Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: smooth
2007-03-14, 08:23
Program "Zero tolerancji" dla przemocy w szkołach
Autor Wiadomość
juru 



Wiek: 36
Dołączył: 12 Lis 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: z internetu

Wysłany: 2006-11-14, 22:43   

Podobał mi sie ten fragment z wypowiedzi pani Marii Nowak: "coraz mniejsze zainteresowanie rodziców, którzy są zajęci karierą zawodową" . Otóż gdyby moi rodzice nie interesowali się swoją karierą zawodową zapewne nie miałbym za co kupić sobie podręczników a mój młodszy brat pewnie nie miałby za co kupić sobie mundurku. Oczywiście zakładam, że mundurki będą za darmo tak jak i cała szkoła.
0 UP 0 DOWN
 
smooth 
wyrwany z kontekstu


Zaproszone osoby: 2
Wiek: 43
Dołączył: 21 Wrz 2006

UP 35 / UP 7


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-11-14, 22:53   

juru napisał/a:
Oczywiście zakładam, że mundurki będą za darmo tak jak i cała szkoła.


Mundurki jeśli będą, to opcjonalnie, zależne od Dyrektorów poszczególnych szkół !!

juru napisał/a:
Otóż gdyby moi rodzice nie interesowali się swoją karierą zawodową zapewne nie miałbym za co kupić sobie podręczników a mój młodszy brat pewnie nie miałby za co kupić sobie mundurku


Bez przesady. Poza tym interesować się karierą zawodową a być nią zajętym, to też różnica. Oczywiście znajdą się tacy, którym odpowiada absencja rodziców, bo mają luz i jeszcze dostają kasę, nie tylko na książki i edukacje, ale na to żeby podjudzać swoją próżność, kupić sobie alkohol, narkotyki itp itd.. no należy jeszcze dodać, że kwestia odpowiedniego wychowania z uwzględnieniem pochłonięcia karierą zawodową a co za tym także idzie ilością czasu poświęconego dziecku, to już inna.. rozbudowana kwestia !!
0 UP 0 DOWN
 
Panna Nikt 


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Maj 2006

UP 2 / UP 0


Skąd: z piekła rodem

Wysłany: 2006-11-14, 23:42   

smooth napisał/a:
juru napisał/a:
Oczywiście zakładam, że mundurki będą za darmo tak jak i cała szkoła.


Mundurki jeśli będą, to opcjonalnie, zależne od Dyrektorów poszczególnych szkół !!


czytałam ,ze mundurki,beda wprowadzane jednostkowo,ogólnie strój na byc godny reprezentacji szkoły,z czym sie zgadzam
a co do tego,ze szkoła jest ,,za darmo,, moge sie spierac...gdyz płaci sie wszelkie składki,komitety,za wyjscia poza szkolne płaci ,równiez z własnej kieszeni...
0 UP 0 DOWN
 
Sawka 
Diablica [;



Zaproszone osoby: 5
Wiek: 34
Dołączyła: 14 Lip 2006

UP 1 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-11-15, 17:39   

martooha napisał/a:
czytałam ,ze mundurki,beda wprowadzane jednostkowo,ogólnie strój na byc godny reprezentacji szkoły,z czym sie zgadzam
a co do tego,ze szkoła jest ,,za darmo,, moge sie spierac...gdyz płaci sie wszelkie składki,komitety,za wyjscia poza szkolne płaci ,równiez z własnej kieszeni...



Ja jestem za mundurkami! Wiecie, jak fajnie popatrzeć, jak panieneczka a'la "tipsik, szpilka, rozjaśniacz na łbie, a na tyłku miniówka" jest ubrana w zwykły mundurek? BOoskooo :mrgreen:

PS. Nie każda szkoła jest darmowa :wink:
0 UP 0 DOWN
 
Panna Nikt 


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Maj 2006

UP 2 / UP 0


Skąd: z piekła rodem

Wysłany: 2006-11-15, 17:43   

Saw_woman napisał/a:
rozjaśniacz na łbie

akurat rozjasniacz dobra rzecz :D sama posiadam taka ,,ozdobe,,
ale co do reszty...tez bym chcętnie popatrzyła :wink:
0 UP 0 DOWN
 
KtOŚ 
<--(x_x)-<<



Wiek: 37
Dołączył: 10 Kwi 2006

UP 18 / UP 25


Skąd: a domyśl się :P

Wysłany: 2006-11-15, 18:26   

tylko Wy mi powiedzcie, co dadzą te mundurki :?: .....oprócz dodatkowych kosztów na ich zakup:

1) Będzie bezpieczniej - Nie....no chyba, ze zamontuj w nich poduszki powietrzne
2) Dilerzy będą sie trzymac z dala od szkoły - Nie......a dlaczego, bo delerzy są w tej szkole, oni nie przychodza z zewntąrz
3) W wojsku sie sprawdza - szkoła to nie wojsko.....jakbym chciał super rygor, to bym wyprał szkołe wojskową :P
4) Brak rozróżnienia na biednych-bogatych........no tylko teoretycznie, bo ktoś kto żyje byle do pierwszego musiałby jeszcze "skołować" ekstra kasę na ten mundurek

itd.
0 UP 0 DOWN
 
Sawka 
Diablica [;



Zaproszone osoby: 5
Wiek: 34
Dołączyła: 14 Lip 2006

UP 1 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-11-15, 18:32   

KtOŚ napisał/a:
2) Dilerzy będą sie trzymac z dala od szkoły - Nie......a dlaczego, bo delerzy są w tej szkole, oni nie przychodza z zewntąrz



Bu a ha ha ha ...wyobraziłam sobie właśnie w mojej szkole dilera....ha ha ha....właśnie wyrzucili dziewuchę ze szkoły, bo ją przyłapali na fajkach POZA szkołą ło jezu toś mnie rozbawił :mrgreen:


KtOŚ napisał/a:
3) W wojsku sie sprawdza - szkoła to nie wojsko.....jakbym chciał super rygor, to bym wyprał szkołe wojskową


Mundurek nie równa się rygor :P

KtOŚ napisał/a:
4) Brak rozróżnienia na biednych-bogatych........no tylko teoretycznie, bo ktoś kto żyje byle do pierwszego musiałby jeszcze "skołować" ekstra kasę na ten mundurek


No w sumie tak, więc tu Ci zwracam honor


A korzyści?
Jak już wcześniej pisałam o pewnej satysfakcji względem innych, nawet nie wiesz, jak to mnie napawa pewnym dobrym nastrojem na cały dzień :mrgreen:

Są też inne korzyści, chociażby takie, że nie zastanawiasz się, "Jak to się ubrać do szkoły" :mrgreen:
0 UP 0 DOWN
 
Necia 
*zakręcony pechowiec*



Zaproszone osoby: 2
Wiek: 34
Dołączyła: 18 Kwi 2006

UP 24 / UP 8


Skąd: LA

Wysłany: 2006-11-15, 18:41   

Saw_woman napisał/a:
Bu a ha ha ha ...wyobraziłam sobie właśnie w mojej szkole dilera....ha ha ha....właśnie wyrzucili dziewuchę ze szkoły, bo ją przyłapali na fajkach POZA szkołą ło jezu toś mnie rozbawił :mrgreen:


O matko co to za szkoła??? :o
Saw_woman napisał/a:
Są też inne korzyści, chociażby takie, że nie zastanawiasz się, "Jak to się ubrać do szkoły" :mrgreen:


No dokładnie :D
0 UP 0 DOWN
 
Martuska 
Pozytywnie :)



Wiek: 34
Dołączyła: 05 Gru 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: zza mosteczka

Wysłany: 2006-11-15, 18:54   

Saw bo ty nie chodzisz do typowej polskiej szkoły....

Patrzac na wszystkie brzeskie szkoły to nawet w podstawówkach czy gimnazjach uczniowie nie sa wyrzucani ze wzgledu na papierosy, konczy sie to na zwyklym upomnieniu dyrektora, a w szkołach srednich nawet nie jest karane upomnieniem tylko staje sie normlanościa....

Ja osobiscie jestem przeciwna paleniu, ale w szkole sredniej to wydaje mi sie ze jest to sprawa osobista, chce to pali-> jego zycie, jego zdrowie...
0 UP 0 DOWN
 
draq 



Wiek: 32
Dołączył: 15 Kwi 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: stacja Brzeg

Wysłany: 2006-11-15, 19:01   

No ale jak to niby ma wygląd ten mundurek ?

Ma w nim chodzić po szkole (wychowawczyni tak mówiła) ?

Jakie buty ?

Bedzie krawat ?

Bede brał do siatki rzeczy na przebranie :!:

A na wf moze też jakies oryginalne stroje?
0 UP 0 DOWN
 
Sawka 
Diablica [;



Zaproszone osoby: 5
Wiek: 34
Dołączyła: 14 Lip 2006

UP 1 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-11-15, 19:07   

draq napisał/a:
Jakie buty ?

Bedzie krawat ?


Jak se życzysz przyjdź w lakierkach na szpilkach i w muszce...

Boshe.....przecież ja nie mówię o stroju galowym, tylko codziennym

draq napisał/a:
Bede brał do siatki rzeczy na przebranie


Jak chcesz, to nawet noś na głowie, ale od tego są szatnie

draq napisał/a:
A na wf moze też jakies oryginalne stroje?


Po prostu "nieporozbierane"
0 UP 0 DOWN
 
KtOŚ 
<--(x_x)-<<



Wiek: 37
Dołączył: 10 Kwi 2006

UP 18 / UP 25


Skąd: a domyśl się :P

Wysłany: 2006-11-15, 19:11   

Saw_woman napisał/a:
Bu a ha ha ha ...wyobraziłam sobie właśnie w mojej szkole dilera....ha ha ha....właśnie wyrzucili dziewuchę ze szkoły, bo ją przyłapali na fajkach POZA szkołą ło jezu toś mnie rozbawił



że czegoś nie widać, nie znaczy, ze tego nie ma :P ........i Ci nie u wierze, ze w twojej szkole nikt nawet "nie pali".......bo to jest niemożliwe (szczególnie z Polską mentalnością :P )

Saw_woman napisał/a:
Mundurek nie równa się rygor :P



oj byś sie zdziwiła.......bo skoro mundurek, to mam ograniczone prawa do kreowania swojego wyglądu, a co za tym idzie, jestem pozbawiony podstawowego (!!!) prawa do wolności wyboru.....
0 UP 0 DOWN
 
draq 



Wiek: 32
Dołączył: 15 Kwi 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: stacja Brzeg

Wysłany: 2006-11-15, 19:14   

Saw_woman napisał/a:

Po prostu "nieporozbierane"


tzn ze mam ćwiczyć w dresach i w długim rękawie hahah

Saw_woman napisał/a:
Jak chcesz, to nawet noś na głowie, ale od tego są szatnie


Nie w każdej szkole są szatnie więc pozostaje mi noszenie na głowie
0 UP 0 DOWN
 
Sawka 
Diablica [;



Zaproszone osoby: 5
Wiek: 34
Dołączyła: 14 Lip 2006

UP 1 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-11-15, 19:15   

KtOŚ napisał/a:
że czegoś nie widać, nie znaczy, ze tego nie ma ........i Ci nie u wierze, ze w twojej szkole nikt nawet "nie pali".......bo to jest niemożliwe (szczególnie z Polską mentalnością )


Palą palą, ale chować się muszą :-P A i przykro mówić, konfidentów mamy sporo (nie wiem, jakie zyski z tego czerpią) , więc sami namierzą odpowiednią osobę :D


KtOŚ napisał/a:
oj byś sie zdziwiła.......bo skoro mundurek, to mam ograniczone prawa do kreowania swojego wyglądu, a co za tym idzie, jestem pozbawiony podstawowego (!!!) prawa do wolności wyboru.....


Wyzwolony się znalazł....A podobno mężczyznom "wisi", co na siebie ubierają, a tu proszę- Mężczyzna z krwi i kości stawia się przeciw mundurom :mrgreen:

Chociaż w sumie nie wyobrażam sobie Ciebie w moim :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
0 UP 0 DOWN
 
Martuska 
Pozytywnie :)



Wiek: 34
Dołączyła: 05 Gru 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: zza mosteczka

Wysłany: 2006-11-15, 19:15   

KtOŚ napisał/a:
Saw_woman napisał/a:
Mundurek nie równa się rygor :P



oj byś sie zdziwiła.......bo skoro mundurek, to mam ograniczone prawa do kreowania swojego wyglądu, a co za tym idzie, jestem pozbawiony podstawowego (!!!) prawa do wolności wyboru.....


Podpisuje sie pod tym :D
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: dla, program, przemocy, quotzero, szkolach, tolerancjiquot


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 35
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu