Brawa należą się nie tylko całej drużynie, ale rónież poszczególnym zawodnikom...
Bart - brawa za ambicje , walkę na boisku.. Qiero - piękne ze 3 trójeczki (o ile sie nie mylę)... Pafcio ładnie skakał do piłki na zbiórkach..
dla Sikasa - oczywiście za subiektywny całokształt oraz pozostałym zawodnikom którzy przyczynili się niewątpliwie do zwycięstwa
Fajnie żeście chłopaki zagrali !
Gratulacje należą sie również Żabie, który wczoraj powalał swą celnością za "3" , oddalając Piomar zdecydowanie... Nawet - jak widać - skuteczność Maćka nie pomagała.. choć był on jednak b.dobrze kryty przez Daniela.
Cała drużyna WSHE zmobilizowała się, celnie trafiała, co dało w rezultacie wysokie zwycięstwo
Na tylu meczach byłam o reszcie niestety nie mogę nic napisać - pozdrawiam!
I życzę powodzenia w dzisiejszych rozgrywkach !
QRB Trafika - Latający Cyrk Monthy Pytona 78:44 (18:7, 17:12, 19:13, 24:12)
QRB Trafika: Sławomir Sikora*26, Bartosz Wańczyk 20, Ryszard Dzwonek 11, Paweł Pacuła 10, Przemek Kielman 7, Paweł Kawecki 4, Maciej Andros
LCMP: Mateusz Kawarski 14, Konrad Lin 11, Szymon Kawarski 7, Dariusz Szeniszewski 7, Wacław Nowicki 5
Piomar: WSH-E Basket 54:103 (9:12, 18:26, 20:33, 7:32)
Piomar: Maciej Stępień 19, Jacek Pociecha 19, Wojciech Drozd 12, Grzegorz Trzyszka 4, Marek Soroka
WSH-E: Łukasz Marciniak 37, Daniel Gaj*28, Przemysław Sempik 15, Wiktor Nowacki 13, Rafał Kuczyński 10
Gniotpol Basket Team - Mysłek-Optident 62:50 (11:9, 14:15, 14:10, 23:16)
Gniotpol: Grzegorz Jarosławski 18, Marcin Kucharski 16, Krzysztof Pachołek 15, Radosław Sosnówka**6, Robert Dzikiewicz 4, Krzysztof Kołodziejczyk 3, Grzegorz Stefański
Mysłek: Artur Zagórski 19, Kamil Duliniec 12, Adam Adamczyk 7, Filip Kołęcki 7, Tomasz Duliniec 5
Grupa B
OKiR Grodków - Lewin Brzeski Team 49:38 (8:8, 14:9, 17:13, 10:8)
Grodków: Wojciech Suchorowski*17, Paweł Ścigała 11, Grzegorz Bankiewicz 9, Rafał Gajewski 8, Artur Wójtowicz 4
Lewin: Bartosz Tadla 14, Mateusz Łazor 10, Marek Monkiewicz 8, Marek Lewandowski 4, Łukasz Łosiowski 2
QRB Trafika - Latający Cyrk Monthy Pytona 78:44 (18:7, 17:12, 19:13, 24:12)
QRB Trafika: Sławomir Sikora*26, Bartosz Wańczyk 20, Ryszard Dzwonek 11, Paweł Pacuła 10, Przemek Kielman 7, Paweł Kawecki 4, Maciej Andros
LCMP: Mateusz Kawarski 14, Konrad Lin 11, Szymon Kawarski 7, Dariusz Szeniszewski 7, Wacław Nowicki 5
Piomar: WSH-E Basket 54:103 (9:12, 18:26, 20:33, 7:32)
Piomar: Maciej Stępień 19, Jacek Pociecha 19, Wojciech Drozd 12, Grzegorz Trzyszka 4, Marek Soroka
WSH-E: Łukasz Marciniak 37, Daniel Gaj*28, Przemysław Sempik 15, Wiktor Nowacki 13, Rafał Kuczyński 10
Gniotpol Basket Team - Mysłek-Optident 62:50 (11:9, 14:15, 14:10, 23:16)
Gniotpol: Grzegorz Jarosławski 18, Marcin Kucharski 16, Krzysztof Pachołek 15, Radosław Sosnówka**6, Robert Dzikiewicz 4, Krzysztof Kołodziejczyk 3, Grzegorz Stefański
Mysłek: Artur Zagórski 19, Kamil Duliniec 12, Adam Adamczyk 7, Filip Kołęcki 7, Tomasz Duliniec 5
Grupa B
OKiR Grodków - Lewin Brzeski Team 49:38 (8:8, 14:9, 17:13, 10:8)
Grodków: Wojciech Suchorowski*17, Paweł Ścigała 11, Grzegorz Bankiewicz 9, Rafał Gajewski 8, Artur Wójtowicz 4
Lewin: Bartosz Tadla 14, Mateusz Łazor 10, Marek Monkiewicz 8, Marek Lewandowski 4, Łukasz Łosiowski 2
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie możesz załączać plików na tym forum Możesz ściągać załączniki na tym forum