Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Orange
Autor Wiadomość
Jamps 


Wiek: 49
Dołączył: 04 Cze 2005

UP 2 / UP 0


Skąd: Brzeg Rybaki

Wysłany: 2007-04-06, 21:46   Orange

Po doświadczeniach osobistych i zawodowych obiecałem sobie, że nie będę korzystał więcej z usług TP SA.
Niestety, zapomniałem, że Orange to też "tepsa"
Podpisałem właśnie umowę na telefon i po 6 dniach dzwoniąc na infolinię miałem 4 reklamacjo/uwagi!

1. miała być promocja (30 zł mniej miesięcznie przez pół roku - mam to w umowie) - ale okazało się, że promocja skończyła się w lutym, a to chyba pomyłka! zasugerowali, żeby złożyć pisemną reklamację, to może uwzględnią
2. miały być darmowe weekendy - i są, ale poza świętami wielkanocnymi (czyli akurat w ten weekend) i Bożym Narodzeniem (wytłumaczenie: bo wtedy sieci są przeciążone!)
3. miała być kontrola rachunków online - i niby jest, ale na razie na mój numer jest zarejestrowany poprzedni właściciel telefonu! (obiecali że najdalej w dwa dni go wreszcie wywalą)
4. przy poprzednich brak polskich liter w telefonie (o czym sprzedawczyni nie raczyła poinformować mimo że telefony porównywaliśmy dobre kilkanaście minut - podejrzewam, że o tym po prostu nie wiedziała) to pikuś

Z jednej strony wyszło mi bokiem nie czytanie wnikliwe umowy (o tych świętach jest tam napisane), z drugiej przyzwyczaiłem się do firm, które jednak bardziej szanują klienta (mam b.dobre doświadczenia z netią, niezłe z plusem) i zrobili mi udaną zasadzkę :)

Piszę ku przestrodze.
0 UP 0 DOWN
 
Rich Kramer 


Wiek: 41
Dołączył: 10 Wrz 2005

UP 2 / UP 0



Wysłany: 2007-04-06, 23:23   

proponuje pismo do UKE. ma inny wydzwiek, bo przy okazji przekierowywane jest do operatora..


a netia, w zasadzie niczym nie rozni sie od tepsy. szczegolnie chodzi mi o wyjatkowa nieudolnosc w podlaczaniu internetu w ramach bitstream access.
0 UP 0 DOWN
 
kazuss 



Wiek: 40
Dołączył: 26 Paź 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-04-07, 12:57   

Jam tam mam abonamentowy Orange i nie narzekam. Pelna kontrola kosztow, wszystko mozna zalatwic przez internet( sprawdzic fakture, zobaczyc pozostale do wykorzystania srodki, aktywowac nowe uslugi itp), darmowe biuro obslugi klienta (czego nie ma w Plusie!!!!!!)... i wiele innych zalet... moim zdaniem orange jest OK

Jamps napisał/a:
miały być darmowe weekendy - i są, ale poza świętami wielkanocnymi (czyli akurat w ten weekend) i Bożym Narodzeniem


a o tym, ze tak jest to juz wiadomo od bardzo dawna!!!!!!!!!! wystarczy przeczytac dobrze oferte na stronie internetowej nie mowiac juz o umowie :wink:
0 UP 0 DOWN
 
bartoszek 


Wiek: 35
Dołączyła: 30 Gru 2006

UP 1 / UP 0



Ostrzeżeń:
 4/4/6
Wysłany: 2007-04-07, 13:14   

W umowie były wolne weekendy poza kilkoma :wink: m.in. świetami Bozego Narodzenia i Wielkanocy>>> czyatjcie uważnie to co podpisujecie :!: :!: a nie będzie problemów :D
0 UP 0 DOWN
 
Jamps 


Wiek: 49
Dołączył: 04 Cze 2005

UP 2 / UP 0


Skąd: Brzeg Rybaki

Wysłany: 2007-04-08, 00:38   

kazuss napisał/a:
Jam tam mam abonamentowy Orange i nie narzekam. [...] darmowe biuro obslugi klienta (czego nie ma w Plusie!!!!!!)


a to wyciąg z regulaminu:
Korzystając z ofert Nowy Twój Plan, Twój Plan, Twój Mix, Jedna Idea, Orange Go i Nowy POP za całe połączenie płacisz 1 zł brutto.
Dla pozostałych ofert połączenie jest bezpłatne.

Widać nie jestem wśród uprzywilejowanych :)

kazuss napisał/a:
Pelna kontrola kosztow, wszystko mozna zalatwic przez internet( sprawdzic fakture, zobaczyc pozostale do wykorzystania srodki, aktywowac nowe uslugi itp),


to samo miałem w plusie
ale nie chodziło mi o porównywanie, kto jest lepszy, raczej o przestrzeżenie czego można się spodziewać po operatorze

bartoszek napisał/a:
W umowie były wolne weekendy poza kilkoma m.in. świetami Bozego Narodzenia i Wielkanocy>>> czyatjcie uważnie to co podpisujecie a nie będzie problemów


kazuss napisał/a:
a o tym, ze tak jest to juz wiadomo od bardzo dawna!!!!!!!!!!


nie kwestionuję ich prawa do takich zapisów (a propos czytania umów - te zapisy są obszernym regulaminie, a nie umowie, ale już przyznałem - nie przeczytałem tego regulaminu i udał im się zasadzka)
zwracam tylko uwagę na jego absurdalność - ja gdybym wiedział o tym od dawna, to już dawno wyśmiałbym tego rodzaju zapis; ale widać, że nie wszyscy mają odwagę tak od razu obśmiać :) :)
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: orange


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 23
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu