Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Studniówki 2007
Autor Wiadomość
Necia 
*zakręcony pechowiec*



Zaproszone osoby: 2
Wiek: 34
Dołączyła: 18 Kwi 2006

UP 24 / UP 8


Skąd: LA

Wysłany: 2007-02-02, 18:54   

martooha napisał/a:

z moich tajnych informacji ;) dowiedziałam się,że alkohol wnosili w reklamówkach,paskach,kurtkach,marynarkach...


No nie bardzo, bo panowie ochroniarze sprawdzali torebki i kurtki wiec chyba nic, ale wiem że parę sprytnych maturzystek :> miało 5 pod balowymi sukniami :P
0 UP 0 DOWN
 
Panna Nikt 


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Maj 2006

UP 2 / UP 0


Skąd: z piekła rodem

Wysłany: 2007-02-02, 19:03   

Necia napisał/a:
No nie bardzo, bo panowie ochroniarze sprawdzali torebki i kurtki wiec chyba nic, ale wiem że parę sprytnych
maturzystów wnosiło flaszki za paskiem i to nawet spore ilości ...hm...może mieli jakiś układ z panami ochraniarzami :?: :oczko:
Ostatnio zmieniony przez Panna Nikt 2007-02-02, 19:04, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Dalville 


Wiek: 34
Dołączył: 19 Gru 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-02-02, 19:47   

Necia napisał/a:
ale za to kelnerzy chętnie pomagali dostarczać % na sale :>


A jeszcze chętniej ten alkohol defraudowali:P Zdaje się, że osoby z mojego stolika które powierzyły swoje specyfiki kelnerom już ich nie zobaczyły:P

Ale, za to nauczyciele mieli na stole zdecydowanie za dużo alkoholu jak na swoje mizerne głowy; to i pożyczyliśmy 'co nieco':P
0 UP 0 DOWN
 
Agaj 

Wiek: 36
Dołączyła: 18 Sty 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-02-02, 21:53   

O tak! *Ja*,między innymi, jestem jedną z tych nieszczęsnych poszkodowanych.

Grr. Życzliwi panowie kelnerzy nie wywiązali się z jako takiego układu
i zarąbali mi znaczną część wieczornego *palącego* balastu :mrgreen:

Niniejszym oświadczam: Znajdę ich i skażę na patroszenie lub dekapitację.
Hy hy. Bezczelne rzezimieszki. :roll: :mrgreen:
0 UP 0 DOWN
 
Włóczykij 
Indianer



Wiek: 35
Dołączył: 09 Lis 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: z mnogości ech...

Wysłany: 2007-02-02, 22:10   

Ziomek napisał/a:
A mówiłeś, że będziesz prowadził, a tu druga para... :-P Tak dygałeś bez krawata? kiepsko... a tak ogólnie wnioskuję że kicha pfff... studniówka do 4 w zeszłym roku jakoś do 6 była :P


dla Twojej informacji poloneza nie tańczy się przez cały czas w jednym rzędzie. Po przejściu pierwszego dystansu następuje rozłam na dwie kolumny... z tego można wywnioskować, że skoro byłem w drugiej parze, to przy założeniu rozchodzenia się na prawo-lewo, musiałem znaleźć się na początku jednego z dwóch rzędów, które powstały, tym samym - "prowadziłem". Jeśli chodzi o opuszczenie studniówki, to ja wyszedłem o 5:20. Zespół przestał grać o 4:15, więc już nie było co robić więcej i wszyscy się porozchodzili.
0 UP 0 DOWN
 
Necia 
*zakręcony pechowiec*



Zaproszone osoby: 2
Wiek: 34
Dołączyła: 18 Kwi 2006

UP 24 / UP 8


Skąd: LA

Wysłany: 2007-02-02, 22:13   

Garuda napisał/a:
Zespół przestał grać o 4:15, więc już nie było co robić więcej i wszyscy się porozchodzili.

słyszałam że to wina nieprzyjemnej ochrony, która się czepiała pana basisty :x
0 UP 0 DOWN
 
Maga 



Wiek: 33
Dołączyła: 22 Kwi 2005

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-02-02, 22:15   

Garuda napisał/a:
dla Twojej informacji poloneza nie tańczy się przez cały czas w jednym rzędzie.


wiem jak się tańczy :P sama tańczyłam na moim komersie z nieco nie końca poinformowanym partnerem, który nie umiał dygać i bał się mnie złapać przy przechodzeniu pod "mostkiem" czy ja to się tam zwie... (jestem aż taka straszna, że ludzie się mnie boją dotknąć? ehhh...)
0 UP 0 DOWN
 
Baran 


Wiek: 35
Dołączył: 24 Kwi 2005

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-02-02, 22:17   

Necia napisał/a:
No nie bardzo, bo panowie ochroniarze sprawdzali torebki i kurtki wiec chyba nic,
Ale niektózy chcieli byc slepi :D razem wniosłem 5 ćwiartek :D i 3 0.7 wyciagnałem z okna <lol2>
Necia napisał/a:
słyszałam że to wina nieprzyjemnej ochrony, która się czepiała pana basisty :x
Nie wiem czyja wina ale miałem siłe wywijac do 7 rano na parkiecie :D Iiii te moje spodnie od gajeru wywijam wywijam i pach porwane <lol2> Sprawa Umywalki dzis została zakończona ;]
0 UP 0 DOWN
 
Maga 



Wiek: 33
Dołączyła: 22 Kwi 2005

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-02-02, 22:28   

Baran, ale się rozbestwiłeś na tej zabawie :P Spodnie porwane? uu... a w jakim miejscu? :>
Przynajmniej zostawisz coś po sobie w tej szkole dla potomnych... będziesz miał świadomość, że nowe pokolenie korzysta z zakupionej przez Ciebie umywalki, a nie wiesz kiedy pojawi się tam kolejna, możliwe, że dopiero za jakieś 50 lat... przejdziesz do historii... :P
0 UP 0 DOWN
 
Baran 


Wiek: 35
Dołączył: 24 Kwi 2005

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-02-02, 23:01   

Aha zapomniałem ;]
Serdeczne pzdr dla pana Kowalczyka organizatora studniówki 2007 w 1 LO , który krzyczał na mnie jak ranny bawół conajmniej jakby mu dziure w czole zrobił a nie przyczynił sie do upadku umywalki .
P.S. Od początku mówiłem ze zapłace , ze moja wina.
A Pan Kowalczyk chyba odbił sobie na mnie swoją wojskową karierę ( dokładnie tsunami zwane falą ) Jeszcze raz serdeczne pzdr
Mam nadzieje ze p. Kowalczyk zagląda na fb
0 UP 0 DOWN
 
Włóczykij 
Indianer



Wiek: 35
Dołączył: 09 Lis 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: z mnogości ech...

Wysłany: 2007-02-04, 13:25   

haha...Baran myślał, że jak włoży głęboko rękę w otwór umywalki, to wyciągnie królika. Oparł się chłopczyna o nią, a że jest "delikatnej" postury, to zerwał ją całą. Istnieje także inne wytłumaczenie, które mówi o tym, ze Baran pod wpływem wcześniej wypitych środków alkoholowych, zauważył w tej umywalce postać jednego z belfrów przez siebie znienawidzonych. Później nastąpiła niepohamowana żądzą bliższej rozmowy i stało się... a tak na marginesie, to ciekawy jestem kiedy w naszych domach zagoszczą filmy studniówkowe, bo przyznam otwarcie, że z chęcią pooglądałbym do jakich ekscesów dochodziło podczas niej... no i kiedy pojawią się zdjęcia, nie żebym pragnął oglądać się w lokalnej prasie, ale to zawsze miłe wspomnienia...
0 UP 0 DOWN
 
Agaj 

Wiek: 36
Dołączyła: 18 Sty 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-02-05, 04:34   

Garuda napisał/a:
ciekawy jestem kiedy w naszych domach zagoszczą filmy studniówkowe, bo przyznam otwarcie, że z chęcią pooglądałbym do jakich ekscesów dochodziło podczas niej...


Rrrrrety.
Ja ,natomiast, mam płonną nadzieję, że nie dostaniemy filmów możliwie jak najdłużej. Czuję pewien dyskomfort i podejrzewam, że kamera uchwyciła wiele przesiąkniętych nieprzyzwoitością momentów;p :mrgreen:

Muahaha. O ile kamerzysta postanowił zakończyć rejestrowanie hulaszczej zabawy wcześniej, o tyle mniej dane nam będzie ujrzeć pikantnych detali. :mrgreen:

Uh. W domu, rzecz jasna, już zapowiedziałam, że film studniówkowy oglądam najpierw ja; potem ewentualnie- po gorliwej i wnikliwej cenzurze- zezwolę na odpalenie płyty.
*złowieszczy śmiech*

:mrgreen: Hulaj duszo, hulaj!
0 UP 0 DOWN
 
Baran 


Wiek: 35
Dołączył: 24 Kwi 2005

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-02-05, 09:47   

Fiefiuro TY masz jzu w głowie Massey - Fergusson lewy gwint:P A ja przed Mamą nie będę ukrywał ze nie wszyscy bawili sie trzezwi , i dlaczego te umywalki sa takie miekkie? jade poloerowac dojcze lans bans felgi <lol2>
0 UP 0 DOWN
 
Maga 



Wiek: 33
Dołączyła: 22 Kwi 2005

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-02-05, 11:08   

Ale bieda... dalej nie ma waszych zdjęć... a tak chciałam się pośmiać :-P haaaa... wy w garniturkach :> byłoby na co popatrzeć :> no, ale niestety... :( myślałam, ze jak sobie pojadę, to szybciej je wrzucą a tu kupa...
0 UP 0 DOWN
 
Necia 
*zakręcony pechowiec*



Zaproszone osoby: 2
Wiek: 34
Dołączyła: 18 Kwi 2006

UP 24 / UP 8


Skąd: LA

Wysłany: 2007-02-05, 13:05   

Stary nie zasłużył na fotki hie hie hie :P
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: 2007, studniowki


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 34
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu