Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
11. Forumbrzeg - KS Pawłów (31.03.07, godz. 16.00, Pawłów)
Autor Wiadomość
lukstapol 
Forum łączy ludzi....



Wiek: 39
Dołączył: 08 Wrz 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-03-31, 22:42   

Ja jestem delikatny jak potrzeba brutalem nie jestem. Wy mnie jeszcze nie znacie :D haha :) A o tej kresie to przy innejnokazji pogadamy :P A przy okazji to tylko ja mam kreche za to :?:
0 UP 0 DOWN
 
lukstapol 
Forum łączy ludzi....



Wiek: 39
Dołączył: 08 Wrz 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-03-31, 22:44   

Lotnik napisał/a:
może to dziwnie strasznie głupowato zabrzmi...ale ja dalej nie wiem kim jest lukstapol,


Drogi Lotniku w poscie pt. Tak wyglądamy jest moje zdjecie to zapraszam do ogladania :)
0 UP 0 DOWN
 
Lotnik 



Wiek: 41
Dołączył: 04 Lip 2006

UP 8 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-03-31, 22:48   

Przyznam się bez bicia .... lukstapol, nie pamiętam Cię :mrgreen: ale jutro może sobie przypomnę :roll:
0 UP 0 DOWN
 
Necia 
*zakręcony pechowiec*



Zaproszone osoby: 2
Wiek: 34
Dołączyła: 18 Kwi 2006

UP 24 / UP 8


Skąd: LA

Wysłany: 2007-03-31, 22:52   

lukstapol napisał/a:
A przy okazji to tylko ja mam kreche za to :?:

No niestety tylko Tobie została :P
Michał mnie odwiózł do domu, Paweł wypierze bluzę która ja wybrudziłam, a Ty... Tobie została... musisz to naprawić przy najbliższej okazji :P
0 UP 0 DOWN
 
alferx 



Wiek: 51
Dołączył: 11 Cze 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-03-31, 22:58   

Jako głowa Rodzinki AAAA (przez niektórych nazywany "Starym Koniem" :twisted: ) pragnę podziękować za wspaniały sobotni wieczór.

Niestety jak pisała Inez mając na karku dzieciaki (te małe i duże) trudno jest skoncentrować się na oglądaniu meczu co więcej na trybunach działy się takie rzeczy że ho, ho. Tak więc tylko końcówkę I połowy obejrzałem spokojnie, a drugiej połowy bez bicia się przyznam, że nie pamiętam :(

Cieszy zwycięstwo Drużyny Forum :D oby tak dalej :!:

Co do ogniska to było fajne. Ola poznała nowych wujków i Ciocie :)
Ogólnie atmosfera miła i przyjemna. Wielkie podziękowania dla Lotnika i Prezesa Kimiego za zorganizowanie drewna, bo bez niego surowe kiełbaski by wszyscy szamali :evil: Dla Neci podziękowania za to coś białego co smaczne było 8)
Co do czarownicy to raczej KS nią była, bo dym się za nią ciągnął jak sm(r)ooth w Gaciach :evil: (choć na forum wyczytałem, że miejscowość Gać się nie odmienia)

Z zapachem wędzonki, cali i zdrowi, z rogalami na twarzy wróciliśmy do domków.

Jeszcze raz dziękuję wszystkim, piłkarzom i biesiadnikom ogniskowym za mile spędzony czas. <thanks>

A jako kierowca bombowca, który nie mógł sobie wypić Żubra ni Lecha, teraz nadrabiam straty i jedną puszeczkę (z aluminium) za udaną obronę Lotnika przechylam :)
Ostatnio zmieniony przez alferx 2007-03-31, 23:00, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
MuFFa 


Wiek: 37
Dołączył: 09 Lip 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-03-31, 23:35   

dzieki wszystkim za przybycie, niestety nie udalo mi sie nic strzelic ale za dwie moje asysty Bociek wisi dwa browarki :D
0 UP 0 DOWN
 
Sawka 
Diablica [;



Zaproszone osoby: 5
Wiek: 34
Dołączyła: 14 Lip 2006

UP 1 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-03-31, 23:40   

MuFFa, czy w końcu kojarzysz użytkowniczkę Sawkę ? :lol:

Fajnie fajnie było, interesująco było szamać pieczywo czosnkowe gdy wokół wszyscy jedli kiełbachy :>

PS. Mój email znacie, bo ja na fotki czekam :wink:
0 UP 0 DOWN
 
smooth 
wyrwany z kontekstu


Zaproszone osoby: 2
Wiek: 43
Dołączył: 21 Wrz 2006

UP 35 / UP 7


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-03-31, 23:54   

Ach tak przeczytałem ..i nic dodać i nic ująć... było dużo grania.. chłopaki z forum pokazali kto rządzi ..tudzież "who let's the dogs out"...
qiero durrrrrrrreń jeden :-P miał 500 sztuk tego czegoś... i za cholerę nie udało mi się go powalić na ziemie..w celu jakiejś kanapki porządnej sporządzenia..
..za to Lotnikowa kanapka wyszła.. przyprawiona okularami co to walały się to tu to tam..
Sam Lotnik po raz kolejny okazał się wspaniałym kompanem do spożywania napojów boskich i śpiewania...(rządzisz)...
Nie brałem udziału w mega zbieraniu drzewa... trochę przy okazji przytachałem (obiecuje większą aktywność przy następnej okazji) ..
Kurcze Alferom i Angelowatym dziękuje, że mimo pewnego dzieciarowego ciężaru (choć dzieciaki fajnie sie <<chyba>> bawiły.. kopanie piłek... gryzienie bułek..oj najmłodsza zwłaszcza łasa na bułki..spalone ..nieco) pojawili się ..uśmiechali.. i mam nadzieje dobrze sie bawili...
KS czarownica ...jak zawsze rześko..
"miara wróć"... ileż uśmiechu na twarzy i ile wracania..
Yasiowy sos... n :-P niektórzy myśleli że to jakieś cacyki (czy jak to tam zwali)
Fajnie było zobaczyć dziubasa Jampsa.. i wszystkich dziubasy...
Nie obeszło się bez papierosowych reprymend.. no cóż porządek musi być..nawet w Pawłowie :wink:
Kiełbaski-kiełbuny, piwka i buły.. ach mniodzio..
A ten wiatr... MASAKRA...
Necia .. to jaki był ten numer..do Twoje mamy :wink:
Manuelka.. już Ty tak nie dbaj o te paznokcie.. dopadnę je przy najbliższej okazji..
Warlike się nie ogolił ... normalnie wstyd..
Więcej grzechów...pamiętam..ale ide spać...
Dobranoc
Ostatnio zmieniony przez smooth 2007-04-01, 08:47, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
lukstapol 
Forum łączy ludzi....



Wiek: 39
Dołączył: 08 Wrz 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-04-01, 06:24   

Necia napisał/a:
No niestety tylko Tobie została :P
Necia napisał/a:
musisz to naprawić przy najbliższej okazji :P


Pożyjemy zobaczymy :D
0 UP 0 DOWN
 
Devon 


Wiek: 38
Dołączył: 28 Kwi 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-04-01, 10:38   

Lotnik napisał/a:
Devon zamiast nam pomóc poprostu nas fotografował :-P


No tak, a potem ja łamałem gałęzie :D bo nikt nie chciał :)

Wszystkim Dziękuje za mile spędzony czas :)

Blaster pamiętamy o wodzie :?: :?:
0 UP 0 DOWN
 
Latarnik 



Zaproszone osoby: 2
Wiek: 31
Dołączył: 11 Lis 2006

UP 1 / UP 0



Wysłany: 2007-04-01, 10:43   

a ma ktoś fotki z meczu ForumBrzeg vs KS Pawłów :?: :?:
0 UP 0 DOWN
 
Inez 
Mod na emeryturze ;)



Wiek: 46
Dołączyła: 15 Wrz 2005

UP 10 / UP 0



Wysłany: 2007-04-01, 11:08   

smooth napisał/a:
Nie brałem udziału w mega zbieraniu drzewa... trochę przy okazji przytachałem (obiecuje większą aktywność przy następnej okazji) ..

Mam nadzieję, że chętnych do zbierania następnym razem znajdzie się nieco więcej, bo kurcze ja dałam sobie za bardzo w pędzel tym tachaniem, łamaniem, dokładaniem... Nadal się ruszać nie mogę :cry: Ten dzień będzie chyba cały łóżkowy :/ Na szczęście z Bastkiem wszystko w porządku :D

Chciałam wszystkim podziękować za miło spędzony czas. Szczególnie rodzince AAAA, za piłkę i zajęcie mojej Małej, dzięki czemu mogłam spokojnie pogadać z innymi uczestnikami. Angel, za wspólne wyjścia w wiadome miejsce i kobiece ploteczki. Luksapolowi, za użyczenie plecków szkoda, że wcześniej nie wpadłam na ten pomysł, bo było naprawdę bosko :mrgreen: Neci, za cacyki, co prawda nie próbowałam, ale Kimi wciąż wspomina ich cudowny smak i próbuje rozgryźć jakie były składniki :mrgreen: Oczywiście obydwu drużynom za ładne widowisko i zaciętą walkę :wink: Całej reszcie imprezowiczów za miłe towarzystwo, dużo śmiechu i dobrą zabawę :) I jeszcze Yasiowi, On wie za co :wink:
0 UP 0 DOWN
 
blaster 



Zaproszone osoby: 10
Wiek: 39
Dołączył: 26 Kwi 2006

UP 138 / UP 192


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-04-01, 11:20   

devon jakiej wodzie
?? :D D:DD:D:D:D: :>
0 UP 0 DOWN
 
warlike 


Zaproszone osoby: 4
Wiek: 42
Dołączył: 23 Kwi 2005

UP 12 / UP 2



Wysłany: 2007-04-01, 12:34   

Cytat:
Warlike się nie ogolił ... normalnie wstyd..

ogolony już jestem zaraz po meczu i ognisku to zrobiłem a na mecz się nie goliłem abyś sam jeden nieogolony nie był

co do meczu fajna zabawa to kiedy i z kim następny :evil:

troche poobijany i zmęczony udaje się na kolejny mecz Pawłowa do Zwanowic...i czekam na fotki
0 UP 0 DOWN
 
KS 
.rześka osóbka.



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 38
Dołączyła: 24 Kwi 2005

UP 18 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-04-01, 13:28   

I ja chciałam wszystkim podziękować , za wczorajsze popołudnie oraz wieczorek :)
na meczyku raczej za fotografa robiłam :P i mam nadzieje, że coś pozytywnego z tego wyszło ! Ognisko również uważam za udane jak najbardziej, świetnie że zebrało się nas tyle, jednak szkoda, że wiele osób będących na meczy nie zostało razem z nami przy ognisku :( moglibyśmy się lepiej poznać, bo nawet mnie słychy doszły z 'trybun' że wiele kibiców nie wiem kto jest kim na boisku ;) No ale wracając do ognicha , to super sprawa tak na świezym powietrzu, mam nadzieje, że niebawem znów coś się będzie działo :)
Fajnie że Alferki się zjawiły - wszystkie , nawet te najmnijesze (hihi) , fajnie, że Tymon się pojawił, ze swych krzesełkiem co rzekomo bąki puszczało :-P , że Araim też posiedział nieco z nami , i że Qierosław nawet był :D i to nawet długo, długo ;) Podziękowania oczywiście dla Prezesa, którzy trzymał rękę nad ogieńkiem... gałązkami... i dla pomocników! ja to jednego jakiegoś badylaka przyniosłam, który miał służyć za kijek na kiełbaskę ale jednak nie był on na tyle twardy :P więc się go spaliło heh... Dzięki wielkie również dla KTOŚ'a oczywiście za transporcik.. w te i spowrotem ;) - i to już nie pierwszy raz! Lotnikowi za kupe śmiechu jakiego doznałam po jego wyczynach... Neci za śmiech poprostu, od początku aż do końca... blasterowi, za to że wiedział o czym myślę, bo myślał o tym samym :-P smooth'owi za bezpieczne dojście do domu.. Mani za pójście do 'wc' ze mną :P Ech.. wymieniałabym i wymieniała... mam nadzieje że długo nie bedzie trzeba czekać na powtórkę z rozrywki !
nie ma co... było rześko ! :jump:
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: 00, 03, 07, 11, 16, 31, forumbrzeg, godz, ks, pawlow, pawlow


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 34
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu