Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Będą zamykać szkoły? Czy szczepionka wszystko rozwiąze...
Autor Wiadomość
Ryszard Hamburg 


Wiek: 70
Dołączył: 23 Mar 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-03-25, 15:05   

Do moderatora i innych.

Ja spełniłem swój ludzki obowiązek, poinformowania Was o sprawie, nie tylko, osobiście napisałem za WAS do prokuratury o możliwości popełnienia przestępstwa!

Mnie to osobiście nie dotyczy, i ja nie mam żadnych materialnych celów w całym tym wątku, to jest chyba wszystkim jasne. Kto ma tutaj buisnessowe cele to chyba tez jest wszystkim was jasne!

Podałem Wam także informacje o tym gdzie opisuje podstawy biologii na forum

http://www.biotechnolog.pl/forum/forum-11.htm Tytuł „Czy nauka zwariowała?”

Kto chce może przeczytać, wyciągnąć wnioski, wierzyć albo i nie wierzyć to jest już osobista sprawa każdego z Was. Ja nie będę więcej nikogo przekonywał. Powiem tylko jedno:

Tak zwane „szczepienia ochronne” to jest bluźnierstwo, a wiara w szczepionki i lekarzy to jest bałwochwalstwo!

Na te poważne tematy wypowiadają się tutaj 15 –to latki, powtarzając co słyszeli w telewizji. Ze tam rekomendują i zalecają to musi być prawda! Brak słów!

Człowiek głupi żyje krócej, nie tylko on ale i jego potomstwo będzie cierpieć z jego głupoty!

Dzisiaj w dobie tzw. demokracji każdy ma prawo się swobodnie wypowiadać ale i nie tylko, każdy ma prawo do aktywnej i pasywnej informacji. Patrz polskie ustawy.

I jak czegoś nie wie, może, a powiem więcej, powinien, pytać, pytać, pytać, i żądać odpowiedzi na piśmie o tych instytucji państwowych, które takie informacje muszy mieć!

Powiem jeszcze jedno, ci „półbogowie w bieli” lekarze, nie ponoszą żadnej odpowiedzialności osobistej za tego rodzaju działanie. Tak jest skonstruowane Polskie Prawo! Zastanów się tylko, kto inny proponujący usługi ma takie samo prawo. NIKT!

Zapraszam jeszcze raz wszystkich na to forum pod odnośnikiem który przedstawiłem powyżej. I proszę czytać od początku!

Moderator przytacza mnie cytaty 15latka, trochę to dziwne! Moderator pyta cos o alternatywie?
Oto ona, należy znaleźć i to szybko, skąd pochodzi ta trucizna, który to was zatruwa. Największe prawdopodobieństwo to zatruta woda pitna, zatruta chemikaliami albo toksynami z padliny.
Informacja z biologii, bakteria produkuje toksyny tylko wtedy kiedy odetnie jej się, tej bakterii, dostęp do powietrza tak jak to ma miejsce u trupów albo padlinie!

Pozdrawiam Was wszystkich
To tyle co miałem do powiedzenia, wyłączam się
Ryszard

PS
Rodzina zmarlej, powinna jak naszybciej zabiespieczyc dokumentacje ze szpitala, i zawiadomic policje i prokurature.
0 UP 0 DOWN
 
nata 


Wiek: 114
Dołączyła: 30 Sie 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Aachen

Wysłany: 2007-03-25, 15:23   

hmm a ktora szczepionka jest bezpieczna ?
i jesli nie ufac "polbogom w bieli" to komu ????
0 UP 0 DOWN
 
Ryszard Hamburg 


Wiek: 70
Dołączył: 23 Mar 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-03-25, 15:38   

Zadaj sobe troche trudu i poczytaj (od pierwszej strony)

"Podałem Wam także informacje o tym gdzie opisuje podstawy biologii na forum

http://www.biotechnolog.pl/forum/forum-11.htm Tytuł „Czy nauka zwariowała?” "

moze zrozumiesz, ktory jest bezpieczna

Pozdrawiam
0 UP 0 DOWN
 
Roztropek 


Wiek: 73
Dołączył: 11 Sie 2006

UP 345 / UP 162


Skąd: tutejszy

Wysłany: 2007-03-25, 16:13   

Drogi panie Hamburg. Przeczytał pan kilka artykułów powołujących się na rewelacje niejakiego Chris’a Shawa’a , zwanego przez jednych doktorem, przez innych nie, związanego w jakiś sposób z Uniwersytetem w Kolumbii Brytyjskiej i zamierza pan występować w roli super znawcy tematu. Wymieniony przez pana idol twierdzi, że wszystkie szczepionki zawierające hydroxyde d’aluminium, obojętnie na co są aplikowane (dyfteryt, koklusz, polio itd.), są głównym powodem choroby Alzeheimera, Parkinsona i innych chorób neurologicznych. Te rewelacje w większości są przedrukowywane w czasopismach typu Fakt i nie są żadną podstawą do wyciągania jakichkolwiek wniosków, które pan próbuje przedstawić. Proszę łaskawie nie wprowadzać paniki wśród zatroskanych rodziców i nie rozsiewać pseudonaukowych teorii.
Wydaje się, że bardziej zagrożone powinny się czuć osoby, które przyjmowały np. alugastrin, gotowały potrawy w aluminiowych garnkach i w dodatku na płytkach z azbestu, lub dzieci, którym z powodu wszawicy posypywano głowy DDT.
Ostatnio zmieniony przez Roztropek 2007-03-25, 16:24, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
alferx 



Wiek: 51
Dołączył: 11 Cze 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-03-25, 16:53   

Ryszard Hamburg napisał/a:
Moderator przytacza mnie cytaty 15latka, trochę to dziwne! Moderator pyta cos o alternatywie?


Na wstępie chciałbym zaznaczyć, że opinie tu wyrażane nie są opiniami MODERATORA tylko rodzica dwójki dzieci (11 lat i 1rok) piszącego pod nickiem alferx.

Zatem troszcząc się o zdrowie swoich dzieci zapytam jaką mam alternatywę oprócz zaszczepienia (głównie starszego dziecka, które chodzi do szkoły podstawowej, a jak wiadomo w tej grupie wiekowej doszło na największej liczby zachorowań).
Może oprócz szczepionki "NeisVac-C" firmy Baxter GmbH istnieją inne, które uodparniają organizm przed meningokokami a są bezpieczniejsze (mniej skutków ubocznych).
Mam czekać (i inni rodzice także) aż ktoś zbada wodę, ustali przyczynę pojawienia się "zarazków" w Brzegu, a w między czasie dojdzie do kolejnych zachorowań i nie daj Boże śmierci ? Mam czekać i liczyć, że może mojego dziecka to nie "złapie" ?

Co do cytatu 15-latka. To może on nie powinien w ogóle się wypowiadać? Co więcej 15-latki i ich rodzice w tej chwili przechodzą największy koszmar w Brzegu. Nikt z nich nie jest pewien czy na ich skórach nagle nie pojawią się wybroczyny. Muszą komuś zawierzyć, skoro wybór tej szczepionki "podjął główny inspektor sanitarny oraz krajowy zespół ds. zakażeń meningokokowych" zatem nie jest to decyzja jednoosobowa, ale jak mniemam specjalistów którzy na meningokokach się znają. Możliwe, że obecność związku chemicznego, o którym jest cały czas pisane, nie pozwala na szczepienie młodszych dzieci (to by wyjaśniało przyjęty przedział wiekowy), ponieważ wtedy faktycznie stężenie w organizmie mogło by być niebezpieczne.

Mam kontakt w dziecinie sprzedaży farmaceutyków i wiem do czego są zdolni producenci, hurtownie, farmaceuci i lekarze, dla zwiększenia sprzedaży (obrotu) konkretnego produktu. Moje osobiste doświadczenia obrotu farmaceutykami, a dodatkowo wypowiedź :
Ryszard Hamburg napisał/a:
Głównymi celami tej, zorganizowanej grupy jest, (chociaż tak do końca to jeszcze nie jest znane) poprzez oszukańcze podstawy wyłudzić od Państwa Polskiego (społeczeństwa) ok. 1,2 miliona PLN na zakup trujących medykamentów, te wyłudzone państwowe pieniądze otrzyma niemiecka firma Baxter GmbH, natomiast sama grupa poprzez przymusowe zaaplikowanie tej trucizny przygotowuje sobie 11.000 ( jedenaście tysięcy) przyszłych (chronicznie) chorych ludzi celem dalszego „leczenia”. Historia znana z „Łowcami Skór”.

utrzymuje mnie w przekonaniu, że zdrowie osób które mogą skorzystać ze szczepień jest najmniej istotne dla Pana Ryszard Hamburg, a wszystko kręci się wokół zakupu przez Państwo szczepionek firmy Baxter za 1,2 mln PLN.
0 UP 0 DOWN
 
Ryszard Hamburg 


Wiek: 70
Dołączył: 23 Mar 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-03-25, 17:22   

Nie kochany Panie moderatorze,
Mnie nie chodzi o szczepionki same w sobie, jak już wspomniałem, wstrzykniecie samego zarazka nie powoduje żadnej reakcji!!!!!!!!!!

Mnie rozchodzi się o te trucizny zawarte w szczepionkach, które to wstrzykuje się ludziom !!!!!!!!!
Pod tym hojnym czynem, celem immunizacji społeczeństwa. Co jest naukowo udowodniona bzdura!

Będę dyskutował tylko z czytelnikami, którzy to zapoznali się z moimi wywodami na tym wcześniej wymienionym forum „Czy nauka zwariowała?”

http://www.biotechnolog.pl/forum/forum-11.htm Tytuł „Czy nauka zwariowała?”

Kochany Panie, ja tez jestem takze ojcem, dlatego tez żonę moja na poród wysłałem do Irlandii, tam nikt nikogo nie przymusza do szczepień jak to ma miejsce w Polsce.

Dzieci moje maja się do tej pory bardzo dobrze!
Pozdrawiam

W dobie globalnego oszustwa powiedzenie prawdy staje się rewolucyjnym aktem
George Orwell
0 UP 0 DOWN
 
nata 


Wiek: 114
Dołączyła: 30 Sie 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Aachen

Wysłany: 2007-03-25, 17:44   

moje sa szczepione i tez sie maja dobrze :]
0 UP 0 DOWN
 
alferx 



Wiek: 51
Dołączył: 11 Cze 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-03-25, 17:47   

Ryszard Hamburg napisał/a:
Dzieci moje maja się do tej pory bardzo dobrze!


Moje również, ale niestety moim grozi większe niebezpieczeństwo niż Pana.

Ryszard Hamburg napisał/a:
ja tez jestem takze ojcem, dlatego tez żonę moja na poród wysłałem do Irlandii, tam nikt nikogo nie przymusza do szczepień jak to ma miejsce w Polsce.

Niestety mnie nie stać na wysłanie dzieci do Irlandii by mogły tam bezpiecznie odczekać okres zbadania przyczyn tak dużej zachorowalności w tym regionie i jej wyeliminowania.

Ryszard Hamburg napisał/a:
Będę dyskutował tylko z czytelnikami, którzy to zapoznali się z moimi wywodami na tym wcześniej wymienionym forum „Czy nauka zwariowała?”

Zatem kończę swoje wypowiedzi w tym temacie, a będę się ograniczał jedynie do ewentualnych działań MODERATORSKICH, których jeszcze do tej pory nie uczyniłem.

pozdrawiam
alferx (jako nie moderator)
0 UP 0 DOWN
 
Lotnik 



Wiek: 41
Dołączył: 04 Lip 2006

UP 8 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-03-25, 18:19   

Szanowny Panie Ryszardzie niekoniecznie Szanowany.....Rysiek a mnie się wydaje, że ty jesteś wariat i na tej plaży spotkałeś drugiego wariata i od tego słońca i drinów wam się w głowach poje...albo piszesz jakąś książkę z dziedziny fiction i masz super pamięć skoro potrafisz przytaczać dosłownie to co Per mówił...
na forum, które podałeś wypowiadają się ludzie mający wykształcenie biotechnologiczne i znający się na rzeczy, natomiast ty jako samouk bazujący na opowieściach Pera lub wymysłach swojej głowy bredzisz i bredzisz i bredzisz.....
poniżej przedstawiam wypowiedzi forumowiczów ze strony którą podałeś: http://www.biotechnolog.pl/forum/temat-1292-90.htm
mikroos:
"....coraz wiecej bzdur...

skoro Per ma tak wspanialy pomysl na biznes, dlaczego go nie rozkreci?...."

"...Samouczku, we wstepie napisales, ze jako laik w dziedzinie biotechnologii chcialbys z nami podyskutowac - moze czas najwyzszy, zebys napisal wreszcie cos na temat zamiast zalewac nas stekiem bzdur wypowiedzianym rzekomo przez Twojego znajomego? poki co, bardzo konsekwentnie unikasz powiedzenia czegokolwiek od siebie, a tylko wklejasz pusta opowiastke - pusta, bo nie oparta na faktach naukowych, a jedynie na wymyslach Szweda zyjacego prawdopodobnie w swiecie rownoleglym do mojego....."

andriey:

Cytat:

caphirine, albo lepiej dwie capirosski z wyborowa

Cytat:

Dobry pomysł, najpierw zamów dwie caphirine


czytam czytam i zastanawiam się czemu ktoś pisze takie bzdury..........
......już wiem za dużo procentów

poczytałem i zachciało mi sie spać! fajna bajka na dobranoc tylko przydługa...."

mikroos:

"...zadam Tobie takie pytanie: jakim prawem Ty, laik, starasz sie zanegowac zdjecia uznane powszechnie przez caly swiat nauki, przez tysiace ludzi na calym swiecie? nie sadzisz, ze jest to nieuprawnione?..."

R:

"....co uprawiasz tutaj, to jest żałosny pokaz zaawansowanego trollizmu.

Abstrahując od innych Twoich wynurzeń, których nawet nie mam siły już komentować (bo jak można skomentować te Twoje wklejane faksy i listy?? Nijak. Co więcej - szczerze wątpię, żeby ktokolwiek potraktował Twoją korespondencję poważnie, a jeśli tak, to z góry szczerze mu współczuję...."

jak widać nie znalazłeś poparcia a jedynie twoje wywody zajeły 7 stron forum...domyślam się, że powyższe forum nie było jedyne na którym udzieliłeś swoją aprobatę/dysaprobatę poglądy i majaki...omamiając ludzi tematami stricte fanazyjnymi. Moim zdaniem robisz to dla rozgłosu własnej osobowości masz w du...ie zdrowie i życie innych ludzi, z tego co piszesz również kasę...chodzi ci jedynie o to by być sławnym...być kimś....dziękuję ci za rady i za ten list co napisałeś...ale ludzi na tym forum umieją myśleć,pisać i załatwiać sprawy urzędowe we własnym imieniu a nie pod kierownictwem i zwierzchnictwem oszołoma. Zamiast łączyć się w smutku z nami to wykorzystujesz forum do propagowania swoich ideii i poglądów obrażając poniekąd członków forum Brzeg oraz mieszkańców miasta. A to czy:

Ryszard Hamburg napisał/a:
Będę dyskutował tylko z czytelnikami, którzy to zapoznali się z moimi wywodami na tym wcześniej wymienionym forum „Czy nauka zwariowała?”

http://www.biotechnolog.pl/forum/forum-11.htm Tytuł „Czy nauka zwariowała?”
może się niedługo skończyć. Mimo, iż na forum zezwala się na wolność wypowiedzi to wypowiedzi Ryszarda są bezcelowe, niepoparte naukowo dowdami, wprowadzające zamieszanie i bezsensowne drążenie tego tematu.
Na stronie nto:
http://forum.nto.pl/forum...d_msg_list=6419

również można przeczytać Pana list, który to wysłał do wszystkich ważnych łącznie z Prezydentem instytucji rządowych.

Odnośnie firmy Merck&Co to widzę, że darzy ją Pan ogromną osobistą antypatią tylko nie wiem pod jakim względem jest to antypatia i szczerze nie chcę wiedzieć...tylko mam prośbę proszę nie robić ludziom wody z mózgu i łamać wszelkie, udowodnione kanony inaukowe...a o firmie można poczytać tutaj:
http://www.merck.com/
0 UP 0 DOWN
 
Ryszard Hamburg 


Wiek: 70
Dołączył: 23 Mar 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-03-25, 19:23   

Odp. do Lotnik
No cóż, dla jednych są to brednie, dla innych natomiast są to informacje, które można samemu sprawdzić. Trzeba tylko zdrowego rozsądku i dystansu z dotychczasowej wiedzy, albo nie wiedzy.
Jeżeli przeczytałeś ten watek na tym forum, dokładnie przeczytałeś, to mogłeś zauważyć, ze moja argumentacja jest poparta na naukowych dowodach i historycznych faktach.

Na forum tym, wypowiadają się ludzie związani z zawodem, samo przez się nie są to ludzie postronni, musza, próbują bronić swoich paradygmatów myślowych, i to jest normalne. Z tym się liczyłem, wytłumaczyłem tez na końcu dlaczego tak jest.

Co do dowodów naukowych, to żaden z tych dyskutantów nie przedstawił nic na poparcie swoich argumentów. Większość argumentów to określenia „opowiadasz bzdury” i to tyle, tak argumentacja nie przystaje naukowcom. Dlatego tez stworzyłem taki prowokacyjny watek „Czy nauka zwariowała?” Aby sprowokować do myślenia.
I jestem świecie przekonany, ze tak tez się stało, w miedzy czasie obejrzało sobie ten watek ponad tysiąc osób. Wypowiadało się tylko kilku, żaden nie podjął merytorycznej dyskusji.
Widzę „Lotnik”, Twoja argumentacje nie jest inna, przytaczasz mnie wypowiedzi aroganckich pseudo naukowców. Ale to już Twój problem. Zdaje sobie sprawę z tego, ze wiele innych rozsądniejszych czytelników, zaczęło sobie zadawać pytania. I ci rozsądni pośród was będą szukać prawdy, jak to mówią „kto szuka ten znajdzie”, będą zadawać pytania i pytać i dochodzić prawdy i oto mnie chodzi.

Jak mogłeś zauważyć, na tym forum, niektórzy pseudo naukowcy żądali dowodów ode mnie, a to powinno być tak, ze to ci którzy twierdza, np. ze szczepionki zabezpieczają przed chorobami powinni przedstawić naukowe dowody na to, ze tak to jest. A nie odwrotnie!

Na tym polega ta zwariowana nauka. Tłumaczyłem to na tym forum.

To samo dotyczy się wielu innych dotychczas naukowo nigdzie nie potwierdzonych hipotez w medycynie szkolnej.

Patrz przewrót kopernikański The Copernican Revolution.
W marcu 1616 r. dzieło Kopernika zostało wprowadzone na indeks ksiąg zakazanych. Galileusz w 1632 wrócił do problemu publikując Dialog o dwóch najważniejszych systemach świata: ptolemeuszowym i kopernikowym. 22 czerwca 1633 r. inkwizycja skazała 69-letniego wówczas uczonego na areszt domowy oraz cotygodniowe odmawianie siedmiu psalmów pokutnych przez trzy lata za to, iż złamał zakaz z 1616 roku i głosił tezy Kopernika, nie potrafiąc ich udowodnić.

Pozdrawiam
0 UP 0 DOWN
 
Lotnik 



Wiek: 41
Dołączył: 04 Lip 2006

UP 8 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-03-25, 19:43   

wykorzystując śmierć Doroty siejesz zamęt i popelinę narzucając wszystkim swój sposob myślenia i udowadniając brakiem dowodów swoje racje
Ryszard Hamburg napisał/a:
w miedzy czasie obejrzało sobie ten watek ponad tysiąc osób. Wypowiadało się tylko kilku, żaden nie podjął merytorycznej dyskusji.
chodzi ci o rozgłos i nic więcej, nikt nie wdawał się w głębsze dyskusje z tobą bo cytując Alferx'a : "Nigdy nie kłóć się z głupcem: sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem"
0 UP 0 DOWN
 
alferx 



Wiek: 51
Dołączył: 11 Cze 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-03-25, 19:48   

Lotnik napisał/a:
bo cytując Alferx'a : "Nigdy nie kłóć się z głupcem: sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem"


Aby było wszystko jasne, w moich wypowiedziach jako moderator używam swojego moderatorskiego podpisu.
Ponieważ jako moderator poczułem się do obowiązku wyjaśnienia pewnych kwestii, ten post traktuję jako moderatorski, a podpis jest poniżej.
0 UP 0 DOWN
 
Roztropek 


Wiek: 73
Dołączył: 11 Sie 2006

UP 345 / UP 162


Skąd: tutejszy

Wysłany: 2007-03-25, 20:01   

Ryszard Hamburg napisał/a:
Na forum tym, wypowiadają się ludzie związani z zawodem, samo przez się nie są to ludzie postronni, muszą, próbują bronić swoich paradygmatów myślowych, i to jest normalne.
To samo twierdzi znachor o lekarzu.
Cytat:
Zdaje sobie sprawę z tego, ze wiele innych rozsądniejszych czytelników, zaczęło sobie zadawać pytania. I ci rozsądni pośród was będą szukać prawdy
Mieliśmy już na forumbrzeg kontakt z głoszącymi prawdę. Jakoś ślad po nich zaginął.
Cytat:
Jak mogłeś zauważyć, na tym forum, niektórzy pseudo naukowcy żądali dowodów ode mnie, a to powinno być tak, ze to ci którzy twierdza, np. ze szczepionki zabezpieczają przed chorobami powinni przedstawić naukowe dowody na to, ze tak to jest. A nie odwrotnie!
Tu wydaje się niezbędna szczepionka od takiego toku rozumowania.
Cytat:
22 czerwca 1633 r. inkwizycja skazała 69-letniego wówczas uczonego (Galileusza) na areszt domowy oraz cotygodniowe odmawianie siedmiu psalmów pokutnych przez trzy lata za to, iż złamał zakaz z 1616 roku i głosił tezy Kopernika, nie potrafiąc ich udowodnić.
Jakoś nie kojarzę, kto ma niby być Galileuszem, a kto inkwizycją? Pan Hamburg, czy Lotnik K.
A tak na poważnie, od zgubnego działania związków aluminium roi się w mediach. W zasadzie nie powinniśmy pić wody z kranu, bo użyty do koagulacji siarczan glinu wywołuje groźne choroby mózgu. Każda glina zawiera aluminium, ciekawe jak to oddziaływało na naszych przodków chodzących po glinianych podłogach? Piwo z puszek aluminiowych wykończy mózgi piwoszy ( może najpierw ich wątroby). Zwietrzała skała wulkaniczna (montmorylonit-uwodniony krzemian glinu) używany do rekultywacji gleby przyczynia się do roznoszenia choroby wściekłych krów itd. itp. Tu jest pole do działania dla pana Hamburga. No i koniecznie należy udowodnić, czy Rzymian wykończył ołów, bo to też hipoteza. To wszystko pogranicze "strefy 11" i sensacji z brukowej prasy.
Ostatnio zmieniony przez Roztropek 2007-03-25, 22:02, w całości zmieniany 2 razy  
0 UP 0 DOWN
 
Ryszard Hamburg 


Wiek: 70
Dołączył: 23 Mar 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-03-27, 15:44   

Jak informują media w „leczeniu” pacjentów z tzw. objawami „zakażenia bakteria meningokoków ” stosuje się najnowszy medykament „białka C”.

Nie mogę nigdzie dostać informacji o jaki to konkretnie medykament się rozchodzi. Jak ktoś wie proszę podąć mnie taka informacje.

Przypuszczam jednak, ze rozchodzi się tutaj o genetycznie zmodyfikowane białka, tzw. Rekombinowanej Technologii DNA.

Aktywne cząstki DNA używane w technice genetycznej, mając kontakt (np. poprzez iniekcje) z innymi komórkami organizmu, niekontrolowanie niszczą jądra komórkowe.

Organizm, próbując w ten sposób wymienić (odnowić) zniszczone komórki produkuje w znacznej ilości globulinę. Tą globulinę, która ma zdolności łączenia się ze wszystkimi białkami, pseudo naukowcy nazywają ad hoc antyciałami.
Koncentracja substancji kitującej (globulina) komórek i tkanek jest zwiększona, ponieważ próbuje naprawić szkody wyrządzone przez obce cząstki DNA i tą naturalna reakcję „sprzedaje” się jako pozytywną odpowiedz immunologiczną!

Informacje znalazły światło dzienne w czasopiśmie „New Scientist” (nr. 14 z marca 1998 roku, strona 7) http://www.newscientist.c...een-broken.html

opublikowano badania naukowe, które to pokazują, ze poprzez techniką genetyczna także atakowane są komórki jajeczek u kobiet i plemniki u mężczyzn poprzez co będą cierpiały dzieci cyt.: „Suffer the children - The great taboo of gene therapy may have been broken”

Ten metal tzw. pomocniczy (adjuwant) w szczepionkach w postaci Aluminiumhydroxid ma takie same działanie, niszczy komórki dokładnie tak samo jak gołe cząstki DNA jednak trochę wolniej!

Pozdrawiam

[ Dodano: 2007-03-27, 17:30 ]
Ciekawy artykuł
http://www.nto.pl/apps/pb...PORTAZ/70126045

trzeba czytać każde zdanie bardzo uważnie, jedne stwierdzenia zaprzeczają drugim, mimo to należy sobie go przeczytać i wyciągnąć wnioski.

Najciekawsze w tym wszystkim jest to, ze nikt nie porusza problemu co jest przyczyna tej infekcji i gdzie leży źródło!? Nie szuka się w ogóle źródeł zakażen!

Wszystko przerzuca się na wstrętne bakterie, które to, jak jeden rozmówca w tym artykule prawidłowo przedstawił:

żyją w naszym organizmie w symbiozie!

I tej to, symbiozie ludzkich organizmów (bakterii) pseudo naukowcy wypowiedzieli „wojnę” i chcą zabić, zniszczyć nasze endo symbioty za pomocą przymusowego zaszczepienie Waszego społeczeństwa (młodzieży).

Pozdrawiam

[ Dodano: 2007-03-27, 18:39 ]
Znalazłem jeszcze jeden ciekawy artykuł w portalu dla lekarzy!

„Skuteczność i bezpieczeństwo stosowania rekombinowanego ludzkiego aktywowanego białka C w leczeniu ciężkiej posocznicy - badanie PROWESS”

http://www.mp.pl/artykuly...0E2A1CD31059B6A

Proszę go sobie przeczytać!

Mnie to wszystko przypomina historie, bestialskich pseudo naukowych nazistowski niemieckich lekarzy, eksperymentujących na ludziach w obozach koncentracyjnych.

Tutaj tez widać jak role odgrywa przemysł farmaceutyczny, który to zleca tego rodzaju eksperymenty skorumpowanej polskiej nauce (lekarze)!

Ludzie reagujący w strachu przed śmierci, nieuzasadnionego strachu wmawianego przez lekarzy poddają się tej zabójczej eksperymentalnej terapie. A może w Polsce to jest tak, ze robi się eksperymenty (na życzenie koncernów farmaceutycznych) na ludziach nie informując ich o tym, ze są oni „doświadczalnymi świnkami”!

W artykule tym, Prof. dr hab. med. Jacek Jastrzębski sam przyznaje, ze w jego klinice przeprowadzał tego rodzaju eksperymenty.
Cyt.
„W ostatnich latach prowadzono badania z zastosowaniem w leczeniu ciężkiej posocznicy antytrombiny III, inhibitora syntezy tlenku azotu (te badania zawieszono), rekombinowanego czynnika tkankowego (Tifacogin; w tych badaniach brała udział także klinika, którą kieruję) oraz aktywowanego białka C. Należy tu zaznaczyć, że nie jest możliwe porównanie skuteczności różnych leków ocenianych w oddzielnych badaniach (a nie porównywanych bezpośrednio w jednym badaniu).”

I to się robi w Polsce oficjalne. Podkreślam na ludziach robi się oficjalnie pseudo naukowe eksperymenty!

Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony przez Ryszard Hamburg 2007-03-27, 15:46, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Roztropek 


Wiek: 73
Dołączył: 11 Sie 2006

UP 345 / UP 162


Skąd: tutejszy

Wysłany: 2007-03-27, 18:43   

A tu są wyniki badań kanadyjskich zaprzeczające temu co pan twierdzi:

http://www.pharmactuel.com/sommaires/200302du.pdf


Ta dyskusja do niczego nie prowadzi. Pan będzie przedstawiał angielskie strony www świadczące o pana racji, a ja będę przedstawiał strony francuskie zaprzeczające temu.
Niestety internet jest takim miejscem, gdzie każdy może pisać co uważa w granicach prawa, a efekt jest właśnie taki jak wyżej.
Najciekawsze jest to, że to chyba te same badania, na które powołuje się pan pod koniec postu. Zdaje się, że obiegły kilka krajów, tylko wnioski jakby inne.
Ostatnio zmieniony przez Roztropek 2007-03-27, 18:59, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: beda, czy, rozwiaze, szczepionka, szkoly, wszystko, zamykac


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 33
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu