Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Miejsca do spotkań intymnych
Autor Wiadomość
Emi 
...beautiful life... :D



Wiek: 36
Dołączyła: 23 Kwi 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2005-05-02, 13:53   

to juz od was zalezy co wyjdzie...
0 UP 0 DOWN
 
Tymon 



Wiek: 39
Dołączył: 19 Kwi 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2005-05-02, 16:43   

Paulina a skąd moją siostre znasz. Może załatwisz jej numer dla kolegi albo bedziesz mi zdawała relacje co ona tam w szkole wyprawia
0 UP 0 DOWN
 
Devon 


Wiek: 38
Dołączył: 28 Kwi 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2005-05-02, 16:45   

stadion

jak swojego czasu biegałem
to przyłapałem jedna parke :) :)
0 UP 0 DOWN
 
warlike 


Zaproszone osoby: 4
Wiek: 42
Dołączył: 23 Kwi 2005

UP 12 / UP 2



Wysłany: 2005-05-04, 14:18   

Ostatnio jak poszedłem na ognisko do znajomych to przypomniało mi się kilka fajnych miejsc...Wszystkie w obrębie Pawłowa (wkońcu tam mieszkam więc po co gdzieś daleko latać) "kaziuchy"-czyli staw troche za Pawłowem z każdej strony obrośnięty krzakami dojazd tylko z jednej strony wązką drogą obok stawu mała polanka...naprawde super miejsce...
0 UP 0 DOWN
 
Paulina
[Usunięty]


UP 0 / UP 0



Wysłany: 2005-05-05, 16:05   

haha..Ania jest baaaardzo grzeczną uczennicą I LO i kapować nie będe....:P
 
Dawid 
Nie jestem sam. :D



Wiek: 40
Dołączył: 21 Kwi 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2005-05-06, 21:48   

Apropo tematu. To jednym z wyjątkowych miejsc, które zawsze bedzie na czołowej pozycji dla mnie jest las. Zaciszne miejsce gdzie można poskładać i uspokoić myśli. Często napotykając tam leśnych mieszkańców.(Mam na myśli zwierzynę leśną, sarny, dziki ii wszystkie występujące w Polskich lasach stworki:)). Las bardzo uspokaja. Kolor zielony wpływa bardzo dobrze na wzrok, patrząc się w dal i widząc zieleń oczy odpoczywają. Prosto mówiąc "dobrze im". Las kryje za sobą tajemniczy urok ma swoje prawa i niezwykłą historię. Każy inną, i niepowtarzalną. Nie ma w lesie dwóch miesjc takich samych choć na pozór może jest to nie do końca prawdziwe stwierdzenie. c.d.n. bo przyszedł ktoś ważny
0 UP 0 DOWN
 
butters



Dołączył: 30 Kwi 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2005-05-07, 11:06   

Las? W Brzegu nie ma lasu :roll: Chyba, że masz na myśli park wolności, który letnimi wieczorami i nocami jest chyba najniebezpieczniejszym miejscem w naszym mieście... Ale na dzienne spacery jest jak najbardziej OK :wink:
0 UP 0 DOWN
 
Dawid 
Nie jestem sam. :D



Wiek: 40
Dołączył: 21 Kwi 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2005-05-07, 13:05   

Naturalnie nie ma lasu w Brzegu, ale nie przeszkadza przecież wyjazd za miasto, osobiście jeżdże w dość odległe tereny mojego dzieciństwa stąd może fascynacja zielenią i lasami:), a czy parki sa niebezpieczne, grunt to nie znaleść się w niewłaściwym miejscu o niewłaściwej porze :?
0 UP 0 DOWN
 
Paulina
[Usunięty]


UP 0 / UP 0



Wysłany: 2005-05-08, 21:31   

ja też lubie las....mam miłe wspomnienia jak widze las z sosnami, świerkami i innymi iglakami, bo kojarzy mi się to z dzieciństwem i wakacjami :)
 
Wojtek136 



Wiek: 43
Dołączył: 04 Maj 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2005-05-12, 01:25   

[ Dodano: 2005-05-11, 23:35 ]







Impreza

To wręcz standardowe tło męskich marzeń erotycznych. Gromada znajomych, muzyka, alkohol, powietrze wypełnione hormonami. Pójdziemy kochanie do tamtego pokoju, dobrze? Ale przecież ktoś może wejść! - to pierwsza nasza logiczna odpowiedź. - Spokojnie, będzie szybko. No i jak?

Winda

Z parteru na dziewiąte piętro to jakieś 27 sekund. Szybko to policzył. A przed wejściem do windy już wyobraził sobie błyskawicznie podnoszoną sukienkę. A jak winda zatrzyma się na czwartym?

Kino

W kinie jest ciemno, a na poranne seanse nie przychodzi prawie nikt. Siądziemy, kochanie, z tyłu, dobrze? Jeszcze nie skończyły się reklamy, a jego ręka już ląduje na naszych udach. Początkowo to nawet przyjemne. Nawet bardzo. Ma tak zwinne palce... A jeśli jednak ktoś to widzi? Podobno w kinach są kamery! I co? Nasze zdjęcia w internecie?

Przymierzalnia

Zasłona stanowi wątpliwą zaporę przed wzrokiem i słuchem innych klientów i ekspedientek. W dodatku na ścianie jest lustro, w którym można się zobaczyć od stóp do głów. I jeszcze ta świadomość, że w każdej chwili może tu ktoś zajrzeć. Jego to oczywiście dodatkowo podnieca. Już samo przymierzanie bielizny w takim miejscu jest krępujące, a co dopiero TO...

Samochód

Przyciemniona uliczka, osiedlowy parking, droga za miastem. Na tylnym siedzeniu jest co prawda przyjemniej niż na gołej ziemi, ale trochę ciasno. Samochód zaraz zacznie się huśtać i hałasować. To może dobre dla nastolatków, którym "starzy" znowu nie chcą zostawić "wolnej chaty". No, wyjątkowo latem, na wakacyjnym wyjeździe mogę się zgodzić.

Ławka w parku

Ławka jest osłonięta drzewami, co dla naszego faceta jest wystarczającym argumentem. Przecież nikogo tu nie ma. A jak będzie szedł, to usłyszymy. A jak nie usłyszymy? Spalę się przecież ze wstydu! A tak bardzo chcę się z nim kochać...
0 UP 0 DOWN
 
KS 
.rześka osóbka.



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 38
Dołączyła: 24 Kwi 2005

UP 18 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2005-05-25, 22:36   

Świetne są wypady po za miasto - na łonie natury , zwłaszcza do 'spotkań intymnych' jak pisze w temacie... tylko przyroda i 'my'... coś faknastycznego! Tym bardziej po męczących
udrękach dni powszednich, taka wyprawa, izolacja jest bardzo miła i relaksująca :)
Mmmm....
0 UP 0 DOWN
 
Angel 
carpe diem !



Wiek: 47
Dołączyła: 27 Kwi 2005

UP 29 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2005-05-29, 13:44   

wojtek 136 hmmmmm <serduszko>


No było to bardzo dawno i do tego nie z męzem hehe, jak poszłam z facetem gdiześ za strzelnicę i jeszcze dalej ,,,,,,,no bynajmniej cisza,,,,,,,pusto nikogo........Było lato,,,,,my naguccy.....Nagle nad naszymi głowami przechodzi wędkarz i mówi "Szcześć Wam Boże",a my nakrywając szybko co się da odpowiedzielismy "Bóg zapłać " Do końca zycia niezapomna jaka byłam czerwona............. :oops:
A kiedyś w Wigilię w parku............................ :censored2: :censored2:
0 UP 0 DOWN
 
KS 
.rześka osóbka.



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 38
Dołączyła: 24 Kwi 2005

UP 18 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2005-05-30, 12:59   

Hehe, dobra historia... ale nie chciałabym się znaleść w takiej sytuacji ;)
0 UP 0 DOWN
 
krakowiak 



Wiek: 41
Dołączył: 01 Maj 2005

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2005-05-31, 14:08   

Najlepiej mieć duży srebrny samochód :wink:
0 UP 0 DOWN
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2005-05-31, 14:10   

Ford gówno wort :mrgreen:

:offtopic:
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: do, intymnych, miejsca, spotkan


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 33
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu