Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: qiero
2007-05-26, 13:39
Śląsk Wrocław
Autor Wiadomość
steve 
w.w.j.d??


Zaproszone osoby: 4
Wiek: 38
Dołączył: 25 Kwi 2005

UP 6 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-04-06, 21:45   

MaRiO napisał/a:
Początek obu meczów o godz. 18:30 w hali Orbita.


jadymy jadymy Ziom:D :D
0 UP 0 DOWN
 
MaRiO 
..


Wiek: 82
Dołączył: 03 Maj 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: B r Z e G

Wysłany: 2007-04-07, 12:00   

steve napisał/a:

jadymy jadymy Ziom:D :D


No w końcu się zjawisz na Śląsku Stefanku :) Długo Cię musiałem coś namawiać :wink: :P Hej Śląsk!
0 UP 0 DOWN
 
Michal-Lemberg 
W. Studnicki (1867-1953)



Wiek: 41
Dołączył: 01 Maj 2007

UP 317 / UP 362


Skąd: z Wolnej Polski

Wysłany: 2007-05-11, 00:02   

Witam!

Widzę, że w tym temacie poświęconym Śląskowi wszystko tyczy się Jego sekcji koszykówki mężczyzn... Pozwolę jednak sobie napisać coś odnośnie sekcji piłki nożnej. W ostatnią środę WKS zremisował bezbramkowo u siebie z Polonią W-wa. Jakoś nie widziałem żadnej osoby z naszego miasta na tym spotkaniu. Wstydźcie się brzeżanie! Śląsk to nie tylko kosz, ale i noga...
Kolejna sprawa: znalazło się w Brzegu kilka osób zainteresowanych powołaniem oficjalnego fan-clubu WKS-u (przede wszystkim kibice piłkarscy). Kto byłby zainteresowany nawiązaniem współpracy, to proszę zgłaszać się do mnie lub do Piotra. Pzdr!

PS. Jeśli Administrator/Moderator uzna, że niniejszy post został napisany nie w tym temacie co powinien, to proszę o przeniesienie go do innego działu.

Hej Śląsk! Hej Stal!
0 UP 0 DOWN
 
steve 
w.w.j.d??


Zaproszone osoby: 4
Wiek: 38
Dołączył: 25 Kwi 2005

UP 6 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-05-11, 00:30   

Michal-WKS napisał/a:
Wstydźcie się brzeżanie!


ale czego my się mamy wstydzić?? W Brzegu mamy swój klub BTP , a większość ludzi lubie lepsze kluby pilkarskie niż Sląsk Wroclaw... :/ nie rozumiem Cię po co takiego coś piszesz... Gratuluję, że jesteś dobrym fanem Sląska w pilce nożnej.. to jest świetnie naprawdę... ale zemu inni mają to lubić, czy jacyś kibice z Wrocka są na meczach Brzegu?? Meczów BTP Piast Brzeg?? Ja tam nie widzę... a Stali to już dawno nie ma... :/

Ja jestem kibicem Sląska w kosza i w pilkę ręczną.. noga szczerze to dla mnie dno... :/
0 UP 0 DOWN
 
Michal-Lemberg 
W. Studnicki (1867-1953)



Wiek: 41
Dołączył: 01 Maj 2007

UP 317 / UP 362


Skąd: z Wolnej Polski

Wysłany: 2007-05-11, 00:54   

steve napisał/a:
Michal-WKS napisał/a:
Wstydźcie się brzeżanie!


ale czego my się mamy wstydzić?? W Brzegu mamy swój klub BTP , a większość ludzi lubie lepsze kluby pilkarskie niż Sląsk Wroclaw... :/ nie rozumiem Cię po co takiego coś piszesz... Gratuluję, że jesteś dobrym fanem Sląska w pilce nożnej.. to jest świetnie naprawdę... ale zemu inni mają to lubić, czy jacyś kibice z Wrocka są na meczach Brzegu?? Meczów BTP Piast Brzeg?? Ja tam nie widzę... a Stali to już dawno nie ma... :/

Ja jestem kibicem Sląska w kosza i w pilkę ręczną.. noga szczerze to dla mnie dno... :/


Racja, ludzie wolą kibicować Barcelonie, Realowi, czy Legii. Ich sprawa. Mnie tylko boli fakt, że w Brzegu niby tyle osób sympatyzuje ze Śląskiem a na jego mecze (piłkarskie) to już nikt się nie wybiera. A szkoda...
Oczywiście, poziom pozostawie wiele do życzenia, ale człowiek inaczej się na to patrzy jak kocha...
No jak zaproszę kumpli ze studiów do mnie, to będą na meczu BTP. :) Działamy jako FC, więc trudno, aby to akurat Wrocław interesował się nami (ma swoje sprawy na głowie), raczej jest na odwrót.
Stal... Stal jest w naszych sercach. Mamy nadzieję, że może kiedyś Klub powróci do historycznej nazwy. My na meczach krzyczymy/śpiewamy "Stal", a to że Klub nazywa się "BTP Piast" nie wadzi nam (rozchodzi się tylko o tradycję) i nie mieszamy się do polityki prowadzonej przez zarząd/prezesa.

Ps. Mnie sekcja piłki ręcznej masakrycznie rozczarowała w tym sezonie. Nie chcę nic mówić, ale przeczuwam najgorsze. :( Jeśli byłbyś chętny, to możemy się kiedyś zgadać. Wtedy pojechalibyśmy razem na "ręczną". Pzdr!
0 UP 0 DOWN
 
MaRiO 
..


Wiek: 82
Dołączył: 03 Maj 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: B r Z e G

Wysłany: 2007-05-23, 06:31   

Hej Śląsk, Hej Śląsk, Hej Śląsk!! Mamy brąz!! :) To był piękny mecz, i udany sezon dla podopiecznych trenera Urlepa, a pomyśleć, że przed sezonem zastanawiano się czy wrocławianie zdołają utrzymać się w lidze.. :wink: ah takie zwycięstwo smakuje najbardziej, bo z Anwilem, który dysponował dwukrotnie takim budżetem jak Sląsk.. 8) To była prawdziwa "Święta wojna" o brązowy medal.
0 UP 0 DOWN
 
Michal-Lemberg 
W. Studnicki (1867-1953)



Wiek: 41
Dołączył: 01 Maj 2007

UP 317 / UP 362


Skąd: z Wolnej Polski

Wysłany: 2007-06-19, 23:47   

Rysiu Tarasiewicz znów trenerem "Wojskowych"! www.slaknet.com pisze:
Cytat:
19.06.2007(19:59): Tarasiewicz szkoleniowcem WKS-u. Jednak jeszcze dzisiaj przed godziną 20 podjęto ostateczną decyzję - trenerem Śląska będzie Ryszard Tarasiewicz. Kontrkandydatem „Tarasia” był Tadeusz Pawłowski. Przypomnijmy, że Tarasiewicz był szkoleniowcem WKS-u od października 2004 do czerwca 2006 roku. Przejął zespół w III lidze po Grzegorzu Kowalskim, który został zwolniony po porażce z TOR-em Dobrzeń Wielki. WKS wiosną wywalczył awans do II ligi, a w kolejnym sezonie był bliski gry w barażach o ekstraklasę. Po nieporozumieniach z Edwardem Ptakiem szkoleniowiec odszedł do Jagielloni i przyczynił się do wywalczenia awansu do I ligi. Trener w piątek lub sobotę ma przyjechać do Wrocławia, by dopełnić wszelkich formalności i podpisać dwuletni kontrakt. Celem druzyny będzie w tym czasie awans do ekstraklasy. Wkrótce rozpoczną się przygotowania do nowego sezonu, pierwszy trening po przerwie urlopowej prawdopodobnie odbędzie się w poniedziałek 25 czerwca. Prezes Kordos zapewnia, że szkoleniowiec będzie sam decydować o kształcie sztabu szkoleniowego. Niemal pewne jest, że do Śląska powrócą także Waldemar Tęsiorowski (asystent), Janusz Jedynak (trener bramkarzy) i Jarosław Szandrocho (masażysta), do funkcji dyrektora ds. sportowych przymierzany jest Grzegorz Kowalski, który dostał jednak ofertę pracy w jednym z klubów III ligi."


Czyżby walka o awans do OE? Oby! Hej Śląsk!
0 UP 0 DOWN
 
MaRiO 
..


Wiek: 82
Dołączył: 03 Maj 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: B r Z e G

Wysłany: 2008-02-12, 09:30   




Już jutro arcyważny mecz dla wrocławskiego Śląska - pojedynek z odwiecznym rywalem Anwilem Włocławek. Czy ktoś z Forum wybiera się na ten meczyk? Ja ze Steve'm już zaopatrzyliśmy się w bilety.

Niestety w zesole z Wrocławia nie zagra Radek Hyży, który doznał poważnej kontuzji w meczu z Turowem - a brak tego zawodnika to w pojedynku z Anwilem wielka strata. Oby chłopaki zagrali jak z Prokomem niesieni wspaniałym dopingiem wrocławskiej publiczności.
0 UP 0 DOWN
 
MaRiO 
..


Wiek: 82
Dołączył: 03 Maj 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: B r Z e G

Wysłany: 2008-03-03, 13:56   Ekstraklasa we Wrocławiu!

Mamy Ekstraklasę we Wrocławiu!


Dziś w samo południe w ratuszu odbyła się konferencja prasowa, w której prezydent miasta Rafał Dutkiewicz, oraz prezes Dyskobolii - Zbigniew Drzymała podpisali wstępną umowę na mocy której, po zakończeniu sezonu 2007/08 dojdzie do połączenia Śląska Wrocław i Dyskobolii Grodzisk Wielkopolski.

W następnym sezonie klub będzie grać w ekstraklasie jako Śląsk Wrocław. Dyskobolia podzieli los Amiki Wronki i przestanie istnieć. Piłkarze obecnego Groclinu wzmocnią "nowy" Ślask, a obiekty w Grodzisku zostaną bazą treniongową, która służyć będzie wrocławskiemu klubowi.


W nowej spółce 80% udziałów przypadnie gminie Wrocław, natomiast Drzymała będzie dysponował pakietem mniejszościowym. Nowy Śląsk, którego nazwa nie zmieni się nawet w najdrobniejszym szczególe, wystąpi o licencje do PZPN najprawdopodobniej na podstawie licencji Dyskobolii.

Uzależnione jest to od wywalczenia przez Dyskobolię (bądź nie wywalczenia) miejsca premiowanego udziałem w europejskich pucharach. Kadrę zespołu stanowić będą zawodnicy obu klubów a końcowym jej kształcie zadecyduje nowy trener, którego nazwisko poznamy po zakończeniu sezonu. Nie jest wykluczone, że będzie nim dalej Ryszard Tarasiewicz.

Umowa wstępna zakłada powstanie jednego klubu. Jak powiedział Dutkiewicz: "Ten byt, którego powstanie deklarujemy, zachowa nazwę, barwy i tradycję klubu Śląsk Wrocław".

Podpisanie umowy ostatecznej nastąpi najprawdopodobniej w czerwcu. Zgodnie z zapisami preumowy, Drzymała zostanie nowym prezesem Śląska Wrocław.



źródło:
slasknet.com,
wp.pl.
PAP
0 UP 0 DOWN
 
roman20 
Roman



Wiek: 39
Dołączył: 26 Sie 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-03-03, 15:14   

Ale o ile mi wiadomo Drzymała nie będzie miał pakietu większosciowego , więc nadal głownym właścicielem klubu będzie miasto Wrocław
0 UP 0 DOWN
 
warlike 


Zaproszone osoby: 4
Wiek: 42
Dołączył: 23 Kwi 2005

UP 12 / UP 2



Wysłany: 2008-03-03, 15:21   

roman20 napisał/a:
Ale o ile mi wiadomo Drzymała nie będzie miał pakietu większosciowego , więc nadal głownym właścicielem klubu będzie miasto Wrocław


czytamy cały tekst nie wyrywki jest napisane :-P

MaRiO napisał/a:
W nowej spółce 80% udziałów przypadnie gminie Wrocław, natomiast Drzymała będzie dysponował pakietem mniejszościowym
0 UP 0 DOWN
 
Derian 



Wiek: 37
Dołączył: 20 Maj 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: inąd

Wysłany: 2008-03-03, 15:49   

Czytałem o tym dzisiaj w Metrze.
Moim zdaniem wiadomość rewelacyjna. Tak wielkie miasto jak Wrocław, już dawno powinno być w ekstraklasie.
Co lepsze, być może nowy Śląsk Wrocław od razu zagra w pucharach, jeśli tylko Groclin wywalczy do nich awans :P

Stadion nowy ma zostać zbudowany niebawem, jeśle dobrze pamiętam to w ciągu 2 lat.
Panu Drzymale marzy się, żeby każdy mecz była taki jak niedawne derby pomiędzy Ruchem a Górnikiem. A jeśli ma ambicje i realne możliwości, to nie pozostaje nam nic innego, jak tylko się cieszyć.
0 UP 0 DOWN
 
MaRiO 
..


Wiek: 82
Dołączył: 03 Maj 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: B r Z e G

Wysłany: 2008-03-03, 16:57   

Derian napisał/a:
Tak wielkie miasto jak Wrocław, już dawno powinno być w ekstraklasie


I nie oddać tego miejsca na długo!

Derian napisał/a:
Co lepsze, być może nowy Śląsk Wrocław od razu zagra w pucharach, jeśli tylko Groclin wywalczy do nich awans :P


Od dziś mocno kibicuję Groclinowi, póki co dobrze im idzie - wysoka wygrana 4:0 w Bełchatowie napawa optymizmem! Do boju Groclin!

Derian napisał/a:
Panu Drzymale marzy się, żeby każdy mecz była taki jak niedawne derby pomiędzy Ruchem a Górnikiem. A jeśli ma ambicje i realne możliwości, to nie pozostaje nam nic innego, jak tylko się cieszyć.


A ambicje i możliwości ma co wielokrotnie już udowadniał.
0 UP 0 DOWN
 
Insert 


Wiek: 35
Dołączył: 13 Maj 2007

UP 4 / UP 0


Skąd: wziąć?

Wysłany: 2008-03-03, 17:50   

Ja jestem całym sercem za wrrrr... Legią i Lechem, jeżeli Śląsk nie awansuje z miejsca premiowanego awansem, tylko poprzez jakieś układy to od razu widać ze jest tam jakiś kant. Zauwazyliście zeby gdzies w Polsce wyszły takie fuzje? Pogon, Zawisza... takie rzeczy nie wychodzą. Jeżeli powstanie ten nowy twór to straci kibiców, bo to nie będzie Śląsk tylko Groclin pod nazwą Śląsk Wrocław. Inna sprawa będzie jeżeli Śląsk awansuje normalnie z II ligi, wtedy pan Drzymała może sobie inwestować w Śląsk, może sprowadzać piłkarzy i budować potęgę na licencji Śląska Wrocław, a nie Groclinu...
Ostatnio zmieniony przez Insert 2008-03-03, 17:55, w całości zmieniany 2 razy  
0 UP 0 DOWN
 
Derian 



Wiek: 37
Dołączył: 20 Maj 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: inąd

Wysłany: 2008-03-03, 18:25   

Wielki LOL

Drogi kolego, kibicu Lecha. Zadam Ci zagadkę. Wiesz co się stało z Amicą Wronki?
Ostatnio zmieniony przez Derian 2008-03-03, 18:26, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: slask, wroclaw


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 36
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu