13.00 Astra - Latający Cyrk Monthy Pytona (o 7. miejsce)
14.00 QRB Trafika - Piomar (o 3. miejsce)
15.00 Lewin Brzeski Team - WSH-E Basket (o 5. miejsce)
16.00 Mysłek-Optident - Gniotpol Basket Team (o 1. miejsce)
Pradopodobnie po drugim meczu odbędzie się konkurs wsadów, a po osttanim konkurs rzutów za trzy punkty, zapraszam do uczestnictwa, szczególnie wsadowiczów
Pierwszy mecz finałowy tego sezonu to najsłabsze spotkanie w historii BLKi z meczów finałowych{widziałem wszystkie}.Poziom ligi nie był najwyższy,co może być przyczyną słabszego finału.Mecze między piomarem,a gniotpolem były na dużo wyższym poziomie.Brawa dla Mysłka.Dawno pukaliście do bram finalu.Od mistrzostwa dzieli Was tylko jeden mecz...
Adyk wygrasz ostatni final Belki i na emeryture heh.
Przedewszystkim nie ja a cały zespół. No i mam nadzieje ze nie jest to ostatni finał
ursus napisał/a:
Pierwszy mecz finałowy tego sezonu to najsłabsze spotkanie w historii BLKi z meczów finałowych{widziałem wszystkie}.Poziom ligi nie był najwyższy,co może być przyczyną słabszego finału
nie od dzis wiadomo ze poziom koszykówki w brzegu sie niestety obniza. W tym sezonie doszly do tego miesieczne przerwy miedzy meczami, a w tym czasie niestety mało kto wogóle cos grał. Ja sie ciesze ze nam udało sie jakos dojsc do finału, licze ze drugi mecz przyniesie duzo emocji (byle nie za duzo) i przynajmniej tym nadrobimy słabszy poziom.
Astra – Latający Cyrk Monthy Pytona 125:49 (28:5, 33:14, 30:15, 34:15)
Astra: Dawid Turkowski*36, Grzegorz Łyczkowski 27, Tomasz Madejczyk 25, Adam Duda 21, Tomasz Szwak 16
LCMP: Wacław Nowicki 22, Konrad Lin 15, Szymon Kawarski 10, Jarosław Staśkiewicz 2
O 5. miejsce
Lewin Brzeski Team – WSH-E Basket 43:62 (8:14, 13:9, 14:15, 8:24)
Lewin: Marek Monkiewicz 17, Grzegorz Mikrut 14, Andrzej Janicki 6, Bartosz Tadla 4, Marek Lewandowski 2, Łukasz Łosiowski, Mateusz Łazor
WSH-E: Łukasz Marciniak 19, Wiktor Nowacki*16, Przemysław Sempik 9, Daniel Gaj 9, Tomasz Miarczyński 9
O 3. miejsce
QRB Trafika – Piomar 51:71 (12:18, 9:22, 12:16, 18:15)
QRB Trafika: Mateusz Dubas 17, Paweł Pacuła 11, Bartosz Wańczyk 10, Przemek Kielman 6, Jarosław Nesterowicz 4, Ryszard Dzwonek 3
Piomar: Piotr Rosiński*27, Maciej Stępień 24, Marek Soroka 8, Marcin Gazda 6, Paweł Hofman 4, Grzegorz Trzyszka 2
Finał
Mysłek-Optident – Gniotpol Basket Team 50:46 (12:7, 7:15, 16:9, 15:15)
Mysłek: Adam Adamczyk**28, Andrzej Rolski 9, Kamil Duliniec 7, Artur Zagórski 5, Filip Kołecki 1, Tomasz Duliniec
Gniotpol: Tomasz Pieszyński 11, Grzegorz Jarosławski 9, Marcin Kucharski 8, Krzysztof Kołodziejczyk 8, Krzysztof Pachołek 5, Robert Dzikiewicz 3, Grzegorz Stefański 2, Radosław Sosnówka
Mecz finalowy owszem nie ukazywal poziomy jakiej oczekiwali co poniektorzy ale nie obylo sie takze od bledow i hamskiego zachowania - nerwy nerwami ale niekotre momenty byly przesadzone, pozdro i do przodu Myslek !!!!
Heeeeej.
Mamy mistrza BLK.Jest nim GNIOTPOL.Dzisiaj zagrali dobre zawody.Zajęli się graniem,a nie gadaniem i sędziowaniem.Mysłek nie wykorzystał kilku łatwych sytuacji punktowych i to zadecydowało o ich porażce.No i gdzie był Stefan?
Mamy mistrza BLK.Jest nim GNIOTPOL.Dzisiaj zagrali dobre zawody.Zajęli się graniem,a nie gadaniem i sędziowaniem.Mysłek nie wykorzystał kilku łatwych sytuacji punktowych i to zadecydowało o ich porażce.No i gdzie był Stefan?
Stefan, niestety nie zdarzył wrócic z AMPów, gdzie zajeli wysokie trzecie miejsce.
A sam mecz, ciezko narazie cos pisac, ale dzieki Gniotpolowi za gre, dzisiaj na prawde sie fajnie gralo, nie spodziewałem sie takiego spokoju u was było fajnie, do zobaczenia za rok
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie możesz załączać plików na tym forum Możesz ściągać załączniki na tym forum