Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
OSZUSTWA WYBORCZE KANDYDATÓW
Autor Wiadomość
iwona1 

Wiek: 58
Dołączyła: 06 Lis 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-11-06, 23:16   OSZUSTWA WYBORCZE KANDYDATÓW

KANDYDAT Potoczny Jarosław Paweł
Towarzystwo Rozwoju Ziemi Brzeskiej - Okreg nr 4
NAPISAŁ ŻE PRACOWAŁ JAKO GŁÓWNY KSIĘGOWY W ZAKŁADZIE KARNYM NR 2 WROCŁAW - JEST TO KŁAMSTWO NIGDY NIE PRACOWAŁ W ZK 2 WRACŁAW I NIE BYŁ TAM GŁÓWNYM KSIĘGOWYM
0 UP 0 DOWN
 
smooth 
wyrwany z kontekstu



Zaproszone osoby: 2
Wiek: 43
Dołączył: 21 Wrz 2006

UP 35 / UP 7


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-11-06, 23:26   

iwona1 napisał/a:
KANDYDAT Potoczny Jarosław Paweł
Towarzystwo Rozwoju Ziemi Brzeskiej - Okreg nr 4
NAPISAŁ ŻE PRACOWAŁ JAKO GŁÓWNY KSIĘGOWY W ZAKŁADZIE KARNYM NR 2 WROCŁAW - JEST TO KŁAMSTWO NIGDY NIE PRACOWAŁ W ZK 2 WRACŁAW I NIE BYŁ TAM GŁÓWNYM KSIĘGOWYM


Małe literki poprosimy, a poza tym "oszustwa" to liczba mnoga...
"Pani iwona1 napisała, że zna język polski" - jest to kłamstwo........ Pani iwono1, może więcej niż jeden przypadek oszustwa, hę ????
0 UP 0 DOWN
 
iwona1 

Wiek: 58
Dołączyła: 06 Lis 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-11-07, 00:11   

dodając temat "oszustwa" dałam możliwość dla innych napisanie o takich, jak jeszcze są takie. natomiast gratuluje odpowiednim zajęciem się tematem.
0 UP 0 DOWN
 
Radek W. 



Wiek: 49
Dołączył: 21 Wrz 2005

UP 5 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-11-07, 00:13   

jakies uzasadnienie prosimy a nie tak o, wpisac sie jako iwona1 i sypać co sie komu podoba. ja panie poradzę - wpisanie sie z imienia i nazwiska jest bardzo pomocne przy uzyskiwaniu wiarygodności
0 UP 0 DOWN
 
Radek W. 



Wiek: 49
Dołączył: 21 Wrz 2005

UP 5 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-11-07, 00:16   

Biorąc pod uwagę dodatkowo, że p. iwona1 dołączyła dzisiaj o 18:03 oraz że jej aktywność na tym forum wynosi 3 posty - łącznie z tymi dwoma u góry, myśle że niezaleznie od sympatii politycznych osobnika o nicku iwona 1 mozna uznac za calkowicie niewiarygodna mutację kogoś tam
0 UP 0 DOWN
 
iwona1 

Wiek: 58
Dołączyła: 06 Lis 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-11-07, 00:17   

wiarygodności szukajcie u kandydata, albo wykonując telefon do zk 2 Wrocław
0 UP 0 DOWN
 
smooth 
wyrwany z kontekstu



Zaproszone osoby: 2
Wiek: 43
Dołączył: 21 Wrz 2006

UP 35 / UP 7


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-11-07, 00:19   

Radek W. napisał/a:
jakies uzasadnienie prosimy a nie tak o, wpisac sie jako iwona1 i sypać co sie komu podoba


No właśnie tak chciałem napisać, bo to drugi już post Pani Iwony1, o takim nijakim wydźwięku !!
0 UP 0 DOWN
 
Radek W. 



Wiek: 49
Dołączył: 21 Wrz 2005

UP 5 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-11-07, 00:25   

nie nie pani wionko, myla sie pani role, to pani zasmieca forum niesprawdzonymi informacjami. wiarygodności niech pani szuka bo pani zaczęła. ja stwierdzam że jest pani tylko internetowym mutogenem kontrkandydata na kontrkandydata, jakąś polityczyna miejscową, która nie umie wpisać się z imienia i nazwiska. ja służę swoim:
Radek Wiśniewski
0 UP 0 DOWN
 
iwona1 

Wiek: 58
Dołączyła: 06 Lis 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-11-07, 00:28   

jesli chodzi o pierwszy post na temat prezesa NB to zapytajcie prezesa na jakiej podstawie twierdzi że Stowarzyszenie Nasze Bezpieczeństwo nadal istnieje, kiedy odbyło się ostatnie zebranie / bo na pewno nie w ostatnich 2 latach/
0 UP 0 DOWN
 
Radek W. 



Wiek: 49
Dołączył: 21 Wrz 2005

UP 5 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-11-07, 09:19   

Pani/Panie Iwonka,
masz informacje - to podawaj informacje a nie baw się w retorykę. Tym sie nie zodbywa wiarygodności, w każdym razie o ile mi wiadomo, nie na tym forum.
0 UP 0 DOWN
 
zgadnijktoto 


Wiek: 50
Dołączyła: 29 Sie 2006

UP 23 / UP 31



Wysłany: 2006-11-07, 20:52   

To mam pytanie: Czy Stowarzyszenie Młody Brzeg istnieje formalnie, czy też nie ??
Jeżeli tak, to poproszę o numer z KRS i datę zarejestrowania.
0 UP 0 DOWN
 
stowarzyszenie NB 


Wiek: 63
Dołączył: 02 Lis 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-11-08, 01:22   Do Iwony 1

Szanowna koleżanko lub kolego faktem jest ,że nie jesteś członkiem naszego stowarzyszenia bo nic dla bezpieczeństwa nie zrobiłes. Działalnośc stowarzyszenia nie opiera się na zebraniach tylko na działaniach. Nie muszę wymieniać naszych działań lecz jezeli chcecsz sie z nimi zapoznać chętnię podam do publicznej wiadomosci. To ,ze ty w tym działaniu nie uczestniczysz ukrywając się za nickiem to tylko świadczy o tobie.Pan WIŚNIEWSKI NIE UKRYWA SIĘ JAK JA PODAJĄC SWOJE IMIĘ I NAZWISKO. Za rok będą wybory nowego prezesa możesz nim zostać lecz napewno nie wybierzemy osoby wirtualnej ukrywającej się za nickiem. Sa tekie organizacje które robią tylko zebrania z których nic nie wynika.Zapraszam do naszej siedziby w Brzegu przy ul. Łokietka 26a.To ,ze chcesz być kandydatem z PiSu to widzę i ,ze znasz nr. telefonu do zakładu nr. 3 we Wrocławiu to znaczy ,że sam w tej firmie pracujesz i jesteś księgowym na etacie w dni robocze lecz powiedz wszystkim co robisz w niedzielę. Z powazaniem jeszcze Prezes SNB
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: kandydatow, oszustwa, wyborcze


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 31
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu