Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Mariusz Grochowski ???
Autor Wiadomość
Mariusz 

Wiek: 56
Dołączył: 26 Paź 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-10-27, 20:12   

A propos pytania od Baba Riba to pozwólcie, że nie ustosunkuję się do tego pisma, gdyż nie wiem czego dotyczą te zarzuty. Nie wiem też dlaczego miałbym się tłumaczyć za kogoś. Ja nie czuję się prokuratorem. Jeśli jest to prawdą, to proszę zgłosić to prokuraturze, a ona rozpocznie postępowanie w sprawie, a następnie winnym przedstawi zarzuty.
0 UP 0 DOWN
 
PoCo 


Wiek: 36
Dołączył: 29 Sie 2006

UP 4 / UP 4



Wysłany: 2006-10-27, 20:32   

A co z subkulturą ?
Czy dla takich ludzi też coś się znajdzie,czy jest Pan przeciw takim grupom ?
0 UP 0 DOWN
 
Roztropek 


Wiek: 73
Dołączył: 11 Sie 2006

UP 345 / UP 162


Skąd: tutejszy

Wysłany: 2006-10-27, 21:38   

Mariusz napisał/a:
A poglądów politycznych nigdy nie zmieniłem i nie wiem dlaczego dziwisz się, że startuję z PiS u. Zwyczajnie program tej partii najbardziej mnie do niej przekonuje.
No właśnie, jakie poglądy polityczne trzeba mieć, aby startować z listy PIS? Przekonanie do słuszności programu tej partii nie ukazuje poglądów politycznych. Jakie zabarwienie polityczne może mieć walka z korupcją, integracja z Unią Europejską na korzystnych warunkach, zmniejszenie Sejmu i Senatu, przywrócenie kary śmierci, likwidacja rady Polityki Pieniężnej itp.? Takie hasła i postulaty są do przyjęcia przez każdą partię. Więc dlaczego z listy PiS, tym bardziej, że dalsze pana odpowiedzi na pytania nie mają choćby nuty politycznego zabarwienia?
0 UP 0 DOWN
 
zgadnijktoto 


Wiek: 50
Dołączyła: 29 Sie 2006

UP 23 / UP 31



Wysłany: 2006-10-28, 15:05   

Myślę, że jednak skoro startuje Pan z PiS - u, a artykuł dotyczy głównych postaci tego ugrupowania, to należałoby aby Pan zajął w tej sprawie stanowisko.
Chyba, że startuje Pan z tego komitetu przez czysty przypadek ?
0 UP 0 DOWN
 
kapki99 


Wiek: 39
Dołączył: 06 Sie 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-10-28, 20:51   

Panie Mariuszu.
Z tego, co przeczytałem, Pana pomysły są prawie czystym odzwierciedleniem, planu, który wytyczyła obecna rada miejska i burmistrz Huczyński na lata 2005 - 2015. Nic Pan nowego nie wniósł.
- Poziom szkolnictwa znacznie podwyższył się przez ostatnie lata, przybyło nowych młodych nauczycieli, którzy ciągle podnoszą poziom swojej wiedzy, nastąpiła komputeryzacja placówek oświatowych...
- O tereny inwestycyjne, ż tego co czytałem w prasie obecny burmistrz stara się pozyskać od wojska, tworzona jest baza terenów inwestycyjnych przy UM (ciągle trąbią o tym w prasie GB, PPB, NTO)
- Co do atrakcyjności miasta pod względem turystycznym zaplanowane jest stworzenie Parku Kulturowego ( rewitalizacja starego miasta z funduszy zewnętrznych), utworzenie przystani na Odrze.
- Obecnie z kolegami gramy w kosza przy ZSB, PSP NR 5, PG 1 i mam nadzieję, że w
przyszłości będziemy mogli grać na boiskach, które powstają przy PSP NR. 3. W nogę gramy na stadionie miejskim, myślę że nie wniósł Pan w tym temacie nic nowego, :(
po prostu jest to tzw. kiełbasa wyborcza.
Martwi mnie fakty, że wierzy Pan w program PiS, obserwując to, co dzieje się w rządzie to boje się, aby nie przeniosło się do Brzegu, tym bardziej, że były burmistrz M. Stefański jest przewodniczącym w naszym regionie. Wszyscy wiedzą, jaką kasę pozostawił, gdy odchodził, jakie inwestycje były za jego urzędowania, ile dróg wyremontował ( nie powiem Herberta jest śliczna), zapomniałem o remoncie starówki, za którą do dziś wspólnoty płacą.
Boję się, że będzie Pan jego marionetką, dlatego mam wahania, co do oddania głosu na Pana, tym bardziej, że PiS miał juz swojego kandydata na burmistrza, który odpadł w przedbiegach. Czy Pan nie znalazł się na liście kandydatów na burmistrza przypadkowo?
0 UP 0 DOWN
 
zgadnijktoto 


Wiek: 50
Dołączyła: 29 Sie 2006

UP 23 / UP 31



Wysłany: 2006-10-28, 21:00   

Cóż, to trochę smutne jak tak poważny kandydat przypisuje sobie nie swoje pomysły :(
0 UP 0 DOWN
 
Baba Riba 
Baba Riba


Wiek: 46
Dołączyła: 23 Sie 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-10-28, 22:31   

zgadnijktoto napisał/a:
Cóż, to trochę smutne jak tak poważny kandydat przypisuje sobie nie swoje pomysły

A ja myślę, że pan Grochowski tym zawoalowanym sposobem zareklamował pana Huczyńskiego, bo skoro jego działania i plany uznał za tak dobre, że włączył je do swojego programu wyborczego, to jak inaczej mam to odczytać? :)

Panie Mariuszu, proszę mi wybaczyć powyższy żart, ale uniknął pan odpowiedzi na moje poprzednie pytanie w sposób sprytny, przyznaję, ale niczego nie wnoszący.
Startuje pan z komitetu, którego członków (a więc i pana) publicznie obrzucono błotem. Albo pan to błoto publicznie z siebie zmyje, albo ono do pana przyschnie, a to głosów panu nie przysporzy.
Logika praworządności i sprawiedliwości nie ma tu nic do rzeczy, więc niech pan nie powołuje się na nią, bo to nie prokurator startuje w wyborach.

Pozdrawiam serdecznie.
0 UP 0 DOWN
 
tadjurek 


Wiek: 74
Dołączył: 14 Paź 2005

UP 117 / UP 4


Skąd: oczywiście z Brzegu

Wysłany: 2006-10-29, 00:02   

Panie Mariuszu,
w swej odpowiedzi na temat zwiększenia atrakcyjności miasta pisze Pan o istnieniu w Brzegu "trasy podziemnej pomiędzy zamkiem a ratuszem, którą trzeba wyremontować i udostępnić". Proszę o więcej szczegółów o tej rzekomej trasie, bo dla mnie, znającego dobrze nasze miasto, Pańska informacja o istnieniu takiej trasy jest olbrzymim zaskoczeniem, i sądzę, że jest po prostu bujdą. Dał się Pan chyba nabrać komuś, kto puścił wodze fantazji. Więcej krytycyzmu i rozwagi w prezentacji swych zamierzeń wyborczych - to moja rada.
0 UP 0 DOWN
 
Bartek T. 
poszukiwacz



Wiek: 43
Dołączył: 23 Wrz 2006

UP 161 / UP 140


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-10-29, 16:35   

Przez długi czas wieść gminna niosła o innym kandydacie na Burmistrza z list PiSu. Tajemnicą poliszynela jest dlaczgoe dość nagle i niespodziewanie zmieniono kandydata w owej partji. Może Pan obecny kandydat PiSu na to zaszczytne stanowisko byłby odpowiedział?
0 UP 0 DOWN
 
crazy_devil 
Spirit never die



Wiek: 37
Dołączyła: 20 Cze 2006

UP 2 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-10-30, 12:52   

Boże jak Wy się wszystkiego czepiacie!!!!! Pan Grochowski ma plan na przyszłość naszego miasta a Wy od razu wtrącacie tu plan Pana Huczyńskiego. Przecież jeżeli trzeba wprowadzić jakieś zmiany których szanowny obecny burmistrz nie zrobił to czemu nie dać szansy młodym umysłom?? I co z tego, że kandyduje z ramienia PIS-u?? PIS to jedynie partia a Pan Mariusz jest człowiekiem i chce coś wnieść w nasze środowisko a wszyscy od razu muszą się wszystkiego czepiać!!!!! NIE ŁADNIE. Każdemu trzeba dać szanse a z tego co wiem(a jestem dobrze poinformowana) Pan Mariusz może zrobić więcej niż ktokolwiek wcześniej !!!!!!!!
0 UP 0 DOWN
 
Domel 



Wiek: 44
Dołączył: 05 Lis 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-10-30, 14:01   

crazy_devil napisał/a:
Boże jak Wy się wszystkiego czepiacie!!!!! Pan Grochowski ma plan na przyszłość naszego miasta a Wy od razu wtrącacie tu plan Pana Huczyńskiego. Przecież jeżeli trzeba wprowadzić jakieś zmiany których szanowny obecny burmistrz nie zrobił to czemu nie dać szansy młodym umysłom?? I co z tego, że kandyduje z ramienia PIS-u?? PIS to jedynie partia a Pan Mariusz jest człowiekiem i chce coś wnieść w nasze środowisko a wszyscy od razu muszą się wszystkiego czepiać!!!!! NIE ŁADNIE. Każdemu trzeba dać szanse a z tego co wiem(a jestem dobrze poinformowana) Pan Mariusz może zrobić więcej niż ktokolwiek wcześniej !!!!!!!!


dobrze prawi :-P dac szanse mlodym :) Crazy jak będziesz kiedyś kandydować, masz mój głos :-P
0 UP 0 DOWN
 
kapki99 


Wiek: 39
Dołączył: 06 Sie 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-10-30, 16:55   

Nikt sie nie czepia Pan Grochowski chce być burmisiem, dlatego musi byc przygotowany na pytania zadawane przez mieszkanców.
0 UP 0 DOWN
 
Bartek T. 
poszukiwacz



Wiek: 43
Dołączył: 23 Wrz 2006

UP 161 / UP 140


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-10-30, 17:31   

crazy_devil napisał/a:
Pan Mariusz może zrobić więcej niż ktokolwiek wcześniej !!!!!!!!

Tia, a wyjdzie jak zawsze :P
0 UP 0 DOWN
 
Baba Riba 
Baba Riba


Wiek: 46
Dołączyła: 23 Sie 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-10-30, 20:23   

Bartek T. napisał/a:
crazy_devil napisał/a:
Pan Mariusz może zrobić więcej niż ktokolwiek wcześniej !!!!!!!!

Tia, a wyjdzie jak zawsze


Panie Bartku,
czyżby głosik kolejnej, tym razem młodziutkiej kobietki Panu nie odpowiadał?

Cóż za nietolerancja... :-P
0 UP 0 DOWN
 
Domel 



Wiek: 44
Dołączył: 05 Lis 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-10-30, 21:03   

Bartek czy Ty masz lewicowe poglądy? :)
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: grochowski, mariusz


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 33
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu