Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Wieżowce przy ul. Ofiar Katynia - Wasza opinia
Autor Wiadomość
krakowiak 



Wiek: 41
Dołączył: 01 Maj 2005

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2005-06-08, 18:36   

Zawsze lepiej niż na Szkolnej... :P
0 UP 0 DOWN
 
Tymon 



Wiek: 39
Dołączył: 19 Kwi 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2005-06-08, 19:22   

Ja bym się decydował na Skłodowską, sam niedaleko mieszkam. Jak dla mnie całkiem przyjemna okolica, park pod nosem, sklepów pełno, szkoła, przedszkole tak samo. Osiedle spokojne, w mieszkaniu będzie cicho, bo to chyba jest w głębi tych bloków. Tylko mieszkania chyba nie za duże są, no ale kwestia gustu i funduszy.
0 UP 0 DOWN
 
sync


Dołączył: 07 Cze 2005

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2005-06-08, 21:07   

Jeżeli chodzi o Ofiar Katynia to odradzam.Znam tamtejszych ludzi i NIE SĄ PRZYJAŹNIE NASTAWIENI DO OBCYCH.Pełno tam dresów,kiboli itp.. (ale to tak na marginesie).

Jeżeli chodzi o Skłodowską to Tymon ma racje, tak jest przeważnie spokojnie.
0 UP 0 DOWN
 
Wojtek136 



Wiek: 43
Dołączył: 04 Maj 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2005-06-08, 23:53   

Polecam Krzyzowice (tylko tam nie ma wiezowcow)... Mieszkalem tam kilka lat.

Czy ti jest na temat? yasiu
0 UP 0 DOWN
 
KS 
.rześka osóbka.



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 38
Dołączyła: 24 Kwi 2005

UP 18 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2005-06-09, 17:38   

to ja bym chyba wybrała Westerplatte... :roll:
0 UP 0 DOWN
 
hajdi 

Wiek: 38
Dołączyła: 18 Lip 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: brzeg

Wysłany: 2005-07-20, 19:46   !

hej ludzie!!! co wy bredzicie!!! mieszkam w wiezowcu na piwowarskiej i nie narzekam (to pare klatek dalej od ofiar katynia), jest całkiem sympatycznie, a kiboli i dresiarzy tam nie widziałam chociaz mieszkam tu juz pietnascie lat!!!! więc nie gadajcie ze to jest ciemna i nieprzyjemna ulica. a co do ziomali to są mili i sympatyczni. wiezowce są fajne przynajmniej duzo ludzi mozna poznac:).
0 UP 0 DOWN
 
ziomek002 


Wiek: 40
Dołączył: 04 Cze 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2005-07-23, 04:10   

krakowiak napisał/a:
Zawsze lepiej niż na Szkolnej... :P



Czemu? U nas jest calkiem super. Szkolna zaprasza nowych mieszkańców
0 UP 0 DOWN
 
sedzia DRED 
sir Rafcio



Wiek: 49
Dołączył: 01 Cze 2005

UP 3 / UP 0


Skąd: Zasiedmiogorogrod

Wysłany: 2005-08-12, 13:20   

też uważam że w wieżowcach jest fajnie
a co do Szkolnej to kiedys byla tam DŻUMA
teraz jest nowe młode pokolenie,które musi zmienić ten dziwny i zabrudziny obraz swojej okolicy
POZDRAWIAM
a mieszkałem kiedyś na Ofiar Katynia (wtedy to było jeszcze Obrońców Stalingradu-hehe) wtedy jeszcze nie bylo wieżowców - i było tam nudno-hehe
Teraz pewnie jest git-wesoło i skupisko miłych ludzików
[stuk] :jump: :> :jump: :brawo:
0 UP 0 DOWN
 
monisia2214

Dołączył: 03 Wrz 2005

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2005-09-03, 17:57   jednak westerplatte

JA JEDNAK ZDECYDOWAŁABYM SIE NA WESTERPLATTE PONIEWAZ JEST TAM SPOKOJNIE PRZECZKOLE ZARAZ OBOK I SZKOŁA TAK SAMO. I TO WCALE NIE PRAWDA ZE SAMI STARZY LUDZIE TU MIESZKAJA , JEST TAKZE DUZO MŁODZIEZY I DZIECI . A WIEM TO PONIEWAZ SAMA MIESZKAM NA TYM OSIEDLU JUZ 18 LATEK . WIEC POLECAM WESTERPLATTE
POZDRAWIAM
0 UP 0 DOWN
 
alprazomerck 
Mad Scientist



Wiek: 44
Dołączył: 24 Sie 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2005-09-05, 19:13   

sędzia DRED napisał/a:

a mieszkałem kiedyś na Ofiar Katynia (wtedy to było jeszcze Obrońców Stalingradu-hehe) wtedy jeszcze nie bylo wieżowców - i było tam nudno-hehe
Teraz pewnie jest git-wesoło i skupisko miłych ludzików


Kiedys tez tam mieszkalem i jak wybudowali wiezowce bywalo wesolutko a czasem..., pamietam wojny podworkowe z wiezowcami hehe, dzialo sie dzialo :D
0 UP 0 DOWN
 
Borut 


Wiek: 40
Dołączył: 28 Cze 2005

UP 4 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2005-09-05, 22:29   

polecam os. Westerplatte to kilka ulic w tym Westerplatte i Sklodowskiej oraz pare innych ale jest tu super blisko sklepy, duzy wybor, nocny, zabka, biedronka, niedaleko tez do lidla, park blisko, stadion, szkola, przedszkole, zlobek, a dlatych leniwych i nie zmotoryzowanych dobre polaczenie komunikacji miejskiej z centrum miasta. tu jest po prostu super
0 UP 0 DOWN
 
mefisto777 
mefisto777



Wiek: 43
Dołączył: 23 Lis 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-01-22, 18:38   

hehe popieram Boruta bo mieszkamy razem w tym samym bloku :P a i nie dodaL ze na wiosne sa organizowane "pikniki osiedlowe" w których bierze udział młodzież osiedlowa...o Boze ale propaganda:) hehe poważnie miłe sympatyczne osiedle :) polecam gorąco :D hehe Borut a my reklamujemy nasze osiedle czy co ?:D
0 UP 0 DOWN
 
gosiaczek86 
Male wredne i pyskate:P



Wiek: 37
Dołączyła: 19 Lip 2005

UP 2 / UP 1



Wysłany: 2006-01-22, 18:50   

hm mieszkalam na westerpalatte i nie zaluje fajnie tam bylo ;) a na ofiar katynia ... hm wszedzie daleko dajcie spokoj :P
0 UP 0 DOWN
 
sachmet 



Wiek: 33
Dołączyła: 27 Lis 2005

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-01-22, 20:41   

wiezowce przy Ofiar Kkatynia - no coz, sama tutaj mieszkam i nie narzekam. Choc najlepsze jest to, ze rano trzeba walic na gore do sasiada, by muzyke sciszyl. Ale to wyjatek. Poza tym tak straszycie tym towarzystwem - mysle, ze to kwestia przezwyczajenia. Wszystko w jak najwiekszym porzadku :)
0 UP 0 DOWN
 
Inez 
Mod na emeryturze ;)



Wiek: 46
Dołączyła: 15 Wrz 2005

UP 10 / UP 0



Wysłany: 2006-01-23, 08:52   

gosiaczek86 napisał/a:
hm mieszkalam na westerpalatte i nie zaluje fajnie tam bylo a na ofiar katynia ... hm wszedzie daleko dajcie spokoj

Jeśli chodzi o ciszę spokój i dobre miejsce dla dzieci to polecałabym przede wszystkim Skarbimierz Osiedle. Tam to dopiero jest cisza, po 20-tej nie spotkasz żywej duszy na osiedlu. Jak się tam przeprowadzaliśmy baliśmy się, że będzie dużo młodych, niegrzecznych nastolatków, ale jak do tej pory nic takiego nie miało miejsca. Z samochodem też nie ma problemu. Jedyny minus to odległość, bo wszędzie daleko :(
Jednak mieszkałam już na osiedlu południowym (okolice Słowackiego) i tam nie było za ciekawie, podobnie jak mieszkałam na Armii Krajowej i Morcinka. Nie wspominając już o Szkolnej, bo chyba tą ulicę znają wszyscy w Brzegu i to z nienajlepszej strony :wink: Wiosek końcowy, że podobnie jak inni poprę kadydaturę Westerplatte :)
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: katynia, ofiar, opinia, przy, ul, wasza, wiezowce


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 33
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu