Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Piwo - moje paliwo!
Autor Wiadomość
szewcu 

Wiek: 38
Dołączył: 15 Gru 2007

UP 1 / UP 2



Wysłany: 2008-03-25, 17:13   

Ja jestem fanem piwek niekomercyjnych, chociaż takie też pije bo są wszędzie i są dobre.
Do Spiża niekiedy wpadam, napewno najlepsze w Polsce jakie piłem bo są też inne takie knajpy tylko w innych miastach. W Warszawie byłem w Bierhalle i też mają pyszne piwko.
No ale jeśli chodzi o Czechy to tam też mają pare takich miejscówek i jak byłem w Pradze nadziałem się na schowany przy jakimś Klasztorze. Nazywa się "Sventy Norbert" i tam wziąłem pierwszego łyka najlepszego piwka z jakim miałem styczność. Są też inne, ale niestety tyle tych knajpek i zabytków tam, aż miło zwiedzać.
Zdażyło się też że będąc w Amsterdamie udało mi się zwiedzić Heineken Expierience (obejście browaru z 3 małymi piwkami po drodze) fajna rzecz ale za Heinekenem nie przepadam.
I tak się zaczęło. Wpadłem na stronke www.browamator.pl i zrobiłem niedawno swoje pierwsze piwko ;) . Jest troche roboty, ale warto było. Otwierasz butelke i jak lejesz do kufla, a twoim oczom ukazuje się pianka, taka prawdziwa pianka, to fajne uczucie że się udało i smakuje.
Teraz po świętach troche opustoszało bo bardzo posmakowało ojcu i brat też zakosił pare.
Może ktoś też spłodził jakieś piwko to można by się jakoś spotkać i pogadać, ja narazie zrobiłem 1 warke więc doświadczenia nie mam ale może ktoś ma i się co nieco dowiem, a i poczęstuje swoim wyrobem.
Pozdro
0 UP 0 DOWN
 
CaRlOsInInHo 



Wiek: 32
Dołączył: 24 Lis 2008

UP 0 / UP 0


Skąd: Ska...Oś

Wysłany: 2009-03-29, 23:21   

ja jeszcze nie mogę ale komu się nie zdarzalo ,
lech
warka
piast wrocławski
tyskie i wiele wiele innych wszystko powyżej 2 zł , nie wiem jak tam ksiąz stoi ale tez niedobry,
0 UP 0 DOWN
 
Bob-One 
The king is only one.



Wiek: 35
Dołączył: 15 Lip 2008

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-03-29, 23:27   

Może właśnie czas trochę odświeżyć temat :D
Zdecydowanie i bezkonkurencyjnie na pierwszym miejscu: Lech :D Do tego jeszcze Żywiec, Warka Strong, Desperados. Od czasu do czasu Żubr i Tyskie :)
0 UP 0 DOWN
 
Coddy 



Wiek: 32
Dołączył: 19 Mar 2009

UP 1 / UP 0



Wysłany: 2009-03-29, 23:48   

lech i carlsberg :)
0 UP 0 DOWN
 
warlike 


Zaproszone osoby: 4
Wiek: 42
Dołączył: 23 Kwi 2005

UP 12 / UP 2



Wysłany: 2009-03-30, 10:06   

ja ostatnio coraz częściej desperadosa :evil:
a tak to klasycznie Żywiec Warka ....
0 UP 0 DOWN
 
don B 
Panicz



Wiek: 35
Dołączył: 25 Wrz 2008

UP 0 / UP 0


Skąd: Skrabimierz Brzeg

Wysłany: 2009-03-30, 12:02   

Ja najbardziej lubie Carlsberga i Heinekena , coraz czesciej Desperados tak jak warlike , jednak najczęsciej pijam Harnasia :) Bo kocham góry xP .Ostatnio również zasmakował mi Leżajsk. Ubolewam natomiast nad faktem że Warka Strong już dawno sie popsuła i nadal nie czuje poprawy . A najważniejsza prawda jest taka że na drugi dzien po imprezie majac syndrom dnia poprzedniego Kazde Piwko mi smakuje nawet wygazowane :D
0 UP 0 DOWN
 
mirozmij 



Wiek: 48
Dołączył: 30 Wrz 2008

UP 18 / UP 0


Skąd: Dolny Śląsk

Wysłany: 2009-03-30, 13:17   

Podstawowe to żywiec, żubr :lol:
zapasowe to tyskie i harnaś :)
A tak poza, to don B, gdzie u nas dostałeś Leżajsk..? Ja bardzo lubię i pijam tylko i wyłącznie w Bieszczadach, jeszcze w Rzeszowie się trafia. Też chcę... :cry:
0 UP 0 DOWN
 
don B 
Panicz



Wiek: 35
Dołączył: 25 Wrz 2008

UP 0 / UP 0


Skąd: Skrabimierz Brzeg

Wysłany: 2009-03-30, 13:50   

A no w Pierdonce przyjacielu :P zawsze chodzę tam po zestaw filmowy czyli włąsnie ostatnio 4pak leżajsk albo harnaś , chipsy biedronkowe paprykowe ewentualnie te mexykanskie <dorritos chyba> , ostre lub serowe , i do tego Energydrink :P i seans filmowy :D
0 UP 0 DOWN
 
Maga 



Wiek: 33
Dołączyła: 22 Kwi 2005

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2009-03-30, 15:37   

Do autora tematu: Kamil, Twój (i nie tylko Twój) mięsień piwny wcale nie jest "sexi"! ;O

Piwo piję rzadko, a jeśli już okazja się nadarzy, to Żywca, Lecha albo Carlsberga.
0 UP 0 DOWN
 
don B 
Panicz



Wiek: 35
Dołączył: 25 Wrz 2008

UP 0 / UP 0


Skąd: Skrabimierz Brzeg

Wysłany: 2009-03-30, 15:43   

Oj bo już sie feministyczne teksty zaczną a po tym szowinistyczne bez takich mi tutaj , poza tym to co jest sexi dla kogos to kwestia gustu. proponuje dopisac u Ciebie Maga ze twoim zdaniem nie jest sexy :) i bedzie pieknie :D :D Tu piszą piwosze :D i tego sie trzymajmy :D Kiedys pilem piwka sporo <zbyt sporo>to miałem piekny brzusio teraz juz nie te lata i nie to zdrowie i znów chudzinka jestem :P jednak osobiscie sam sobie bardziej sie podobalem z "maćkiem" niz teraz :D
0 UP 0 DOWN
 
Yvvone 



Wiek: 33
Dołączyła: 23 Lut 2007

UP 66 / UP 12


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-03-30, 16:13   

Tylko i wyłącznie Okocim z orłem!
0 UP 0 DOWN
 
Maga 



Wiek: 33
Dołączyła: 22 Kwi 2005

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2009-03-30, 19:55   

don B, Mnie chodziło o to, że mięsień piwny Jania nie jest sexi a inne mięśnie piwne, które zmuszona byłam oglądać, również do seksownych nie należały. :roll:
0 UP 0 DOWN
 
Janio 
Express IT



Wiek: 35
Dołączył: 13 Sie 2005

UP 17 / UP 4


Skąd: www.ExpressIT.pl

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2009-03-31, 20:32   

Maga napisał/a:
Do autora tematu: Kamil, Twój (i nie tylko Twój) mięsień piwny wcale nie jest "sexi"! ;O

Piwo piję rzadko, a jeśli już okazja się nadarzy, to Żywca, Lecha albo Carlsberga.


A mnie się podoba.
0 UP 0 DOWN
 
PUB PIWA ŚWIATA 



Wiek: 53
Dołączył: 19 Wrz 2008

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2009-03-31, 21:23   

Yvvone napisał/a:
Tylko i wyłącznie Okocim z orłem!


Niestety od niedawna orzeł odleciał wraz ze zmianą wizerunku grupy Okocim :wink:
0 UP 0 DOWN
 
Trifonas 
twoja stara


Wiek: 40
Dołączył: 24 Lut 2008

UP 31 / UP 12



Wysłany: 2009-04-05, 09:48   

Lubię różne piwa polskie, w zależności od okazji. Natomiast z zagranicznych bardzo lubię belgijskie piwo Stella Artois bardzo popularne w Wielkiej Brytanii.
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: moje, paliwo, piwo


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 33
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu