Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Konkurs foto. Grudzień'06

Wybierz fotkę Grudnia'06
Kuleczki
20%
 20%  [ 6 ]
Li¶ć
27%
 27%  [ 8 ]
Santa
13%
 13%  [ 4 ]
Choinka
10%
 10%  [ 3 ]
Bomba
13%
 13%  [ 4 ]
Ho-Ho-Choinka
13%
 13%  [ 4 ]
Głosowań: 29
Wszystkich Głosów: 29

Autor Wiadomość
Kwiatuszek 



Wiek: 33
Dołączyła: 20 Lis 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-12-31, 15:29   

Ja też oddałam głos na liścia :) i prosze :) gratulacje dla zwyciezcy
0 UP 0 DOWN
 
Necia 
*zakręcony pechowiec*



Zaproszone osoby: 2
Wiek: 34
Dołączyła: 18 Kwi 2006

UP 24 / UP 8


Skąd: LA

Wysłany: 2006-12-31, 17:05   

moja fotka nie wygrała (tzn. tą na którą ja głosowałam), ale zwycięska fotka tez jest śliczna ;)
Ostatnio zmieniony przez Necia 2006-12-31, 17:21, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
jadore 
Wiecie gdzie mnie znaleźć



Wiek: 50
Dołączyła: 01 Sie 2006

UP 51 / UP 4


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-01-01, 14:00   

Ale tak na dobrą sprawę liść trochę odbiegał od tematu, choć faktycznie jest ładny. Jaki będzie nastepny temat konkursu?
Poza tym mam pewną propozycję, może ją rozpatrzymy? Chodzi o to, że żeby zagłosować nie potrzeba nam tak dużo czasu, więcej czasu za to przydałoby się, aby zrobić/wybrać/wysłać itp. zdjęcie do konkursu. Co Wy na to, aby przedłużyć okres na wysyłanie zdjęć, a skrócic czas ankiety? Wiem, że zgadza się ze mną co najmniej jedna forumowiczka, bo wczoraj między innymi o tym rozmawiałyśmy :)
Ostatnio zmieniony przez jadore 2007-01-01, 14:09, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
smooth 
wyrwany z kontekstu


Zaproszone osoby: 2
Wiek: 43
Dołączył: 21 Wrz 2006

UP 35 / UP 7


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-01-01, 15:05   

jadore napisał/a:
Chodzi o to, że żeby zagłosować nie potrzeba nam tak dużo czasu


No ja się zgadzam, bo zaglądam na forum codziennie i to kilka razy, ale pewnie są tacy, którzy nie mogą sobie pozwolić na tak częste zaglądanie i skrócenie czasu ankiety może odebrać im szanse na głosowanie. Pytanie teraz, jak podzielić miesiąc, biorąc pod uwagę te dwa etapy, czyli przesyłanie zdjęć i ankieta ? Na razie jest pół na pół, więc jadore, jaką masz propozycję ?

[ Dodano: 2007-01-01, 15:07 ]
jadore napisał/a:
Ale tak na dobrą sprawę liść trochę odbiegał od tematu


Moim zdaniem nie odbiegł, gdyż jest na nim element kojarzący się ze świętami, a mianowicie ten element, którego do tej pory nam w zimie brakuję :wink:
0 UP 0 DOWN
 
jadore 
Wiecie gdzie mnie znaleźć



Wiek: 50
Dołączyła: 01 Sie 2006

UP 51 / UP 4


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-01-01, 15:17   

smooth napisał/a:
gdyż jest na nim element kojarzący się ze świętami
ale to nie było bezpośrednie skojarzenie, tylko najpierw patrzysz na liścia i widzisz mróz, mróz - a więc zima, zima - a więc Boże Narodzenie. Pozostałe zdjęcia kojarzyły sie bezpośdrenio ze światami - jak choćby Santa ;)
smooth napisał/a:
Na razie jest pół na pół, więc jadore, jaką masz propozycję ?

poczekajmy, aż wypowie się więcej osób, tych które zazwyczaj głosują, czyli jeszcze jakieś ok. 25 osób :)
0 UP 0 DOWN
 
smooth 
wyrwany z kontekstu


Zaproszone osoby: 2
Wiek: 43
Dołączył: 21 Wrz 2006

UP 35 / UP 7


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-01-01, 15:26   

jadore napisał/a:
poczekajmy, aż wypowie się więcej osób, tych które zazwyczaj głosują, czyli jeszcze jakieś ok. 25 osób


No ale za czymś (za jakąś opcją) muszą się opowiedzieć, dlatego pytam jaką Ty masz propozycję :wink: skoro wychodzisz z inicjatywą :wink:

jadore napisał/a:
ale to nie było bezpośrednie skojarzenie,


..."trudno co zrobić" :wink: .. mi się skojarzyło bez żadnych tam wyliczanek etapów pośrednich :) .. więc napisałem "moim zdaniem"

[ Dodano: 2007-01-01, 15:27 ]
ps.
tym samym można się czepić do kuleczek ..ale po co ? :wink:
0 UP 0 DOWN
 
jadore 
Wiecie gdzie mnie znaleźć



Wiek: 50
Dołączyła: 01 Sie 2006

UP 51 / UP 4


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-01-01, 15:49   

Myślałam, że bedzie jasne, że jestem za wydłużeniem czasu wysyłania zdjęć o kilka dni i skróceniem czasu ankiety - np. zdjęcia wysyłamy do 20-tego, a potem przez 10 dni trwa ankieta - oto moja propozycja (i dwóch innych forumowiczek) :)
smooth napisał/a:
mi się skojarzyło bez żadnych tam wyliczanek etapów pośrednich
ok -Tobie skojarzyło się od razu, a mnie z wyliczanką ;)
0 UP 0 DOWN
 
alferx 



Wiek: 51
Dołączył: 11 Cze 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-01-01, 16:04   

Saw_woman napisał/a:
A może......ZACHÓD SŁONCA??


Był już temat "słońce" jak również przy okazji innych tematów motyw zachodu słońca byl często wykorzystywany. Jeżeli by ruszył taki temat to na zasadzie, że zdjęcie już raz występujące w konkursie drugi raz nie może uczestniczyć.
Na styczeń wymyśle jednak cos innego - konkurs wystartuje wieczorem ;)

jadore napisał/a:
u. Co Wy na to, aby przedłużyć okres na wysyłanie zdjęć, a skrócic czas ankiety?


Z tego co widze to wysyłający dzielą się na 2 grupy:
- Co od zaraz - ledwo się pojawia komkurs już nadsyłają zdjęcia
- spóźnialscy - zawsze na ostatnią chwilę
Niewiele jest zdjęć (chyba na palcach jednej ręki mógłbym wyliczyć, które zostały zrobione specjalnie na potrzeby konkursu. 99% fotek to zrobione przed rozpoczęciem konkursu.
0 UP 0 DOWN
 
slawq 



Wiek: 45
Dołączył: 01 Wrz 2006

UP 37 / UP 6


Skąd: Skarbimierz

Wysłany: 2007-01-01, 21:14   

co ja o tym mysle .... poco w takim razie dawac temat dla zdjec, skoro zdjecia mijajace sie z tematem sa publikowane, a tymbardziej wygrywaja ? Moze po prostu wybierajmy najladniejsze zdjecie przyslane listopadzie, w grudniu, w styczniu ....... itd.

[ Dodano: 2007-01-01, 21:18 ]
jadore napisał/a:
ale to nie było bezpośrednie skojarzenie, tylko najpierw patrzysz na liścia i widzisz mróz, mróz - a więc zima, zima - a więc Boże Narodzenie.

nie no... :) oto jabłko ..... hmmm... jabłko czyli owoc z raju..... raj czyli Bóg ..... hmmm no Bóg czyli Boże narodzenie - to taki mój przykład .... litości !!!
0 UP 0 DOWN
 
alferx 



Wiek: 51
Dołączył: 11 Cze 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-01-01, 21:41   

slawq napisał/a:
poco w takim razie dawac temat dla zdjec, skoro zdjecia mijajace sie z tematem sa publikowane,


OK. Zrozumiałe. Postaram się bardziej rygorystycznie podchodzić do nadsyłanych zdjęć, choć to nie pierwsze moje przymrużenie oka co do publikowania nadsyłanych fotek. :?

Tymczasem zapraszam na nowy Styczniowy Konkurs foto. :D
0 UP 0 DOWN
 
jadore 
Wiecie gdzie mnie znaleźć



Wiek: 50
Dołączyła: 01 Sie 2006

UP 51 / UP 4


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-01-02, 12:50   

slawq napisał/a:
jadore napisał/a:
ale to nie było bezpośrednie skojarzenie, tylko najpierw patrzysz na liścia i widzisz mróz, mróz - a więc zima, zima - a więc Boże Narodzenie.

nie no... oto jabłko ..... hmmm... jabłko czyli owoc z raju..... raj czyli Bóg ..... hmmm no Bóg czyli Boże narodzenie - to taki mój przykład .... litości !!!
slawq o co Ci tu chodzi?
Ostatnio zmieniony przez jadore 2007-01-02, 13:20, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
slawq 



Wiek: 45
Dołączył: 01 Wrz 2006

UP 37 / UP 6


Skąd: Skarbimierz

Wysłany: 2007-01-02, 13:19   

jadore, wlasnie o takie "nie bezpośrednie" skojarzenia i sens nadawania tematu dla konkursu. To nie byl temat zima lecz swieta....no jezeli bylby tam minimalny element swiateczny to ok. Podalem Ci przyklad w jaki kazdy moglby byle co skojarzyc z tematem konkursu.
0 UP 0 DOWN
 
smooth 
wyrwany z kontekstu


Zaproszone osoby: 2
Wiek: 43
Dołączył: 21 Wrz 2006

UP 35 / UP 7


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-01-02, 13:21   

jadore napisał/a:
slawq o co Ci tu chodzi?


No slawq popiera Twój punkt widzenia raczej :wink: , ale może już dajmy spokój, zwłaszcza, że alferx, zadeklarował się być bardziej rygorystycznym (obyście tego nie pożałowali :wink: )
0 UP 0 DOWN
 
jadore 
Wiecie gdzie mnie znaleźć



Wiek: 50
Dołączyła: 01 Sie 2006

UP 51 / UP 4


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-01-02, 13:25   

ok, ale zauważ, że to ja pierwsza zwróciłam uwagę na fakt, że liść odbiegał trochę od tematu i zostałam 'uświadomiona' przez kogoś, że się jednak kojarzy ze świętami ;) ale nie ma się o co sprzeczać, w końcu taki był wybór forumowiczów i nie ma co dyskutować o tym więcej - było-minęło :) Teraz mamy na tapecie kolejny konkurs i już przeglądam swoje archiwa, bo jak wcześniej napisał alferx 99% zdjęć to takie, które już mamy zrobione :)
0 UP 0 DOWN
 
slimak 
Rower to jest świat!



Wiek: 49
Dołączyła: 26 Cze 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-01-02, 17:03   

Ja raczej robię zdjęcia konkretnie do tematu i dlatego wolałabym, żeby czas na wysyłanie był przedłużony wg propozycji jadore
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: Brak tagów.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 36
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu