Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Nowy dział- Wędkarstwo.
Autor Wiadomość
crazy_devil 
Spirit never die



Wiek: 37
Dołączyła: 20 Cze 2006

UP 2 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-03-14, 17:29   

Z tego co słyszałam wpisowe już nie obowiązuje jeżeli ktoś ma karte tylko jej nie opłacał... Ale to nie jest pewne. Jutro pójdę zapłacić to Wam wszystko napiszę...
0 UP 0 DOWN
 
LiscLisc 



Wiek: 31
Dołączył: 12 Mar 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-03-16, 18:09   

Prosze sie zadeklarować pod moim postem kto by mógł udzielać sie, dawac rady. Pytanie do Moda czy musi być wędkarz z kartą aktualną? :D :D
0 UP 0 DOWN
 
alferx 



Wiek: 51
Dołączył: 11 Cze 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-03-16, 20:09   

LiscLisc napisał/a:
Pytanie do Moda czy musi być wędkarz z kartą aktualną?


Tak, ponieważ sądzę, że będzie trudniej zebrać 10 z aktualną kartą ;)

Ja dotąd o wędkowaniu nie było wspomniane ani raz, a tu pojawił się LiscLisc i proponuje dział Wędkarstwo. Oczywiście jeżeli będzie zainteresowanie, dużo postów o wędkowaniu w offtopiku, to dział zostanie stworzony i tematy tam przeniesione.

Jak na razie o wędkowaniu jest temat jeden - "Propozycja działu Wędkarstwo".

Niedawno tworzone działy (np społeczny) długo musiał czekać na pojawienie się mimo wielu pojawiających się tematów o takim charakterze. Dział Programowanie, mimo że dużo osób jak sądze coś tam programuje jak do tej pory nie zebrał 10 chętnych.

Proponuję zacząć poruszać tematykę Wędkarstwa i zobaczyć jakie będzie tym zainteresowanie, a później pomyśli się o stworzeniu działu.

Myślę że dałem wyczerpującą odpowiedź na pytanie ;)
0 UP 0 DOWN
 
sadam86 

Wiek: 38
Dołączył: 12 Maj 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-05-12, 14:21   

jestem nowym uzytkownikiem forum pomysł stworzenia f. wędkarskiego to dobry pomysł .wchodząc dzisiaj na forum chciałem znalesc propozycje gdzie i na jakie ryby mozna jechac na co biorą gzie mozna złapac okazy, a gdzie jest totalna kicha pozdrawiam czesc :!:
0 UP 0 DOWN
 
alferx 



Wiek: 51
Dołączył: 11 Cze 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-05-12, 16:48   

Załóż temat , zadaj pytanie to z pewnością ktoś Ci odpowie.
0 UP 0 DOWN
 
błaszczu 



Wiek: 45
Dołączył: 01 Maj 2007

UP 0 / UP 2


Skąd: sie biora dzieci

Wysłany: 2007-05-13, 10:48   

LiscLisc napisał/a:
Prosze sie zadeklarować pod moim postem kto by mógł udzielać sie, dawac rady. Pytanie do Moda czy musi być wędkarz z kartą aktualną? :D :D
masz 14 lat łapiesz pewnie ze 3 lata i powiedz mi co ty mozesz wiedziec na temat ryb i jakie rady dawac masz jakies osiągnięcia w tym temacie moze jakies fotosy dodasz na forum z rybkami he he :-P
0 UP 0 DOWN
 
błaszczu 



Wiek: 45
Dołączył: 01 Maj 2007

UP 0 / UP 2


Skąd: sie biora dzieci

Wysłany: 2007-05-13, 10:57   

sadam86 napisał/a:
jestem nowym uzytkownikiem forum pomysł stworzenia f. wędkarskiego to dobry pomysł .wchodząc dzisiaj na forum chciałem znalesc propozycje gdzie i na jakie ryby mozna jechac na co biorą gzie mozna złapac okazy, a gdzie jest totalna kicha pozdrawiam czesc :!:
pamiętaj ze ryba bierze zawsze tylko nie zawsze na to samo i w tym samym miejscu,wazna sptawa to dobranie zestawu na dana pore roku i najwazniejsza sprawa trzeba się nauczyc czytac rzeke wiedziec gdzie w danej porze roku zbieraja sie ryby i jaki przyjmuja pokarm ale na to trzeba kilku lat obserwacji i jak to juz bedziesz wiedział to karzda twoja wyprawa napewno sie nie skaczy o kiju
0 UP 0 DOWN
 
AgaNiunia 



Wiek: 42
Dołączyła: 17 Kwi 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-05-29, 19:24   

Od małego uwielbiałam jeździć na ryby, to idealny odpoczynek od zgiełku miasta...
Ale mój mąż mnie nie chce zabierać, bo nie zamyka mi się buzia i płoszę ryby-no co ja poradzę, że nie potrafię milczeć :(
0 UP 0 DOWN
 
Kaspersky 


Wiek: 36
Dołączył: 10 Cze 2005

UP 15 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2011-01-12, 18:35   

Doskonale pamiętam ten temat. Wiedziałem, że inicjatywa umarła, ale nie sądziłem że już blisko 3 lata temu ;)

Oficjalnie odgrzebuję temat! :P

Jako, że kilka osób z młodszego pokolenia dorosło i już zapewne zatroszczyło się o wyrobienie karty wędkarskiej, chciałbym znowu wrzucić temat na wokandę ;)

Jestem gorącym zwolennikiem założenia działu "wędkarstwo" na forumbrzeg.pl!

Prosiłbym wszystkich:
- chętnych do dzielenia się wiedzą w takim dziale,
- aktywnych wędkarzy z kartą wędkarską,
- aktywnych wędkarzy, którzy powiedzmy przed wakacjami kartę wyrobią,
... o rzeczowe, krótkie zgłaszanie się!


Jestem chętna/chętny wziąć udział w tym małym przedsięwzięciu! ;)

Sam łapię już od blisko 10 lat. Miałem dwa lata przerwy ale wracam do korzeni ;)

Z tego co wiem, to przy PZW działa szkółka wędkarska dla juniorów i kadetów, jednak zajmuje się przede wszystkim wędkarstwem spławikowym.

Zatem powstańcie spining'iści oraz inni, nie zrzeszeni, a chcący pogadać, wymienić się literaturą czy wreszcie razem wyskoczyć nad wodę!

Jeżeli będzie odpowiednia liczba chętnych, to jestem gotów założyć stowarzyszenie/klub, które trochę by usystematyzowało nasze poczynania :)
0 UP 0 DOWN
 
Barton Fink 



Wiek: 113
Dołączył: 24 Sty 2009

UP 22 / UP 9



Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2011-01-13, 03:07   

Jestem za !!! Już kiedyś o tym pisałem żeby założyć dział wedkarstwo, jednak w odpowiedzi napisano mi że jest zbyt małe zainteresowanie.Wiem jednak że w Brzegu jest wielu wędkarzy w różnym wieku i taki wątek by sie przydał wyodrębniony jak np. Harcerstwo, które łatwo znaleźć w dziale .. Hobby. Wędkarstwa jednak juz nie ma, trzeba szukać w porozbijanych postach co do przyjemności nie należy. Sam jestem wędkarzem od ponad 20 lat i chętnie powymieniałbym się wiadomościami i doświadczeniami w takim właśnie dziale :) . Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony przez Barton Fink 2011-01-13, 03:08, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
bandit 
Grzegorz



Wiek: 41
Dołączył: 13 Wrz 2007

UP 7 / UP 3


Skąd: Brzeg/Leeds

Wysłany: 2011-01-13, 09:58   

Aby podkręcić wam atmosferę to wrzucak kilka zdjątek.


Szczupak który zapewnił mi zajęcie drugiego miejsca na zawodach spiningowych

82 centy i 4100 gramów :






I to co cieszy najbardziej, zwracanie wolnosci :







ogólnie moje metody połowu to :

-spinn
-tyczka
-feeder

Muszkarstwo mnie nie interesuje jak narazie.

Również jestem za utworzeniem działu wędkarstwa.

Jesli nie doszło by do utworzenia to zainteresowanych zapraszam na pw.

Pozdrawiam
0 UP 0 DOWN
 
jackass841 

Wiek: 39
Dołączył: 31 Sie 2009

UP 20 / UP 0



Wysłany: 2011-01-13, 19:17   

ja takze jestem za.wedkuje juz od paru lat i byloby fajnie gdyby powstal taki dzial.chetnie podzielilbym sie wiedza na temat ciekawych miejscowek.
0 UP 0 DOWN
 
lippek2505 
WYGINAM ŚMIALO CIAŁO


Wiek: 39
Dołączył: 09 Wrz 2008

UP 13 / UP 25



Wysłany: 2011-01-13, 19:52   

alferx napisał/a:
Ja dotąd o wędkowaniu nie było wspomniane ani raz, a tu pojawił się LiscLisc i proponuje dział Wędkarstwo. Oczywiście jeżeli będzie zainteresowanie, dużo postów o wędkowaniu w offtopiku, to dział zostanie stworzony i tematy tam przeniesione.

Jak na razie o wędkowaniu jest temat jeden - "Propozycja działu Wędkarstwo".


oj bylo juz wspominane :!: sam o tym wspominałem jezeli juz :idea: a tak poza tym to uwazam to za swietny pomysł i pewny jestem ze by sie rozkrecilo z czasem dobrze..... wielu wedkarzy by napewno zagladało na forum w dziale wedkarstwo zeby zobaczyc jakies newsy z okolic brzegu co gdzie i jak ... w tym ja napewno... jestem za zalozeniem działu :wink: moze teraz sie w koncu uda :twisted:
0 UP 0 DOWN
 
lippek2505 
WYGINAM ŚMIALO CIAŁO


Wiek: 39
Dołączył: 09 Wrz 2008

UP 13 / UP 25



Wysłany: 2011-01-13, 20:12   

błaszczu napisał/a:
masz 14 lat łapiesz pewnie ze 3 lata i powiedz mi co ty mozesz wiedziec na temat ryb i jakie rady dawac masz jakies osiągnięcia w tym temacie moze jakies fotosy dodasz na forum z rybkami he he


jesli ktos chce dział to musi być mistrzem swiata w tej dziedzinie :?: chyba nie to chodzi.....
ale widze błaszczu że Ty masz temat ogarniety doskonale to moze Ty sie pochwalisz jakimiś "fotosami" z rybkami :wink:
0 UP 0 DOWN
 
lippek2505 
WYGINAM ŚMIALO CIAŁO


Wiek: 39
Dołączył: 09 Wrz 2008

UP 13 / UP 25



Wysłany: 2011-01-13, 20:15   

błaszczu napisał/a:
pamiętaj ze ryba bierze zawsze

i z tym tez sie nie zgodze bo tak nie jest :shock:
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: dzial, nowy, wedkarstwo


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 33
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu