Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Ścianka wspinaczkowa
Autor Wiadomość
Anka 

Wiek: 40
Dołączyła: 25 Paź 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-10-27, 12:01   

Wyznaję zasadę, że weekend nie spędzony w górach jest stracony. Warto korzystać z położenia naszego miasta w niedalekim sąsiedztwie górskich szlaków.
A co do zdjęć ze skałek - czy to nie Michał G. po Twojej lewej Domel? Przypomina mi znajomego.
0 UP 0 DOWN
 
Domel 



Wiek: 44
Dołączył: 05 Lis 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-10-27, 20:12   

Anka napisał/a:
A co do zdjęć ze skałek - czy to nie Michał G. po Twojej lewej Domel? Przypomina mi znajomego.


ta ekipa nie jest z Brzegu, to grono znajomych z różnych miast Polski (Jelcz-Laskowice, Kamienna Góra, Kłodzko) poznałem ich poprzez kolegę z Brzegu który z nimi uczęszczał do Technikum Leśnego w Tułowicach, a którzy bardzo kochają góry (byli m.in. na Mont Blanc)
0 UP 0 DOWN
 
smooth 
wyrwany z kontekstu


Zaproszone osoby: 2
Wiek: 43
Dołączył: 21 Wrz 2006

UP 35 / UP 7


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-11-04, 14:47   

Nie to żebym reklamował, ale jeśli chodzi o wspinaczke w kontekscie wyborów samorządowych, to proszę rzucić okiem - http://www.pietrzak.of.pl/
0 UP 0 DOWN
 
Domel 



Wiek: 44
Dołączył: 05 Lis 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-11-04, 19:45   

hehehehe Pan Huczyński też kocha wspinaczki górskie i co z tego? nic się nie zmieniło :)
0 UP 0 DOWN
 
smooth 
wyrwany z kontekstu


Zaproszone osoby: 2
Wiek: 43
Dołączył: 21 Wrz 2006

UP 35 / UP 7


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-11-04, 20:30   

Domel napisał/a:
hehehehe Pan Huczyński też kocha wspinaczki górskie i co z tego? nic się nie zmieniło


No to dupa..a chciałem zabłysnąć...widocznie wspinaczki to taki fajny chwyt małketingowy :wink:
0 UP 0 DOWN
 
Anka 

Wiek: 40
Dołączyła: 25 Paź 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-11-04, 22:37   

Cytat:
Nie obce mi są wielkie wyzwania i zdobywanie niedostępnych i niebezpiecznych

szczytów. Realizuję to m. in. w wspinaczce skałkowej.



Interesując się historią alpinizmu wogóle, ciężko jest mi uwierzyć, w zdobywanie tych "niedostępnych szczytów". Od pozostałych komentarzy stricte programowych chyba się powstrzymam, biorąc pod uwagę fakt, że to ojciec mojej koleżanki, a w politykę z zasady nie lubię się mieszać, wystarczy mi jej na studiach.
W każdym razie - byłoby miło, gdyby w naszym mieście ktoś wreszcie wpadł na pomysł zbudowania ścianki, ale takiej z prawdziwego zdarzenia, bo analizaując inwestycje miasta, tracę nadzieje na rozwiązywania zdecydowanie mniej kompromisowe niż kryta pływalnia, która w rzeczywistości jest niewielką niecką dla dzieci.
Choć taka niekomercyjna ścianka też byłaby pożądana, ale to już mówiłam.
A jeśli chodzi o obietnice przedwyborcze - naiwność bywa zgubna.
Pozdrawiam
0 UP 0 DOWN
 
Wspinaczkowiec
Gość

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-11-09, 17:19   

Siemka, jesli chodzi o scianke w brzegu to w czasie wakacji przechodzac lub siedzac na amfiteatrze brzeskim widziałem ludzi ktorzy się wspinaja :) maja linki zaczepione nagurze o słup specjalne jakis buty ja sie na tym nie znam ;) i cheja:PP
 
Soroslaw 
wielebny



Wiek: 33
Dołączył: 22 Lip 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: z nienacka

Wysłany: 2007-01-18, 17:18   

nie jakiś tam ludzi tylko nas :D :D:D (SiD & S.o.r.o. no & Tadek)
amfi jest nawet niezła miejscówką na trening, jak by ktoś miał chcice sie zmirzyć dajcie znac;) a nalegam bo chciałbym poznać brzeskie "spidery", taaaa :D :D:D
0 UP 0 DOWN
 
sandrix 

Wiek: 44
Dołączyła: 18 Sty 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-01-18, 23:29   scianka wspinaczkowa

wspinanie jest absolutnie super. we wroc sa 2 scianki- obecnie wspinam sie na eigerze www.eiger.pl i jest bosko. tworzenie scianki w brzegu nie jest dobrym pomysłem, a na pewno nie było by dochodowe, ale jesli chodzi o fun, to jak najbardziej. no i oczywiscie zadna scianka to nie to samo co zywa skała:)))) pozdrawiam wspinaczy
aha. jesli jest ktos chetny do wspolnych wyjazdów na scianke albo w skały to prosze o kontakt sandrix@o2.pl
0 UP 0 DOWN
 
Witek 


Wiek: 45
Dołączył: 25 Lut 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-02-25, 11:30   

Całkiem fajnie można się również powspinać na kamieniołomie
w m. Chwałków nieopodal Sobótki




Zdjęcia z 02.01.2007r. Jaka pogoda!!! 8)

Pozdro dla Sandrix i innych Brzeskich łojantów!
Ostatnio zmieniony przez Witek 2007-02-25, 11:45, w całości zmieniany 2 razy  
0 UP 0 DOWN
 
Wolfgaar 


Wiek: 37
Dołączył: 28 Sty 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Zakopane/Brzeg

Wysłany: 2007-03-13, 19:13   

Ja chodze dwa razy w tygodniu na scianę we Wrocku do Eigeru, niedługo z kumplem na weekend do Jury się wybieramy ale nic nie jest lepsze jak wspinaczka w Tatrach :evil:
0 UP 0 DOWN
 
jahus 



Wiek: 40
Dołączył: 27 Mar 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-05-01, 22:57   

Ja także polecam Jurę. Jest całkiem spora i zawsze można znaleźć ciche i spokojne ściany, nie czując oddechu "następnego w kolejce", złożeczącego w duchu "niech w końcu odpadnie" :) . nie wiem jak jest we Wro, ale na poznańskich ściankach ( obecnie niestety jednej :( ) tak jest :x

a po jaskiniach ktoś łazi? :>
0 UP 0 DOWN
 
Witek 


Wiek: 45
Dołączył: 25 Lut 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-05-06, 14:51   

A po dziurach łazi... :arrow:
Ostatnio zmieniony przez Witek 2007-05-06, 15:03, w całości zmieniany 3 razy  
0 UP 0 DOWN
 
bartoszek 


Wiek: 35
Dołączyła: 30 Gru 2006

UP 1 / UP 0



Ostrzeżeń:
 4/4/6
Wysłany: 2007-05-06, 15:48   

Cytat:
tworzenie scianki w brzegu nie jest dobrym pomysłem


jest dobrym pomyslem, tylko zbytnio nie ma gdzie jej umieścić....

szkoła fajne miejsce......... tylko, że w godzinach przedpołudniowych i południowych ścianka praktycznie wyłączona z użycia byłaby.....

przydałby się jakiś wyłączony z użycia a jednocześnie nie ruina:wink: budynek.....ściana itd....

yasiu zauważył dobrze w rozmowie, iż tereny ogólniedostepne nie nadają sie na tworzenie czegokoolwiek <wandalizm> :/

znacie takie mijejce w Brzegu ??
0 UP 0 DOWN
 
Tadek 



Wiek: 42
Dołączył: 08 Sty 2008

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-01-12, 07:17   

jezeli ktos z was chce potrenowac wspinaczke to zapraszam w cieple dni na brzeski amfiteatr tam jest sciana idealna do trenowania tego sportu.Moze nie jest pirwsza klasa ale zawsze cos,moze nie ma okapu lub przewieszek ale utrzymac forme mozna.Jezeli ktos zamierza zaczac wspinac sie w skale to polecam Jure i takie mieesjcowosci jak Podlesice ,Rzedkowice , Mirow,Ojcow .Tam mozna znalesc sciezki dla kazdego poczawszy od III do VI7+ .Warto wziac przewodnik


pozdro dla AKTYWNYCH!!!!
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: scianka, wspinaczkowa


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 33
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu