Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
American Pie.
Autor Wiadomość
Cinek 
Boberek. :]



Wiek: 33
Dołączył: 31 Paź 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-01-02, 21:18   American Pie.

Chciałbym się dowiedzieć,co sądzicie o częściach 4 i 5 tego filmu. Porównując je do częsci pierwszej i drugiej nie są już takie same,to już nie jest to co kiedyś..
0 UP 0 DOWN
 
KtOŚ 
<--(x_x)-<<



Wiek: 37
Dołączył: 10 Kwi 2006

UP 18 / UP 25


Skąd: a domyśl się :P

Wysłany: 2007-01-02, 21:59   

Cytat:
Chciałbym się dowiedzieć,co sądzicie o częściach 4 i 5 tego filmu. Porównując je do częsci pierwszej i drugiej nie są już takie same,to już nie jest to co kiedyś..


te części zostały wydane juz tylko na video (nie było premiery kinowej)...przez co budżet filmu był mocno okrojony, wiec nie było stać na wynajęcie "starej gwardii"......a wiec nowy film jest tylko klimatem i wątkami powiązany ze starym filmem :)
0 UP 0 DOWN
 
Cinek 
Boberek. :]



Wiek: 33
Dołączył: 31 Paź 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-01-02, 22:07   

Ech,chciałoby się poczuć ten klimat starego American Pie. Wydaje mi się ,że teraz kolejne części ludzi oglądają ze względu na tytuł...
Ostatnio zmieniony przez smooth 2007-01-03, 10:44, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
draq 



Wiek: 32
Dołączył: 15 Kwi 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: stacja Brzeg

Wysłany: 2007-01-02, 22:21   

Cinek napisał/a:
Ech,chciałoby się poczuć ten klimat starego American Pie


to oglądnij stare części :wink: Nie mogą się powtarzać, niech nie robią serialu z AP :-P
0 UP 0 DOWN
 
Cinek 
Boberek. :]



Wiek: 33
Dołączył: 31 Paź 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-01-02, 22:30   

Wlaśnie przed sylwestrem robiłęm sobie maraton... :D
0 UP 0 DOWN
 
Sawka 
Diablica [;



Zaproszone osoby: 5
Wiek: 34
Dołączyła: 14 Lip 2006

UP 1 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-01-02, 23:21   

Cinek napisał/a:
5


Film boski :wink: Kto nie oglądał niech żałuje :D Zwłaszcza jedna scena była the best/mój smiech spowodował że o mało moje dvd się nie spaliło :lol: :lol:
0 UP 0 DOWN
 
Necia 
*zakręcony pechowiec*



Zaproszone osoby: 2
Wiek: 34
Dołączyła: 18 Kwi 2006

UP 24 / UP 8


Skąd: LA

Wysłany: 2007-01-03, 08:26   

nie widziałam jeszcze 4 ale mam 5 i po prostu jest super :D
0 UP 0 DOWN
 
draq 



Wiek: 32
Dołączył: 15 Kwi 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: stacja Brzeg

Wysłany: 2007-01-03, 15:29   

Czytając inne forum, to ludzie uważają AP 5 za najgorszą część:

Cytat:
Ostatnio dorwałem się di kolejnej już części przygód szalonych nastolatków. Ku mojemu zdumieniu nie odnalazłem tam praktycznie żadnego aktora, który grał w poprzednich częściach(oprócz zwariowanego tatusia Smile ). Po filmie mam mieszane uczucia... Fabuła niezła ale brakowało mi śmiesznych gadżetów 'ala AP 1,2,3,4. Co wy sądzicie o tym filmie?


i odpowiedź

Cytat:
Perypetie nastolatków przeżywających perypetie seksualne i sercowe, a przy tym bawiących się w dziwny sposób skarpetkami czy szarlotkami, są Wam zapewne znane. Mowa oczywiście, jeśli ktoś jeszcze nie skojarzył, o serii American Pie. Niedawno zdarzyło mi się obejrzeć piątą już jej odsłonę: American Pie. Naga Mila. I dziwię się sobie, że dotrwałem do końca...

"Piątka" koncentruje się na losach kolejnego ze Stifflerów. Stifflera jednak bardzo nietypowego, nieimprezującego, nierozprzestrzeniającego swojego nasienia na prawo i lewo, Stifflera wiernego swojej dziewczynie i cierpliwie czekającego aż jego ukochana będzie gotowa przeżyć swój pierwszy raz. Z tą cierpliwością, jednak trochę przesadziłem, bowiem Adamowi (bo tak ma ów chłopak na imię) dziewictwo trochę przeszkadza (głównie ze względu na kumpli). Ku jego uciesze dziewczyna godzi się na seks, jak się jednak można domyślać wszystko kończy się w starym, dobrym (?) stylu: Stiffler ląduje nagi na ulicy z prezerwatywą na przyrodzeniu. Nie wiem do jakich procesów myślowych doszło później w mózgu jego dziewczyny, faktem jednak jest, że dała mu ona wolną rękę na jeden weekend, kiedy chłopak może używać sobie do woli, bez żadnych konsekwencji dla związku. Błyskotliwe, nieprawdaż? W każdym bądź razie Adam Stiffler i jego koledzy jadą wziąć udział w "Nagiej mili", czyli biegu roznegliżowanych studentów i studentek, gdzie seks na pewno towarem deficytowym nie jest.

Jedyna rzecz, jaka potrafi przykuć na chwilę wzrok widza do ekranu, to wszechobecne nagie lub mocno roznegliżowane damskie ciała, ciała na dodatek niezgorsze. Poza tym cała produkcja to jedno wielkie dno. Denne, wręcz obrzydliwe dowcipy, denna fabuła. Wydawać by się mogło, że po American Pie: Wakacje nie może być już głupiej i gorzej. Okazuje się, że wyobraźnia twórców nie zna jednak granic i jak najbardziej może.

Film zdecydowanie odradzam, na szczęście nie trafił on do dystrybucji kinowej, jedynie na DVD. Myślę jednak, że każdy inny wybór na wieczorny seans przed telewizorem będzie lepszy niż American Pie. Naga Mila
0 UP 0 DOWN
 
Sawka 
Diablica [;



Zaproszone osoby: 5
Wiek: 34
Dołączyła: 14 Lip 2006

UP 1 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-01-03, 16:36   

Zależy co się komu podoba, mnie osobiście 5-ta część się podobała, niektóre momenty były naprawdę super/


draq napisał/a:
Ku mojemu zdumieniu nie odnalazłem tam praktycznie żadnego aktora, który grał w poprzednich częściach(oprócz zwariowanego tatusia Smile ).



A nie można mówić że film był zły tylko dlatego, że różni się jakimiś elementami od poprzednich, bo chyba o to chodzi- w sumie to jest zupełnie inny film!
0 UP 0 DOWN
 
Pecik 
alias...Wapniak :D



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 37
Dołączył: 25 Lis 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: pawłów

Wysłany: 2007-01-03, 20:11   

jest git gites :mrgreen: i nie ma co porownywac z pozostalymi czesciami :> bo wszystkie byly wypas :P
0 UP 0 DOWN
 
warlike 


Zaproszone osoby: 4
Wiek: 42
Dołączył: 23 Kwi 2005

UP 12 / UP 2



Wysłany: 2007-01-04, 05:10   

a msz 5 :lol: kiedy się moge przejść do Ciebie i pożyczyć Grzesiu :wink:
0 UP 0 DOWN
 
Jose33 

Wiek: 40
Dołączył: 06 Gru 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-01-04, 12:43   

Oglądałem częśc pierwszą i drugą-nic ciekawego-humor klozetowy.Następnych części nawet nie zamierzam oglądac:)
0 UP 0 DOWN
 
Włóczykij 
Indianer



Wiek: 35
Dołączył: 09 Lis 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: z mnogości ech...

Wysłany: 2007-01-04, 14:35   

Popieram Jose33, ten film to obrazowa parodia inteligencji człowieka. Czy wytłumaczy mi ktoś, co ludzie tak naprawdę widzą w tych produkcjach?
0 UP 0 DOWN
 
warlike 


Zaproszone osoby: 4
Wiek: 42
Dołączył: 23 Kwi 2005

UP 12 / UP 2



Wysłany: 2007-01-04, 15:18   

jest to parodia życia młodych ludzi a parodie są smieszne w większości. Zawsze lepiej śmiać się z kogoś niż z siebie i to pewnie nas śmieszy w sumie nie znałem jeszcze nikogo kto by się nie śmiał na tym filmie.
0 UP 0 DOWN
 
smooth 
wyrwany z kontekstu


Zaproszone osoby: 2
Wiek: 43
Dołączył: 21 Wrz 2006

UP 35 / UP 7


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-01-04, 15:25   

Garuda napisał/a:
Popieram Jose33, ten film to obrazowa parodia inteligencji człowieka. Czy wytłumaczy mi ktoś, co ludzie tak naprawdę widzą w tych produkcjach?



Czasem to wygląda jak parodia, a czasem jest to żenada jakich mało. Każdy film o młodzieży amerykańskiej stawia ich w świetle imbecylów bez wartości życiowych.
Żeby się pośmiać, trzeba troszkę dystansu.
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: american, pie


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 34
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu