Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Czy szybka jazda jest bezpieczna ?

Czy szybka jazda jest bezpieczna ?
Tak
37%
 37%  [ 18 ]
Nie
62%
 62%  [ 30 ]
Głosowań: 48
Wszystkich Głosów: 48

Autor Wiadomość
steve 
w.w.j.d??



Zaproszone osoby: 4
Wiek: 38
Dołączył: 25 Kwi 2005

UP 6 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-12-14, 22:28   

Kwiatuszek napisał/a:
Tak średnio na jeża Ci idzie :)


aha... to 2 od dzisiaj jeżdze jak prawo nakazuje...

smooth napisał/a:
steve, Kwiatuszek, offtopicom mówimy stanowczo NIE !!


steve i Kwiatuszek jak ladnie brzmi... :)

ale my offtopica nie robimy, ale rozmawiamy o szybciej jeżdzie i kierowcach :)

[ Dodano: 2006-12-14, 22:29 ]
Baran napisał/a:
kierowca szybki moim zdaniem jest lepszy od muła bo ma refleks skupia sie nad jazda a nie mysli o dup** marynie !


zgadzam się z tym... tylko z tą prędkością nie może przesadzać..
0 UP 0 DOWN
 
smooth 
wyrwany z kontekstu


Zaproszone osoby: 2
Wiek: 43
Dołączył: 21 Wrz 2006

UP 35 / UP 7


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-12-14, 22:30   

steve napisał/a:
ale my offtopica nie robimy, ale rozmawiamy o szybciej jeżdzie i kierowcach


chyba o dupie Maryni ..bez obrazy ale jak chcesz sobie z Kwiatuszkiem poflirtować to załóż ku temu wątek albo gg
0 UP 0 DOWN
 
Baran 


Wiek: 35
Dołączył: 24 Kwi 2005

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-12-14, 22:30   

steve to wiadomo ale mysle ze piesi powinni byc karani za wtargniecie na jezdnie ! najweselej jest gdy robia tak w zimie hamulce koła sie blokuja i lodowisko bo jakiejs babci sie spieszy !!!!
0 UP 0 DOWN
 
steve 
w.w.j.d??



Zaproszone osoby: 4
Wiek: 38
Dołączył: 25 Kwi 2005

UP 6 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-12-14, 22:34   

smooth napisał/a:
bez obrazy ale jak chcesz sobie z Kwiatuszkiem poflirtować to załóż ku temu wątek albo gg


e tam gadasz...

Baran napisał/a:
steve to wiadomo ale mysle ze piesi powinni byc karani za wtargniecie na jezdnie ! najweselej jest gdy robia tak w zimie hamulce koła sie blokuja i lodowisko bo jakiejs babci sie spieszy !!!!


no racja :/ w zimie jest najgorzej :/ ale co zrobisz jak wejdą Ci na pasy, a Ty w nich to kto ma przerąbane, oczywiście my... ale jak widzisz śniegu co raz mniej to nie trzeba się martwić na zapas :)
0 UP 0 DOWN
 
Baran 


Wiek: 35
Dołączył: 24 Kwi 2005

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-12-14, 22:47   

ale ślisko będzie , a ja bede miał 1 zime za kierownicą , juz we wro sie ostatnio przjechałem ale to ze swojej winy , 100 na blacie , mokra kostka 215 oponki hebel a tam slizg , reczny pulsacyjnie i sie zatrzymałem na pasie do skretu w lewo prawie na przejsciu dla pieszych !
poprostu fart ale człowieka sie uczy na błedach
0 UP 0 DOWN
 
KtOŚ 
<--(x_x)-<<



Wiek: 37
Dołączył: 10 Kwi 2006

UP 18 / UP 25


Skąd: a domyśl się :P

Wysłany: 2006-12-14, 23:50   

Baran napisał/a:
ale ślisko będzie , a ja bede miał 1 zime za kierownicą , juz we wro sie ostatnio przjechałem ale to ze swojej winy , 100 na blacie ,


gdzie jest 50 km/h........i gdzie tu głowa (jeszcze na kostce brukowej, która nawet na sucho jest śliska + szyny kolejowe, które też nie zwiększają przyczepności)

piszesz, ze przejechałeś 3 czy tam 4k kilometrów........ale to jest guzik.......to swoje doświadczenie to mozesz sobie postawić na półce i podziwiać (bez obrazy :P )......ale ty jeszcze jesteś na początku drogi, do bycia kierowcą.....nie trafiłeś jeszcze na naprawdę niebezpieczne warunki i czytając twoje wypowiedzi......muszę stwierdzić, ze ty albo nie rozróżniasz warunków ciężkich od łatwych.......albo to po prostu olewasz (co jest jeszcze gorsze) ......
0 UP 0 DOWN
 
Baran 


Wiek: 35
Dołączył: 24 Kwi 2005

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-12-14, 23:56   

KtOŚ napisał/a:
Baran napisał/a:
ale ślisko będzie , a ja bede miał 1 zime za kierownicą , juz we wro sie ostatnio przjechałem ale to ze swojej winy , 100 na blacie ,


gdzie jest 50 km/h........i gdzie tu głowa (jeszcze na kostce brukowej, która nawet na sucho jest śliska + szyny kolejowe, które też nie zwiększają przyczepności)

piszesz, ze przejechałeś 3 czy tam 4k kilometrów........ale to jest guzik.......to swoje doświadczenie to mozesz sobie postawić na półce i podziwiać (bez obrazy :P )......ale ty jeszcze jesteś na początku drogi, do bycia kierowcą.....nie trafiłeś jeszcze na naprawdę niebezpieczne warunki i czytając twoje wypowiedzi......muszę stwierdzić, ze ty albo nie rozróżniasz warunków ciężkich od łatwych.......albo to po prostu olewasz (co jest jeszcze gorsze) ......

wiem ze jestem na początku drogi, i nie zaczałem jezdzic jak kierowca z zielonym listkiem , tylko jak ktos kto posiada prawko dłuzej , powrócimy do tego tematu po zimie , warunki rozrozniam nie daje czadu na mokrym bo mam szerokie oponki a na nich nosi , KTOŚ a Ty tak duzo tk przejechałęs?
0 UP 0 DOWN
 
KtOŚ 
<--(x_x)-<<



Wiek: 37
Dołączył: 10 Kwi 2006

UP 18 / UP 25


Skąd: a domyśl się :P

Wysłany: 2006-12-14, 23:59   

Baran napisał/a:
, KTOŚ a Ty tak duzo tk przejechałęs?



swoje zrobiłem :P .......i to w przeróżnych warunkach........w tym nie raz szczeście/szybka reakcja* ratowały mnie przed kasacją auta......






* nie potrzebne skreślić
0 UP 0 DOWN
 
Sawka 
Diablica [;



Zaproszone osoby: 5
Wiek: 34
Dołączyła: 14 Lip 2006

UP 1 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-12-15, 15:03   

Garuda napisał/a:
Potwierdzam...
-"Baran zwolnij"
-"Baran możesz trzymać kierownicę?"


Jeszcze dodać "Baran, patrz przed siebie" :lol:
Przy okazji pozdro dla Garudy "Z tylnego siedzenia" :lol:

Baran napisał/a:
piesi powinni byc karani za wtargniecie na jezdnie


Tak? Ja szłam dzisiaj przez pasy z przepisami ale o mało by mnie pewna "czarna vectra" nie przejechała, co Ty na to, hmm....? :-P :P :wink:
0 UP 0 DOWN
 
Baran 


Wiek: 35
Dołączył: 24 Kwi 2005

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-12-18, 08:13   

Baran napisał/a:
piesi powinni byc karani za wtargniecie na jezdnie


Tak? Ja szłam dzisiaj przez pasy z przepisami ale o mało by mnie pewna "czarna vectra" nie przejechała, co Ty na to, hmm....? :-P :P :wink: [/quote]

Dobra Saw_woman tego nie komentuje ;]
hahahahhaha ;]
0 UP 0 DOWN
 
Włóczykij 
Indianer



Wiek: 35
Dołączył: 09 Lis 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: z mnogości ech...

Wysłany: 2006-12-18, 15:56   

Saw_woman napisał/a:
Tak? Ja szłam dzisiaj przez pasy z przepisami ale o mało by mnie pewna "czarna vectra" nie przejechała, co Ty na to, hmm....? :-P :P :wink:


jednak hipoteza się potwierdza, że kobieta na drodze jest niebezpieczeństwem dla innych :D pozdrawiam koleżankę "z przodu" - czyt. pilota :)
0 UP 0 DOWN
 
Qbass 
bass player



Zaproszone osoby: 4
Wiek: 35
Dołączył: 04 Paź 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-12-19, 15:49   

Baran, jak czytam twoje posty to mi sie wydaje ze ty nie masz wyobrazni... Ty jestes kierowca z zielonym listkiem ... masz prawko od kilku miesiecy, a uwazasz sie za króla kierownicy. To co miales ten przypadek na kostce potwierdza to, ze nie masz jeszcze duzego pojecia o jezdzie samochodem. Kierowca rajdowym zdarzaja sie wypadki, a Ty przejechales tylko 3-4 tys km..., Sa ludzie którzy jeżdza miesięcznie po 15 tys. km i więcej i oni maja wypadki, wiec dla mnie twoje uzasadnienie, ze przejechales aż 4 tys. km nie jest żadnym uzasadnieniem. Przeczytaj sam od poczatku swoje posty i przemysl to co robisz na drodze. To, ze ty mozesz sobie zrobić krzywdę to mnie wisi, ale jesteś zagrożeniem dla innych użytkowników drogi, czy dla innego kierowcy, rowerzysty czy pieszego. Pamietaj nie ma bezpiecznych samochodów są jedynie rozważni i bezpieczni kierowcy.
0 UP 0 DOWN
 
Baran 


Wiek: 35
Dołączył: 24 Kwi 2005

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-12-19, 17:02   

Qbass napisał/a:
Baran, jak czytam twoje posty to mi sie wydaje ze ty nie masz wyobrazni... Ty jestes kierowca z zielonym listkiem ... masz prawko od kilku miesiecy, a uwazasz sie za króla kierownicy. To co miales ten przypadek na kostce potwierdza to, ze nie masz jeszcze duzego pojecia o jezdzie samochodem. Kierowca rajdowym zdarzaja sie wypadki, a Ty przejechales tylko 3-4 tys km..., Sa ludzie którzy jeżdza miesięcznie po 15 tys. km i więcej i oni maja wypadki, wiec dla mnie twoje uzasadnienie, ze przejechales aż 4 tys. km nie jest żadnym uzasadnieniem. Przeczytaj sam od poczatku swoje posty i przemysl to co robisz na drodze. To, ze ty mozesz sobie zrobić krzywdę to mnie wisi, ale jesteś zagrożeniem dla innych użytkowników drogi, czy dla innego kierowcy, rowerzysty czy pieszego. Pamietaj nie ma bezpiecznych samochodów są jedynie rozważni i bezpieczni kierowcy.

Przeczytałęm swoje posty !
Nigdzie nie napisałem ze sie uważam za króla bo majac nawet 20 lat stazu nie mozna tak myslec!
Myśle ze jezdze pewnie i potrafie sie zachowac w awaryjnej sytuacji np. podczas awaryjnego hamowania nie wjezdzajac na jezdnie tylko na przeciwny pas kraweznik badz cos innego!
W momencie który opisałem potrafiłem sie zachować i nie skasowałem 4 aut w tym jednego kumpla!
I przejechałem 4 tys km narazie bezpiecznie w miarę i to mnie cieszy , czuje sie pewnie za kółkiem i daje 99 % ze jestem lepszy niz niedzielni kierowcy którzy nie czują auta jada 50 i nie kumają tego tematu! w piątek jade do niemiec dalej nabierac doświadczenia , Qbass masz wogle prawko ? to sie pochwal jak smigasz o ile je masz / chyba widzę ze albo ja jezdze ostrzej albo wszyscy forumowicze są grzecznymi szoferami!
0 UP 0 DOWN
 
Włóczykij 
Indianer



Wiek: 35
Dołączył: 09 Lis 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: z mnogości ech...

Wysłany: 2006-12-19, 17:17   

Baran napisał/a:
chyba widzę ze albo ja jeżdze ostrzej albo wszyscy forumowicze są grzecznymi szoferami!


...albo zdarza się im także jeździć "ostrzej", tylko się tym nie chwalą... :P
0 UP 0 DOWN
 
Baran 


Wiek: 35
Dołączył: 24 Kwi 2005

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-12-19, 17:34   

Garuda napisał/a:
Baran napisał/a:
chyba widzę ze albo ja jeżdze ostrzej albo wszyscy forumowicze są grzecznymi szoferami!


...albo zdarza się im także jeździć "ostrzej", tylko się tym nie chwalą... :P


Ja sie tym nie chwale i nie chowam tego do puszki , czasem takich akcji nie da sie ukryc przyznaje sie otwarcie
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: bezpieczna, czy, jazda, jest, szybka


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 35
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu