Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Dziura na drodze? Powalone drzewo? Sąsiad który pali opony w domowym piecu?
Napisz do nas na adres forumbrzeg@forumbrzeg.pl a zajmiemy się każdą sprawą.
Rozbudowa Brzeskiego Centrum Medycznego
Autor Wiadomość
joanna27 



Wiek: 45
Dołączyła: 08 Lip 2005

UP 18 / UP 4


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-03-22, 19:10   Rozbudowa Brzeskiego Centrum Medycznego

Witam!
wieku z Was może nie wie ale lada chwila powiat brzeski byc moze doczeka sie Szpitalnego Oddziału Ratunkowego.
Również w tym roku BCM zamierza wydzierżawić pomieszczenia inwestorowi, który postawi aparaty do badań kosztujące kilkanaście milionów złotych.Bedzie to tomograf komputerowy i rezonans magnetyczny.

Fajnie by było gdyby te wszystkie plany sie powiodły.
wg ostatnich wywiadów udzielonych radio opole budowa oddziału trwa od 7 lat i od 7 lat udostepnione sa pomieszczenia na jego budowe.
Miejmy nadzieje ze tak sie stanie i brzeżanie beda mogli spac spokojniej majac pod reką SOR

Również ruszyła z duza pompa budowa stacji dializ-bylam ostatnio na spacerze i juz wstawiaja okna.

Naprawde sie ciesze ze tak sie stanie i zeycze wszystkim obysmy sie tam nigdy nie spotkali ;-)

pozdrawiam joanna
0 UP 0 DOWN
 
lukstapol 
Forum łączy ludzi....



Wiek: 39
Dołączył: 08 Wrz 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-03-22, 19:35   

Tak zgadza się że w naszym szpitalu mają powstać TK i RM, natomiast nic mi nie wiadomo czy SOR u nas powstanie. Gdyby powstał do końca roku to było by naprawdę dobrze i izba przyjęć nie wyglądałą by tak jak teraz - czyli tłok pacjentów....
0 UP 0 DOWN
 
joanna27 



Wiek: 45
Dołączyła: 08 Lip 2005

UP 18 / UP 4


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-03-22, 20:31   

O budowie SOR-u pisali rowniez w NTO jak i na stronie radia Opole.

Powiem tobie tak.
od pewnego czasu sledze wspanialy bloog lekarki ktora sracuje na Sorz-e w pewnym miescie i przeraza mnie czasem jak opisuje przypadki ze swojej codziennej pracy.
najzabawniejszy wpis byl z niedzieli gdy pojawialy sie choroby z serialu "na dobre i na zle"

Ktos kto w tym nie siedzi z pewnoscia nie uwierzylby ze ludzie zglaszajacy sie na sor np. mama z 23 letnim synem - bo boli go noga od tygodnia i jeszcze przy tym robi awanture gdy lekarz ja przeprasza bo jest wzywany do reanimacji czlowieka z rozleglym zawałem serca.
ale zeby to zrozumiec trzeba sie troche z tym zaznajmic. Wiadomo ze jak człek sie zglasza do IP czy SOR to z pewnoscia w jego mniemaniu JEGO zdrowie jest w tym momencie najwazniejsze ale niestety jakimis priorytetami trzeba w zyciu sie kierowac.

Mysle ze nadejda dobre czasy dla ludzi z pogotowia ktorzy robia za przychodnie na kolkach i sa wzywani do banalnych przypadkow.

Sor to naprawde piekna rzecz.

Natomiast terazniejsza izba przyjec pozostawia wiele do zyczenia.
brak pomieszczen i nowoczesnego sprzetu jak i personelu ktorego jest naprawde malo.

Przywiozlam ostatnio ciocie z wypadku samochodowego z roztrzaskanym kolanem i na RTG musial zawiezc ja windą pan portier z impela grubo po 50-tce.
przykre to.ale jak to w zyciu - jakos sobie trzeba radzic.
Z drugiej strony jest to mile ze ludzie sobie jakos pomagaja bo pielegniarki mialyby mase pracy.

Ja czekam z niecierpliwoscia na ten oddzial!
0 UP 0 DOWN
 
lukstapol 
Forum łączy ludzi....



Wiek: 39
Dołączył: 08 Wrz 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-03-23, 22:38   

Poprosiłbym o link tej strony :)

Tak nawiasem mówiąc jestep pracowniekiem szpitala i juz nie jedną rzecz widziałem w tym i nie tylko w tym szpitalu. Miałem doczynienie z niejedn a izba przyjęć czy nawet SOR-em. Zyjemy w czasach gdzie choroby są coraz to poważniejsze i czesciej spotykane niz dotychczas wiec wiem jak to wszystko wyglada z obydwu stron jako pacjenta i jako pracownika. Jako pacjent tez musiałem swoje w IP (SOR) wyczekac az przyjdzie na mnie kolej mimo ze ktos mnie z personelu znał. Na to nie ma reguły a niestety gdyby otworzyc SOR to potrzeba wiecej personelu a ludzi niestety wielu do pracy nie ma.

Powstanie SOR w szpitalu wieze sie z wieloma problemami poczawszy od pesonelu konczywszy na najwazniejszej rzeczy - finansach. Przy wspolczesnym rozwoju naszej służby zdrowia nie kazdy szpital pociagnie tak jak by sobie to mozna bylo wyobrazic i zyczyc.
0 UP 0 DOWN
 
bartoszek 


Wiek: 35
Dołączyła: 30 Gru 2006

UP 1 / UP 0



Ostrzeżeń:
 4/4/6
Wysłany: 2007-03-27, 18:00   

ale jeżeli coś powstaje 7 lat to pytanie brzmi czemu powstaje 7 lat ??

bez przesady z tego co wiem remont pomieszczeń nie trwa 7 lat :?: i kolejne pytanie czy jeśli to trwa 7 lat..... to nie zmarnowano czasu ????
0 UP 0 DOWN
 
joanna27 



Wiek: 45
Dołączyła: 08 Lip 2005

UP 18 / UP 4


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-03-28, 09:15   

http://www.radio.opole.pl...j_news&id=15476

oto link gdzie sa zawarte te stwierdzenia.

tak mowia wiec chyba tak jest.

pozdrawiam
0 UP 0 DOWN
 
lukstapol 
Forum łączy ludzi....



Wiek: 39
Dołączył: 08 Wrz 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-03-29, 22:31   

joanna27 napisał/a:
tak mowia wiec chyba tak jest.


Droga Pani Joanno ile obietnic i ile rzeczy usłyszała pani w swoim życiu a ile z nich nie zostało wypełnionych?????
0 UP 0 DOWN
 
joanna27 



Wiek: 45
Dołączyła: 08 Lip 2005

UP 18 / UP 4


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-03-30, 08:24   

hehe nie wiem ile w tym prawdy.
nie wnikam.
mi nikt nic nie obiecywal osobiscie.
tylko spoleczenstwo tez juz ma dosc powoli.

Łudze sie jak zawsze ze jednak to prawda choc w 10 %. hehe

pozdr
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: brzeskiego, centrum, medycznego, rozbudowa


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 26
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu