Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Rozmowy o wywodach, toriach, pseudoteoriach, ogólnikach..itp
Autor Wiadomość
mystery 



Wiek: 41
Dołączyła: 13 Lip 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-12-11, 22:01   

pozwól że nie zgodze się z Tobą i wypraszam sobie te jawne obelgi pod adresem moich dyskusji !!!
Ostatnio zmieniony przez mystery 2006-12-11, 22:09, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
smooth 
wyrwany z kontekstu


Zaproszone osoby: 2
Wiek: 43
Dołączył: 21 Wrz 2006

UP 35 / UP 7


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-12-11, 22:18   

aghta napisał/a:
dlaczego mężczyzna intensywnie moderuje temat serialu kobiecego??


Bo mężczyzna jest moderatorem ? Bo najwidoczniej jest ku temu powód ?

aghta napisał/a:
a pozostaną jedynie miliony tematów offtopicowych.:P


No jak będziesz tak pisała to na pewno, będzie dużo offtopiców, wszak zdecydowanie nie byłą to uwaga związana z Magdą M. !!

[ Dodano: 2006-12-11, 22:45 ]
mystery napisał/a:
pozwól że nie zgodze się z Tobą i wypraszam sobie te jawne obelgi pod adresem moich dyskusji !!!


Ta wypowiedz prawdopodobnie dotyczy posta Garudy z tematu Magda M.

Garuda napisał/a:
Smooth nie daj się prowokować kobietom :) jaki temat, takie offtopiczki... czy dzisiaj jest ten ostatni odcinek?


...tyle, że nie rozumiem co mystery miała na myśli !!
0 UP 0 DOWN
 
mystery 



Wiek: 41
Dołączyła: 13 Lip 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-12-12, 02:22   

smooth napisał/a:
Ta wypowiedz prawdopodobnie dotyczy posta Garudy z tematu Magda M.

chciałbyś...
Cytat:
Oj mystery, dałabyś sobie spokój równie dobrze ktoś mógłby zareagować zamiast "płaczem" stwierdzeniem "w związku, że x zdradziła zakończenie, pójdę do kuchni przygotować obiad. I co wtedy rozmowa o przygotowywaniu obiadu była by tematem związanym z Magdą M. ?" Zaznaczam "płacz" w dyskusji był reakcją na wypowiedz "przedmówcy" a nie był związany z serialem (czytaj uważnie mystery kontekst, jak chcesz to jedź na szkolenie z uważnego czytania)
Dlatego napisałem o prowokowaniu offtopica, dlatego dałem to jako komentarz z przymrużeniem oka, żeby uniknąć tak głupkowatych dyskusji jakie prowokujesz !!
Bo wcale mi się nie chcę znowu przenosić offtopicowych postów ani też uciekać do ostrzegania, więc racz zachować swoje "3 grosze dla siebie"
martooha napisał/a:
i nie zgadzam sie z tym offtopicem( czuje,ze na bana sie narażam )



Nie narażasz się, wcale nie dążę do ostrzegania tylko szybciutko reaguje jak widzę, że powoli zaczyna się robić offtopic..przewiduje kolejne wypowiedzi i widzę oczami wyobraźni offtopic (taka moja rola) i dlatego dałem komentarz z przymrużeniem oka.
Mam nadzieję, że nie będę musiał się więcej tłumaczyć, bo każde tłumaczenie to kolejny post offtopicowy !!

Wypraszam sobie nazywanie moich dyskusji "głupkowatymi" a co do Twojego moderatorowania i "przepowiadana" przyszłych wypowiedzi to troszkę przesadzasz.. zapewne oglądałeś "Raport mniejszości", a jeśli nie, to zachęcam ... dowiesz się co takie "wróżenie" powoduje.
0 UP 0 DOWN
 
smooth 
wyrwany z kontekstu


Zaproszone osoby: 2
Wiek: 43
Dołączył: 21 Wrz 2006

UP 35 / UP 7


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-12-12, 09:58   

mystery napisał/a:
chciałbyś...


No chciałbym, żebyś zawsze zaznaczała do czyjej / której odpowiedzi się odnosisz !!

mystery napisał/a:
Wypraszam sobie nazywanie moich dyskusji "głupkowatymi"


No i znowu czytasz nieuważnie, gdyż napisałem, że chciałem uniknąć tak głupkowatych dyskusji jakie prowokujesz..bo Twoje głupkowate co najwyżej mogą być posty / argumenty lub owszem dyskusje jeśli rozmawiasz sama ze sobą.

mystery napisał/a:
a co do Twojego moderatorowania i "przepowiadana" przyszłych wypowiedzi to troszkę przesadzasz.


Raczej co do Twojego nieuważnego czytania i przez to sianie zamętu i utrudnianiu mojego życia - to przesadzasz !

mystery napisał/a:
zapewne oglądałeś "Raport mniejszości", a jeśli nie, to zachęcam


http://www.forumbrzeg.pl/...er=asc&start=75
Ostatnio zmieniony przez smooth 2006-12-12, 09:59, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
aghta 



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 41
Dołączyła: 01 Lip 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-12-12, 18:53   

smooth napisał/a:
aghta napisał/a:
dlaczego mężczyzna intensywnie moderuje temat serialu kobiecego??



Bo mężczyzna jest moderatorem ? Bo najwidoczniej jest ku temu powód ?
aghta napisał/a:
a pozostaną jedynie miliony tematów offtopicowych.:P



No jak będziesz tak pisała to na pewno, będzie dużo offtopiców, wszak zdecydowanie nie byłą to uwaga związana z Magdą M. !!


Może bezpośrednio nie związana z Magdą M., ale na pewno związana z twoim zachowaniem w temacie Magda M., i dziwaczne porządkownie uporządkowanego:/
0 UP 0 DOWN
 
smooth 
wyrwany z kontekstu


Zaproszone osoby: 2
Wiek: 43
Dołączył: 21 Wrz 2006

UP 35 / UP 7


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-12-12, 19:34   

aghta napisał/a:
ale na pewno związana z twoim zachowaniem w temacie Magda M., i dziwaczne porządkownie uporządkowanego:/


To jest Twoja opinia. Masz pw, gg zawsze możesz spróbować coś tą drogą wyjaśnić. Nie korzystasz z tej drogi, dlatego stworzyłem ten wątek, żebyś między innymi Ty mogła spytać dlaczego tak a nie inaczej, żebyś mogła poddać w wątpliwość moje teorie, mój sposób działania, przy wcale nie muszę się tłumaczyć, a jeśli to robię to też wymagam rozsądnych logicznych argumentów, a nie tylko rzucania nic nie wnoszących haseł typu "nie bo nie" lub "źle myślisz" "twoje wywody są błędne i twoje zachowanie dziwne".
Staram się wyjaśniać, sugerować (w ramkach z przymrużeniem oka) czytaj uważnie to zobaczysz.
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: itp, ogolnikach, pseudoteoriach, rozmowy, toriach, wywodach


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 24
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu