)
0 UP 0 DOWN
 
Sawka 
Diablica [;



Zaproszone osoby: 5
Wiek: 34
Dołączyła: 14 Lip 2006

UP 1 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-05-10, 23:19   

Ja mam takie fajne powiedzenie, które mówiąc sama do siebie spełniam co rano, gdy jest wolny dzień :
"Otwieram windowsa" - czyli połączenie dwóch czynności jednym ruchem -

"Otworzenie okna w pokoju" z jednoczesnym "naciśnięciem stopą przycisku *włącz* w komputerze" - jednocześnie otwieram dwa windowsy :mrgreen:

Oczywiście najpierw włączam Aqq, które się uruchamia w tle, po czym forumbrzeg, a gdy się ładuje strona, w tym samym czasie włączam nasząklasę , inne forum, fotkę.pl , grzendę.pl i pocztę :D
0 UP 0 DOWN
 
karlik6663 
Jungeyoung



Wiek: 37
Dołączył: 16 Mar 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Ostrzeżeń:
 3/4/6
Wysłany: 2007-05-11, 17:28   

Czekałem na ten moment abym napisał tego posta, aby ktoś wyłączył mój komputer, zrobił to jeden z mocih bliskich, tak zazwyczaj tylko zmieniam ikone dostępności na moich 4 komunikatorach. Chyba jak każdy spwdzam poczte i ide po śniadanie, kawa, kilka blogów kilka innych forum. i oczywście agregator wiadomosci oraz radio, czasem odpalam programy do ściagania z torrentów, czatuje ne Interii. :evil:
0 UP 0 DOWN
 
KS 
.rześka osóbka.



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 38
Dołączyła: 24 Kwi 2005

UP 18 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-05-11, 17:49   

Heh, rześki temat :)
U mnie to wygląda tak.. Włączam >> wpisuje hasło na gg >> otwieram przeglądarkę >> z ulubionych wybieram forumbrze.pl (jeśli przeglądne wszystko) >> potem nasza-klasa >> następnie forum roku >> inne rzeczy takie jak poczta. . . (czy włączenie skype'a)
;)
Ostatnio zmieniony przez KS 2007-05-11, 17:50, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
gosiaczek212 



Wiek: 39
Dołączyła: 21 Cze 2006

UP 13 / UP 5


Skąd: Skarbimierz osiedle

Wysłany: 2007-05-11, 18:58   

U mnie to wygląda tak: Rano w pracy włączam kompa, otwieram gg i skypa, sprawdzam pocztę, zaglądam na forum brzeg, sprawdzam plan zajęć szkoły, miedzy czasie wypisuje faktury itp. Wracam do domu to co jakiś czas powtarzam czynności wyżej wymienione ( bez faktur0 :D
0 UP 0 DOWN
 
chris.10 
Relax... ;]



Wiek: 32
Dołączył: 03 Sty 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: stąd

Wysłany: 2007-05-11, 19:33   

Ja rano włączam tą machinę tylko jeśli nie idę na 8.00 do szkoły, a po szkole jak tylko chwila wolna, ew. brak rodziców w domu :evil: (do komputera tylko jak gotowy do szkoły :cry: )...
Kolejność: najpierw GG, potem Wirtualna Polska i wiadomości z kraju i reszty świata, poczta, ForumBrzeg... i to koniec obowiązkowych rzeczy na necie.
Potem IE turn off i Lineage 2 na tapecie :P
0 UP 0 DOWN
 
Bartosz 



Wiek: 35
Dołączył: 11 Lut 2006

UP 2 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-05-12, 00:45   

U mnie to tak wygląda..... uruchamiam kompa==> odpalam gg/tlen/skype ===> potem play lista winampa===> później poczta o2.pl i wp.pl '====> następnie forumbrzeg.pl a na końcu jakaś gierka lub kurnik.pl
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: chwile, komputerem, pierwsze


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 35
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu