Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
I-net system w Brzegu?
Autor Wiadomość
leon1 

Wiek: 36
Dołączył: 05 Lut 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-02-05, 08:56   I-net system w Brzegu?

Czy ktoś korzysta z usług lokalnego dostawcy internetu i-net system w Brzegu (siedziba na ul. Zamkowej). Ostatnio dostałem do domu ich ulotkę, która wyglądała interesująco, najtańszy net za 40 zł przy umowie na rok ! i dają jeszcze prezent za podłączenie (drukarka lub pendrive).
Zastanawiam się tylko jak działa ten ich internet, tj. czy nie ma jakichś częstych awarii, przerw itp.
Jak ktoś korzysta lub korzystał z ich usług to proszę o rekomendacje.

ps. obecnie mam Neo i chętnie bym się ulotnił
0 UP 0 DOWN
 
aghta 



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 41
Dołączyła: 01 Lip 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-02-05, 09:06   

obecnie korzystam z usług i-netu chyba już od 2 lat (dokladnie nie pamietam)i bardzo sobie chwale.
Czasami zdarzały sie momenty, że nie bło internetu ale godzinke moze wiecej, ale nie dłuzej, przez ostatnie miesiące cały czas dziala sprawnie.
Dodatkowym atutem jest to, ze im dłuzej jestes uzytkownikiem, podwyższają transfer, nie zmieniając ceny.
A co do prezentow, hmm...jak ja podpisywałam umowe, nic nie dawali, heh, zaczyna sie bardziej zacieta walka o klienta;)
0 UP 0 DOWN
 
bartoszek 


Wiek: 35
Dołączyła: 30 Gru 2006

UP 1 / UP 0



Ostrzeżeń:
 4/4/6
Wysłany: 2007-02-05, 09:41   

Pozdrawiam uzytkownika Leona1 <nie żebym coś sugerował>, ale pierwszy post, rejestracja już dziś i od razu inecik w temacie.... Ale to prawda zaczyna się walka o klientów TPsy, ale bardzo się z tego cieszę :D :D

Pozdrowienia dla 3vnetu :D i inet też :D
0 UP 0 DOWN
 
franco 

Wiek: 49
Dołączył: 23 Lis 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-02-05, 12:29   

i-net !?
nie polecam nikomu, przez rok czasu się z nimi użerałem i co rusz jakieś problemy, a to krótka przerwa, a bo to wyładowanie napięcia, a bo to tepsa nas blokuje, a bo to była burza itp, itd.

Już lepiej zostać w Tepsie i zaczekać na prawdziwą konkurencję.
0 UP 0 DOWN
 
GalleK 


Wiek: 39
Dołączył: 28 Lis 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-02-05, 14:57   

Ja zadnych problemow nie mam, czasami jak cos przerywa to do nich dzowie i po chwili juz jest w porzadku.
Za 60zł jest 512/256 od 12 do 24 godziny
a od 24 do 12 transfer jest 1024/256.
Nie ma żadnych limitów.
Internet mam od nich od 2 lat, wczesniej mialem tepse co było kompletną porażką.
0 UP 0 DOWN
 
aghta 



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 41
Dołączyła: 01 Lip 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-02-07, 12:55   

leon1 napisał/a:
dają jeszcze prezent za podłączenie (drukarka lub pendrive).


A ja muszę jeszcze raz stwierdzić, że nadal sympatycznie współpracuje mi się z i-netem, od kiedy jakies 2 dni temu dowiedziałam się z forumbrzeg o promocji, i mały kontakcik z i-netem i mam nowiutką drukareczkę. I nawet nie musiałam być nowym użytkownikiem, wystarczy że bylam przedłużyć umowę.
Jak widać z i-netem same korzyści, oby tak dalej:D
Ostatnio zmieniony przez aghta 2007-02-07, 12:56, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
rw11 


Wiek: 53
Dołączył: 01 Lut 2006

UP 0 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-05-09, 13:33   

No tak, czymś trzeba zrekompensować słabe usługi więc drukareczka za free :P
Ostatnio zmieniony przez rw11 2007-05-09, 13:34, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
maciek 
:->


Wiek: 31
Dołączył: 29 Sie 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Michałowice

Wysłany: 2007-05-09, 17:01   

No wiesz ostatni post był w lutym. Ale jak w temacie ja mam z 3vnet i fajny net a za instalacje zapłaciłem 2 razy mniej niż w inecie.
0 UP 0 DOWN
 
proplayer 

Wiek: 43
Dołączył: 13 Maj 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-05-13, 13:15   

W Michałowicach to masz łącze radiowe, gdzie praktycznie płaci się za sprzęt, który się kupuje.
Na łączach kablowych płaci się 10zł za instalację.
W radiówce, albo kupujesz na własnośc dobrej jakości sprzęt i masz umowę na czas nie określony, albo dostajesz za pół ceny, ale przeważnie wtedy umowa jest terminowa, albo dzierżawisz sprzęt i jak zerwiesz umowę oddajesz.
Inet się wycofał raczej z łącz radiowych i nie podpina nowych klientów na radiu już.
Co by nie mówić to jednak co łacze kablowe to kablowe- nawet jeśli to ma być z psiarni :D

A co do zadowolenia klientów-u każdego operatora są ludzie zadowoleni i nie zadowoleni :)
Jak ktoś jest nie zadowolony to sobie po prostu zmienia operatora, aby potem często żałować swojej decyzji, a czasem żałować straconego czasu z poprzednim operatorem :)
Niekórym się coś po prostu nudzi i muszą pomarudzić i coś zmienić-jak dziewczynę, która się znudziła :D

Wszedzię są czasem jakieś awarie lub tym podobne. Kwestia często przypadku.
Np. Netia przez ponad dwa miesiące miała problemy-najpierw miesiąc opóźnienia przy włączaniu sygnału nowym klientom, a przez kolejny miesiąc net działał na połowie prędkości, a jeszcze jak ktoś miał pecha to był co chwile rozłączany. Wiele osób rezygnowało wtedy z umowy, a miał być raj po oderwaniu się od tepsy :)
Ci bardziej cierpliwi lub wyrozumiali przeczekali problemy i teraz w miare to działa.

To samo tepsa po udostępniuniu łacz dla innych operatorów-zatkała się :)

Także wszędzie są jakieś problemy i lepiej po prostu wykazać trochę wyrozumiałości niż zaprzątać sobie głowę i nerwy jakimś internetem. Szkoda życia :D
0 UP 0 DOWN
 
kubut 
Antyreporter



Wiek: 31
Dołączył: 31 Maj 2006

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-05-13, 16:14   

Ja polecam Inet...co prawda zdarzająsie awarie ale to zgłaszasz i z p.ół godziny wszystko ok. Na trasfery nie narzekam bo w nocy sa podwojone, 40 złoty to nie duzo a net nie zamula jakos za bardzo. Polecam :)
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: brzegu, inet, system


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 29
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu