Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Mariusz Grochowski ???
Autor Wiadomość
PoCo 


Wiek: 36
Dołączył: 29 Sie 2006

UP 4 / UP 4



Wysłany: 2006-10-30, 22:08   

A dlaczego to niby Pan Grochowski ma zrobić więcej niż inni wcześniej ?
Może dlatego, że nosi okulary, albo dlatego że za plecami ma Kaczorów.
Ten PiS to stado karierowiczów. Dzisiaj jedna z koleżanek z II LO mówiła mi, że jeden z kandydatów tej partii nawet na lekcjach wyśmiewa się z Kaczorów, ale startuje z listy PiS -u.
Obłuda do n-tej potęgi.
0 UP 0 DOWN
 
Bartek T. 
poszukiwacz



Wiek: 43
Dołączył: 23 Wrz 2006

UP 161 / UP 140


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-10-31, 00:42   

Domel napisał/a:
Bartek czy Ty masz lewicowe poglądy? :)

Tak jest, mam.
Od 6 lat niezmiennie.
Tzn od wcześniej, ale od 6 lat jestem politycznie-lewicowo namaszczony.

PoCo napisał/a:
Może dlatego, że nosi okulary, albo dlatego że za plecami ma Kaczorów.

Ja przepraszam bardzo ale w kwesti formalnej:
Pan Grochowski ma za plecami jabłka.
0 UP 0 DOWN
 
Domel 



Wiek: 44
Dołączył: 05 Lis 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-10-31, 07:31   

Bartek T. napisał/a:

PoCo napisał/a:
Może dlatego, że nosi okulary, albo dlatego że za plecami ma Kaczorów.

Ja przepraszam bardzo ale w kwesti formalnej:
Pan Grochowski ma za plecami jabłka.


co by nie miał..., to i tak podejrzewam będziesz głosował na kandydata lewicy?
0 UP 0 DOWN
 
Bartek T. 
poszukiwacz



Wiek: 43
Dołączył: 23 Wrz 2006

UP 161 / UP 140


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-10-31, 09:38   

I słusznie podejrzewasz.
0 UP 0 DOWN
 
crazy_devil 
Spirit never die



Wiek: 37
Dołączyła: 20 Cze 2006

UP 2 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-10-31, 09:53   

PoCo napisał/a:
A dlaczego to niby Pan Grochowski ma zrobić więcej niż inni wcześniej ?
Może dlatego, że nosi okulary, albo dlatego że za plecami ma Kaczorów.
Ten PiS to stado karierowiczów. Dzisiaj jedna z koleżanek z II LO mówiła mi, że jeden z kandydatów tej partii nawet na lekcjach wyśmiewa się z Kaczorów, ale startuje z listy PiS -u.
Obłuda do n-tej potęgi.



Co mają okulary do tego jakim on będzie burmistrzem? PIS to jedynie partia a Ty od razu określasz je mianem "stada karierowiczów". Zauważ że wsadziłeś tych ludzi do jednego worka tzn. jeżeli ktoś jest z PIS-u to jest be (a w Niemczech się powiada że Polacy to złodzieje i pijacy-z tego morał że my wszyscy forumowicze tacy jesteśmy??). A co do Twojej koleżanki to jeżeli nawet coś takiego usłyszała to nie znaczy od razu że cała jest taka partia. JEZU poza tym chyba nie wiesz jak tak naprawdę jest. Jeżeli chcesz się tak śmiało wypowiadać na ten temat to wyjdź na ulice i zobacz co się wyrabia. Byłeś chociaż na jednej sesji Rady Miasta albo na spotkaniach PIS-u?? Jestem pewna że nie. A ja byłam i wiem jak to wszystko wygląda i wkurzają mnie teksty ludzi którzy potrafią wszystko tylko krytykować nie dając nic od siebie!!!!!!
Do Bartka T. - Nie chce abyś pomyślał, że mam coś przeciwko lewicy tylko uważam, że każdy powinien mieć jakieś swoje poglądy ale jeżeli jest dobrze poinformowany i w tym siedzi .
0 UP 0 DOWN
 
Domel 



Wiek: 44
Dołączył: 05 Lis 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-10-31, 17:48   

Bartek T. napisał/a:
I słusznie podejrzewasz.


czyli niezależnie od tego kto by kandydował z lewicy to byś na tą osobę zagłosował?
0 UP 0 DOWN
 
kapki99 


Wiek: 39
Dołączył: 06 Sie 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-10-31, 19:32   

A Pan Grochowski, tak jak G.S zostawił nasze pytania bez odpowiedzi :(
0 UP 0 DOWN
 
zgadnijktoto 


Wiek: 50
Dołączyła: 29 Sie 2006

UP 23 / UP 31



Wysłany: 2006-10-31, 20:13   

...bo jak pojawiają się trudne pytania to wszyscy znikają. Najprościej obiecywać gruszki na wierzbie, ale odpowiedzieć konkretami niestety nie jest takie proste. :?
0 UP 0 DOWN
 
Bartek T. 
poszukiwacz



Wiek: 43
Dołączył: 23 Wrz 2006

UP 161 / UP 140


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-11-01, 00:14   

crazy_devil napisał/a:
Do Bartka T. - Nie chce abyś pomyślał, że mam coś przeciwko lewicy tylko uważam, że każdy powinien mieć jakieś swoje poglądy ale jeżeli jest dobrze poinformowany i w tym siedzi .

Ja mam "jakieś" swoje poglądy. Zresztą nie tylko jakieś ale i całkiem ugruntowane i podparte tym czy owym. Myślę że pod tym względem jestem dobrze poinformowany. A napewno mogę powiedzieć, ze w "tym siedzę". :)

Domel napisał/a:
czyli niezależnie od tego kto by kandydował z lewicy to byś na tą osobę zagłosował?


I tak i nie. Nie jeśli uważam że to zły kandydat. A tak jeśli uczestniczę w wyborze kandydata. Wtedy mam możliwość współdecydowania kogo lewica (w tym przypadku w Brzegu) wystawi jako swojego kandydata na Burmistrza. Nie wiem jak jest w innych częściach polityki, ale na lewicy ludzie nie zatracają własnego zdania :)

zgadnijktoto napisał/a:
...bo jak pojawiają się trudne pytania to wszyscy znikają. Najprościej obiecywać gruszki na wierzbie, ale odpowiedzieć konkretami niestety nie jest takie proste. :?


Rozumiem, że chodzi o kandydatów na Burmistrza? Bo ja nigdzie nie znikam :)
0 UP 0 DOWN
 
PoCo 


Wiek: 36
Dołączył: 29 Sie 2006

UP 4 / UP 4



Wysłany: 2006-11-01, 10:47   

Ej pani crazy_devil już się kiedyś chwaliłem, że mimo swojego wieku mam jakieś tam osiągnięcia w działaniu na rzecz innych.
A co do przynależności partyjnej , to nie można być w niej tylko jedną nogą, czyli utożsamiać się z nią wtedy, kiedy się ma prywatny interes - albo się popiera poglądy i działania jakiegoś ugrupowania albo nie. Przecież są inne wyjścia, jeżeli Pan Grochowski uważa, że może być dobrym burmistrzem, to wcale nie musi startować z PiS -u, mógł założyć swój własny komitet. To samo tyczy sie tego belfra, który naśmiewa się z Kaczorów, ale jego prywatny interes jest w tym, żeby startować z ugrupowania, które ma wysokie notowania. Dlatego też, tak wiele osób zmienia przynależność partyjną jak przysłowiowe rękawiczki. Ja tam nie mam nic do ludzi z PiS- u, ale do tych co są w tej partii z prawdziwego przekonania a nie dla korzyści.
0 UP 0 DOWN
 
crazy_devil 
Spirit never die



Wiek: 37
Dołączyła: 20 Cze 2006

UP 2 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-11-01, 18:31   

To się tak nie chwal zbytnio. A i jedno pytanko ?? Był pan na spotkaniu z P. Grochowskim które odbyło się wczoraj?? Wszystko na ten temat. Nie mam już nic do dodania
0 UP 0 DOWN
 
PoCo 


Wiek: 36
Dołączył: 29 Sie 2006

UP 4 / UP 4



Wysłany: 2006-11-02, 19:26   

Ej - laleczko, masz coś do mnie, ze tak najeżdżasz na mnie tym swoim samochodzikiem.
Zrobiłem ci jakąś krzywdę, czy co ?
Na spotkaniu z P. Grochowskim nie byłem, bo o nim nie wiedziałem. Widać było tylko dla wtajemniczonych, takich jak ty.
P. Grochowski jeżeli chce być burmistrzem, to niech trochę nad tym popracuje. To on ma dotrzeć do wyborców a nie oni do niego. Chyba, że czuje się jakiś lepszy i ważniejszy.
A co do osiągnięć, to chętnie poczytam czym ty się możesz pochwalić.
Coś mi zajeżdża, że jesteś bardzo blisko spokrewniona z P. Grochowskim i dlatego tak wszystkim skaczesz do gardła. Tylko, że ja wcześniej nic do tego pana nie miałem, chciałem się tylko czegoś o nim dowiedzieć, a przez ciebie to już chyba go nie lubię.
Więcej gwiazdo takiej reklamy dla tego pana a skutecznie odstraszysz większość wyborców. :-P
0 UP 0 DOWN
 
kapki99 


Wiek: 39
Dołączył: 06 Sie 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-11-02, 20:15   

To były pewnie tajne nauczania :D
0 UP 0 DOWN
 
crazy_devil 
Spirit never die



Wiek: 37
Dołączyła: 20 Cze 2006

UP 2 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-11-02, 22:20   

Laleczka do możesz mówić do panienek spod latarni chłopczyku. I nie jestem żadna gwiazda ...
0 UP 0 DOWN
 
Mariusz 

Wiek: 56
Dołączył: 26 Paź 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-11-05, 20:49   

Drodzy forumowicze!

Troszkę nerwowo się tutaj zrobiło. Przepraszam, że tak dawno nie zaglądałem na forum, ale kampania pochłonęła mi cały dostępny czas. I nie obiecuję, że będzie lepiej do dnia wyborów. Pozwolę sobie odnieść się tylko do kilku kwestii i zaprosić na spotkania z wyborcami we wtorek o godz. 17.00 w klubie SAWA na Chocimskiej, w środę w klubie SM Zgoda na Brzechwy o godz. 17.00 i w czwartek w Działkowcu na Wrocławskiej o godz. 17.00.
Kwestia pierwsza. Powielanie programu Pana Huczyńskiego.
Może coś przeoczyłem, ale jeszcze nigdzie nie natknąłem się na program Pana burmistrza na następną kadencję. Tak naprawdę, to oprócz TRZB, żaden program nie wpadł mi jeszcze w ręce. A że ktoś już to wymyślił... zgoda, ale od wymyślenia do realizacji jest jeszcze ogromna droga. Do wyborców należy opowiedzenie się, do kogo mają największe zaufanie.
Kwestia druga. Ktoś będzie rządził Brzegiem za moimi plecami.
Myślę, że żadna osoba, która zarządzała jakimś przedsięwzięciem, za które odpowada się swoim majątkiem czy prestiżem nie pozwoli sobie na sterowanie zza pleców. Chyba, że będą to naciski na lepszą, czy szybszą realizację programu wyborczego. To wtedy ma sens.
Kwestia trzecia. Komentarz do oskarżeń w lokalnej prasie dotyczących członków PiS.
Jeżeli dla kogoś ważne jest wyborcze błoto, niezależnie czy dotyczy członków PiS, czy obecnego burmistrza, o czym mówi się na mieście, czy jednego z moich kontrkandydatów, to nie znajdziemy wspólnego tematu. Ci, którzy wyznają zasadę "obrzuć błotem, a zawsze coś z tego zostanie" mają zupełnie odmienne ode mnie wyobrażenie polityki. Ja wszystkich moich rywali oraz członków mojego i innych komitetów wyborczych traktuję z największym szacunkiem.
Pozdrawiam
Mariusz Grochowski
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: grochowski, mariusz


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 33
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu