Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Czego brakuje w Brzegu??
Autor Wiadomość
kwm 



Wiek: 49
Dołączył: 30 Lis 2005

UP 411 / UP 33



Wysłany: 2006-03-19, 16:12   

Dyskoteki? wydaje mi sie ze akurat jest ich w sam raz. JA osobiscie nie jestem ich zwolennikiem, ale wydaje mi sie ze knajpki, puby to jest cos bardzo przydatnego. Juz o tym pisalem. To co mamy teraz to hhmmm nie wiem jak to nazwac. Obecnym brzeskim restauracjom, czy pubom brakuje klimatu! i to jest najwazniejsze (taka Brzeska np.) moze jeszcze stara karczma czy wozownia, ale to z kolei jest strasznie ciasne. W Anglii kazdy pub nawet najmniejszy ma super klimat, u nas jest to raczej nastawienie na zarabianie pieniedzy powiazane z jak najmniejszym zainwestowaniem (tak juz jest ta nasza Polska).
Popatrzmy na nasz Rynek ktory powinien byc miejscem tetniacym zyciem zarowno w dzien jak i wieczorami (nawet poznymi). A u nas? na rynku mamy: warzywniak (!!!!) pralnie chemiczna, salon samochodowy, sklepy z ciuchami, elektryczny, zoologiczny, przystanki i postoj taksowek.. DLaczego tam nie zorganizwoac klubow, pubow? ktore mialyby swoje ogrodki piwne w lecie? (oczywiscie po zamknieciu ruchu na Rynku, ktory to uwazam ze totalna glupote). Czy ktos mi moze odpowiedziec po co u licha sa te przystanki na Rynku? PO CO? przeciez moga jezdzic Chrobrego oddalona o 200m! tak samo postoj taksowek, czy nie moglby byc gdzies na obrzezach? np. na Wojska polskiego? Jakos nie widzialem taksowek we wRcoalwiu na rynku, w Poznaniu, opolu, krakowie. Teraz nawet nie mozna spokojnie spacerowac Rynkeim bo trzeba uwazac zeby akurat autobus nie rozjechal, podobnie trudno zrobic zdjecie np. Ratusza bo zawsze stoja taksowki, albo niewiadomo czy samochody!
Chyba naprawde taki rozwoj syt. komus odpowiada.
Co do knajpek to zastanawiam sie jak wyglada sprawa haraczow, czy to nie jest czasem cicha przeszkoda.
0 UP 0 DOWN
 
alferx 



Wiek: 51
Dołączył: 11 Cze 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-03-19, 18:10   

kvm napisał/a:
Teraz nawet nie mozna spokojnie spacerowac Rynkeim bo trzeba uwazac zeby akurat autobus nie rozjechal,


Rozjechanie przez autobus jest małoprawdopodobne, bo tak rzadko jeżdzą, ale "pseudo dostawcze samochody osobowe", to zmora.
Dlaczego kiedyś było możliwe, by wszystkie samochody dostawcze mogły dowozić towar od zaplecza (to samo się tyczy ulicy Długiej, na której praktycznie ruch samochodowy jest non-stop pomimo wyznaczonych godzin na znakach), a teraz wszystkie dowożą tylko od frontu (ulicy) :?:
0 UP 0 DOWN
 
Inez 
Mod na emeryturze ;)



Wiek: 46
Dołączyła: 15 Wrz 2005

UP 10 / UP 0



Wysłany: 2006-03-19, 18:35   

alferx napisał/a:
Rozjechanie przez autobus jest małoprawdopodobne, bo tak rzadko jeżdzą, ale "pseudo dostawcze samochody osobowe", to zmora.

Zapominacie chłopaki jeszcze o jednym. Autobusy i samochody dostawcze i owszem, ale radiowozy policyjne to dopiero zmora :( Kiedyś zajechali małego chłopca, który jechał Rynkiem na rowerze i zrobili z niego największego przestępcę, ale sami jeżdżą po Rynku jak wariaci tylko, że im wolno bo to władza :D
0 UP 0 DOWN
 
kwm 



Wiek: 49
Dołączył: 30 Lis 2005

UP 411 / UP 33



Wysłany: 2006-03-19, 21:18   

Z tym rozjaechaniem przez autobusy to oczywiscie byla tylko przenosnia. Chodzilo mi m.in. o to ze powinno sie tam spacerowac bez obawy o jakikolwiek pojazd mogacy tam wjechac (nawet rzadko). Samochody dostawcze- swieta prawda.
Policja to inny temat - kiedys rozjechali moja kolezanke (uderzyli cofajac furgonem). Sa zawsze tam gdzie sa najmniej potrzebni, a kiedy cos sie dzieje, czyjes zdrowie lub zycie jest zagrozone to wtedy cisza.

[ Dodano: 2006-03-20, 11:52 ]
No ale prawda jest taka, ze niestety nie wszyscy wychodza na miasto wieczorami po to by pospacerowac, lub posiedziec w pubie. Sa tez buraki szukajace zwady, wiec nie negowalbym tak do konca patroli policyjnych (juz sam widok radiowozu moze odstraszyc potencjalnego bandyte).
0 UP 0 DOWN
 
draq 



Wiek: 32
Dołączył: 15 Kwi 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: stacja Brzeg

Wysłany: 2006-04-15, 21:50   

W Brzegu ma zostac otwarta nowa KNAJPA ul. CHOCIMSKA bedzie to KEBAB BAR !!! :mrgreen: bedzie estetycznie, miło, przyjemnie i SMACZNIE otwarcie w krótce :D
0 UP 0 DOWN
 
Martuska 
Pozytywnie :)



Wiek: 34
Dołączyła: 05 Gru 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: zza mosteczka

Wysłany: 2006-04-17, 16:01   

Jak dla mnie to przydałaby się jeszcze z jedna imprezka, kilka pubow,restauracji właśnie w rynku jak dobrze powiedział tutaj ktos i basen który jest w Brzegu (kryty) mógłby być trochę głębszy i większy, a w odkrytym fajnie byłoby gdyby oczyszczono wode, bo latem to mało kto tam zaglada ... ;/
0 UP 0 DOWN
 
steve 
w.w.j.d??



Zaproszone osoby: 4
Wiek: 38
Dołączył: 25 Kwi 2005

UP 6 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-04-17, 16:42   

hehe a ja wam powiem teraz coś nowego... tak sobie chodze z Ziomkami po Brzegu o różnych porach i powiem wam, a od razu przepraszam Kobietki za to co napisze... więc w Brzegu jest brak KOBIETEK :D i nie tylko ja tak myśle :) pozdrawiam :)
0 UP 0 DOWN
 
Martuska 
Pozytywnie :)



Wiek: 34
Dołączyła: 05 Gru 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: zza mosteczka

Wysłany: 2006-04-17, 20:34   

steve, moze nie malo tylko ty jestes wybredny :P i inni
0 UP 0 DOWN
 
steve 
w.w.j.d??



Zaproszone osoby: 4
Wiek: 38
Dołączył: 25 Kwi 2005

UP 6 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-04-18, 09:38   

sloneczko16 napisał/a:
steve, moze nie malo tylko ty jestes wybredny :P i inni


nie nie nie :D
0 UP 0 DOWN
 
Andrzejbrzeg 
OSCAR


Wiek: 46
Dołączył: 16 Mar 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

  Wysłany: 2006-04-20, 15:39   

steve napisał/a:
hehe a ja wam powiem teraz coś nowego... tak sobie chodze z Ziomkami po Brzegu o różnych porach i powiem wam, a od razu przepraszam Kobietki za to co napisze... więc w Brzegu jest brak KOBIETEK :D i nie tylko ja tak myśle :) pozdrawiam :)




Kurcze nie zauważyłem tego.
Muszę się przyjrzeć temu problemowi.
:roll:
0 UP 0 DOWN
 
Inez 
Mod na emeryturze ;)



Wiek: 46
Dołączyła: 15 Wrz 2005

UP 10 / UP 0



Wysłany: 2006-04-20, 15:53   

steve napisał/a:
... a od razu przepraszam Kobietki za to co napisze... więc w Brzegu jest brak KOBIETEK :D i nie tylko ja tak myśle :) pozdrawiam :)

O kurcze to mnie teraz zaskoczyłeś :shock: Zawsze myślałam, że jestem kobietą i nie wiedziałam, że należę do gatunku zagrożonego wyginięciem :wink:
Przykro mi, ale ja mam na ten temat troszkę inne zdanie. Myślę, że w Brzegu jest mało słownych facetów :x Niestety Ci których miałam okazję poznać dostając zaproszenie od kobiet na małe co nieco, wystawiają je do wiatru :cry: lub szukają różnych wymówek :x
A może to ja i moje koleżanki mamy takiego pecha do facetów :?

Ps. Wszelkie zbieżności mojej wypowiedzi z którymś z forumowiczów są czysto przypadkowe i proszę nie brać ich do siebie :wink: Jeśli z tego powodu ktoś poczuje się urażony w ramach rekompensaty może się ze mną umówić na piwo :P
0 UP 0 DOWN
 
Andrzejbrzeg 
OSCAR


Wiek: 46
Dołączył: 16 Mar 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

  Wysłany: 2006-04-20, 15:56   

Inez napisał/a:
steve napisał/a:
... a od razu przepraszam Kobietki za to co napisze... więc w Brzegu jest brak KOBIETEK :D i nie tylko ja tak myśle :) pozdrawiam :)

O kurcze to mnie teraz zaskoczyłeś :shock: Zawsze myślałam, że jestem kobietą i nie wiedziałam, że należę do gatunku zagrożonego wyginięciem :wink:
Przykro mi, ale ja mam na ten temat troszkę inne zdanie. Myślę, że w Brzegu jest mało słownych facetów :x Niestety Ci których miałam okazję poznać dostając zaproszenie od kobiet na małe co nieco, wystawiają je do wiatru :cry: lub szukają różnych wymówek :x
A może to ja i moje koleżanki mamy takiego pecha do facetów :?

Ps. Wszelkie zbieżności mojej wypowiedzi z którymś z forumowiczów są czysto przypadkowe i proszę nie brać ich do siebie :wink: Jeśli z tego powodu ktoś poczuje się urażony w ramach rekompensaty może się ze mną umówić na piwo :P



INEZ wytoczyła ciężkie działa! 8)
0 UP 0 DOWN
 
Inez 
Mod na emeryturze ;)



Wiek: 46
Dołączyła: 15 Wrz 2005

UP 10 / UP 0



Wysłany: 2006-04-20, 16:10   

Andrzejbrzeg napisał/a:
INEZ wytoczyła ciężkie działa!

Jak trzeba Inez potrafi pokazać różki :wink:
sloneczko16 napisał/a:
steve, moze nie malo tylko ty jestes wybredny i inni

Może nie wybredny, a mało zdecydowany. Trzeba wiedziec czego się szuka, co się w kobiecie podoba, a dopiero potem ruszać na łowy w te miejsca, w których można znaleźć kobietę spełniającą wymagania :D
Wracając do tematu zasadniczego w Brzegu brakuje słonka i imprez. Myślę jednak, że jak pojawi się pierwsze to i drugiego będzie więcej :wink:
0 UP 0 DOWN
 
Andrzejbrzeg 
OSCAR


Wiek: 46
Dołączył: 16 Mar 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-04-20, 16:14   

Inez napisał/a:
Może nie wybredny, a mało zdecydowany. Trzeba wiedziec czego się szuka, co się w kobiecie podoba, a dopiero potem ruszać na łowy w te miejsca, w których można znaleźć kobietę spełniającą wymagania
Wracając do tematu zasadniczego w Brzegu brakuje słonka i imprez. Myślę jednak, że jak pojawi się pierwsze to i drugiego będzie więcej



"Słoneczko" kiedyś było w Parku Wolności (pamiętam) 8)
0 UP 0 DOWN
 
Martuska 
Pozytywnie :)



Wiek: 34
Dołączyła: 05 Gru 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: zza mosteczka

Wysłany: 2006-04-20, 19:17   

sloneczko jest cały czas, czasem "zachodzi" jak humor sie zepsuje, ale wiekszosc czasu " świeci" wiec nie narzekajacie na SLONECZKO :D
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: brakuje, brzegu, czego


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 34
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu