Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: qiero
2007-05-26, 13:39
Śląsk Wrocław
Autor Wiadomość
Bart 



Wiek: 42
Dołączył: 04 Wrz 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-12-02, 14:00   

Choć jeszcze kilkanaście dni temu zapowiedzi Waldemara Siemińskiego o dodatkowych transmisjach z meczów Bergsona Śląska wydawały się mało realne, wiadomo już, że relacje już wrótce staną się faktem.


Jak informuje "Gazeta Wyborcza" Siemińskiemu udało się dogadać ze stacją TeDe - regionalnym oddziałem telewizji TV4. Mówi się, że większość warunków umowy jest już uzgodniona. Część meczów Śląska będzie tak jak dotychczas transmitowana przez ogólnopolski kanał TV4 i będą je mogli oglądać widzowie z całej Polski. Pozostałe spotkania obejrzą ci, którzy mieszkają na Dolnym Śląsku i odbierają Telewizję Dolnośląską (należącą do sieci TV Odra).

Planowane transmisje meczów Bergsona Śląska

3 grudnia: Gipsar Stal Ostrów Wlkp. - Bergson Śląsk (godz.15, TV4)

9 grudnia: Bergson Śląsk - Unia Tarnów (18, Polsat Sport, TeDe)

16 grudnia: Kotwica Kołobrzeg - Bergson Śląsk (18, Polsat Sport, TeDe)

22 grudnia: Bergson Śląsk - Prokom Trefl Sopot (19, Polsat Sport, TeDe)

Źródło:www.e-basket.pl

To jest chyba świetna informacja dla sympatyków Śląska w naszym miescie,a tak swoją drogą to ja tez sie pisze na mecz Śląska z Prokomem na 22 grudnia,pozdrawiam wszystkich kibiców.
0 UP 0 DOWN
 
MaRiO 
..


Wiek: 82
Dołączył: 03 Maj 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: B r Z e G

Wysłany: 2006-12-05, 08:57   

Niestety mecz w Ostrowie Wlkp. przegrany zaledwie 3 pkt. Wrocławianie fatalnie rozpoczęli to spotkanie, i potem musieli mozolnie odrabiać prawie 20 pkt. przewagę rywali. Wydawało się, że osiągną celu i wygrają ten mecz, ale w końcówce kilka głupich błędów i mecz niestety w plecy..

Mecz z Unią Tarnów z tego co słyszałem, odbędzie się 10 grudnia w niedzielę. Zapewne tam będę.. :)

hej Śląsk!
0 UP 0 DOWN
 
Bart 



Wiek: 42
Dołączył: 04 Wrz 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-12-05, 14:52   

Mario a ty co tak często jestes na meczach Śląska masz jakis karnet czy poprostu jedziesz i kupujesz bilet przed meczem,tak wogóle to sam jezdzisz czy z jakąs ekipą?
0 UP 0 DOWN
 
Draft 



Wiek: 35
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-12-05, 15:52   

Mecz Śląska przeszedł bez większego echa (przynajmniej w sieci) po tym co zrobił jeden z zawodników Polonii Warszawa. Polecam filmik http://lokiec.w.koszu.patrz.pl/
0 UP 0 DOWN
 
hamulec 


Wiek: 36
Dołączył: 20 Wrz 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-12-05, 18:58   

:shock: :shock: :shock: za mocno
0 UP 0 DOWN
 
MaRiO 
..


Wiek: 82
Dołączył: 03 Maj 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: B r Z e G

Wysłany: 2006-12-06, 19:38   

Bart napisał/a:
Mario a ty co tak często jestes na meczach Śląska masz jakis karnet czy poprostu jedziesz i kupujesz bilet przed meczem,tak wogóle to sam jezdzisz czy z jakąs ekipą?



Karnetu nie posiadam, a w dniu meczu ciężko jest dostać bilet - w zasadzie jest to niemożliwe. Od kilku lat często bywam na meczach koszykarzy Śląska - na dobre i na złe :wink: Ostatnio na meczu z Polonią była fajna Cukierkowa ekipka z Brzegu 8)

[ Dodano: 2006-12-13, 12:46 ]
Dziś tj. 13 grudnia ruszyła sprzedaż biletów na mecz z Prokomem i.. o godzinie 9:30 nie było już biletów za 15 zł, a z biletami za 30 zł był już problem. Na szczęście udało mi się nabyć drogą zakupu 7 wejściówek dla mnie i znajomych. Bilety jak przypuszczano rozeszły się jak ciepłe bułeczki - wiadomo - tegoroczny szlagier!

0 UP 0 DOWN
 
Bart 



Wiek: 42
Dołączył: 04 Wrz 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-12-19, 13:37   

Mario załatw jakis bilet dla mnie jak mozesz.
Tzn. jakby ktos sie wycofał albo nie mógl jechac to ja bym chetnie zajął jego miejsce.
Ostatnio zmieniony przez Bart 2006-12-19, 13:41, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Kwiatuszek 



Wiek: 33
Dołączyła: 20 Lis 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-12-19, 23:16   

Ja też chętnie :) nawet 2 :)
0 UP 0 DOWN
 
MaRiO 
..


Wiek: 82
Dołączył: 03 Maj 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: B r Z e G

Wysłany: 2006-12-20, 22:15   

Niestety nie było szans na załatwienie większej ilości dodatkowych biletów. Wszystkie rozeszły się w kilka godzin pierwszego dnia sprzedaży. Wszystkie moje zakupione bilety również rozeszły się po moich znajomych. Znalazłem jeszcze ciekawy artykuł, któego treść zamieściłem poniżej:



Dodatkowo 280 biletów będzie można kupić na szlagierowo zapowiadający się piątkowy mecz Bergsona Śląska Wrocław z Prokomem Treflem Sopot. Wątpliwe, aby ta zwiększona liczba wejściówek zaspokoiła popyt na obejrzenie na żywo tego spotkania w hali Orbita. Czy nie można było zatem rozegrać meczu w Hali Ludowej?

Mecz Bergsona Śląska z Prokomem Treflem Sopot już od kilku tygodni określany jest spotkaniem sezonu. Po rozegranych jedenastu kolejkach oba zespoły zajmują czołowe miejsca w lidze i wielu koszykarskich fachowców typuje, że właśnie te dwie drużyny zmierzą się w finale mistrzostw Polski.

Nic dziwnego, że zainteresowanie piątkowym meczem jest ogromne. Jego rozmiar zaskoczył działaczy wrocławskiego klubu, którzy nie spodziewali się takiego popytu na bilety na mecz.

Choć już 13 grudnia rozpoczęto przedsprzedaż wejściówek, to rozeszły się w ciągu kilku godzin. - Moi przyjaciele w ten sam dzień dzwonili do mnie, abym załatwił im wejściówki, a ja niestety nie mogłem tego zrobić, bo biletów po prostu nie ma. Rozeszły się błyskawicznie - tłumaczy właściciel Śląska Waldemar Siemiński.

Szefowie wrocławskiego klubu zapewniają, że znajdą się jeszcze miejsca dla części kibiców, którzy chcieliby obejrzeć mecz w hali Orbita. - Przygotowaliśmy dostawkę 280 siedzeń. Bilety na te miejsca będziemy jeszcze sprzedawać przed samym piątkowym meczem - obiecuje szef klubu.

Wątpliwe jednak, aby ta liczba zaspokoiła popyt na obejrzenie tego meczu. Wielu wrocławskich kibiców czuje się zawiedzionych, bo tak naprawdę biletów na ten mecz mogło być dwa razy więcej (około 6 tysięcy), gdyby wrocławianie rozgrywali mecz w Hali Stulecia (dawna nazwa Hala Ludowa).

Władze wrocławskiego klubu brały pod uwagę występ w tym obiekcie, jednak ostatecznie nie dogadały się co do wynajmu tego obiektu. Początkowo tłumaczyły się wysoką ceną. Za wynajęcie hali na mecz w piątek trzeba zapłacić 25 tysięcy złotych. - Taki mają cennik dla wszystkich, i to nie podlega negocjacji - mówi Siemiński. - Co prawda proponowali nam rabat, ale dla nas to niewielka zniżka - mówił wówczas Siemiński.

Dla porównania - za każdą godzinę wynajęcia hali Orbita wrocławski klub płaci tylko 500 złotych. Czy jednak mimo takiego popytu na bilety nie opłacało się przenieść go do Hali Stulecia?

Siemiński tłumaczy, że cena to niejedyny problem, z powodu którego koszykarze nie przeniosą się, przynajmniej na razie, do Hali Stulecia. - Ten obiekt nie jest jeszcze przygotowany na mecze koszykówki. Kiedy pytaliśmy się o możliwość rozłożenia parkietu, to nawet nie wiedzieli, gdzie on jest. Poza tym chcieliśmy wynająć ten obiekt na trzy dni przed meczem, ale okazało się, że Hala do środy jest już zarezerwowana. A samego meczu ze względu na transmisję telewizyjną przełożyć nie mogliśmy - tłumaczy Siemiński. - Chcieliśmy tam grać dla naszych kibiców, ale wspólnie z trenerem Urlepem zdecydowaliśmy się grać w Orbicie. Fani by nam nie wybaczyli, gdybyśmy organizacyjnie i sportowo nie podołali wszystkim kwestiom związanym z przenosinami do Hali Stulecia. Nie chcieliśmy ryzykować, bo mecz z Prokomem Treflem Sopot jest dla naszego zespołu niezwykle istotny, choć przykro mi, że nie każdy chętny będzie mógł wejść do Orbity - dodaje.

Ci, którzy jednak nie dostaną się do hali, będą mogli obejrzeć mecz w telewizji. Transmisję przeprowadzi kodowany Polsat Sport.

Właściciel Śląska wciąż stara się o to, aby spotkanie można było obejrzeć w regionalnym paśmie ogólnodostępnej TV 4. - Władze TV 4 zapewniały mnie, że pokażą to spotkanie, ale nie wiem, co o tym myśleć. Jak dotąd, nie jestem zadowolony z przebiegu negocjacji z władzami tej stacji. Ciągle mnie zwodzą - mówi Siemiński, który wciąż walczy o to, aby wszystkie mecze wrocławskiego zespołu były pokazywane w telewizji ogólnodostępnej. Swojego celu jednak nie osiągnął.

Dla Gazety:

Hana Cervinková

prezes zarządu Wrocławskiego Przedsiębiorstwa Hala Ludowa sp. z o.o.

Bardzo chciałam, aby koszykarze Bergsona Śląska grali w Hali Stulecia. Niestety, działacze Śląska zgłosili się do mnie zbyt późno. Bo choć w dzień planowanego meczu, czyli w piątek, Hala jest wolna, to jednak wrocławscy działacze chcieli wynająć ją na cztery dni przed spotkaniem. A do wtorku obiekt był już zarezerwowany. Nie mogliśmy znacznie obniżyć ceny za wynajem obiektu, bo nie możemy działać na niekorzyść spółki. Uważam, że i tak daliśmy Śląskowi warunki dość korzystne. Bo za wynajem w piątek zaproponowaliśmy 15 procent rabatu. Ponadto wyraziliśmy gotowość dalszych negocjacji. To nieprawda, że nie mamy odpowiednio przygotowanego parkietu. Jesteśmy gotowi w każdej chwili na przyjęcie koszykarzy. Nawet jeśli dziś działacze zdecydowaliby się wynająć Halę na czwartek i piątek.


źródło: GAZETA.PL
0 UP 0 DOWN
 
hajtek 



Wiek: 40
Dołączył: 16 Lis 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-12-23, 14:26   

Piękny meczyk, choć niestety przegrany :) Szkoda ze mam noge w gipsie i musialem ogladac go w TV.
0 UP 0 DOWN
 
WILU 


Wiek: 47
Dołączył: 02 Kwi 2006

UP 16 / UP 5


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-12-24, 20:20   

Film o Zielonym w TVP3
Inne - 23 XII 2006 - 10:00 - Ewa Bukowska

W pierwszy dzień Bożego Narodzenia (25.12) o godzinie 21:45 TVP3 Wrocław wyemituje film dokumentalny o byłym zawodniku Śląska Wrocław, Macieju Zielińskim. Serdecznie zapraszamy do oglądania programu. Powtórka audycji we wtorek (26.12) o godzinie 17.
0 UP 0 DOWN
 
MaRiO 
..


Wiek: 82
Dołączył: 03 Maj 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: B r Z e G

Wysłany: 2006-12-24, 22:37   

ooo dzięki Wilu za cenne info :)

ja polecam wszystkim sympatykom Śląska TEN filmik - łza w oku się zakręciła, a dreszczyk przechodzi po całym ciele jak to oglądam - doskonale dobrana muzyka do akcji wrocławskich koszykarzy - gorąco polecam!

[ Dodano: 2007-01-10, 18:37 ]
Za nami piękne zwycięstwo w derbowym pojedynku z Turowem, a przed nami kolejny ciekawy mecz, tym razem w niedzielę rywalem Śląska we wrocławskiej Orbicie będzie zespół Polpaku Świecie, w którym występuje znany we Wrocławiu Robert Skibniewski.

[ Dodano: 2007-01-15, 22:47 ]
Śląsk Wrocław pokonał Polpak Świecie 75:58 w rozgrywkach Dominet Bank Ekstraligi. Dopiero w siódmej minucie gry swoje pierwsze punkty zdobyła drużyna przyjezdna, wówczas na tablicy wyników było już 16:0 dla Śląska. W trzeciej kwarcie Polpak dogonił Śląska, ale kapitalna gra Deana Olivera pozwoliła na pewną wygraną. W końcówce na boisku zameldował się Kamil Chanas, który powraca po bardzo ciężkiej kontuzji. Młody gracz Śląska zdobył 1 pkt. Na Orbicie jak zwykle była kapitalna atmosfera - na takich meczach warto być.

Kilka fotek:

..efektowna zapowiedź Śląska..


..na początek 16:0 dla nas..


..chwila przerwy przyjemna dla oka..


..ah, te rzuty wolne, tym razem było lepiej..


..następca Lynna Greera, czyli Dean Oliver..


..koszulka "Zielonego"..


..a po zwycięstwie chwila dla fotoreporterów..


[ Dodano: 2007-01-20, 19:54 ]
Już jutro tj. 21 stycznia o godz. 18.00 drużyna Asco Śląsk Wrocław (trzecie miejsce w lidze) zmierzy się z drużyną Czarnych Słupsk (czwarte miejsce w lidze!) w Hali Orbita przy ulicy Wejherowskiej 2.

Wspólnie z Mufą wybieramy się wspomóc Śląska :wink:
0 UP 0 DOWN
 
steve 
w.w.j.d??


Zaproszone osoby: 4
Wiek: 38
Dołączył: 25 Kwi 2005

UP 6 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-01-24, 13:15   

Zajebiste zdjęcia Ziom :) szkoda, że mi się jeszcze nie udalo wpaść w tym sezonie na meczyk, ale jeszcze pomyślimy o tym :) Do boju Sląsk !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ja zapraszam na relacje z Mistrzostw Swiata
0 UP 0 DOWN
 
madey 
screw you gays, I'm going home


Wiek: 35
Dołączył: 28 Sty 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-02-04, 16:17   

Szkoda że śląsk dzisiaj przegrał z anwilem. Myślałem że w drużynie śląska pojawi się już nowy zawodnik ( Hamilton ). Z tego co słyszałem, to grał w NBA, i całkiem dobrze mu się tam powodziło.
0 UP 0 DOWN
 
MaRiO 
..


Wiek: 82
Dołączył: 03 Maj 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: B r Z e G

Wysłany: 2007-04-06, 20:05   

Są już w sprzedaży bilety na pierwsze dwa mecze w fazie play-off. Śląsk gra we wtorek i środę z Polpakiem Świecie. Początek obu meczów o godz. 18:30 w hali Orbita.
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: slask, wroclaw


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 36
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu