Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Tekken III

Która wersja Tekkena jest najlepsza
I
5%
 5%  [ 1 ]
II
5%
 5%  [ 1 ]
III
89%
 89%  [ 17 ]
Głosowań: 19
Wszystkich Głosów: 19

Autor Wiadomość
CAMUS108 


Wiek: 37
Dołączył: 09 Sty 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-01-12, 00:02   

...
Ostatnio zmieniony przez KtOŚ 2007-01-12, 01:56, w całości zmieniany 5 razy  
0 UP 0 DOWN
 
smooth 
wyrwany z kontekstu


Zaproszone osoby: 2
Wiek: 43
Dołączył: 21 Wrz 2006

UP 35 / UP 7


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-01-12, 01:16   

KtOŚ, popraw jeszcze Panu CAMUS108, posta wyżej bo cytowanie jest rzeczywiście na tak wysokim poziomie jak yyy .... jego skromność..
CAMUS108, ...normalnie tak się podnieciłem ..że pójdę sobie pada zamacać..
Pozdrawiam i
Rządzisz.. :jump:
0 UP 0 DOWN
 
CAMUS108 


Wiek: 37
Dołączył: 09 Sty 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-01-12, 01:31   

Dobra powiem tak,bo widze nikt mnie tu do jasnej anielki nie rozumie wszyscy odbierają mnie jak wroga narodu :( Rozumiem że jest to forum Miasta brzeg i że w niektórych miejscach mnie poniosło , i że założeniem tego tematu był żeby sobie poklikać o tekkenie zgadza się ?
No więc niepróbuje się tu wywyrzszać jak niektórzy sądzą bo ot tego są inne fora chce poprostu pogadać z ziomkami z naszego miasta brzeg na temat tekkena.I rozumiem że żle zaczołem wogółe tutaj klikać za co przepraszam.
Ale w założeniu takim czy ktoś chce pograć for fun a że tok rozmowy zeszedł na taki a nie inny tor trudno. :wink:
Kumam że gracie for fun i niewgłębiacie się w tekkena czy coś, poprostu przyzwyczajenie wzieło nademną górę za co przepraszam bo niechce żebyście mnie odbierali za nadętego bubka który chce coś poględzić :wink:
Morg napisał/a:
Ja tylko powiem, że większość ludzi wypowiadających się w tym właśnie wątku, owszem pogra sobie czasem ( o ile wogóle) ale bez "przesadyzmu". Np. ja z kumplem, lubimy sobie podziabać przy piwku dla relaksu i jest miło. Ale żeby zaraz się unosić i katować, byle by tylko komuś wirtualnie wlać hmmm trochę nie halo;) szkoda czasu.
.

Panie Morg ma pan racje nie oto tu chodzi
Usunełęm treści niektórych postów bo byłe one badziewne i niepotrzebne a przecież nieoto wtym wszystkim tutaj chodzi

Widze jednak że zainteresowaniem tekkenem jest i jeśłi chcecie pograć w tekkena 3 przez sieć to odsyłam was do tej stronki http://www.honmaru.xt.pl/ oprócz tekkena są tam jeszcze inne gry polecam
Ostatnio zmieniony przez CAMUS108 2007-01-12, 01:55, w całości zmieniany 4 razy  
0 UP 0 DOWN
 
krln 



Wiek: 39
Dołączył: 11 Sty 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: pytasz a wiesz ...

Wysłany: 2007-01-12, 02:07   

goraco zachecam do zainteresowania sie postem gallka - scena tk3 online rozwija sie w zastraszajacym tempie a od niedawna mozecie pograc w spatchowana wersje trojki z nowymi strojami oraz odpowiednio skonfigurowana tak, by mozna bylo pograc bez stresu
(czytaj lagow) przez siec

a jesli chodzi o Camusa . troche za mocno pojechal ale z drugiej strony nie dziwie mu sie . gramy ze soba od wielu lat , mamy juz spore doswiadczenie turniejowe , ogranie na poszczegolne postaci oraz znamy system gry od podszewki wiec chcac niechcac pisanie o Pyrku lub danej postaci w taki a nie inny sposob bywa razace dla osoby siedzacej w temacie :) .

mawiaja ze najciemniej pod latarnia chociaz w tym przypadku juz dawno przestalem wierzyc w cuda. takze jesli ktos sie z nim odwazy (nie w sensie ze sie boi tylko ze jest w stanie stawic opor) zagrac to pewnie i ja przybede (kto wie moze uda sie wylowic jakas perelke)

pozdro dla wszystkich fanow tk :)
0 UP 0 DOWN
 
juru 



Wiek: 36
Dołączył: 12 Lis 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: z internetu

Wysłany: 2007-01-12, 09:18   

Drugą moją ulubioną bijatyką jest soulbalde. Nie wiem czy ktoś zna ale interesuje mnie jedna rzecz. Słyszałem kiedyś, że powstała ona między tekkenem 2 i 3 a dokładniej, graficy zrobili na szybko tą gre bo okres oczekiwania na t3 był za długi no i nacisk fanów. Czy to prawda ?
0 UP 0 DOWN
 
CAMUS108 


Wiek: 37
Dołączył: 09 Sty 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-01-12, 12:35   

juru napisał/a:
Drugą moją ulubioną bijatyką jest soulbalde. Nie wiem czy ktoś zna ale interesuje mnie jedna rzecz. Słyszałem kiedyś, że powstała ona między tekkenem 2 i 3 a dokładniej, graficy zrobili na szybko tą gre bo okres oczekiwania na t3 był za długi no i nacisk fanów. Czy to prawda ?
,

Jedna z lepszych gierek od namco nic podobnego żeby ją z partolili na www.honmaru.xt.pl też możesz w nią pograć na dreamcasta wyszła jej kontynuacja Soul Calibur pożniej Soul Calibur2 i 3 na playstation 2 ta gra ma wielu fanów w polsce są turnieje i zloty gra jak najbardziej godna uwagi.Dla tej gry niektórzy ludzie kupowali Dreamcasty włącznie ze mną
0 UP 0 DOWN
 
juru 



Wiek: 36
Dołączył: 12 Lis 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: z internetu

Wysłany: 2007-01-12, 14:52   

Pamiętam,że był tam taki tryb adventure gdzie zdobywało sie kolejne bronie i nie zawsze trzeba było po prostu wygrać. Często gęsto trzeba było przeciwnika za mate wyrzucić albo jednym ciosem pokonać... bardzo mi sie to podobało. Szkoda,że w tekkenie 3 nie było czegoś takiego :)
0 UP 0 DOWN
 
CAMUS108 


Wiek: 37
Dołączył: 09 Sty 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-01-12, 22:08   

W Tekken Dark Resurection jest coś podobnego taki tryb adventure :)
0 UP 0 DOWN
 
juru 



Wiek: 36
Dołączył: 12 Lis 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: z internetu

Wysłany: 2008-02-23, 18:58   

No i jak tam ?? mordujecie coś jeszcze tekkena ?
0 UP 0 DOWN
 
smooth 
wyrwany z kontekstu


Zaproszone osoby: 2
Wiek: 43
Dołączył: 21 Wrz 2006

UP 35 / UP 7


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-04-01, 16:45   

No to tym razem ja aktywuje temat



Ciekawie zrobiony filmik.. ale nie o tym chciałem..

Chciałem spytać jak wyżej ..czy ktoś jeszcze od czasu do czasu zatnie w tekkena? ...

Tutaj np. jest do ściągnięcia pliczek, dzięki któremu można spróbować pograć w T3 online...


Mnie na tę chwilę łączy z Polskim serwerem "MSI e-wro".. jakby ktoś się pokusił to dawać na PW znać.. choćby żeby przetestować czy to hula... no i jak coś to z padem w dłoniach czekam :evil:
Ostatnio zmieniony przez smooth 2009-04-01, 16:46, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Coddy 



Wiek: 32
Dołączył: 19 Mar 2009

UP 1 / UP 0



Wysłany: 2009-04-01, 17:06   

czekamy na tekkena VI ktoś wie coś na temat że ma wyjść tylko na ps3 ???
0 UP 0 DOWN
 
MruQ 


Wiek: 31
Dołączył: 10 Kwi 2007

UP 3 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-11-12, 16:59   

Smooth, dawno temu gralem w tekkena 3 na kompie, online wlasnie mam jeszcze na kompie mozna w sumie zagrac, tylko 1 wada - straszne laaagiii / pingi ii ;D
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: iii, tekken


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 33
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu