Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Dziura na drodze? Powalone drzewo? Sąsiad który pali opony w domowym piecu?
Napisz do nas na adres forumbrzeg@forumbrzeg.pl a zajmiemy się każdą sprawą.
Informacja na temat zadań inwestycyjnych w ramach RPO
Autor Wiadomość
blaster 



Zaproszone osoby: 10
Wiek: 39
Dołączył: 26 Kwi 2006

UP 138 / UP 192


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-02-12, 18:57   

radek w a czytales ile to lodowisko wraz z przbudowa basenu ma kosztowac??
0 UP 0 DOWN
 
Bartek T. 
poszukiwacz



Wiek: 43
Dołączył: 23 Wrz 2006

UP 161 / UP 140


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-02-12, 22:55   

Naczelna PP-B napisał/a:
No, chyba, że radni nie uchwalą wkładu własnego w budżecie w ramach - ostatnio trendy powiedzenia wśród paru radnych - "zaciskania pasa" , a wtedy i owszem - projekt może zostać niezrealizowany (w przypadku jego pozytywnego rozpatrzenia przez UE)
No, chyba, że się mylę - wtedy proszę mnie poprawić

Czyli coś tam radni do powiedzenia mają? A jak było widać po poprawce dot. kultury i jeden radny "coś może".
Problem w tym, ze ja nie przepisałem i umieściłem tego w internecie żeby coś uwalić. umieściłem ,bo wiem, że nigdzie indziej tego nie ma, a to dość ciekawy materiał, nie uważa Pani? No przynajmniej ja zauważyłem, że gdzie tego nei wyciągnę wzbudza spore zainteresowanie.
A co do projektów to prawie ze wszystkim się zgadzam, z tym, ze jak Rada "uwali" jakiś projekt i nie zostanie on zapisany w budżecie to nie ma możliwości żeby przeszedł procedurę konkursową.
0 UP 0 DOWN
 
Naczelna PP-B 



Wiek: 50
Dołączyła: 31 Sie 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-02-12, 23:01   

Bartek T. napisał/a:

Problem w tym, ze ja nie przepisałem i umieściłem tego w internecie żeby coś uwalić. umieściłem ,bo wiem, że nigdzie indziej tego nie ma,


Zgadzam się ze wszystkim, co Pan napisał.... tyle tylko, że chciałam to przejrzeć jeszcze raz, a tam... :o www.tyczynski.pl - zhackowane! :shock:

PS. Proszę to jakoś naprawić....plizzz
Ostatnio zmieniony przez Naczelna PP-B 2007-02-12, 23:02, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Radek W. 



Wiek: 49
Dołączył: 21 Wrz 2005

UP 5 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-02-13, 22:36   

blaster, no pewnie że czytałem, cena inwestycji 20 150 000, wkład własny 15 % plus zapewne wydatki niekwalifikowalne, czyli 3 025 500 złotych, a ja grzecznie się pytam sie kiedy będzie szansa lodowisko i rozbudowę tzw. aquaparku (bo on park to jest tylko z nazwy) całoroczne za 3 miliony złotych w tym mieście? OPdpowiedź - NIGDY, bo kiedy wygaśnie perspektywa finansowa 2007-2013 to juz tak piknie nie będzie z dotacjami a na pewno nie przejdzie juz numer, żeby dofinanasowanie z EFRR wynosiło 85%. Bede już biedniejsi od nas czeklai w kolejce po fundusze UE. Co się zrobi teraz to sie zrobi teraz, a jutro będzie futro.
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: informacja, inwestycyjnych, na, ramach, rpo, temat, zadan


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 22
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu