Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Mariusz Grochowski ???
Autor Wiadomość
smooth 
wyrwany z kontekstu



Zaproszone osoby: 2
Wiek: 43
Dołączył: 21 Wrz 2006

UP 35 / UP 7


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-11-21, 12:26   

alferx napisał/a:
ja w tej chwili mam 128kbps (16kB/s) i płacę, więc dlaczego miałby nie skorzystać z szybszego i do tego darmowego


heh he żesz Ty... pewnie właśnie chodziło o 20 kbps :>
0 UP 0 DOWN
 
wojbus 


Wiek: 60
Dołączył: 19 Paź 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-11-21, 12:27   

Zgadnijktoto , nikt nie sprawi aby Brzeg leżał nad morzem ( może za wyjątkiem efektu cieplanianego , kiedy sie poziom Bałtyku podniesie)
Mamy za to Odrę , a w okolicy kilka spławnych dopływów .
Nie mamy mariny , ani nawet głupiej przystani gdzie można by było kajak wynająć (za dawnych niedobrych czasów na kępie młyńskiej żaglówki cumowały), myślę że to jest do zrealizowania.
Marzy mi się jeszcze jakaś promenada nadodrzańska hahaha , bardziej bym się cieszył od darmowego netu.
0 UP 0 DOWN
 
Domel 



Wiek: 44
Dołączył: 05 Lis 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-11-21, 16:15   

alferx napisał/a:
Domel napisał/a:
że darmowy net będzie się ograniczał do np. 20 KB/s :mrgreen: :wink:


ja w tej chwili mam 128kbps (16kB/s) i płacę, więc dlaczego miałby nie skorzystać z szybszego i do tego darmowego :D


ile za to płacisz? bo widzę bardzo kiepski to transfer, przypuszczam, że to Neo (ale podobno oni już nie oferują takiego, swego czasu wszystko poszło razy dwa, to pewnie masz 32 KB/s - no chyba, że się mylę)
0 UP 0 DOWN
 
alferx 



Wiek: 51
Dołączył: 11 Cze 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-11-21, 21:04   

Domel napisał/a:
ile za to płacisz?


Najniższy abonament w 3vnet i jest mi z tym dobrze :D
a 32KB/s mam w godzinach nocnych za drobną dopłatą wg taryfy "godziny nocne" ;)

Ale jeżeli będzie darmowy internet w Brzegu z prędkością nawet 8KB/s (64kbps - ISDN) to i tak się opłaca. Do przegladania witryn, ściągnięcia poczy, przelewów bankowych, GG czy innych komunikatorów jest wystarczające.
0 UP 0 DOWN
 
pawelK.
[Usunięty]


UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-11-22, 08:59   

Z rozmowy ze znajomym na ten temat, wyniklo, ze "darmowy internet" byl ponoc bardzo popularny w tych wyborach. W tym wypadku niesmak budzi termin, w ktorym takowa rewelacja została ogłoszona, bo zostawianie takiego kąska na drugą turę świadczy jedynie o tym, że traktuje się wyborce jak psa. Rzecz jasna niezbyt chwalebne jest oglaszanie pomyslow ubiegłych władz jako własnych. Nie twierdze ze to odobobniony przypadek, ale niektózy ludzie naprawde wstydu nie mają
 
wojbus 


Wiek: 60
Dołączył: 19 Paź 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-11-22, 15:06   

Ale cisza na forum . Gorący okres przed II turą ,a tu nic sie nie dzieje , dziwne.
Czyżby uzytkownicy bali sie inwigilacji ?
0 UP 0 DOWN
 
Domel 



Wiek: 44
Dołączył: 05 Lis 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-11-22, 20:11   

hahahahahahaha a kolega dziś wymyślił, że to może konkurencja Pana Grochowskiego wrzuciła na plakaty taką kłodę pod nogi :mrgreen:
0 UP 0 DOWN
 
kapki99 


Wiek: 39
Dołączył: 06 Sie 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-11-22, 20:46   

Widać, że chłopina nie wie co dzieje się w mieście!!! Przykre to, że nawet nie raczył się zainteresować sytuacją miasta, nie wiem czy świadomie, czy pisze o rzeczach, które sa w trakcie realizacji :(
Panie Mariuszu wstyd!!!!!!
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 46
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-11-22, 21:09   

kapki99 napisał/a:
Widać, że chłopina nie wie co dzieje się w mieście!!! Przykre to, że nawet nie raczył się zainteresować sytuacją miasta, nie wiem czy świadomie, czy pisze o rzeczach, które sa w trakcie realizacji :(
Panie Mariuszu wstyd!!!!!!

a ciekawe ile osób o tym wiedziało, bo o ile się nie mylę, to ta informacja wypłynęła dopiero w tym tygodniu na łamach PPB
0 UP 0 DOWN
 
Bartek T. 
poszukiwacz



Wiek: 43
Dołączył: 23 Wrz 2006

UP 161 / UP 140


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-11-22, 21:24   

Ta onformacja wypłynęła wcześnie, i nie na łamach a w kampanii. Na łamach tylko padło pytanie w kontekście tej informacji.
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 46
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-11-22, 21:48   

Bartek T. napisał/a:
Ta onformacja wypłynęła wcześnie, i nie na łamach a w kampanii. Na łamach tylko padło pytanie w kontekście tej informacji.

Kiedy wcześniej? Musiałem coś przeoczyć... można konkretniej?
0 UP 0 DOWN
 
kapki99 


Wiek: 39
Dołączył: 06 Sie 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-11-23, 18:07   

Coś nam Pan Grochowski zamilkł, niestety!! :(
0 UP 0 DOWN
 
Baba Riba 
Baba Riba


Wiek: 46
Dołączyła: 23 Sie 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-11-24, 00:08   

kapki99 napisał/a:
Coś nam Pan Grochowski zamilkł, niestety!!

Za to wypowiada się na tablicach ogłoszeniowych.
Rano widziałam dziewczynki rozklejające afisze informujące, że z powodu tragedii w Halembie pan Grochowski zawiesza swoją kampanię wyborczą.
Byłam świadkiem, jak jakiś starszy człowiek głośno powiedział wtedy, że co to za przerwanie kampanii, które polega na rozklejaniu afiszy, że gdyby Grochowski poważnie traktował tragedię, to po prostu przerwałby kampanię a nie chwalił się, że ją przerywa.
Na to jakaś starsza pani dodała oburzonym głosem, że "ci to nawet na trupach żerują"!

Ja bardzo przepraszam, że takie drastyczne słowa tu wypisuje, ale to są szczere, prawdziwe cytaty reakcji ludzi na ulicy.

Ze swej strony mogę dodać, że gdyby pan Grochowski rzeczywiście przerwał kampanię, to odwołałby dzisiejsze spotkanie z wyborcami w Działkowcu i nie dopuściłby, aby po południu rozklejano jego plakaty, a były rozklejane, bo, idąc na zakupy, widziałam świeże, kolorowe i czarno-białe na wielu tablicach w centrum miasta.

Szkoda, że publiczne deklaracje rozmijają się z działaniami.
Może Pan nam to jakoś wyjaśni, Panie Grochowski?
0 UP 0 DOWN
 
pawelK.
[Usunięty]


UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-11-24, 00:38   

od początku było pewne że takie ostentacyjne "zawieszanie kampanii wyborczej" jest zwykłym picem na wodę. Te telefony do warszawiakow z nagraniem marionetkiewicza to również czysty przypadek, jak zostało obwieszczone ciemnemu ludowi, błąd człowieka, za który rzecz jasna nikt konsekwencji nie poniesie, a patrzac na usbosobienie liderów PiSu, ktoś powinien. Niezłą kampanią wyborczą jest również po 30tys dla rodzin nieszczęsnych górników.

Ot taka ta nasza partia rządząca
 
kapki99 


Wiek: 39
Dołączył: 06 Sie 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-11-24, 06:30   

Faktycznie wstyd z tym " zawieszeniem" kampani wyborczej. Pan Grochowski nawet na ludzkiej tragedii potrafi robić sobie reklamę!!! :x
Następna jego kompromitacja, tak samo jak z przejściem podziemnym, pisaniem o sprawach, które są już w trakcie realizacji, chciał wykorzystać nieświadomość mieszkańców, aby osiągnąć swój cel jakim jest fotel burmistrza.

Dlatego powinniśmy pójść do wyborów jak najliczniej w niedzielę i pokazać desaprobatę dla jego osoby i PiS-u!!!!
Nie potrzebne nam są innowaje tylko kontynuacja, w końcu mamy szansę na rozwój miasta, który się już zaczał!!!!

Nie pozwólmy, aby za nas decydowały moherowe berety, które głosują, tak jak ojciec dyrektor powie!!!
Albo wykorzystamy szansę, albo będziemy tkwić w miejscu!!!
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: grochowski, mariusz


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 33
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu