Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Czy szybka jazda jest bezpieczna ?

Czy szybka jazda jest bezpieczna ?
Tak
37%
 37%  [ 18 ]
Nie
62%
 62%  [ 30 ]
Głosowań: 48
Wszystkich Głosów: 48

Autor Wiadomość
Baran 


Wiek: 35
Dołączył: 24 Kwi 2005

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-02-11, 21:23   

Cytat:
Jakby nie patrzeć naważyłeś sobie piwa (swymi poglądami, które zweryfikowało życie) i musisz go wypić. :)
przyznaje racje ;]
A teraz zacznijcie pisać na inny temat oczywiscie związany z szybka jazdą
0 UP 0 DOWN
 
Necia 
*zakręcony pechowiec*



Zaproszone osoby: 2
Wiek: 34
Dołączyła: 18 Kwi 2006

UP 24 / UP 8


Skąd: LA

Wysłany: 2007-02-11, 21:26   

Cytat:
A teraz zacznijcie pisać na inny temat oczywiście związany z szybka jazdą

przecież wszystkie posty są na temat, sam sprowokowałeś do takich rozmów, najpierw popisami jaki z Ciebie to jest kierowca, a później udowodnieniem że wcale tak nie jest.
(jak byś się tak nie popisywał, to by nie było tu takich rozmów, myślę że wszyscy liczą, że to coś Ciebie nauczy i się zmienisz...)
0 UP 0 DOWN
 
misterio 



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 47
Dołączył: 03 Maj 2005

UP 17 / UP 6


Skąd: B R Z E G

Wysłany: 2007-02-11, 21:31   

Jeśli Baran tak samo odpowiedzialnie zachowuje się na drodze jak podczas licytacji czerwonego nicka, to myślę, że powinien jak najszybciej w lewą dłoń wziąść swoje prawo jazdy w prawą dłoń nożyczki a następnie wyciąć w nim sobie papierowego dużego fiata bo to chyba jedyne auto by było ,w którym by nie stwarzał dalszego zagrożenia dla ludzkości
0 UP 0 DOWN
 
Morg 



Wiek: 42
Dołączył: 22 Gru 2006

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-02-11, 22:11   

Baran napisał/a:
to jest chyba logiczne ? dla mnie na pewno Morg a dla Ciebie ?

dla mnie to jednak zupełnie nielogiczne, dopisałem tylko do listy którą sam stworzyłeś

Baran napisał/a:
za swoje błedy za kółkiem bede odpowiadał swoim portfelem badz policją sądem
<----i tu przychodzi dalszy ciąg, który dopisałem, słowo "ewentualnie" wskazuje na możliwość wystąpienia takiego czegoś, cały post miał uświadomić, że takie działania nie wpływają jedynie na ciebie, ale mogą też wpłynąć na innych ludzi. Nigdzie nie ma nawet cienia słów: "życzę ci żebyś sobie i komuś zrobił krzywdę" - nie wiem jak tam z twoim czytaniem ze zrozumieniem, ale chyba nie tęgo, skoro nie potrafisz takiego czegoś normalnie odczytać w dodatku bez przepuszczania przez pryzmat czegoś w stylu urażonej dumy.
Na tym polega cały problem szybkiej, niebezpiecznej jazdy, że masz szanse skrzywdzić nie tylko siebie ale też osoby zupełnie postronne, niewinne niczemu poza tym że akurat znalazły się na drodze. Można sprowadzić na nich i ich rodziny ból cierpienie - same straszne rzeczy; jak można komuś takiego czegoś życzyć?? Nie jestem w stanie sobie nawet wyobrazić.
Przy okazji tego posta chciałem wprowadzić też coś do dyskusji o szybkiej jeździe. To czy mi się udało niech ocenią moderatorzy i ewentualny kosz.
0 UP 0 DOWN
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2007-02-11, 22:13   

Morg, ująłeś sedno sprawy ;)
0 UP 0 DOWN
 
CZERA 
(L)egia Forever



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 39
Dołączył: 11 Wrz 2006

UP 8 / UP 16


Skąd: Lubsza

Wysłany: 2007-02-28, 22:24   

pozwoliłem sobie odświeżyć na temat "bezpiecznej jazdy" sz.P. Barana. to co dzisiaj zobaczyłem to po prostu nogi się uginają. nie życze Ci tego ale prędzej czy później zabijesz kogoś :!: człowieku zwolnij , i pomyśl. na wysokości Wozowni wyprzedzałeś na pasach , na krzyżówce trzy samochody , z dużą prędkością i z tego jeden skręcał do Napoli , prawie go skasowałeś. masz więcej szczęścia niż rozumu :!: jechałem okurat za tym autem w które prawie uderzyłeś. jakbym był na miejscu tego gościa z tego auta , to bym Cię dogonił i Ci po prostu wybił z głowy taką jazdę. Miłej dalszej bezpiecznej jazdy ci życzę :!:
0 UP 0 DOWN
 
smooth 
wyrwany z kontekstu


Zaproszone osoby: 2
Wiek: 43
Dołączył: 21 Wrz 2006

UP 35 / UP 7


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-02-28, 22:30   

Ręce opadają !! A później "płacze", że się go czepiają !! Baran (jeśli rzeczywiście o Tobie mowa) to weź no człowieku się uspokój.. zrób to dla nas, dla ludzi.. !!
0 UP 0 DOWN
 
CZERA 
(L)egia Forever



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 39
Dołączył: 11 Wrz 2006

UP 8 / UP 16


Skąd: Lubsza

Wysłany: 2007-02-28, 22:35   

smooth napisał/a:
Ręce opadają !! A później "płacze", że się go czepiają !! Baran (jeśli rzeczywiście o Tobie mowa) to weź no człowieku się uspokój.. zrób to dla nas, dla ludzi.. !!


Opel Vectra OB 38200 - śledząc poprzednie posty to najprawdopodobniej Barana samochód
Ostatnio zmieniony przez CZERA 2007-02-28, 22:35, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Baran 


Wiek: 35
Dołączył: 24 Kwi 2005

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-02-28, 22:52   

CZERA napisał/a:
i z tego jeden skręcał do Napoli

Fakt złamałem 2 przepisy / ale czy skret do napoli od strony wozowni nie jest przestępstwem ? Człowiek ten wbił kierunek 3 metry przed skretem , i z martwego pola skrecał do napoli . Jakby mnie dogonił to bysmy podyskutowali sobie nawzajem. Kierowca tego auta tez ine był bez winy. Nie ukrywam ze 75 % to moja wina.
CZERA napisał/a:
jechałem okurat za tym autem
trzy ? a nie dwa ? Mnie wydawało sie , że dwa tak nawiasem mówiac.
0 UP 0 DOWN
 
Necia 
*zakręcony pechowiec*



Zaproszone osoby: 2
Wiek: 34
Dołączyła: 18 Kwi 2006

UP 24 / UP 8


Skąd: LA

Wysłany: 2007-02-28, 22:55   

Baran słuchaj nie pierwszy raz ktoś Ci zwraca uwagę, miałeś już wypadek, obiecywałeś poprawę... ale wydaje mi się że to są puste słowa i nic się nie zmienia... Kiedyś jak zrobisz komuś krzywdę, to może dorośniesz... :?
0 UP 0 DOWN
 
Baran 


Wiek: 35
Dołączył: 24 Kwi 2005

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-02-28, 22:59   

Necia napisał/a:
miałeś już wypadek
Necia wybacz nie wypadek a na własne zyczenie wpadłem do rowu to róznica
Ostatnio zmieniony przez Baran 2007-02-28, 22:59, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
CZERA 
(L)egia Forever



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 39
Dołączył: 11 Wrz 2006

UP 8 / UP 16


Skąd: Lubsza

Wysłany: 2007-03-01, 00:35   

Baran napisał/a:
Fakt złamałem 2 przepisy / ale czy skret do napoli od strony wozowni nie jest przestępstwem ? Człowiek ten wbił kierunek 3 metry przed skretem , i z martwego pola skrecał do napoli . Jakby mnie dogonił to bysmy podyskutowali sobie nawzajem. Kierowca tego auta tez ine był bez winy. Nie ukrywam ze 75 % to moja wina.


zgodze się z tym ze ten facet włączył kierunek w lewo gdzie nie można skręcać , ale jakbys jechal normalnie jak kazdy kierowca z wyobraźnią a nie jak Hołek na rajdach , to by całej sytucji nie było. wyobraź sobie że ten koleś nie skręca w lewo , tylko jakiś inny wyjeżdża od Napoli w strone świateł i dzwon murowany (leci Ci prawko od razu) :!: Jeździj z rozumem bo widze (czego Ci nie życze) że Twoją "szybką bezpieczną jazdą" po prostu spowodujesz wypadek śmiertelny w skutkach...
0 UP 0 DOWN
 
Baran 


Wiek: 35
Dołączył: 24 Kwi 2005

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-03-01, 01:55   

Hmm nie komentuje / powiem tylko tyle ze dzis zrobiłem 150 km w tym zrobiłem rekord minimalnego spalania mojego auta a równo wjezdzajac w piastowską koło alberta cos mnie kopneło 1 2 i w pape jak doleciałem do tych aut nie było sensu hamowac i tak wyszło:( I tak zostawiam tę akcje i wracam do polerowania felgi ;]
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: bezpieczna, czy, jazda, jest, szybka


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 34
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu